PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^:Обезкосмяване-как да кажа на мама



borovinca
05-21-2005, 13:59
Здравейте!Може би въпросът ми ще ви се стори мноого глупав,но трябва да ви питам.Аз съм на 13 години-момиче и имам косми долу.Обаче,сещате се идва лято и искам да се обезкосмя и се чудя как да кажа на майка си за това?Тя ще ме разбере,но нз как да и кажа.Много ви моля помогнете ми!!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
05-21-2005, 14:27
Проблема ти не е сериозен, а лично аз не виждам причина на 13 да започваш да си обезкосмяваш трите косъмчета на пу.....! АКо имаш косми под мишниците - там може, но долу е безмислено. На твойта възраст е СЕКСИ да имаш 3 косъмчета там.

05-21-2005, 14:28
Здравейте!Може би въпросът ми ще ви се стори мноого глупав,но трябва да ви питам.Аз съм на 13 години-момиче и имам косми долу.Обаче,сещате се идва лято и искам да се обезкосмя и се чудя как да кажа на майка си за това?Тя ще ме разбере,но нз как да и кажа.Много ви моля помогнете ми!!!!А и да ви питам с какво да се бръсна?Не ми казвайте на козметик щото е супер гадно там да се разкрачиш пред някой непознат:)Е плс-ХЕЛП!!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 8 от правилника!
Благодаря!

borovinca
05-21-2005, 14:30
Ми то добре ама работата е,че не са само 3 косъмчета-то е цяла гора напрао!!!Много кофти е като се гледам в огледалото гола.Напрао не ми говори...

DrSmurph
05-21-2005, 14:36
:D В интерес на истината съм привърженик на малкото косми, но повярвай ми, че преувеличаваш. Направи си прическа а не се бръсни! Там кожата е доста чуствителна, а ти си само на 13. Или Кола маска или прическа. Представи си ако сега е гора и започнеш да стимулираш космите с бръснене какво ще стане на 15 или 16 като започнеш да имаш редовно нужда от обезкосмяваме?

buba_14
05-21-2005, 14:56
vij sq.....toi naistina e prav che moje bi ako oshte ot sega zapochensh da si tretirash kosmite s brusnene shte porasnat poveche i po barzo...no puk i as sam minala pr4ez tazi situaciq i znam kakvo e.....pone spored men nqma nishtu obshto da se chistish ot dolu nezavismo na kava vuzrast si. vse pak na kolkoto i da si te draznqt i e po hubavo da gi nqma. a puk dokolkoto kak da kajesh na maika ti....mi moje bi prosto sednetete i pogovorete po tozi vapreos i i obqsni ti kak se chuvstvash i gotovo mislq che shte te razberer. sorry aam tochno po tozi vapros ne moga da kaja mnogo poneje as ne bqh kazala na moita kato pochnah da se chista. :)

mira_
05-21-2005, 18:41
"Мамо, аз се обръснах отдолу"
При мен свърши работа.
Успех! :)

VirginPunk
05-21-2005, 18:45
ей немоа да разбера що и казвате да
не се бръсне?аз се обръснах там на 13
и доколкото помня наистина си имаше нужда.
от мене един съвет-първо ако са ти мноо
големи космите ги мини с някфа ножичка и
после давай със самобръсначката, накрая
не забравяй крем за след бръснене щото
ше ти излязат пъпки
а по въпроса за майка ти...защо въобще
трябва да и казваш?в крайна сметка
тфа си е твойта п*тка...

e4o
05-21-2005, 19:37
ей немоа да разбера що и казвате да
не се бръсне?аз се обръснах там на 13
и доколкото помня наистина си имаше нужда.
от мене един съвет-първо ако са ти мноо
големи космите ги мини с някфа ножичка и
после давай със самобръсначката, накрая
не забравяй крем за след бръснене щото
ше ти излязат пъпки
а по въпроса за майка ти...защо въобще
трябва да и казваш?в крайна сметка
тфа си е твойта п*тка...
napulno sum suglasna, ako ima6 mahai i tva e , maika ti za kvo trqbva da razbira :?

^DqVoL^ [-_^]
05-22-2005, 09:50
Taka e.Ti da ne si nqkvo bebe ta maika ti si4ko da znai ?vse pak ve4e ima6 pravo na sobstveno mnenie! :wink:

e_l_i_z_a
05-23-2005, 09:44
ami tq samo v putkata li 6te te zqpa?kato zabeleji,6te i kaje6 ama ...i taka sas samobrasna4ka moje otdolu ama posle s nekuf krem 6toto pupki izlizat.a pod mi6nicite-ako moje6 da potarpi6 1viq pyt e nai-dobre s epilator!kupi si!i za krakata su6to epilator 6toto sas samobrusna4kata stava po-lo6o.tq gi reje,a epilatora gi skube :wink:

Bimper-ska
05-23-2005, 16:09
Аз подкрепям варианта за прическа. Все пак си на 13 и едва ли е толкоз зле работата. А и майка ти случайно ако те види, едва ли ще и направи впечатление колко са ти космите, нали все пак си ги има. А иначе варианта козметик е най-добрия. Но предварително трябва да ги острижеш космите. И кво ти пука? Твойта п..ка да не е единствената, която козметичката е виждала??? Ми кво ще правиш на гинеколог, а? Ами ако е мъж, а? Я се стегни бе, момиче! Това си е само едно тяло, твойто тяло. Трябва да му дадеш най-доброто.

sherry
05-24-2005, 09:11
Защо пък да не се бръсне?Тук става дума и за хигиена...тея косми са много кофти и навсичкото отгоре в лятото ако се спарват :? Ужас...по-добре да си ги махне-така ше се чувства наистина добре и свежо,другите обясниха как се прави-докато се къпеш се намазваш с малко сапънче,за да може да се плъзва както трябва самобръсначката,после взимаш съмобрасначката и започваш.Бъди внимателна да не се порежеш.После се намажи с кремче,за да се успокои кожата.Защо да казваш на майка си?Това си е твойта...Не е ли така?

amy lee
05-24-2005, 17:50
pffff, ti pa! kfo 6te kazva6 na maika ti?! da ne e dlujna da znae vsi4ko? i kfo, edin den kato re6i6 da pravi6 sex 6te otide6 i 6te kaje6 na maika ti? tc tc tc

LiNkiN4eTo
05-24-2005, 19:44
GOSPODI :shock:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 10 от правилника!
Благодаря!

devil4e
05-24-2005, 20:44
Здравейте!Може би въпросът ми ще ви се стори мноого глупав,но трябва да ви питам.Аз съм на 13 години-момиче и имам косми долу.Обаче,сещате се идва лято и искам да се обезкосмя и се чудя как да кажа на майка си за това?Тя ще ме разбере,но нз как да и кажа.Много ви моля помогнете ми!!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!
хахахха мен мама ме заведе на коломаска за първи път :lol: не ги разбирам тези мамета

Dorianchety
05-27-2005, 10:24
ami kakvo da i kazva6 prosto napravi tova koeto iska6,6te doide moment i tq 6te razbere za tfa i nadqvam se da te razbere,vse pak si momi4e i idva lqto :roll:

AvaLan4e
06-08-2005, 15:36
ne se brasni, napravi si kola maska ili si vzemi nazaem epilator, nakarai maika ti da si vzeme ili ako tia ima i go vzemi z malko i se epilirai, niama nugda da i kazvash...niama smisal da ti kaga da se epilirash, nemiaslia che samo zaradi sobstvenia ti komfort triabva da tarpish takviz bolki, pak i ne viarvam che go pravish za sebe si, az niamashe da se epiliram nikade ako niakoi ne dargeshe, ama mai vinagi ima takav chovek :? hm 100% ne se brasni shte stane mnogo zle posle vseki den triabva, pak i bozka, shtom ti e tolkova merak si napravi edna kola maska, a posle kato te vidi mama shte i kagesh che taka ti e mnogo dobre i shte i se osmihnesh-tvoe si e tialoto, ako shtesh si otregi glavata, samo e i kazvai che vsichki go praviat che niama da i haresa

lina15
06-12-2005, 11:45
Ami lesno e otiva6 pri maikati,ne6to po4va6 da i se podmazva6 leko-leko(bez da se oseti 4e i se podmazva6)i na kraq i kazva6 4e lqtoto nablijava i iska6 da si opravi6 triugalnika.Ako ne6to ti kaje na vupreki(ako i tq se brusne)i kaji nali 4e sled kato vsi4ki se brusnat(jeni)kakto i maikati bi trqbvalo i ti.TAm ne6to su4i-vurti nakraq 6te ti dade,nqma stra6no ne se sduhvai :D 4ao mili4ka i se bori dokrai xaxa

WwanAdoO
06-15-2005, 17:39
Az puk ne vijdam smisul tq da razbira 4e iska6 da si gi mahne6... :D Se pak si e tvoq putkata :D

06-17-2005, 14:43
ей немоа да разбера що и казвате да
не се бръсне?аз се обръснах там на 13
и доколкото помня наистина си имаше нужда.
от мене един съвет-първо ако са ти мноо
големи космите ги мини с някфа ножичка и
после давай със самобръсначката, накрая
не забравяй крем за след бръснене щото
ше ти излязат пъпки
а по въпроса за майка ти...защо въобще
трябва да и казваш?в крайна сметка
тфа си е твойта п*тка...
napulno sum suglasna, ako ima6 mahai i tva e , maika ti za kvo trqbva da razbira :?
I az mislq taka ;)

CRaZy_IKT
06-17-2005, 14:45
ей немоа да разбера що и казвате да
не се бръсне?аз се обръснах там на 13
и доколкото помня наистина си имаше нужда.
от мене един съвет-първо ако са ти мноо
големи космите ги мини с някфа ножичка и
после давай със самобръсначката, накрая
не забравяй крем за след бръснене щото
ше ти излязат пъпки
а по въпроса за майка ти...защо въобще
трябва да и казваш?в крайна сметка
тфа си е твойта п*тка...
napulno sum suglasna, ako ima6 mahai i tva e , maika ti za kvo trqbva da razbira :?
I az mislq taka ;)
Upssss sorry tva bqh az :lol: :lol: :lol: :lol:

02-15-2007, 17:21
ей немоа да разбера що и казвате да
не се бръсне?аз се обръснах там на 13
и доколкото помня наистина си имаше нужда.
от мене един съвет-първо ако са ти мноо
големи космите ги мини с някфа ножичка и
после давай със самобръсначката, накрая
не забравяй крем за след бръснене щото
ше ти излязат пъпки
а по въпроса за майка ти...защо въобще
трябва да и казваш?в крайна сметка
тфа си е твойта п*тка...
napulno sum suglasna, ako ima6 mahai i tva e , maika ti za kvo trqbva da razbira :?
I az mislq taka ;)

02-15-2007, 17:28
Ami lesno e otiva6 pri maikati,ne6to po4va6 da i se podmazva6 leko-leko(bez da se oseti 4e i se podmazva6)i na kraq i kazva6 4e lqtoto nablijava i iska6 da si opravi6 triugalnika.Ako ne6to ti kaje na vupreki(ako i tq se brusne)i kaji nali 4e sled kato vsi4ki se brusnat(jeni)kakto i maikati bi trqbvalo i ti.TAm ne6to su4i-vurti nakraq 6te ti dade,nqma stra6no ne se sduhvai :D 4ao mili4ka i se bori dokrai xaxa
По тази логика може да и се омайваш още малко и накрая да я питаш може ли да ми го дадат в дупето, а защо не и да очастваш в оргия. Въпросите и без това са от един типаж.

alkobalko
02-15-2007, 17:41
Темата е стара, така че момичето отдавна си е решило проблема.

ProstoAz
02-15-2007, 19:02
Темата е стара, така че момичето отдавна си е решило проблема.

Така е! :wink: