PDA

View Full Version : molq vi , spe6no e



LiNkiN4eTo
05-18-2005, 16:54
nqkoi moje li da mi prevede tova :
gives LiNkiN4eTo a Really Hot..Earth Shattering, Soul Burning, Oh My God If I Stop Now I'll Die, Better Than Heaven, Yet Hotter Than Hell, Blood Boiling , Soul Stealing, Dream Making, Hand Trembling, Knee Buckling, Heart Stopping, Body Tingling, Earth Quake Making, Passion Exploding, Kiss Because I_Love_You

sherry
05-18-2005, 17:16
nqkoi moje li da mi prevede tova :
gives LiNkiN4eTo a Really Hot..Earth Shattering, Soul Burning, Oh My God If I Stop Now I'll Die, Better Than Heaven, Yet Hotter Than Hell, Blood Boiling , Soul Stealing, Dream Making, Hand Trembling, Knee Buckling, Heart Stopping, Body Tingling, Earth Quake Making, Passion Exploding, Kiss Because I_Love_You
дава на (теб)наистина готино разбиващо душевно горене,Боже мой,ако спра сега ще умра,по-хубаво е от небето(рая),вече по-топло от ада,кръвта кипи,открадване на душа,сътворяване на мечта,ръката трепери,колената се свиват,сърцето спира да бие,тялото гори,земятя се тресе,страстите се взривяват,целувка,защото те обичам :P
извинявай за гадния превод но го преведох буквало,каквото знам

LiNkiN4eTo
05-18-2005, 17:18
nqkoi moje li da mi prevede tova :
gives LiNkiN4eTo a Really Hot..Earth Shattering, Soul Burning, Oh My God If I Stop Now I'll Die, Better Than Heaven, Yet Hotter Than Hell, Blood Boiling , Soul Stealing, Dream Making, Hand Trembling, Knee Buckling, Heart Stopping, Body Tingling, Earth Quake Making, Passion Exploding, Kiss Because I_Love_You
дава на (теб)наистина готино разбиващо душевно горене,Боже мой,ако спра сега ще умра,по-хубаво е от небето(рая),вече по-топло от ада,кръвта кипи,открадване на душа,сътворяване на мечта,ръката трепери,колената се свиват,сърцето спира да бие,тялото гори,земятя се тресе,страстите се взривяват,целувка,защото те обичам :P
извинявай за гадния превод но го преведох буквало,каквото знам
blagodarq ti , strahotno e :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

lucifer`s-devil
05-18-2005, 18:48
nqkoi moje li da mi prevede tova :
gives LiNkiN4eTo a Really Hot..Earth Shattering, Soul Burning, Oh My God If I Stop Now I'll Die, Better Than Heaven, Yet Hotter Than Hell, Blood Boiling , Soul Stealing, Dream Making, Hand Trembling, Knee Buckling, Heart Stopping, Body Tingling, Earth Quake Making, Passion Exploding, Kiss Because I_Love_You

tva leko li eot skripta :P :P

bLaCk_MaGiC
05-19-2005, 04:36
Виждам че някои ти го е написал в чата нали?Човека иска да изрази яко комплименти и да ти се подмаже:)
ето превод (сори така го преведе във www.gbg.bg ) :

Дава LINKIN4ЕТО наистина добра... земя ETO разбиваща се, душа горяща, Боже мой ако аз спирам в сега, в което аз ще умра, по-добре от небето, до сега по-горещ отколкото ад, кръв сгъстяваща се, душевно крадене, правене на мечта, ръка трепереща, коляно извиващо се, сърце спиращо, въплъщават изтръпване, заземете правене на земетресение, страст избухваща, целувка защото аз _ обичам _ Вие

bulgarche
05-19-2005, 09:54
Emi to ve4e kasno, ama bih kazal, 4e ... hhmmm...

Devilsplaymate
05-19-2005, 10:56
Хм.. то другте го преведоха макар и буквално се долава смисъла ... обаче е много яко и сладко :)

LiNkiN4eTo
05-19-2005, 15:46
да ти се подмаже:)
:x

bLaCk_MaGiC
05-19-2005, 16:12
да ти се подмаже:)
:xzavisi moje da ne e taka ... ako go poznavash moje da e nqkoi koito te haresva ... pyk ili e taen obojatel ... ama ako e ot drug grad i si mu vijdala samo pic-4eto ( v nai dobriq slu4ai ) mnogo mnogo ne vqrvai - v 4ata kakvi li gi nqma.

LiNkiN4eTo
05-19-2005, 17:22
да ти се подмаже:)
:xzavisi moje da ne e taka ... ako go poznavash moje da e nqkoi koito te haresva ... pyk ili e taen obojatel ... ama ako e ot drug grad i si mu vijdala samo pic-4eto ( v nai dobriq slu4ai ) mnogo mnogo ne vqrvai - v 4ata kakvi li gi nqma.
ot moq grad e
ot moeto daskalo e
poznavame se
izlizali sme
kak ti zvu4i :?:

incheto
05-19-2005, 17:28
mnogo e qko :)

*BlaCk*PoWeR*RuLeZzZz*
05-20-2005, 12:01
brei
nqkoi mai e hlutnal :)