PDA

View Full Version : ХОРА ТОКУ ЩО ИМАХ ДУХ!!!



VirginPunk
05-21-2005, 21:12
ей може да ме помислите за откачена
ненормална квато искате!!!по принцип и
аз не вярвам в духове и такива измислици,
а днес много си говорихме с една приятелка
и реших да си викна...
викнах го хора в стаята ми току що имаше дух!!!!!!!!!!
значи като го викнах му казах да ми даде
знак че е тук, бях запалила две свещи, пред
огледалото и купичка с вода пред мен.. ей
немаше никво течение, свещта беше прекалено
далеч за да съм я духнала без да искам.....
ХОРА СВЕЩТА СИ УГАСНА САМА!!!!!!!!
и в същия момент МОНИТОРА ИЗГАСНА!!!!!!!!
ей наистина има духове ебаси...


п.п. не съм пияна!
п.п.п. не съм напушена!

FEN_NA_MOTORI
05-21-2005, 21:15
mnoo zdravo :) koga stana tva e

mira_
05-21-2005, 21:18
е така и така сте двама, що не метнете едно сантасе :lol:

BroKeN^DreAmZ`f
05-21-2005, 21:24
xaxxa...basi ludnicata....tva dali e vyzmojno be :P istinata e 4e az vinagi ne4e sam vqrvala super mnogo..ama sam si imala nqkvi symneniq...ama deam naistina zvu4i dosta naludni4vo :P

VirginPunk
05-21-2005, 21:26
ei znam znam 4e mnoo tapo zvu4i oba4e
prosto nemoa si obqsnq ugasvaneto na monitora
(po princip ugasva sled polovin 4as kato
ne sam go pipala) i ugasvaneto na sve6tta!!!!
leleiiii ebati ludnicata!!!

mira_
05-21-2005, 21:28
я кажи какво си правила искам и аз да опитам

e4o
05-21-2005, 21:35
aha sladka sladka :lol: , dano da ne spi samo s teb :lol: :) :wink:

girlpower
05-21-2005, 21:41
ei znam znam 4e mnoo tapo zvu4i oba4e
prosto nemoa si obqsnq ugasvaneto na monitora
(po princip ugasva sled polovin 4as kato
ne sam go pipala) i ugasvaneto na sve6tta!!!!
leleiiii ebati ludnicata!!!
Ами аи вярвам!Защото в Петък в даскалото аз и едно момиче усетихме земетресение а другите неса!

AvaLan4e
05-21-2005, 21:43
heh kato mi pokagesh shte poviarvam, inache :lol: mnogo mi se iska da mi pokagesh :wink:

miloto_girl_4e
05-21-2005, 21:44
az vqrvam v duhove,ama v takiva deto sa na po4inali moi blizki..
smisal ne na nekvi duh4eta,deto uj sa dobri i t.n
ina4e v nas e imalo duhove... 40 dni sled kato po4ina edinia mi dqdo se be6e vurnal malko u nas(t.e samo duha mu de) use6ta6e se.. i ku4eto mi go use6ta6e.. a naskoro.. kraq na april ... 27 ili 29 kogato e po4inal dqdo mi... 15-20 dena predi tazi data dqdo mi pak be6e u nas.. ve4er se 4uva6e tropane.. misleh si,4e sa susedite.. ama nad nas nqma susedi.. az jiveq na poslednia etaj .. kazah na maika mi za 6umovete i tq kaza,4e nai veroqtno e dqdo mi,za6toto skoro se navur6vala godi6nina ot smurrta mu..
az li4no vqrvam v duhove i ne me e sram da go kaja :!:

^I don't give a fuck^
05-21-2005, 22:03
Каспър палър 8) :lol:

05-21-2005, 22:14
I az su6to kato miloto_girl-4e vqrvam,4e duhovete na po4inalite blizki se vru6tat.Ot li4en opit go kazvam,sled kato baba po4ina u nas i u dqdo mi se 4uva6e 4ukane ei taka ot ni6toto,prosto nqma ot kakvo drugo da e bilo.

amy lee
05-21-2005, 22:23
WOW. super
ooo, samo maika mi da me izgoni ot kompa i 6te vikna :D

LiNkiN4eTo
05-21-2005, 23:26
vuzmojno e
az pone vqrvam

Immortality_
05-21-2005, 23:47
ni6to 4udno :?
male, 4e strahhhhhHHHHHHH...! :shock:
az pak nyakolko pati ve4e, kogato se prebiram i vijdam lapata na hola svetnata- vijdam ya ot ulicata. i kogato se pribera e ugasena.. stavalo e i nyakolko pati, kogato sam pristigala s priyateli... napravo.
a sa6to i sme igrali na onaya igra, aguiha... i ne vi ya prepora4vam :?
murderdol4e- ne go povtaryai... male 4e straHHHH :shock:

^I don't give a fuck^
05-21-2005, 23:49
ni6to 4udno :?
male, 4e strahhhhhHHHHHHH...! :shock:
az pak nyakolko pati ve4e, kogato se prebiram i vijdam lapata na hola svetnata- vijdam ya ot ulicata. i kogato se pribera e ugasena.. stavalo e i nyakolko pati, kogato sam pristigala s priyateli... napravo.
a sa6to i sme igrali na onaya igra, aguiha... i ne vi ya prepora4vam :?
murderdol4e- ne go povtaryai... male 4e straHHHH :shock:

ти мани,ама аз съм сама в нас :!: и от одеве се чува как нещо тропа,не се бЪзикЪм ! ще напълня... :D :D След малко ще проверя ,та мисълта ми е ,че ако не се върна да се сетите...

Daqn4encetoo
05-22-2005, 08:35
ЬЬььxx.. iztrypnah cqlata :x Ina4e i az vqrvam i v takiva dami piki det sa vikat !!Taka na edna moq pritelka neinata priqtelka trygnala da vika dama pika v kilera si i sled nqkolko minytki na prozoreca se izpisalo ne pomna kvo s kryv a i s tfa momi4e imalo nqkfo mom4e i po-kysno momi4eto be6e namereno obeseno v kilera a mom4eto be6e jivo!!Az ne mojah da go povqrvam ma .. may e istina

naty
05-22-2005, 08:48
az twyrdo wqrwam w duhowe...edin put s edna moq priqtelka powikahme oba4e swe6tite dwete neugasnah ami 4uhme hlopane po wratata na staqta mi a bqhme sami i nqma na4in da e bla maika mi

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 08:50
Каспър палър 8) :lol:
haHaHaHaH :lol:
iNke A aKO OstaVa 10 LEvA naPRImEr, i mU kaJA nA duHa dA Mi dAdE znAk kAtO gI naPRavI 20 daLi shTE stAnE ?

p.S. a moGat Li dA Se VikaT JenSKi DuhOvE ? :oops:

ZulAgrarin
05-22-2005, 09:26
Каспър палър 8) :lol:
haHaHaHaH :lol:
iNke A aKO OstaVa 10 LEvA naPRImEr, i mU kaJA nA duHa dA Mi dAdE znAk kAtO gI naPRavI 20 daLi shTE stAnE ?

p.S. a moGat Li dA Se VikaT JenSKi DuhOvE ? :oops:
Ahahaha buhal unreal brat :lol: :lol: :lol: I az taka iskam,vika6 go kato ne ti stigat kintite i toi ti gi uedrqva :P A ina4e za jenskite duhove vika6 q kato si na suho i kato v Scary Movie :wink: :twisted: :lol:
Po temata:mii az mn ne vqrvam zasega v tiq ne6ta,kato maluk uj vikahme nekvi duhove i tam mrudna 1-ta karta ama ne6to ne vervah i si mislq 4e e nekva mu6engiq i 1 frendka q e mrudnala :twisted:

05-22-2005, 09:30
i az vqrvam v takiva ne6ta...ne znam no maika mi mi e razkazvala kak s edni neini sau4eni4ki za vikali duxove s takava daska za vikane za da gi pitat kakva tema 6te im se padne na ispitite..i toi idval nqkolko pati i im kazval oba4e q pat mai do6al ot teq lo6ite duxove i ne iskal da si tragne...i te go pitali kakvo iska i toi kazal 4e iska 6veps i toi 4ak togava si oti6al...i tova ne e izmislica na maika mi za6toto i ednoto momi4e(to ve4e e jena s deca i tnt) mi e razkazvalo sa6tata istoriq..
pak edin pat bqx 4 klas i xodixme na zeleno y4ili6te i se sabraxme na vikame edin dux ama mu zabravix imeto deto se vika sas 6okolad...i sabraxme se vsi4ki i zapo4naxme da go vikame i posle sled nqkolko minuti vikane kato otvorixme o4i i vidqxme 4e ima malkootxapano ot 6okolada...nz moje i nqkoq ot nas da e otxapala ama vse pak... :lol:

lady_bird
05-22-2005, 09:41
е така и така сте двама, що не метнете едно сантасе :lol: tva me izkefi adki mnogo!aide,dnes i az 6te vikam duhove,za6toto sum sami4ka u nas-na6ite zaminaha zaedo sus sestra mi(a az ne iskah da hodq s tqh i me zarqzaha na proizvola na sudbata).zna4i 6te hodq do magazina,za da si vzema sve6ti... :lol: :) ideqta si q biva-daje moje da izvikam nqkolko priqtelki da spqt u nas i da poeksperimentirame zaedno...

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 09:56
i az vqrvam v takiva ne6ta...ne znam no maika mi mi e razkazvala kak s edni neini sau4eni4ki za vikali duxove s takava daska za vikane za da gi pitat kakva tema 6te im se padne na ispitite..i toi idval nqkolko pati i im kazval oba4e q pat mai do6al ot teq lo6ite duxove i ne iskal da si tragne...i te go pitali kakvo iska i toi kazal 4e iska 6veps i toi 4ak togava si oti6al...i tova ne e izmislica na maika mi za6toto i ednoto momi4e(to ve4e e jena s deca i tnt) mi e razkazvalo sa6tata istoriq..
pak edin pat bqx 4 klas i xodixme na zeleno y4ili6te i se sabraxme na vikame edin dux ama mu zabravix imeto deto se vika sas 6okolad...i sabraxme se vsi4ki i zapo4naxme da go vikame i posle sled nqkolko minuti vikane kato otvorixme o4i i vidqxme 4e ima malkootxapano ot 6okolada...nz moje i nqkoq ot nas da e otxapala ama vse pak... :lol:
ahAHahahahahahaHa oTdaVnA nE sUm Se sMqL tAka cHESno... PurVo zA LoshIq dUh dEtO IskAL sHvePS, posLE zA tOq sUS sHoKOLaDa... aBE tOi dA NE e biL DuhA nA MarMoTa deTO zaViVA sHOKOLadA V StaNiOL :shock: :lol:
lady_bird aMI... sHtOm sI SAma u vAs... aKo Ne doIDe dUh-A KoiTO shTE VikAsH moJE Li dA doIDA aZ ? :lol:

kaspar4o
05-22-2005, 11:31
A KAK SE WIKAT DUHOWE...

luDo_LaPe^
05-22-2005, 11:54
A KAK SE WIKAT DUHOWE...
Ами зависи кой дух искаш да извикаш.Един път се бяхме събрали едни френдове и щяхме да викаме Каспър(дето се вика с огледало,хляб и вода,на тъмно,и като дойде ти изпълнява три желания- всичко,без пари)Та значи отидохме в едно маэе и се хванахме за ръце(и направихме хорце :lol: )По средата на кръга сложихме хляба, водата и огледалото.Почнахме да казваме думите"Хляб и вода,появи се!"И така 9 пъти.Помолихме Каспър да даде знак,че е тук.Нищо те стана.Но когато светнахме лампата отново,видяхме,че голяма част от водата либсва,а от хляба почти не беше ядено,само една маааалка гризка.По огледалото имаше запотени стъпки(доса малки)... Странно,нали :shock:

Napu6en-Buhal
05-22-2005, 12:18
A KAK SE WIKAT DUHOWE...
Ами зависи кой дух искаш да извикаш.Един път се бяхме събрали едни френдове и щяхме да викаме Каспър(дето се вика с огледало,хляб и вода,на тъмно,и като дойде ти изпълнява три желания- всичко,без пари)Та значи отидохме в едно маэе и се хванахме за ръце(и направихме хорце :lol: )По средата на кръга сложихме хляба, водата и огледалото.Почнахме да казваме думите"Хляб и вода,появи се!"И така 9 пъти.Помолихме Каспър да даде знак,че е тук.Нищо те стана.Но когато светнахме лампата отново,видяхме,че голяма част от водата либсва,а от хляба почти не беше ядено,само една маааалка гризка.По огледалото имаше запотени стъпки(доса малки)... Странно,нали :shock:
kFO mU e StrAnNotO, VseKiImA MIshKI V mazAtA :D

Momchenceto
05-22-2005, 12:52
Хахахахаха не не не мога да права такива неща хахахахахахахахаха потече ми сълзичка от смях http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/cutelaugh.gif Аууу вие ме убихте :) помня че в 4-ти клас на един лагер викахме духове послено с едно легенче със сапун...и пахме некфи песни..оцветявахме дама пика с паста за зъби...само си съсипахме картите за игра :lol: Абе хора не че искам да кажа нещо лошо ама вие се водите големи деца вече :) не се излагайте :) би трябвало другие неща да ви интересуват вече...изоставате с развитието :lol: Тая тема се едно е от форум на детска градина :lol: правете секс не магии :P

Momchenceto
05-22-2005, 12:57
A KAK SE WIKAT DUHOWE...
Ами зависи кой дух искаш да извикаш.Един път се бяхме събрали едни френдове и щяхме да викаме Каспър(дето се вика с огледало,хляб и вода,на тъмно,и като дойде ти изпълнява три желания- всичко,без пари)Та значи отидохме в едно маэе и се хванахме за ръце(и направихме хорце :lol: )По средата на кръга сложихме хляба, водата и огледалото.Почнахме да казваме думите"Хляб и вода,появи се!"И така 9 пъти.Помолихме Каспър да даде знак,че е тук.Нищо те стана.Но когато светнахме лампата отново,видяхме,че голяма част от водата либсва,а от хляба почти не беше ядено,само една маааалка гризка.По огледалото имаше запотени стъпки(доса малки)... Странно,нали :shock:Определено е странно :) Очаква се да си наповече от 10 за да влизаш в интеренет а историята ти е за 8 годишен :lol: Странно нали :shock:

GeRyTo
05-22-2005, 13:04
Бахти! Стига бе хора! Аз от мъничка (някъде 2ри клас) имам страх от тези "дама пика", "дама купа" и т.н. и тъкмо го преодолях и какво виждам? - тая тема. Ужасссс, мен си ме е страх от тези работи, въпреки че не вярвам...ама кво да се прави слаб ми е ангела :D :D :lol:

Momchenceto
05-22-2005, 13:16
Бахти! Стига бе хора! Аз от мъничка (някъде 2ри клас) имам страх от тези "дама пика", "дама купа" и т.н. и тъкмо го преодолях и какво виждам? - тая тема. Ужасссс, мен си ме е страх от тези работи, въпреки че не вярвам...ама кво да се прави слаб ми е ангела :D :D :lol: Ако некой или нещо те притеснява казваш и пращам борците :P

aBeP4eTo
05-22-2005, 14:00
лапешки работи
а в извънземните не вярвате ли?
:roll: Това са пълни глупости какво си мъчите малките мозъчета с такива излишни нереални простотии?
И да има :shock: какво от това...

MaD_CaT*
05-22-2005, 14:07
Ааамалиииий... :shock: Аз все повече почвам да вярвам в духове...Спомням си,че на един лагер...наще викаха "Баба Сладкишка" :lol: Емиии...мене много ме беше страх...и не присъствах на "церемонията" по викането на така наречената баа...таа: бяха наредили всякакви сладки:кроасани.вафли,шоко ади,кифлички и т.н. и после нз кво са правили и кво са викали....излязоха от стаята...заключиха я ..и после всичко било наръбано :lol: ама..мене ме съмнява да е била баба Сладкишка...най-вероятно са били нашите дадо Сладкишковци :lol: :lol: :lol:

05-22-2005, 15:29
оо аз лично вярвам в духова,като милото гърлче,защото преди 4 год някаде чичо ми беше на смъртният си одър както се казва и всички се молихме да оживее,и една вечер леля ми си легнала със сълзи на очи(както обикновено)но ве4ерта била по странна,всичко спало и тя също дремила и по едно време усетила неква ръка върху себе си и някъв глас"Жено не мърдай,та да не събудим останалите,аз съм духа на мъжа ти,и знай че той няма да умре,има още живот в жилите му,само спокойно и утре раното запали свещ за всички мъртви!!!"и изведнъж тоз образ изчезнал.. нещо като сянка е било-не вярвам да е било човек.. така че сами си направете изключение...

Duh !
05-22-2005, 15:29
Dobre de neka avtorkata na taq tema da obqsni podrobno kak se izvur6va ceremoniqta za vikane na toq duh... Az li4no tu vqrvam tu ne vqrvam...

Iliqn4eto
05-22-2005, 15:42
Оо дали вярвам,ми май да,но преди не вярвах преди да ми се случи :
значи една сутрин както обикновено си тръгвах за даскалото ,но малко бях позакасняла и по улицата нямаше никой,само малко отгоре няква жена застанала много странно..непозната физиономия,но не й обърнах много внимание.(А по тази улица няма завои,само горе най отгоре,дето е главната...)и я отминах и изведнъж тя ме извика по име,странно нали?Помислих си че отдолу има някой друг,и не се обърнах,но след малко па ме повика по име и ми каза"да да на тебе говоря,изчакай,не бързай толкова много,искам да ти кажа нещо,не се плаши от мен",обърнах се тя ми се усмихна странно,загледах я някак си бе много странна,изплаших се и забързах,тя ме настигна погледна ме с някав ужасен поглед и започна да ми разказва миналото,и някой неща,уж предсказа за в бъдеще(ии тези неща наистина станаха...)имаше странен глас,сякаш не бе реална тя,и ми каза Аз винаги ще съм до тебе,ии как си вървяхме тя изчезна като призрак,да да точно така,аз така си останах изплаших се много и забързах да стигна до главната,дето има хора обърнах се назад и тя ми махаше от покрива на една къща-кога се е качила толкова бързо..и бе нещо като сянка незнам немога и аз да си го обясна,изглеждаше жена около 30-40 г.,отидох на даскалото с няква умрела физиономия и разказах на приятелките си и те:или е било дух,извинземно или твоя ангел пазител,откъде ще знае толкова много неша за теб,та даже и за в бъдеще.Само като си спомня цялата настръхвам,то просто е необеснимо с думи..но не ви го препоръчвам да ви се случи,страшно е ...

ProstoAz
05-22-2005, 16:45
Оффф, някои имам чувството, че и малко преувеличават.
Аз много пъти съм викала разни духове - дама пика, Каспър, тоя със сладкишите и какви ли не още...и до сега нищо не се е случвало. Само веднъж на село с едни приятели като бяхме и викахме разни карти (попове, дами, валета...) с една бисквитка и после като си отваряхме очите по бисквитката имаше отпечатаци от зъби, но мисля, че една приятелка ги правише (понеже инициативата да викаме духове беше нейна), а пък и като викахме без нея никога не оставаха такива отпечатаци. :wink:
По разни вестници (клюкарски някви) съм чела за разни духове, които обикаляли по къщите и много ме беше страх от един, защото историята наистина си беше страшничка, а пък и във вестник да го пише се очаква да е истина... :roll:
Абе незнам...аз ту вярвам, ту не...
Но само искам да ви кажа, че повечето от вас (ако не и всички) просто са си въобразили...
И на мене ми се е случвало да се прибера в къщи и да видя телевизора включен. Тогава реших, че някой от наще е забравил да го изключи, но - не! Всички бяха сигурни, че телевизора е бил изключен...и какво...веднага си намерих друго НОРМАЛНО решение - спрял е тока и когато е дошъл е бил много силен за това телевизора се е включил. :wink: За това - мислете по-реалистично.
Компютъра се изключил, свеща загаснала...миии...техника... во да ви кажа?!? Случва се! А за вятъра няма да споменавам, мисля, че е ясно. :D
За този, който каза, че през ноща някакъв дух събудил леля му - тя май е сънувала а? И на мен ми се е случвало да сънувам някакви духове и после се чудя истина ли е било или сън, но естествено, че е било сън.
За шумът - не е задължително съседите да са над вас, за да чувате как тропат. Понякога не може да се определи шумът от къде точно идва...
За мнението над мен - ето това вече разби всичко! Мисля, че няма грам истина и е много подло от твоя страна да разправяш такива неща, имайки предвид, че много хора ти се връзват! :twisted:

Noemina
05-22-2005, 16:45
kakto ima angeli...
taka ima i duhove-demek demoni...
kvo se u4udva6! :roll:
samo deto ednite slujat na Bog a drugite..na dqvola..(svetlata i tumnata strana :wink: )

Chiana
05-22-2005, 17:32
4esno kazano do golqma stepen vqrvam v takiva ne6ta...predpolagam 6te me pomislite za luda makar 4e i az ne sam osobeno sigurna dali sa naistina pri4ineni ot duhove tiq ne6ta koito stavat ili sa samo plod na razvintena fantaziq ama vse pak 6te vi razkaja...
Baba mi kogato e bila mlada se e ugovorila s maja si ako ima ad ili rai koito umre parvi po nqkakav na4in da pokaje na drugiq.. Ta dqdo mi po4inal parvi. Dva dena sled smartta mu baba mi bila sama v ka6ti.Izvednaj 4ula tejki stapki idva6ti otkam stalbi6teto... koridora i posle v staqta..Izvednaj kresloto ni kakto e bilo ot ediniq krai na staqta se e premestilo na drugiq. I tq e izkre6tqla "Molq te ostavi me nedei da me pla6i6 razbrah kakvo iska6 da mi kaje6"I togava stapkite sa si oti6li. :shock:
Druga slu4ka taq sa6tata moq baba e vijdala nqkakvi duhove na umreli tur4eta sas fes i vsi4ko tam v staqta i nqkakvi takiva.Posle e proverila i sa i kazali 4e predi na mqstoto na neinata ka6ta e imalo turska ka6ta ili ne6to ot roda.
Tq sa6to vednaj e vikala duh i se e poqvil ama drugo neznam kakvo e stanalo posle.
to i o6te edna slu4ka ima pak s neq:
maika i po4inala v germaniq.I tq e nqmalo kak da otide na pogrebenieto 6toto si e bila v bg i oti6la tq v carkvata zapalila sve6ti4ka i pla4e.. V tozi moment pri neq oti6la jena i i kazala:
-ne pla4i momi4e, maika ti e tuka,do tebe,hubava jena oble4ena s 4erna roklq...(i opisala kak izglejdala maika i).
sled tova baba mi se obadila v germaniq i razpitala kak e bila oble4ena maika i i opisanieto to4no otgovarqlo na onova na starata jena..
mnogo stranno..za tova 4e e vqrno sam sigurna vse pak i tq i ba6ta mi mi go e razkazval.
sas men sa se slu4vali stranni ne6ta. kato naprimer sled kato po4ina ba6ta mi mnogo pati sam go sanuvala. no to4no dva sanq sa bili super stranni:
sanuvam az 4e dvamata varvim po nqkakav pat.. i az go pitam"tate ima li ad i rai" i toi vika "da" az vikam e az 6te otida li v raq i toi vika da, vikam ami maika mi i toi vika za maika ti neznam. sled tova stigna do vhodnata vrata i kaza"az trqbva da tragvam" vikam"tate ne molq te ne si tragvai mnogo mi lipsva6" i toi kaza "znam oba4e trqbva da tragvam" i izleze. togava se sabudih.
drgiq pat v koito go sanuvax be6e v ka6tata mi na selo. vsi4ko be6e mrak vsi4ki bqxme oble4eni v 4erno i samo toi leje6e na edno leglo i se usmihva6e. i samiqt toi izla4va6e svetlina. kazah mu: tate mnogo mi e tejko na men i na maika mi, tq ostana vdovica,mnogo ni lipsva6... i toi kaza "znam 4e vi lipsvam" i se usmihna i v tozi moment malko po malko obraza mu zapo4na da iz4ezva i taka..
male sorry za dalgiq post ama se otplesnax.4esno kazano naistina sigurno ima ne6to vqrno v tova za duhove i t.n.

