PDA

View Full Version : Otnosno Abiturentskite balove;)



Iliqn4eto
05-18-2005, 16:01
Пиша тази тема,за да видя и вашето мнение.. виждам че още няма такава тема и затова.
1.Някой от сайта тази година има ли бал:)
2.Предполагам че все някой ще ходи на бал на някой познат,какав подарък ще и/му вземете..::)
3.Ако има абитуренти с каква рокля,костюм ще сте:)
4.Как си представяте една такава вечер:)
Питам всичко това,защото догодина е и мой ред и просто ми е интересно и ме интересува,аз съм на 3 бала,а миналата година беше сестра ми .. и така ;) но искам да видя как е при Вас приятели :P :lol: :wink:


и също така като цяло какво ви е мнението за тези балове,Вие искате ли да има такова нещо при вас,толко официални рокли.. :)

foursquare
05-18-2005, 16:36
На брат ми на абитуренския му бал съм ;) ще се возя в а8 или СЛРка ;-))) пък какво ще му подаря.. незнам.. ще го плесна зад върта и ще му кажа.. успех в живота..оправяй се сам ! ;))

Immortality_
05-18-2005, 16:58
i az tazi godina zavar6vam...ostavat mi to4no 2 dni daskalo :D no abiturienskiya bal 6te go pravim sled izpitite za universiteta (tuk sa malko po-6antavi ne6tata)
roklya nyama da nosya... 6toto i visoki tok4eta 6te tryaa da slagam, a nyama namerenie da izigraya "padane na a biturientski bal 1va 4ast" :lol: da vidim kak 6te se opravyam s na6te da otida sas skasanite danki :lol: i mirizlivite kecove :twisted: :lol: v kraen slu4ai 6te se obleka v 4eeeeerno... da opla6a decata 8)

air_J
05-18-2005, 22:03
i az tazi godina zavar6vam...ostavat mi to4no 2 dni daskalo :D no abiturienskiya bal 6te go pravim sled izpitite za universiteta (tuk sa malko po-6antavi ne6tata)
roklya nyama da nosya... 6toto i visoki tok4eta 6te tryaa da slagam, a nyama namerenie da izigraya "padane na a biturientski bal 1va 4ast" :lol: da vidim kak 6te se opravyam s na6te da otida sas skasanite danki :lol: i mirizlivite kecove :twisted: :lol: v kraen slu4ai 6te se obleka v 4eeeeerno... da opla6a decata 8)
По-добре си отиди традиционно облечена. На моя бал имаше един, облечен горе-долу по същия начин (или май бяха двама) и цяла вечер спичаха и бяха изолирани от всички. Честно казано по-добре си направи купона и се облечи поне веднъж официално, поне да видиш как ти стои. В живота тепърва ще имаш доста поводи да се обличаш официално, така че кецовете може да ги пропуснеш на бала, а черното е вечно на мода. :twisted:

kaka_lara
05-19-2005, 04:02
Moia e na 23!!! :lol: Ste praznuwame we4erta s edna moia mnogo blizka i razni drugi poznati i priateli tui kato i tq e na sushtata data. Otdelno na 25 sushto sum na bal na edna mnogo gotina madama :wink: Za neia neznam oshte se 4udq kakwo da wzema, nqkakwo biju ili parfum... ima vreme :wink: Toaleta mi e neshto mnogo shantawo, ne moje to4no da se opredeli roklia li e kostum... ave mnogo e gotin, koftito e 4e e 4eren, no towa go prawi ako ne drugo, pone eleganten...obuvkite ne moga da spomena, zashtoto sa super sexy. Edna takawa we4er zawisi kak si ia naprawish, a az mislq da si izkaram strahotno. Znam li dali iskam da gi ima ili nqma... Da ti kaja bih predpo4ela tezi pari koito se rusqt za balowete da zamina nqkude za izvestno wreme s nai-blizkite mi hora. :wink:

incheto
05-19-2005, 09:00
Az shte hodq ve4e za 2 pat na bal i sha e mnogo qko:):)Imam mnogo priqtelideto svarshvat..az li4no nqmam tarpenie da doide moq bal mislq 4e tova edin ot nai hubavite dni v jivota na 4ovek:)

Devilsplaymate
05-19-2005, 11:07
Ми общо взето , според мене абитиуренския бал е едно от най-важнте събития в живота ни , и се помни за цял живот . Аз съм още далече от бала ама...няма значение :) . Значи ако не се случваха толкова нещастни случаи , всичко щеше да е наред . Надявам се тазгодишните абитиуренти да внимават с последиците от бала .:)