PDA

View Full Version : Всички сме "патриоти"



black_heart
05-18-2005, 22:02
Tva e samo edin komentar.Puskam go i obe6tavam da go iztriq+ cqlata tema,no naistina adski mnogo se draznq.Vqrvam v ravenstvoto i pravoto na svobodno izrazqvane na mnenieto ni.Vseki moje i trqbva da vqrva v kakvoto re6i,NO ve4e leeeeko se draznq na hilqdite hitlerist4eta,skinar4eta,fa6isti,komunisti i kakvo li o6te ne..Kat zabra6tolevqt nqkvi gluposti.elitooo be6e pusnala edni snim4ici,to stana golqm vapros 4e malkite sladuri ne bili v bg,edva li ne decata sa izmennici na rodinata daite da gi ubiem s kamani.Ai stiga gluposti hora.Kompleksari-mi ok,ama foruma si e seriozno ne6to,pone az go priemam taka,tai 4e pone se postaraite da ne badete tolkova brutalni i cini4ni.Nali si4ki se vodim za mn kulturni i umni,napanete se da ni ubedite v tva,6toto si kasam nervite kat vidq prazni dumi,si4ki sme patrioti,ama ako stane ne6to,seki se pokriva kato plah!Patriot,ama na masa kato si s 4a6a v raka,a ne v mizeriqta navan.Patriot,ama ako stane nape4eno,ofeikva6 prav,patriot,ama samo kato si se skril.Aman ot takiva patrioti!!
Avatara mi sa 2te bombi ot Hiro6ima i Nagazaki-eto v tova vqrvate vie..v smartta na milioni zaradi 1 perko.
Dori ne molq za otgovor.Moje bi sam prekaleno ostra,iztriite me,zakliu4ete me,no tva pak na ni6to ne prili4a.4esno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!


CoRrEctEd bY aB-uSeR
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

05-19-2005, 00:17
Хитлер е жив (в лайната ни) а Сталин ще запее "Пред наааас са блеснали житаата - и шат на патката главааата. :lol:

Cyberdyne_101
05-19-2005, 16:03
,6toto si kasam nervite kat vidq prazni dumi,si4ki sme patrioti,ama ako stane ne6to,seki se pokriva kato plah!Patriot,ama na masa kato si s 4a6a v raka,a ne v mizeriqta navan.Patriot,ama ako stane nape4eno,ofeikva6 prav,patriot,ama samo kato si se skril.Aman ot takiva patrioti!!
Това по какъв повод ?
v smartta na milioni zaradi 1 perko. Ако е този ,за когото си мисля, не е само той виновен :D

NastyG
05-19-2005, 16:53
Bravo tova iskazvane strashno me nakefi black_heart ama naistina!!!!!

Ник_Щайн
05-19-2005, 21:43
Вие българи сте много странен народ. Най-кадърнтие от вас бягат чужбина, а тука остават Доганки и ПРИМА ИДИОТИ като Слави. Как очаквате да се опрате? Да не изка да ви падне на готово! По-добре направете един всеобщ бунт и се противопоставата на политиците ви, които мога да река ”Курви”. Стига сте се мислили за патриоти, а направете нещо. Вие истина сте умни, но сте мързелив и си траете! Не е нормално да работиш 10 часа 30 дена за 150 лева. Имайте уважение към себе си. Останете в България и се опитай да я оправите.

Bimper-ska
05-19-2005, 22:26
Робска психика, насаждана с векове робство - това е причината да сме такива, Ник_Щайн. Ако си мислиш, че с 15 години криво разбрана демокрация това ще се оправи - грешиш. Сигурно след 60-70 може и да стане, обаче сега няма изгледи.А след 60 години България ще стане държава на цигани и турци. Може и Азис президент да е станал до тогаз. :cry: Аве как може да има такива простаци да включат това чучело в листите си за депутат??? Аз не искам някакъв слабоинтелигентен полу-гей, полу-би, неопределен сексуално субект от мъжки пол да кове законите на тази държава!!! Обаче може и да влезе в парламента, като знам колко мангали ще гласуват за Евро рома и съответно за него. Абе ква евро рома? Сякаш са малко българските партии, че и циганските набират сила. Това малко офтопик. А по темата - патриотизма продава в днешно време - заради това всеки е "патриот". Е аз не съм! Поне не такъв патриот, който се определя като такъв, за да продаде чалгарските си псевдо албумчета (сещате се за какво говоря).

lady_bird
05-22-2005, 19:46
aide u4ete ezitzi-nali vse pak vsi4ki u4im za emigranti?! :) az li4no pak 6te se maham ot bg,no sled okolo poluvin godina,no tozi put nqma da dopusna starata si gre6ka-da se vurna!

universal_dream
08-04-2005, 14:05
Вие българи сте много странен народ. Най-кадърнтие от вас бягат чужбина, а тука остават Доганки и ПРИМА ИДИОТИ като Слави. Как очаквате да се опрате? Да не изка да ви падне на готово! По-добре направете един всеобщ бунт и се противопоставата на политиците ви, които мога да река ”Курви”. Стига сте се мислили за патриоти, а направете нещо. Вие истина сте умни, но сте мързелив и си траете! Не е нормално да работиш 10 часа 30 дена за 150 лева. Имайте уважение към себе си. Останете в България и се опитай да я оправите.
adski sum suglasen...vseki govori i nikoi ni6to ne pravi po vuprosa...kato nqkvi mi6ki sme :( ako ne6to ni pre4i samo se oplakvame i se primirqvame v kraina smetka...tupo nali! vsi4ki govorim i ni6to ne pravim za6toto ni e strax da riskuvame..i ako ima nqkakuv protest,malcina 6te sa teq koito 6te se usmelqt da si potursqt pravata,a sam 4ovek ni6to nemoje da napravi!! aok bqxme patrioti 6tqxme da si spomnim 4e "SUEDINENIETO PRAVI SILATA" !!!

rosskata
08-12-2005, 11:51
Пак същите критикари се обадиха. Казах и ведна друга тема- най лесно е да се плюе. ПО- добре псевдопатриот, отколкото явен нихилист.

мечтател
08-19-2005, 11:28
ами като всеки само се оплаква и никой нищо не прави вие да не сте по-различни. аз ще ви кажа кой прай нещо - Фюрера Сидеров. не му приемам идеите, не съм му привървеник, ама човека поне прави нещо. и аз се смятам за патриот, не за да си продавам чалгите както някои вече споменаха. аз заявявам че обичам родината си. и затова уча. затова уча не само чувдите езици да бягам в чужбина. затва имам мечти. една та е да стана журналист и по този начин да помагам на страната си. малко ви се струва, нали? е, не е много, но съм на 15 по дяволите!! какво мога да направя аз сега? да си подготвя почвата. за времето когато гласовете в пустинята ще си намерят адресант. и когато се вземем в ръце. аз съм човек, който има желание да се труди, за да промени нещо. и имам и желание да обеждавам и другите да се трудят. защото сме големи патриоти на масата, ама го няма желанието за труд. щото само то може да ни опрай. няма цара да на опрая за 800 дни, СтаниШев за 900 и т.н. ако сами не се оправим. я вижте Германия и Франция - разрушени от войната много повече отколкото наща мила татковина от конунистическо управление, от което имахме такова завещание ама нейсе. и ето - разликата между Германия и нс е че те са работили, а не са само викали че са "прима идиоти" ааа патриоти де. така че аз ви призовавам да не седите тука и само да казвате как никой нищо не прави, а да го направите вие.
НЕ! ДА ГО НАПРАВИМ НИЕ!
НИЕ МЛАДИТЕ. ТО ОСТАНАЛОТО ВСЕКИ ГО Е ЧУВАЛ

StefanoS
08-19-2005, 12:33
abe tva e tupo verno!ama primerno 4esno ti kazvam mn me draznqt pove4eto cigani ei taka si e!!!nqmat jelanie za ni6to!!a 4ove4e kak da ostana v BG kato si4ko e preebano!!!az 6e napusna bg i 6e hodq v holland seld 3-4 godini pone za sega taka mislq da pravq!tam 6e sedq 10 godini(jivot i zdrave) i 6e se vurna tuk i 6e zapo4na...na novo!a "patriotite" koito si mislqt 4e vsi4ko e cvetno sa...zle!!ne slu4aino lubimeca mi Spens kaza:"Tazi sistema da zaraboti i vsi4kite idioti da stanete patrioti"!! :wink:

Bamze
10-21-2005, 07:21
Tva e samo edin komentar.Puskam go i obe6tavam da go iztriq+ cqlata tema,no naistina adski mnogo se draznq.Vqrvam v ravenstvoto i pravoto na svobodno izrazqvane na mnenieto ni.Vseki moje i trqbva da vqrva v kakvoto re6i,NO ve4e leeeeko se draznq na hilqdite hitlerist4eta,skinar4eta,fa6isti,komunisti i kakvo li o6te ne..Kat zabra6tolevqt nqkvi gluposti.elitooo be6e pusnala edni snim4ici,to stana golqm vapros 4e malkite sladuri ne bili v bg,edva li ne decata sa izmennici na rodinata daite da gi ubiem s kamani.Ai stiga gluposti hora.Kompleksari-mi ok,ama foruma si e seriozno ne6to,pone az go priemam taka,tai 4e pone se postaraite da ne badete tolkova brutalni i cini4ni.Nali si4ki se vodim za mn kulturni i umni,napanete se da ni ubedite v tva,6toto si kasam nervite kat vidq prazni dumi,si4ki sme patrioti,ama ako stane ne6to,seki se pokriva kato plah!Patriot,ama na masa kato si s 4a6a v raka,a ne v mizeriqta navan.Patriot,ama ako stane nape4eno,ofeikva6 prav,patriot,ama samo kato si se skril.Aman ot takiva patrioti!!
Avatara mi sa 2te bombi ot Hiro6ima i Nagazaki-eto v tova vqrvate vie..v smartta na milioni zaradi 1 perko.
Dori ne molq za otgovor.Moje bi sam prekaleno ostra,iztriite me,zakliu4ete me,no tva pak na ni6to ne prili4a.4esno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!
Поздравявам те за това, че разбираш доста неща! :D

Съветвам те, колкото е възможно повече нерви да си спестиш! ;) Много е важно ако искаш да се съхраниш!!! 8)

Bamze
10-21-2005, 07:32
Вие българи сте много странен народ. Най-кадърнтие от вас бягат чужбина, а тука остават Доганки и ПРИМА ИДИОТИ като Слави. Как очаквате да се опрате? Да не изка да ви падне на готово! По-добре направете един всеобщ бунт и се противопоставата на политиците ви, които мога да река ”Курви”. Стига сте се мислили за патриоти, а направете нещо. Вие истина сте умни, но сте мързелив и си траете! Не е нормално да работиш 10 часа 30 дена за 150 лева. Имайте уважение към себе си. Останете в България и се опитай да я оправите.
:D )))))))))
Ей, този ъбсурд ме разсмя ;) !!!! :D ))))))))
Приятелю, МНОГО СИ ПРАВ !!!! :D
Виж, колко странна аномалия ;)))
Аз съм готов за екшън,
ама българския народ е мегаразединен, което е сериозен проблем!
На времето цар Борис се е опитал да ни обедини, чрез христа, ама в днешно време всеки си гледа себе си и го е шубе да не би от заплата 150лв да му падне на 135лв. Просто абсурдите в държавата са страшно много!
Обаче Ъбсурд казват :"Аре само да не ме занимаваш"
Нали щото е най-лесно!!!!!
Как да не се занимавам с това, като това е работа на ЦЕЛИЯ НАРОД и тук няма място за ръсизъм!!!!!!!!!!!

teenkopele
10-21-2005, 14:51
Bravo tova iskazvane strashno me nakefi black_heart ama naistina!!!!!



:lol: :lol: :lol:

мечтател
10-24-2005, 15:36
абе къв расизъм кво нещо? много ясно че няма да обичам мангалите ако като работя за 200 лв ми дават 100, а останалите отиват за тези, които режат кабели, не си плашат тока, водата, които са ме били като малък, които като ги арестуват заради хулиганство разправят, че има расизъм, за тези, които ходят да стамят България пред света като си продават телата, децата, и квот друго имат? и какво да обичам в тях? кое ще ме накара да кажа "и те са хора", когато ми се е налагало (не един и два пъти) да бягам по 500 м от подивели мангали, задето са решили, че съм щаслив? тези ли да обичам, които ме дърпат назад? които заради това че крадат кабели получават повече от висшист? и така мога да карам до утре. това е за тези, дето говорят за расисти, за това как българите не ставали и т.н. вярно е, но как да се развиваш, когато трябва да се бориш за насъщния? да се бориш с тези "хора" (който не ме е разбрал тук не ми пука)? и то да се бориш за насъщния на още 10 цигани? а за благодарност тези цигани те пребиват ако минеш през майлъта? и ми говорите за развитие? вярно е че трябва да се промени мисленето на българите. но още по-съществена трябва да е промяната в мисленето на циганите.

Bamze
10-29-2005, 14:59
абе къв расизъм кво нещо? много ясно че няма да обичам мангалите ако като работя за 200 лв ми дават 100, а останалите отиват за тези, които режат кабели, не си плашат тока, водата, които са ме били като малък, които като ги арестуват заради хулиганство разправят, че има расизъм, за тези, които ходят да стамят България пред света като си продават телата, децата, и квот друго имат? и какво да обичам в тях? кое ще ме накара да кажа "и те са хора", когато ми се е налагало (не един и два пъти) да бягам по 500 м от подивели мангали, задето са решили, че съм щаслив? тези ли да обичам, които ме дърпат назад? които заради това че крадат кабели получават повече от висшист? и така мога да карам до утре. това е за тези, дето говорят за расисти, за това как българите не ставали и т.н. вярно е, но как да се развиваш, когато трябва да се бориш за насъщния? да се бориш с тези "хора" (който не ме е разбрал тук не ми пука)? и то да се бориш за насъщния на още 10 цигани? а за благодарност тези цигани те пребиват ако минеш през майлъта? и ми говорите за развитие? вярно е че трябва да се промени мисленето на българите. но още по-съществена трябва да е промяната в мисленето на циганите.
Човече :roll:
АГРЕСИЯТА ПОРАЖДА АГРЕСИЯ !!!!
Казвам ти го не само, като фраза, а и от опит!
Защото детството ми мина в кв. Люлин 5, а на всички е ясно за какво иде реч. Колко пъти са ми крали парите и колко са ме били ...... толко че ме принудиха да се занимавам с карате-до :wink: Батеее, две години след, им ебавах мамата :lol: толко бях надъхан да ги изтребя, че станах много добър 8)
Смятай, след като спечелих бронзов медал на балканското първенство по карате-до през 1997 :)
Та пак ти казвам, Агресията поражда агресия!
НЕ Е ТОВА НАЧИНА!
Това, за което ти мрънкаш е така, НОоооооооо вината на бай мангал не е толкова голяма! Всичко идва от горе :wink: Политика на държавата!
Сещаш ли се :wink: на някои хора им е удобно, народа да се занимава с подобни глупости, а в същото време да си преви луди далаверки и да не му се обръща особено внимание!
Защото проблемите, които имаме в ежедневието е пясък в очите :wink: , а този пясък ни кара да се караме по между си :wink: Е това е! А ако това ни обедини ....................!!!!!!!!!!!!!!!!
Та в тоя ред на мисли мога да ви кажа, че днес 29.10.2005 аз гласувах за всички :lol:
Набутах в плика по една от смотаните хартишки и преди да го запечатам се ИЗХРАЧИХ вътре :lol: )))

SmurkamDoZori
01-23-2007, 14:55
поредната криворазбрала .. чула недочула за субкултурата скинхед , миля че трябва да замълчиш когато неразбираш / незнаеш нещо ..

KPuBA_4yTyPA
01-26-2007, 01:54
Агресията е начина за защита на нацията от цоганско-турските-интернационалистически подлоги.Шо ги пазат законите а?Кат ги пазат и не ги равнопостават ше ги биеме и толкова!Шо да има закони за циганите или за педалите?Не са ли равни сички?Шом прават така ше ги бием миризливците и тях,и техните покровители еврейските цигани.И се благодарете,че има се пак хора,които вместо да наведат кротко глави ви пазат и тази зараза,макар освен с мангали да се налага да се бием и с разни милиционери.Кажете "благодаря" и отминавайте,не ми се пускайте на разни теми "толерантност"....90% от изнасилванията са дело на мангали!Ние дето наричате престъпници,нацисти...сме предотвратили точно 3 изнасилваниа във Варна със собствени сили и повярвайте,че извършителите на опита за изнасилване,мангали бяха смуртно пребити и добре наказани за своята дързост.Ние ли сме лошите а?На българин нивгаж не бихме посегнали,ако не е циганска,турска,интернацио налситическа или еврейска подлога.Поздравяваме се с изпъната ръка,да,имаме татоси с пречупениа кръст и Хитлер е наш идол...ама сме предотвратили 3 изнасилвания и сме наказали престъпниците подобаващо,коя курва в полицейска униформа би свършила по-добра работа а?Затва...ние сме ваште братя и стига с тая толерантност,стига сте си давали гъзовете на хора които нападат пенсионери и малките деца и ги пребиват за 5 лева.Преди седмица във Варна 5 мангала пребиха 20 годишно момиче за 1 ГСМ и 10 лева....10 лева???