PDA

View Full Version : Избори



05-18-2005, 17:10
Е, ще гласувате ли? Тези, които имат право де. Иначе въпрос към всички и пълнолетни и непълнолетни: Имате ли някви партийни пристрастия и ако да се обосновете, защо точно към дадената партия?

05-18-2005, 17:20
От пет дни не съм спал и не мога да мисля нито за жени ,нито за коли, нито за пари, нито за учене а само за тва за кой ще гласуам :lol: .
Иначе каточели най добре е за НДСВ въпреки че не мога да ги гледам тия селяни нито па тоя умрел цар, ама по добре така че ще стане още по зле тепърва да се правят нови промени и да се промени бюрокрацията навсякъде. Така ако си се задържи добре. :wink:

LunaTriCk
05-18-2005, 17:38
Не мисля, че ще кажа нещо ново:
Който и да е :arrow: се в гъз и се в нашия...

hateface
05-18-2005, 18:41
За БСП

Cyberdyne_101
05-18-2005, 20:33
Е, не е честно! Комунистите си имат партия :evil: :shock: Аз за кой да гласувам ? За Костов ? Тоя изрод и циганин ? :D

hateface
05-18-2005, 20:38
Комунизъма си е друго нещо. Вашата зла и нетолерантна идеология е забранена от Женевската конвенция! Много ясно, че няма за кого да гласувате, освен за Волен Сидеров може би! :wink:

air_J
05-18-2005, 22:56
Комунизъма си е друго нещо. Вашата зла и нетолерантна идеология е забранена от Женевската конвенция! Много ясно, че няма за кого да гласувате, освен за Волен Сидеров може би! :wink:
Да, точно за него ще гласувам. :twisted:

San4o
05-18-2005, 23:20
Не че имам право,но все пак ... разбрах, че и Азис ще се кандидатира така че 100% ще накарам някой приятел да гласува за него :D

Bimper-ska
05-19-2005, 08:05
Не мисля да гласувам! Какъв е смисълът??? Поне после, ако тия за които съм гласувала дойдат на власт и управляват некомпетентно, поне няма да ме е яд. Но ако гласувам, сериозно се замислям да е за коалицията на ВМРО и Гергьовден. Въпреки, че до сега не са били на власт и едва ли ще бъдат, но именно заради това - хем гражданската ми съвест ще е чиста, понеже съм гласувала, хем няма да избера управляващите и после да ги псувам и да се питам кой по дяволите ни ги натресе?!?

bLaCk_MaGiC
05-19-2005, 08:21
hah glasuvane ? NE ! Daje i da moga da glasuvam - nqma da go napravq - super tapotiq ... za korumpirani kebaboqdi ne glasuvam :twisted:

bulgarche
05-19-2005, 08:40
Аз нямам право на глас. Иначе всички са ми еднакво противни.

final_fantasy_fan
05-19-2005, 08:48
az ne moga da glasuvam no ne smqtam 4e i da imah 6tqh da glasuvam- ta az ot politika ne razbiram,ama gram :oops:

Napu6en-Buhal
05-19-2005, 09:06
seGA pRavq 18 i SHTe iMAm PraVo dA GLasUvAM AmA... MerSI ZA KOeTO.. sHTE PRopUsnA

Devilsplaymate
05-19-2005, 12:26
Абе 1во неразбирам от парламентарни глупости , но...нали който и да изберат се си е един от 'старите'...а щом пак са тия селяндури ... нема да стигнеме до никъде !

incheto
05-19-2005, 13:47
Az nqma pravo o6te:)

Cyberdyne_101
05-19-2005, 13:48
Комунизъма си е друго нещо. Вашата зла и нетолерантна идеология е забранена от Женевската конвенция! Много ясно, че няма за кого да гласувате, освен за Волен Сидеров може би! :wink:
Да, точно за него ще гласувам. :twisted:
Ставаме двама. Дано само да прескочи бариерата.

air_J
05-19-2005, 15:04
Комунизъма си е друго нещо. Вашата зла и нетолерантна идеология е забранена от Женевската конвенция! Много ясно, че няма за кого да гласувате, освен за Волен Сидеров може би! :wink:
Да, точно за него ще гласувам. :twisted:
Ставаме двама. Дано само да прескочи бариерата.
Ще я прескочи, сигурен съм. Дано само ако се кандидатира, защото не разбрах дали са одобрили "Атака" му дадат национален ефир (не "Сблъсък", където редовно доказва, че е най-добрия български оратор в момента, а някое политическо предаване). Като гледах на откриването на коалиция "Атака" колко хора имаше и той каква реч дръпна просто за пореден път ме плени и доказа, че гласа ми няма да отиде напразно. :twisted: