PDA

View Full Version : Щастливи ли сте?



05-18-2005, 15:27
Щастливи ли сте в момента?Харесвате ли живота си?Удовлетворени ли сте от това,което правите и харесва ли ви това,което ви се случва?Подреден ли е животът ви,всичко на мястото си ли е?Наред ли са нещата с любовта,здравето,парите,ра отата,училището?Искате да водите подреден и прилежен живот или твърдо стойте зад максимата "Само слабите искат подреден живот,силните владеят хаоса"?Вие сте на ход. :)

little_black_dress
05-18-2005, 15:29
Охх съжалявам пак забравих да си вляза в профила.Гостът,който пусна темата съм аз. :) Чакам отговорите ви. :wink:

foursquare
05-18-2005, 15:31
Ехх ;)Щастлив съм , щото имам Мирелка до мен , това е всичко , това ми стига :)

AvaLan4e
05-18-2005, 15:34
хехе ми щастлива сам родена съм на 20 тоест съм щастливка :lol: , имам си всичко :wink:

Napu6en-Buhal
05-18-2005, 15:38
MnOU

untoten
05-18-2005, 15:43
не, не съм щастлива. отделен е въпроса, че щастието е моментно изживяване. не вярвам на хората, които казват, че са щастливи и всеки ден са с 24 каратова усмивка и са на седмото небе от щастие. може да си весел, това онова, но чак пък нон стоп да си щастлив...мнеееее.

ProstoAz
05-18-2005, 15:54
Ми не, напоследък (от 2-3 месеца) въобще не съм щастлива...Забелязвам, че винаги след многото щастие идва двойно повече нещастие и сега го изпитвам. Никъде нищо не върви добре...нито в даскалото, нито в къщи, нито с..едно момче...и т.н.
Само преди 3 месеца всичко си беше наредено, но...какво стана сега?
Яд ме е само, че мн. хора си мислят, че съм супер щастлива, защото знаят мн. работи за мен...Истина е, че не съм чак в толкова лошо положение де, но чак пък да ми разправят, че ми завиждат и че аз съм си мн. добре...неее...това е недопустимо... :roll: Малко са хората, които знаят наистина какво искам и че това, което имам не ме удовлетворява. :P

LiNkiN4eTo
05-18-2005, 16:11
kato cqlo moga da kaja 4e sum 6tastliva , no ima momenti v koito ne se 4uvstvam na 7-moto nebe :? koito naposleduk sa dosta 4esto qvlenie :shock: :?

girlpower
05-18-2005, 16:19
Ами сравнително съм щастлива!Но има моменти в който света е срещу мен :!:

Immortality_
05-18-2005, 16:29
Щастливи ли сте в момента? Ne
Харесвате ли живота си? Ne
Удовлетворени ли сте от това,което правите и харесва ли ви това,което ви се случва? Udovletvorena sam ot tova, koeto pravya, no rezultatite ne sa o4akvanite :cry:
Подреден ли е животът ви,всичко на мястото си ли е? golyam haos e...!
Наред ли са нещата с любовта,здравето,парите,ра отата,училището? Ne :roll:
Искате да водите подреден и прилежен живот или твърдо стойте зад максимата "Само слабите искат подреден живот,силните владеят хаоса"? tezi, koito jiveyta v haos i se pravyat na nepobedimi stradat nai-mnogo, no se kriyat zad vida si na lo6i , za da se predpazyat... :?

KiLLeR_InSTiNkT
05-18-2005, 16:50
Щастливи ли сте в момента?Moje da se kaje.Харесвате ли живота си? Jivota mi si ima i hubavi i lo6i strani.Удовлетворени ли сте от това,което правите и харесва ли ви това,което ви се случва?Ne osobeno.Подреден ли е животът ви,всичко на мястото си ли е?Ne vsi4ko e naopaki.Наред ли са нещата с любовта,здравето,парите,ра отата,училището?Lubovta, zdraveto i parite sa nared, no u4ili6teto ne6to kuca.Искате да водите подреден и прилежен живот или твърдо стойте зад максимата "Само слабите искат подреден живот,силните владеят хаоса"?Ne obi4am reda. :)

LunaTriCk
05-18-2005, 17:34
Точно в момента не съм кой знай колко щастлив. Даже хич. За живота ми досега не мога да кажа много. 17 години са си малко, както и да го погледнеш. Но по 6-то балната система му слагам една 4-ка. Това, което правя и това, което ми се случва са далеч от първоначалната ми цел и очаквания. Любовта и училището са слабите ми страни в момента. Тъй де, не са наред. Не искам подреден и прилежен живот. Искам да е непредсказуем и интересен....ама май много искам...

05-18-2005, 17:47
Абе яко съм на кеф :D само ме дразнят няколко неща - идва сисия и трябва да се учи :evil: , искам готина кола ама нема :x и си немам гадже с което да връткам по кръчмите утре на рождения ми ден. :wink:

wild{}baby
05-18-2005, 17:49
Щастливи ли сте в момента?:arrow: От нищо не мога да се оплача
Харесвате ли живота си? :arrow: Нормален живот за 15 годишно момиче...
Удовлетворени ли сте от това,което правите и харесва ли ви това,което ви се случва? :arrow: Не винаги ми харесва тва дет ми се случва, и не винаги съм удовлетворенa оt себе си!
Подреден ли е животът ви,всичко на мястото си ли е? :arrow: Е тва е труден въпрос... От моя гледна точка си е ОК ама на някои не им изнася.
Наред ли са нещата с
любовта,здравето,парите,ра отата,училището?
:arrow: даскалото малко ме мъчи ама ще с е опраиме, не е болка за умирачка
Искате да водите подреден и прилежен живот или твърдо стойте зад максимата "Само слабите искат подреден живот,силните владеят хаоса"? Бе се ми е тася стига да ми е гот да живея!

The Goodbye Girl...
05-18-2005, 18:00
"Щастливи са не хората в определени условия, а хората с определен начин на мислене."
Винаги съм била щастлива. Не знам точно какво си представя всеки един, когато чуе за щастие, но за мен това не е едно непрестанно, еуфорично настроение, което се изразя чрез усмивки и бурен смях. За мен щастието е оптимизъм, положителна енергия и неразочарование от живота. Аз не съм склонна да се самосъжалявам, нито да се предавам пред каквито и да било проблеми. Гледам на нещата като на нещо нормално, което по един или друг начин ми помага да се уча.
"Ако гледаш на живота с открито сърце и без страх, той е едно прекрасно изживяване." :wink:

sherry
05-18-2005, 18:21
Ми не, напоследък (от 2-3 месеца) въобще не съм щастлива...Забелязвам, че винаги след многото щастие идва двойно повече нещастие и сега го изпитвам. Никъде нищо не върви добре...нито в даскалото, нито в къщи, нито с..едно момче...и т.н.
Само преди 3 месеца всичко си беше наредено, но...какво стана сега?
Яд ме е само, че мн. хора си мислят, че съм супер щастлива, защото знаят мн. работи за мен...Истина е, че не съм чак в толкова лошо положение де, но чак пък да ми разправят, че ми завиждат и че аз съм си мн. добре...неее...това е недопустимо... :roll: Малко са хората, които знаят наистина какво искам и че това, което имам не ме удовлетворява. :P ами то винаги след хубавото идва лошо ,но не забравяй ,че и след лошото идва хубаво...бъди търпелива и всичко ще се оправи.
А по темата;аз мисля,че съм щастлива.Наистина много неща не са ми както трябва-не се разбирам с родителите ми,сега не си говоря с майка ми вече повече от седмица,в училище също имам трудности,но най-важното е,че съм жива и здрава и хората които ценя и обичам -също,а това значи много-жалко,че не го оценяваме

AvLee
05-18-2005, 18:31
Точно в този определен момент - не съм!

Но иначе защо да не съм?Имам си семейство,имам си приятели,имам си дом,имам храна,имам дрехи,имам всички материални неща,които са ми нужни..имам и не материални :D .

Сутрин мога да видя слънцето,тревата и да се насладя на един хубав ден и да си помисля,че има болни хора,хора,които това нещо не могат да си го позволят!
Щастието ти си го правиш,твоята настройка към всичко.
The Goodbye Girl... много хубаво го каза.Аз не мога да се похваля сега е много добро настроение и положително гледане на всико,но се опитвам :wink:

miloto_girl_4e
05-18-2005, 18:34
Щастливи ли сте в момента? - da,v momenta sam naistina 6tastliva :!: :wink:
Харесвате ли живота си? - da,haresvam go :!:
Удовлетворени ли сте от това,което правите и харесва ли ви това,което ви се случва? - haresva mi,no vinagi moje o6te :!:
Подреден ли е животът ви,всичко на мястото си ли е? - abe.. golqma burkotia e moq jivot :lol:
Наред ли са нещата с любовта,здравето,парите,ра отата,училището? - lubovta e na 6,zdraveto - ne se oplakvam,parite - bivkat,u4ili6teto - krivo-lqvo go butam :wink:
Искате да водите подреден и прилежен живот или твърдо стойте зад максимата "Само слабите искат подреден живот,силните владеят хаоса"sedq tvurdo zad tazi maksima :!: :D

pinK_Baby
05-18-2005, 18:43
ами мога да кажа че точно сега съм доста щастлива....прекарвам си яко с гаджето...най-накрая се разбираме :) здравето ми...само леки настинки....семейството ми е добре...приятелите ми също са до мен....лятото идва какво повече да искам от това.... само даскалото може да е и по-добре :)

LetiCherry
05-18-2005, 18:57
Ne moje da se kaje, 4e sum izcqlo 6tastliva ili ne6tastna...Ima momenti(osobeno v posleno vreme) kogato se 4yvstvam ty 6tastiva ty adski ne6tastna i depresirana. Tova e taka, za6toto skoro se razo4arovah ot mnogo ne6ta ednovremenno i mi doide malko v pove4e. No kato cqlo nqma ot kakvo tolkova da se oplakva. ZA SHTASTIE, problemi sus zdraveto nqmam , no 4esto ima v nas razpravii s na6te, no te sa 4ast ot jivota na vseki i zatova ne se ot4aivam...Kato cqlo sum dovolna ot jivota, imam otli4ni ocenki v y4ili6te, istinski priqteli( dvama na broi) ...no za sujalenie nikoga ne mi e vurvqlo v lubovta i ponqkoga se ot4aivam, no posle razbiram 4e nqma smisul ot pesimizum...Ob6to vzeto sum edna protivore4iva natyra, ama nali sum zodiq Bliznatsi :P

lucifer`s-devil
05-18-2005, 19:53
hahaha i az sum mnoooo 6tstliv 4ovekkk :) mno qk jivotaaaa

She-Devil
05-23-2005, 14:42
Ami, na tozi etap samo edno neshto me pravi shtastliva, a to e gadjeto mi! Za drugo ne se seshtam...e moje bi fakta 4e na 4 uni imam RD i pravq 20 god..... :) :roll:

Dorianchety
05-26-2005, 20:59
OFFF i az ve4e nz... :cry:

05-26-2005, 21:05
за да не обидя събеседника си на тъпизма който ми е казал и се е смеел
ЗАЩОТО КОЛКОТО ПОВЕЧЕ СЕ СМЕЕШ, ТОЛКОВА ПО-ДЪЛГО ЩЕ ЖИВЕЕШ
5Аз по принцип съм си усмихнат icon_biggrin.gif и с това са ме запомнили хорат

GeRyTo
05-26-2005, 21:51
Щастливи ли сте в момента? - Ами щастлива е силно казано, но определено не съм нещастна.
Харесвате ли живота си? - Харесвам го, да, с мънички изключения - неща, които бих желала да не присъстват в него, ама няма начин!
Удовлетворени ли сте от това,което правите и харесва ли ви това,което ви се случва? - Не, че правя нещо особено, даже точно обратното, но съм доволна, защото не всеки би могъл да се справя на мое място.
Подреден ли е животът ви,всичко на мястото си ли е? - Подреден ли, ахаххаха, живота ми е толкова объркан, че чак аз му загубвам края...всъщност не точно живота ми, а аз съм обърканата.
Наред ли са нещата с любовта,здравето,парите,ра отата,училището? - Хах, ами как да ти кажа...нито едното от тези изброените не ми е наред...
Искате да водите подреден и прилежен живот или твърдо стойте зад максимата "Само слабите искат подреден живот,силните владеят хаоса"? - Не искам подреден живот! Предпочитам си хаоса, защото ми е по-лесно да се оправям с него, има какво да се опитвам да подреждам. Ако беше подреден би ми било скучно и бих се мъчила да го объркам, а това е глупаво, никой не се стреми да си разбива живота, всеки иска да го оправи.

`cannibal`girl
05-26-2005, 23:39
ami.. NE! ne sam:( iskam da sam s mom4eto
koeto naistina obi4am.. no tova mai nikoga nqma
da stane:( ako sam s nego 6te imam jelanie za
si4ko.. sega mi e nqkak tupo i bezrazli4no.. prosto
nqma smisal da jiveq ako ne sam s nego:(
no.. vse pak spravqm se.. hah bati temata

Cradle of Death
05-27-2005, 06:01
Щастливи ли сте в момента? Ne
Харесвате ли живота си? Ne
Удовлетворени ли сте от това,което правите и харесва ли ви това,което ви се случва? Udovletvorena sam ot tova, koeto pravya, no rezultatite ne sa o4akvanite :cry:
Подреден ли е животът ви,всичко на мястото си ли е? golyam haos e...!
Наред ли са нещата с любовта,здравето,парите,ра отата,училището? Ne :roll:
Искате да водите подреден и прилежен живот или твърдо стойте зад максимата "Само слабите искат подреден живот,силните владеят хаоса"? tezi, koito jiveyta v haos i se pravyat na nepobedimi stradat nai-mnogo, no se kriyat zad vida si na lo6i , za da se predpazyat... :?
Ne6to podobno e i pri mene i ne sum 6tastliv i mai nikoga nqma da buda :(

Cyberdyne_101
05-27-2005, 09:14
НапраУ фърчЪ

TBs
05-27-2005, 15:09
Щаслив ли сте :arrow: Не, не съм щастлив. Всъщност, по кофти досега никога не ми е било :)
Харесвате ли живота си :arrow: Като цяло - да. В момента - не.
Удовлетворени ли сте... :arrow: Какво правя - да. Какво ми се случва - не.
Подредел ви е животът ви? :arrow: Животът ми в момента е пълен хаос.
Наред ли е... :arrow: Любов - Мнооого зле. Здраве - отлично. Пари - не им обръщам внимание. Училище - в следствие от любовта + други неща - ужас :).
Искате ли да... :arrow: Никой не владее хаосът - когато го овладеем вече не хаос.

DanGeR^F
05-27-2005, 15:41
на моменти се чувствам щастлива на моменти супер нещастна човек на краиностите съм....но все пак не мога да кажа че сам нещастен човек оценявам това което имам :) пак живота може да баде и по хубав :)

Dorianchety
05-27-2005, 22:56
ei v momenta sam na 6+ :lol:

пипс
05-28-2005, 08:07
ами аз не съм щастлива сега :( карам се с нашите,приятелите никакви ги няма , а за останалото да не говорим..