PDA

View Full Version : Kostiumi, viziq molq pomognete ? VAJNO E MN



lucifer`s-devil
05-19-2005, 21:03
Zdr mislq 4e pove4eto me znaqt :) :) polojitelni otricatelni mneniq si4ko ima :) iskam da vi pomolq poneje na 28 6te za6titavam proekt v ministerstvoto na obrazovanieto po edna programa maldi talanti a mi e mnogo vajna trqbva da sum s kostium edno drugoo po dobre li 6te e ako imam nqkoi drug sreburen prusten edna sreburna grivna za rukata i edin taka po masiven 4asovnik ! poneje horata sa kazali 50 procenta ot pobedata v toq konkurs e viziqta poneje e mejdunaroden :) i za tva imam nujda ot help mislq 4e taq tema trq da e tuka moje i v za daskaloto ma tuka 6e q vidqt pove4e hora ! ako mojete da mi dadete snimki na kostiumirani hora taka po rpedstavitelni edno drugo ?? plz prosto rabotata e mnogo vajna !

air_J
05-20-2005, 11:06
Zdr mislq 4e pove4eto me znaqt :) :) polojitelni otricatelni mneniq si4ko ima :) iskam da vi pomolq poneje na 28 6te za6titavam proekt v ministerstvoto na obrazovanieto po edna programa maldi talanti a mi e mnogo vajna trqbva da sum s kostium edno drugoo po dobre li 6te e ako imam nqkoi drug sreburen prusten edna sreburna grivna za rukata i edin taka po masiven 4asovnik ! poneje horata sa kazali 50 procenta ot pobedata v toq konkurs e viziqta poneje e mejdunaroden :) i za tva imam nujda ot help mislq 4e taq tema trq da e tuka moje i v za daskaloto ma tuka 6e q vidqt pove4e hora ! ako mojete da mi dadete snimki na kostiumirani hora taka po rpedstavitelni edno drugo ?? plz prosto rabotata e mnogo vajna !
Ами, като за начало не е лошо да няма капка кич, или по друг начин казано - без сребра, злата и разни такива (освен, ако не си женен и не си носиш пръстена). За часовника по-може, все пак той е принцип не на кич, а на класа. Твърдо съм ЗА украшенията (но не сребърни, а златни), но за толкова важни форуми се приемат за кич и не са подходящи. :twisted:

e4o
05-20-2005, 11:37
sloji si 4asovnik, no ne i prusteni i grivni, mnogo e tiinq6ko i ne vurvi za takuv slu4ai :!: :wink: ,
pu za snimki ne moga da ti dam, 6tot ne sum sre6tala takiva sorka, i mnogo mnogo uspeh :wink:

lucifer`s-devil
05-20-2005, 19:50
mersi :) mnogo sum vi blagodaren i na dvamata