PDA

View Full Version : Detaili



FEN_NA_MOTORI
05-21-2005, 19:11
abre ko si praite, q kajete kvo da napraq za da si napraq staqta da stane gotinka dano me razbirate :) pone 6te se nadqvam... em 4i tva e ko drugo aide vash red e :)

^I don't give a fuck^
05-21-2005, 19:15
не мога да ти помогна,защото не те познавам,не знам какви интереси имаш :roll: (освен моторите :D )

Napu6en-Buhal
05-21-2005, 19:16
mI.. sUSeDa mI ViKnA edNo MoMcHE dA MU naPraVI GraFfit nA sTenAta i sTAnA mNogO qKo... tAkA cHE aKO tI davAt VASHte i AkO tE KEfqT GraFitI.... aKO nE puK BoqDisaI q V nqKFi sVeJi CveToVe KVitO tI HaresvAt. moJE dA e maLKo TrudNO, nO PoNe sE zaBELqzVa i sUs SiGurnOST SHTE sI DoVoLEn oT ReZuLtAtA :lol:

BroKeN^DreAmZ`f
05-21-2005, 19:18
mi choveche tva si e do liche vkus...do tva kakvo ti haresva na tebe:)))moje bi neshto po stenata...az lichno bih se izkefila super mnoo na nqkva risunka mnoo qka....narisuvana direktno na stenata :P ama pak kazvam tva si e do lichen vkus

FEN_NA_MOTORI
05-21-2005, 19:22
damZ 4i hubu do tuka mi posle daite da slojim nqkvi djundjurii nqkade naprimerno slagash lampi okolo pc-to i stava super qko tui sas stenite da ti e nai malkata grija :}

Napu6en-Buhal
05-21-2005, 19:29
mI... moJE dA sI VzeMeSh NeOnOVA LaMpa.. aBE dA tI kAjA vSichKO OpIrA dO KinTi... akO ImaShpoVechNo PaRi PRiMerNo moJe dA sI SLOjISh LUMiNIrAN PaRKeT... aLuMINiEVA dOGraMa... sUS SiGurNOsT ShTE IZGleJdA mNOgO DobRE, Ama kAkTo KazAh.. akO ImaSH poVeChkO PaRi :roll:

BroKeN^DreAmZ`f
05-21-2005, 19:44
xiix...dams tva s lampichkite e dobra ideq...no naistina vsi4ko opira i d kinti....trqa da ima i qko sy4etanie na cvetove....az lichno shtoto skoro trqa da se mestim...i she si imam nova staq i imah golqm merak v ediniq ygyl na staqta...da imam neshto kato stylbi4ki,kato povisko 4ast... okolo dve stylbi koito da igraqt rolqta i na shkaf...i v/u tqh da e slojeno nqkvoto buro ili neshto takova....mislq che bi izglejdalo qko...no nz gotino e da ima i nqkvo qko obzavejdane...i bi bilo super qko ve4er,ako imash na tavanaot tiq sveteshtite zvezdi...malko e natrufeno no naistina e gotino...e ako si padash po takiva neshta de :P

Immortality_
05-21-2005, 19:45
oo... az imam prilepi po tavana... :D namerih n a razli4ni mesta plu6eni prilep4eta i gi naka4ih po tavana... i nad glavata imam edin takav krag. :roll: deto e s pera... prili4a na ne6to indiansko, koeto uj progonva ko6marite...
e ne6to takova e ... samo 4e lilavo s 4erno :D http://www.dltk-kids.com/world/native/dream.gif

FEN_NA_MOTORI
05-21-2005, 20:02
:} hubavi idei... ima varhu ko da si pomislq pak 6to ne da sa4etaq nqkoi ot tqh v 1 4akam o6te :p

05-21-2005, 21:12
Hе мога да ти помогна :!:

FEN_NA_MOTORI
05-22-2005, 14:08
are be help-nete o6te malko :}

Ev1lG1rL_
05-22-2005, 14:18
Mi lampara v moita stai4ka e sinq i imam super mnogo plakat4eta po steni i vurxu legloto mi e pulno s pklu6eni igra4ki i li4no men si me kefi no za mom4e igra4kite nevurvqt...:) Tva s grafit4eto e dobra ideq no sled tva trqbva se iznese6 ot staqta ti za 2-3 dena... :)

BroKeN^DreAmZ`f
05-22-2005, 14:21
olee...coveche mi razvihri si malko fantaziqta...stiga da iskash mojesh da si izmislish kvo li ne :P prosto pomisliii....ako obi4ash da ti e po cvetno moje si vzemesh nqkvi lampi sveteshti razli4no...i ne si slagai samo edna takava lapmpa v centyra ama si sloji pove4ko i narazli4ni mesta...bi bilo po efektno :P aide kaos e setq neshto pak she pisha ma ti vsezmi pomisli malko :lol:

MaD_CaT*
05-22-2005, 14:28
http://www.dltk-kids.com/world/native/dream.gif
ааа....ей тва го имаше на една серийка на Cow and Chicken :lol: и аз се чудех за кво е :lol:
та..за стаята..ми нз идеята за графита ми допада :lol: иначе моята стаичка е зеленичка...имам светещи звездички на небето-ъъъ ъъъ тавана де...и перденцето ми е нарисувано(от мен) с някви писинца :lol: ...таа..и ти като обичаш толкова мотори..можеш,ако не предето,то поне графит на няква такава тема...развихри се малко...пусни въображението ти да поработи :wink: :lol: