PDA

View Full Version : Gordeia se s plemenicite mi!



Elitooooo
05-18-2005, 19:05
Tolkova gi obi4am i dvamata -Mark i Antony,sega te sa mi na gosti ot Amerika za o6te 2 meseca ,zaedno s kaka mi :D A kato si tragnat... :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tolkova mnogo 6te mi lipsvat.Eto-prosto iskah da spodlia s vas eto vi malko snimki :down: ;)

http://img265.echo.cx/my.php?image=picture2292yx.jpg
:arrow: mark i mama
http://img265.echo.cx/my.php?image=picture1561kr.jpg
:arrow: Lelia mi[koiaot e v amerika sega]i Mark
http://img192.echo.cx/my.php?image=picture2007jk.jpg
:arrow: Mark i Antony
http://img192.echo.cx/my.php?image=picture1665rj.jpg
:arrow: v koli4kata

lucifer`s-devil
05-18-2005, 19:08
be tva na purvata snimka nee li u4ebnik po biologiq za sedmi kals glisti mlisti i takis raoti :P s kvri raoti pulnite glavite na decata samo a ne va e sram a :P kefqt me sladur4eta sa

Jamalska
05-18-2005, 19:08
Cool ..i az si ima 2ma brat4eda w 6tatite...Koito idwat za uni mesec za 1wi pyt ot 2 godini...i mnoo mi lipswat...ama te sa 7kl sa po-golemi sa:)... :arrow:

hateface
05-18-2005, 19:14
Живеят в чужбина?!?!?! Това са изменници на родината! Врагове на народа!

Elitooooo
05-18-2005, 19:18
Живеят в чужбина?!?!?! Това са изменници на родината! Врагове на народа!aber toia pa,tva 4e tam a se rodini ne zna4i ni6to! :?

Elitooooo
05-18-2005, 19:20
be tva na purvata snimka nee li u4ebnik po biologiq za sedmi kals glisti mlisti i takis raoti :P s kvri raoti pulnite glavite na decata samo a ne va e sram a :P kefqt me sladur4eta sada ve tam mama mu pokazva6e nekvi jivotni v u4ebnika mi :oops: :? :roll: :wink:

Napu6en-Buhal
05-18-2005, 19:25
Живеят в чужбина?!?!?! Това са изменници на родината! Врагове на народа!
toChNo TaKA dRuGaRIo ! VerNi nA ParTiqTA dOKraI !

Elitooooo
05-18-2005, 19:32
Живеят в чужбина?!?!?! Това са изменници на родината! Врагове на народа!
toChNo TaKA dRuGaRIo ! VerNi nA ParTiqTA dOKraI !i ti li be.Tva 4e e roden v Amerika ne zna4i ni6to :roll: tam si e roden,ne e izmenil na Bulgarian spoks.Ebatii Buhlio ne o4akvah 4e niama da zastabne6 na moiata strana :? :o :!:

Devilsplaymate
05-18-2005, 19:39
Абе hateface айде да смениш малко това аватарище , а ? Виждам че си нов ама...това не те оправдава ! А м/у другото племенниците ти са много сладинки !:)

Devilsplaymate
05-18-2005, 19:44
Забравих да кажа че много приличаш на майка си ! :)

stereophonix
05-18-2005, 19:54
auuuu mn sa sladkiii [[[; da sa jivi i zdravi [;

air_J
05-18-2005, 21:57
И сега май се оказа, че на гости ти е дошъл Марк Антъни (мъжът на Дженифър Лопес). Вярно ли е, или греша? :roll:

bLaCk_MaGiC
05-19-2005, 04:19
*-*Krisito*-* забравих да ти кажа че Elitooooo е момиче ... и е голяма сладурана.
hateface като ти видя само профила - ти си жив комунист!Смисал има ли да го казващ това?В БГ какъв шанс имат да оцелеят?Т'ва е една скапана държава пълна с корупция.Само родината ни остана (докато и нея не я пре**ат)
Napu6en-Buhal - верни на партията?Е сори ама партията умря по времето на Бай Тошо.
air_J както винаги да изяви простотията си се гаври с болката на другите. :roll:
Ауе да питам тука в тоя форум има ли поне един човек който се трогна от това че Elitooooo не е виждала толкова време племениците си ... и са при нея на гости само за 1-2 месеца ... и после хайде пак в Америка?!Не мисля така.
Elitooooo големи сладури са и 2-мата.Да са живи и здрави.
:P

air_J
05-19-2005, 08:59
*-*Krisito*-* забравих да ти кажа че Elitooooo е момиче ... и е голяма сладурана.
hateface като ти видя само профила - ти си жив комунист!Смисал има ли да го казващ това?В БГ какъв шанс имат да оцелеят?Т'ва е една скапана държава пълна с корупция.Само родината ни остана (докато и нея не я пре**ат)
Napu6en-Buhal - верни на партията?Е сори ама партията умря по времето на Бай Тошо.
air_J както винаги да изяви простотията си се гаври с болката на другите. :roll:
Ауе да питам тука в тоя форум има ли поне един човек който се трогна от това че Elitooooo не е виждала толкова време племениците си ... и са при нея на гости само за 1-2 месеца ... и после хайде пак в Америка?!Не мисля така.
Elitooooo големи сладури са и 2-мата.Да са живи и здрави.
:P
А, че нямаш една стотинка, верно ли е? Притежавам десетки левове! Коте хумора ми е супер, особено за тези, които имат поне 2 грама мозък в главата си, че да го разберат. Ако държиш да се заяждаме, или да пускаш подобни коментари с хаплив характер - заповядай на ЛС. :twisted:

bLaCk_MaGiC
05-19-2005, 09:08
KOTE li kaza ?!?Ne mersi ... ne mi se spori haha!!!
Nqma smisal ... gluposti!
po temata ->> nema kvo da kaja pove4e.

Elitooooo
05-19-2005, 11:01
И сега май се оказа, че на гости ти е дошъл Марк Антъни (мъжът на Дженифър Лопес). Вярно ли е, или греша? :roll:Mark i Antani be :D

air_J
05-19-2005, 14:05
И сега май се оказа, че на гости ти е дошъл Марк Антъни (мъжът на Дженифър Лопес). Вярно ли е, или греша? :roll:Mark i Antani be :D
Знам, просто се опитах да вкарам малко хумор в цялата ситуация, защото има публична личност с такова име. Както и да е, явно опита не беше от най-успешните. :twisted:

e4o
05-19-2005, 15:23
sladki sa , as puk si imam bratov4edi mom4ence na 2, i momi4ence na 9(v4era gi navur6i)i sa mnogo sladki i dvamata :lol: :wink:

LiNkiN4eTo
05-19-2005, 15:38
tva sladur4e ot vtorata snimka s kofata na glavata mn me izkefi , naprao me razbi :D

incheto
05-19-2005, 15:47
mnogo sa sladkii az ve4e kazah ama ne v toq forum mai:)

Resident_Evil_f
05-19-2005, 17:59
Sladyri :lol:
Hahahah,oba4e naistina zvu4i kato Mark Antony,muja na JLo... :lol: Ina4e sa super sladi4ki :)

lucifer`s-devil
05-19-2005, 20:11
Живеят в чужбина?!?!?! Това са изменници на родината! Врагове на народа!
toChNo TaKA dRuGaRIo ! VerNi nA ParTiqTA dOKraI !i ti li be.Tva 4e e roden v Amerika ne zna4i ni6to :roll: tam si e roden,ne e izmenil na Bulgarian spoks.Ebatii Buhlio ne o4akvah 4e niama da zastabne6 na moiata strana :? :o :!:


hhahaha drugari i drugarkii stiga :P 6e namerim kompromisno re6enie :P

^I don't give a fuck^
05-19-2005, 20:26
Живеят в чужбина?!?!?! Това са изменници на родината! Врагове на народа!

Тоя е някъф мноу изватен тип :shock:
Големи сладури са :P