PDA

View Full Version : tattoo



Chiana
05-21-2005, 09:53
zna4i hora mnogo sam se navila da si napravq tattoo govorix s maika mi tq mi razre6ava ama iskam da vi popitam nqkoi da znae kade nai malko boli i kade spored vas e nai qko.i dali e riskovano za moqta vazrast (sega stavam na 17) az iskam da si napravq drakon na ple6kata makar 4e ne e tolkova moderno na ple6kata da si copne6 ne6to az tam sam si re6ila . ako nqkoi znae gotin sait za tatusi pls da mi kaje ili ako ima tatus da mi prati pic pls . az gledah v google-a ama nqma6e osobeno hubavi. a i priblizitelno kolko struva edin 10-santimetrov drakon bez mnogo detaili 4eren.

`cannibal`girl
05-21-2005, 10:13
http://darkimages.com/enter.asp

Bimper-ska
05-21-2005, 11:50
Във Варна в "На тъмно" работят на час. Първоначално мисля се плаща 35 лв, а после на час по толкова май (освен, ако не са си сменили ценоразписа). И още нещо - като отиваш да се татуираш, ако студиото е стабилно, ще ти трябва подписа на майка ти. Най-добре с нея да отидеш един ден по-рано, да огледате двете мястото, а на другия ден, като уговориш час, вече може с приятелка да отидеш. Не ти препоръчвам да ходиш сама.
А според мен най-якото място си е на корема ниско долу, почти до ..... Също и нещо нежно и дребно отзад на врата е много секси.

foursquare
05-21-2005, 11:53
На 17 щом си няма проблем,упасявам се ако не си развита все още ,по нататък да ти се разстегне кожата и така да се прецака таттоо-то,но хорато са го измислили ;)като ти се разстегне ти го повтарят и си готова ;)

на краката боли най малко, ама не отпред,щото там има гоолям кокал ахах :)
отвътрешната част на крачето или ти като момиче си направи на дупето и само твоя младеж ще го вижда ;)

stereophonix
05-21-2005, 13:19
tva za vratleto e mn qko. i az mislq 4e tam 6te e mn sexy. ma si pomisli dali posle nqma da ti pre4i. 6toto 1na priqtelka si napravi na... mn nisko dolu i posle ima6e problemi s priqtelq si i iska6e da si go maha. i se okaza, 4e si go e napraila za 15 lv pak za da i go mahnat i iskat 3000 .. tei 4e pomisli si 1vo predi da go napravi6, kadeto i da bilo.

San4o
05-21-2005, 21:22
На плешката много боли защото е почти върху кокал. Повярвай ми от личен опит ти го казвам. А иначе най-селско е на рамото ма нали сега е модерно та пробвай там.

LiNkiN4eTo
05-21-2005, 22:38
edin vupros : iska6 li kato stane na 53 godini , vnucite ti da ti gledat tatoos-a na ple6kata :?:
edin suvet : po - dobre si napravi vremenna na vidno mqsto ili istinska na po-skrito mqsto :wink:

foxy_f
05-22-2005, 01:35
az bih si napravila na leviq glezen vapreki 4e bi bolqlo dosta no smqtam 4e tam e nai dobre za6toto nqma mn mn da se raztegne kojata ako eventualno ka4a nqkolko kilca a pak i e lesno da se prikrie.plius tova az ne bih iskala ne6to ogromno a nqkoq po malka tatuirovka koqto da ima nqkakvo zna4enie i koqto da e smivol na ne6to za men za6oto ina4e mnogo barzo 6te mi pisne.a sa6to i LiNkiN4eTo e prava - pomisli kato poostaree6 malko dali 6te i se radva6 tolkova na tatuirovkata