PDA

View Full Version : "Детските филмчета"



AvLee
05-19-2005, 20:07
Kakво мислите за детските филмчета?ако въобще могат да се нарекат такива...говоря за филмчетата за деца до 6-7 години.
То дават само някви изрудчета,извънземни,някви се бият и т.н.После що децата били агресивни?Еми като си гледат 'детските' филмчета.

На какво ги възпитава телевизията или просто им отвлича вниманието и да могат родителите им да са спокойни един час?Какъв вкус само се възпитава у тях!?
Сега се сетих за това щото имам малко братче и по телевизията почти никога няма нещо свястно :roll: (ама то е доста малко де,сигурно затова сега ми прави впечатление филмчетата колко са хубави).

Bimper-ska
05-19-2005, 21:05
Едва ли филмчетата са единствения виновник за поведението на децата. Те и новините да гледат, пак само насилие ще видят. А аз като бях малка, най-агресивните сцени от детски филмчета бяха, когато вълкът вика "Ну заяц погоди!" и обикновено размахва пръст в знак на закана към заека...

pinK_Baby
05-20-2005, 06:53
не са чак толкова зле детските филмчета...според мен по-лошото е,че децата гледат филми за "големи" в които има много неща,които не трябва да се виждат от тях...говоря за секс псувни наркотици,насилие и т.н. Пък и със всяка година малките деца "разбират" все повече и повече от тия неща...разбират ги по криворазбран начин и ги приемат едва ли не като нещо добро или че е гордост да пушиш или да псуваш( и аз се изпускам доста често,ама когато съм ядосана нз какви ги плещя) и понякога ми става доста тъжно защото и аз имам сестра,която сега е на 10 и ме е страх просто каква ще стане...страхувам се да не се превърне в някой боклук щото на нея и характера й е малко по-опърничав и странен.... :roll: :?

e4o
05-20-2005, 08:53
nz vie kvo mislite, no sa super tupi, predi godini ima6e mnogo po-qki detski- kostenurkite nindja, me4eto rukspin, me4etata s nejni surca, i kvi li ne po-sladki, a sq sa ebati tupnite :evil:

egHu4ka
05-21-2005, 06:11
da ama sega si ima Ice Age Bratut na me4kata The Powerpuff Girls i kvo li o6te ne... i izob6to ne sum suglasna 4e film4etata vuzpitavat v decata kakvoto i da bilo... a i dokolkoto znam mnogo brat4eta i sestri4eta na moi priqteli predpo4itat da gledat filmi kato 'Rambo' :wink: a ne nqkakvi si [citiram sused4eto mi koeto e purvi klas] 'animacionni bozi4ki' posle mi obqsnqvaite 4e detskite film4eta sa vinovni hahahhaha

SmellyShit
05-21-2005, 08:53
Cartoon Network forever :oops: :lol: :D

blackboy
05-21-2005, 08:55
Има някои ,които ме кефят
но ги гледам ,когато ги хвана..

wild{}baby
05-21-2005, 09:29
nz vie kvo mislite, no sa super tupi, predi godini ima6e mnogo po-qki detski- kostenurkite nindja, me4eto rukspin, me4etata s nejni surca, i kvi li ne po-sladki, a sq sa ebati tupnite :evil:
Съгласна съм! Тва за грижовните мечета, приказките на братя грим... Некви е такива БЯХА СУПЕР! Също имаше Семейство Флинстоун озвучено на БГ...Нищо общо с тва дето гледат днешните лапета!

mell-mell
05-22-2005, 19:24
мился че по аватара ми си личи какво ми е отношението по въпроса. адски са яки някои но наистина има такива които не са за деца. и моето любимото-... май и то. много агресия..
гледах един път едно филмче за едни понита и едното(розово) така се беше разругало ("по дяволите!") - тва не е за деца. обаче пък от друга страна "Тинки Уинки" като са перфектни (без насилие и агресия), те пък са изключително безинтересни. според мен не анимациите, а игралните филми са проблема. когато някъде пише "не се препоръчва за деца под 12-год възраст", трябва да се слуша мама и тати...