PDA

View Full Version : Roditelite mi i texnite izneweri



AxX
05-21-2005, 16:53
znachi she wii razkaja nakratko za moite roditeli,za texnia jiwot ne za moia.Znachi tate si ima nqkakwa lubownica,pone si mislq az taka,shtoto toi wse si e po chujbina i wse edni razgowori wodi po telefona,no mnogo chestno kazano ne mi puka,s nego ne se razbirame dobre a i toi samia adski mnogo rewnuwa mama,i samo ni prechi na jiwota,mnogo e konservatiwen sprqmo nashiq jiwot
i kogato nego go nqma,mama e s dryg(tq e mnogo krasiwa i zapazena za godinite si)i to ne s edin,a izliza s 7 maje i kak gi mota,samo tq si znae,daje az do skoro ne znaeh za 3-ma ot tqh,edinia go warti ot 7 godini i tate oshte ne e razbral i dano ne razbere,kak se krie neznam,a s drygite ot 3-4 godini i nqkakwi nowi ot niakolko meseca,nie znaem,no nishto ne moje da naprawim,a i tq go prawi za nashe dobro,ima lyibownici za da ni izdarja nas samite sas po malkata mi sestrichka(na 14 g),shtoto tate ni dawa po 200lv na mesec za 3-ma dushi i plus smetkite,i taka,s nqkoi ot tiah i e nepriatno,no te pa po ni podpomagat,s 2-3 se znaem i si goworim ,a edinia go imame za bashta i e mnogo mil s nas.Pisha wi towa,zashtoto nqma s kogo da spodelia tazi maka!!!

BroKeN^DreAmZ`f
05-21-2005, 17:22
malii...abe mila mislish li che tva e normalo...deam...kvi sa tiq takiva otnosheniq,te vashte zakvo vyobshte sa zaedno...shtom se lyjat vzaimno kyv e smisala.....sigurno i na tebe ne ti e lesno,ama deam bashta ti da si ima lubovnica ,maika ti pyk celi 7 naistina ne e lesno...i tochno za tva nz zashto za zaedno...nz dali e golqma gorsot4e maikati uspqva da vyrti sedem na vednyj...i sigurno se iska naistina mnoo trud za tva,ama...deam :? abe slojno polojenie e tvoito naistina...sy4uvstvam ti...nz dano neshtata da se opravqt i vsi4ko da byde nared...aide kysmet :P

amy lee
05-21-2005, 18:53
вай как 7 фе :shock: че то тфа си е цял рекорд. кой знае как успява :roll:
иначе тфа е мноо гадно... то що напрао не се разведат? :?

sini4kata
05-22-2005, 06:41
dosta kofti situaciika...ti si znae6 4e nqma kvo da te posavetvame i za tva i ne iska6 savet.vajnoto za sega e ti da se dobre.6tom ne moje6 da pomogne6 ili opravi6 semeistvoto si(ako tova moje da se nare4e semeistvo :( ),da izvle4e6 maksimalna polza ot cqlata tazi rabota.da naistina-ne e priqtno da znae6 4e maika ti ima o6te 7 maje no trqbva da se primiri6 i da gleda6 napred.moje bi skoro ne6tata naistina 6te se podredqt...nqkoi den.mi kvo da ti kaja...kasmet

^DqVoL^ [-_^]
05-22-2005, 10:08
Ami 4estno da ti kaja (edvali 6te ti pomogna ama tva e moito mnenie)ti ne moje6 ni6to da napravi6.Po dobre gledai svoiq jivot i ne se interesuvai ot tqh.

LaPeNcEto0o
12-07-2006, 15:32
:? mnogo sajalqvam ami za6to ne se razvedat? 6tom si izneverqvat vzaimno

black_boy
12-07-2006, 17:02
Ne mi se vijda mn normalno,no ti ne se byrkai v taq rabota kakto kaza nqkoi

ProstoAz
12-07-2006, 18:30
Темата е стара!