PDA

View Full Version : Revenge of the Sith - ода за посредствеността!



LunaTriCk
05-19-2005, 15:40
То ку що се връщам от премиера на Третата част от поредицата за Междузвездните войни! ТАКАВА БОЗА НЯМА! НАИСТИНА!
Малко съм превъзбуден от шока който преживях в киното. За това ме изивнете , че няма да описвам всичко в детайли, а само ще нахвърлям впечатления.
1. Отваратителна актьоркса игра. Неверроятно слаба. Имах чувството че тези хора не взимат по няколко милиона долара ... а са ги накарали да участват насила и те си го връщат. Особенно Анакин... Вейдър ... господи ... на моменти е нетърпим аматьор...
2. Отвратителни диалози ... толкова клише на игрална минута време , не бях виждал откакто последния път седнах да зяпам някаква сапунка по Канал 3 ... даже и по - зле беше. Сега ми идва на ум, че с тези реплики и аз бих играл така... както го правят актьорите.
3. Посредствено режисиране. Някой сцени са напарвени толкова лошо , че ти е трудно да разбереш какво става. още по - лошото идва, когато сцената се прекратява , преди героя да си е завършил репликата ... също отвраат!
4. Ключовия момент във филма, подчинението на Анакин на тъмната страна ... Е НАЙ - ЛОШИЯ МОМЕНТ ОТ ФИЛМА!!! Две реплики, съответно "Какво направих" , след 10 сек. "Ще направя каквото искате господарю" НЯМА ТОЛКОВА АМАТЬОРСКО ИЗПЪЛНЕНИЕ. Е НЯМА!

Сега може и да се поуспокоя и да кажа , че версията която беше пусната във варненското кино "ПАЛАС" беше ОТВРАТИТЕЛНА...и като качество и като количество ...120 мин. ФИЛМА Е ТОТАЛНО ОРЯЗАН , звука дъднеше , картината играеше. Мерси на тази световна премиера.

ЗАсега толкова! МОже да пусна и още впечатления по късно!

Случва се и някои филми да не оправдават голямото си чакане...
Аз лично не съм Стар Уорс фен, но съм гледал всичките епизоди и с ръка на сърце мога да кажа, че Властелина повече ми харесва.

naty
05-19-2005, 15:52
of az na Star wars we4e im zagubih ni6kata...tolkwa razburkano ...we uzas i hi4 ner mislq da si gubq wremeto da gledam 4ti epizod

miloto_girl_4e
05-19-2005, 18:45
pari da mi davat nqma da otida da go gledam :!: :!:
prosto Star Wars .. mnogo go mraza :x