SuNnyTo
05-22-2005, 17:47
qkoo malko ne normalno ne malko ami mn ama VirginPunk ne te li xvana shybeto posle? :roll:

LunaTriCk
05-22-2005, 17:52
ей може да ме помислите за откачена
ненормална квато искате!!!по принцип и
аз не вярвам в духове и такива измислици,
а днес много си говорихме с една приятелка
и реших да си викна...
викнах го хора в стаята ми току що имаше дух!!!!!!!!!!
значи като го викнах му казах да ми даде
знак че е тук, бях запалила две свещи, пред
огледалото и купичка с вода пред мен.. ей
немаше никво течение, свещта беше прекалено
далеч за да съм я духнала без да искам.....
ХОРА СВЕЩТА СИ УГАСНА САМА!!!!!!!!
и в същия момент МОНИТОРА ИЗГАСНА!!!!!!!!
ей наистина има духове ебаси...


п.п. не съм пияна!
п.п.п. не съм напушена!

колко пъти съм ти казвал да не пииш вода от тоалетната чиния ?? Може да има кранче и да прилича на мивка, но не е !!!

Sk8er4o
05-22-2005, 18:06
Па на мен преди около 10 дни ми се яви великденският заек, искаше да ме изнасили, но аз не му се дадох...хубаво, че на терасата имахме лопата...от тогава вкъщи с мама и тате ядем само заешко, втръсна ми бе ора...сигурно ме е проклел да ям заешко доккато умра :shock:

DeaTHroW-ReC
05-22-2005, 19:13
uhaa..tfa mi napomnq za vremeto v koeto bqh 4 klas;) super mnogo me beshe strah ot dama pika;PppP i dama neznam si kfa i loshite duhofe,ma na edin lager fikahme djudjetata i te se poqfiha:D beshe qko...

The girl with rainbow eys
05-22-2005, 20:01
a sa6to i sme igrali na onaya igra, aguiha... i ne vi ya prepora4vam :?
murderdol4e- ne go povtaryai... male 4e straHHHH :shock:

I az sam igrala s priqtelki na tova[ouija],no spored men e palna glupost.Nishto ne stava,a kato stava to e zashtoto edna priqtelka mesti monetata.
A duxove nito sam chuvstvala nito sam vijdala-nito vqrvam nito ne vqrvam.

Elitooooo
05-22-2005, 20:36
e i na men mi sa se slu4vali strani ne6ta.Duhove,emi da moje i ve6tici da ima,ni6to 4udno :wink:

miloto_girl_4e
05-22-2005, 20:44
За шумът - не е задължително съседите да са над вас, за да чувате как тропат. Понякога не може да се определи шумът от къде точно идва...


emi,macka,kakvo da ti kaja .. purvo pod nas jivee edna stara jena,koqto kum 23:00h - 24:00h spi .. taka4e nadali tq tropa :shock: to tropaneto be6e ne6to kato.. mestene na nqkakvi mebeli.. silni4ko be6e i az za da ne me e 6ube se zalugvah,4e moje da sa susedite pod nas.. makar4e si znaeh,4e nqma kak jenata(na 70 godini) da tropa vsqka ve4er...
a i sled kato maika mi mi kaza,4e tova moje da e dqdo mi i az nekvo se stresnah ama adski mnogo.. sprqha 6umovete .. prosto duha na dqdo mi ne e iskal da me pla6i i si e oti6ul ..
abe i az kato go pi6a tova mi se struva adski stranno,ama .. dori da me mislite za luda .. dori da mi govorite,4e nqma duhove.. e sorry,ama az vqrvam v tezi ne6ta... :!:

Jenata-VoiN
05-22-2005, 21:06
Просто^Аз^F ,ти си тръгнала по пътя на логиката и напълно те разбирам,но замисли се не всичко е логически направено,то си има и някакви други сили и явления а милото^гърл да права се случват се и такива неща,особено ако дядо ти е бил изнесен от вас не по обичая си .. е нормално така да става,то и аз самата незнам дали вярвам,но съм имала такива видения.И то всякаш е истина и те плаши,а Илиянчето да може и така да е било ,в този свят всичко е възможно,но все пак май е било плод на въображението ти,ако тея дни си била напрегната нещо,но на теб ти е изглеждало напълно реално.. тук нямам нищо лично,просто мнение,а относно тея дама пики и т,н преди и на мен ме е било страх,даже не съм и се опитвала да ги викам,но са пълна измислица мисля:)

Immortality_
05-22-2005, 21:15
ami otnosno Ouihata...ili kakto i da e :? na men mi se stori dosta realisti4no.
samo deto tova, s koeto se "igrae" ne e moneta ami e ne6to ot sorta na sarce...
ta tazi tabla ya vzehme ot lelyata na edna priyatelka, 4iito sin ( po-to4no bratov4eda na priyatelkata mi e v ludnica)... ta tya ni zabrani da ya vzimame.
dokopahme se do tazi tabla ama ne znaehme kak da igraem...porovi4kahme se iz internet.
i po4nahme da zadavame glupavi vaprosi ot sorta "nznam si koi haresva li neznam si koi?" (lape6ki istorii) i ni6to ne stava6e... tova sar4ice ne se marda6e...
i moyata priyatelka nznam kakvo i stana i popita " kakvo mu ima na bratov4ed mi?" i togava tova sar4ice poso4i - Adios ( ili good-bye e na drugite tabli) a tya prodalji da pita... i sar4iceto prodaljava6e da so4i good-bye...
4etohme, 4e kogato poso4i good-bye zna4i "duhat" iska da si tragne ili ne6to ot sorta.
I na 4toto poso4vane gramnaha dvete kru6ki na vednaj... :?
posle pitahme lelya i i tya ni kaza, 4e sinyt i obujaval da igrae na tazi igra... ve4e 19 godini e v ludnicata... i az tazi igra ne ya povtaryam

gazovia
05-22-2005, 21:57
Тва са пълни измишльoтини. Но все пак ето един сайт с такива простотии: http://kapija.narod.ru/Library/sta_duhovi.htm
На български е[/url]

devil4e
05-23-2005, 01:30
ей може да ме помислите за откачена
ненормална квато искате!!!по принцип и
аз не вярвам в духове и такива измислици,
а днес много си говорихме с една приятелка
и реших да си викна...
викнах го хора в стаята ми току що имаше дух!!!!!!!!!!
значи като го викнах му казах да ми даде
знак че е тук, бях запалила две свещи, пред
огледалото и купичка с вода пред мен.. ей
немаше никво течение, свещта беше прекалено
далеч за да съм я духнала без да искам.....
ХОРА СВЕЩТА СИ УГАСНА САМА!!!!!!!!
и в същия момент МОНИТОРА ИЗГАСНА!!!!!!!!
ей наистина има духове ебаси...


п.п. не съм пияна!
п.п.п. не съм напушена!
хаххаха баси якото и аз ше се пробвам. Ние с братчед ми и сестра ми си викахме преди и винаги нешу ставаше. но онова беше детска му работа :) са ще зема и аз ше викна твойто приятелче :lol: как се казва този пич :?: са и без тва ми е самотно ше го накарам да ми врътне едно кючекче тип Азиииииииииииииииииииииии ииииииис........... :lol:

bodil4e_f
05-23-2005, 07:37
е така и така сте двама, що не метнете едно сантасе :lol:


xaaxaxax da naistina :)

zElEnA^mAsLiNkA
05-23-2005, 08:03
Az pyk vqrvam d0 nqkyde! Vednyj na edin lager vikahme duh4et0 Kiki. Behme 0k0l0 20 m0mi4eta i 9 pyti vikame "duh4et0 kiki p0qvi se" i trqbva6e da ima 4a6a v0da i 0gledal0 ... i trqbva6e da sedim sys zatv0reni 04i 0ba4e az gi 0tf0rih i kat0 gi 0tf0rih i vidqh ne6t0 mytn0bql0 da sedi d0 4a6ata i se izvikah i t0 izleze prez pr0z0reca k0it0be6e zatv0ren predi tfa! naprav0 se nasrah 6t0t0 drugite ne bqha g0 videli haha

пипс
05-23-2005, 08:15
уау! и как го извика тва приятелче?

sherry
05-23-2005, 10:43
Аз вяврам също в духове,защото сама съм се обедила.Веднъж отидохме една много голяма компания на един манастир ,минаваше се през гора,беше след 12 4аса през нощта и там се случиха много странни неща.Запалихме си огън,нямаше никакъв вятър,а той започна сам да изгасва ,а сложихме дърва,но той пак загасваше...и тъкмо се отказахме да го палим и казахме,че ще си ходим и като си тръгнахме се обърнахме и видяхме,че изведнъж огънят много силно се разпали...а не казах,но тогава имаше пълнолуние,не знам каква голяма глупачка съм била,за да се навия да отида там,но просто и други хора ни бяха разказвали,че там има духове и аз не вярвах и исках да отида,за да видят другите,че не се страхувам.Само че толкова неща се случиха,че се убедих,че има духове.Едни керемиди се събориха точно над главата на едни момчета,видяхме 2 сянки на хора,а наблизо нямаше никой...моят приятел усети,че някой му блъска ръката,а никой дори не се бе докоснал до него тогава...като се прибрахме,всички се бяхме разтреперали,аз не можех да спя на загасена лампа и си мисля,че това ни беше за урок,защото всички не вярвахме в духове преди това и май тея сили искаха да ни дадат урок и да ни наплашат... :shock: както и да е,зарекох се повече да не стъпна там ,защото беше наистина ужасно и не си измислям нищо,просто знам,че всичко си беше не плод на моята фантазия,а на истината.

final_fantasy_fan
05-23-2005, 11:34
az puk...ne moje da se kaje,4e vqrvam v duhove...moje i da vqrvam,no do momenta nqmam nikakvi stranni lu4ki i razni takiva paranormalni qvleniq,taka 4e ako zaimam 6te pi6a :wink:

lalqla
05-23-2005, 12:38
Ами аз май вярвам :oops:
Не знам...лятото вечерта точно преди да си легна си реша косата и не съм забелязала нищо.И на сутринта се събуждам(нямаше никой вкъщи от 2 дни-нашите бяха на почивка, а и прозореца беше затворен)и половин кичур от косата ми беше отрязан.Много се изплаших тогава.
А майката на една приятелка ми разказва, че като малка много харесвала Петя Дубарова.И с нейните съученички викали духа й.И трябвало да бъдат наредени листчета с буквите и духът да нареди буквите така, че да бъде изписано това, което е искал да каже самият дух.
Било изписано само "Обичам ви" и духът си тръгнал

miss_DJ
05-25-2005, 13:42
neznam za vas ama az vqrvam v takiva ne6ta osobenno tva za dama pika.mnogo ne6ta sa mi razkazvali.neznam za vas ama mene me e 6ube samo akto slu6am pak kamoli da go probvam

bulgarche
05-25-2005, 14:01
Еми аз невярвам в призраци и щом това се е случило..значи пак не съществуват

luDo_LaPe^
05-26-2005, 19:28
A KAK SE WIKAT DUHOWE...
Ами зависи кой дух искаш да извикаш.Един път се бяхме събрали едни френдове и щяхме да викаме Каспър(дето се вика с огледало,хляб и вода,на тъмно,и като дойде ти изпълнява три желания- всичко,без пари)Та значи отидохме в едно маэе и се хванахме за ръце(и направихме хорце :lol: )По средата на кръга сложихме хляба, водата и огледалото.Почнахме да казваме думите"Хляб и вода,появи се!"И така 9 пъти.Помолихме Каспър да даде знак,че е тук.Нищо те стана.Но когато светнахме лампата отново,видяхме,че голяма част от водата либсва,а от хляба почти не беше ядено,само една маааалка гризка.По огледалото имаше запотени стъпки(доса малки)... Странно,нали :shock:Определено е странно :) Очаква се да си наповече от 10 за да влизаш в интеренет а историята ти е за 8 годишен :lol: Странно нали :shock:
Хаха,ами всъщност като го правих бях на 9...Просто ся се сетих за тва като видях темата.Като се замисли човек наистина може и мишка да е била... :?

Dorianchety
05-26-2005, 20:39
i az edin pat opitax i pri men mai se poqvixa,xvaname strax i ve4e ne vikam...dux4eta :lol:

кучка
05-26-2005, 20:58
лелееееее, винаги толкоз ме е било страх от тия неща, и сега напраоо кат прочетох ... не знам как ше спя бе хора :(

IKisseDAGirL
05-31-2005, 10:21
Aide stiga si ni my4ila deeeeeeeeeeeeee - kaji kak stana to4no tova :)))))))))

05-31-2005, 13:53
:lol: :lol: :lol:

Bloody_Tear
06-02-2005, 10:07
Оооо :) И аз вярвам много ясно,но за тия баба сладкишка,баба сапунка,дама пика и т.н четох,че когато човек силно много силно вярва в нещо и то започва да съществува едно малко и нищожно зрънце,което съществува във вселената породено от всичките ни мисли,страхове и т.н..А иначе аз баба Сладкишка съм а викала и ни се появяваше.Самоче аз знам,че се вика с огледало и пръскаш три петна парафиум и то се оформя една баба.И така на три пъти май ни се оформи една баба с кок,която ни се усмихваше!!!Въпреки,че бяхме деца много ясно се виждаше и не бе въображението ни.Пък и да ни се появи на няколко пъти.Аз знам,че не трябва да е намръщена и трябва да я истриеш.Един път беше много яко намръщена...викахме я по обяд и един предложи,че можеби е обядвала и сме и прекъснали яденето..Хах :D Викали сме и бялата принцеса,която изпълнява три желания.. пак така с три петна но на голямо и дълго огледало.И тя найстина се появи.Много красива с една рокля на звезди..направо не повярвах на очите си :shock:

mira_
06-02-2005, 11:17
хора, намалете тревата :?
не бе, шегувкам се.И аз съм викала духове, дама пика щеше да ни изтрепе веднъж :shock:

CRaZy_IKT
06-02-2005, 22:44
Ostavete duhovete namira...Typo e da gi zakachate!!!!

Breakaway``
06-04-2005, 10:15
Интересно... аз много обичам такива мистерии :) А кффи са тея Баба Сладкишка и Баба Сапунка :lol: Обаче аз все пак не вярвам в духове и докато не видя с очите си няма да повярвам :P Тоест-прати ми го у нас :lol:

VirginPunk
06-04-2005, 12:31
Ostavete duhovete namira...Typo e da gi zakachate!!!!
мхм съгласна съм тука...затфа вече ше
ги закачам само при необходимост...може би
след малко:)

last_kiss
06-04-2005, 12:50
по принцип и аз вярвам в такива неща- духове и прочие, и точно затова ме е страх да викам- интересно ми е само какви думи си използвала точно, за да дойде този дух, много интересно, но докато не го видя, боя се, че не мога да повярвам...много... :wink:

last_kiss
06-04-2005, 12:51
хора, намалете тревата :?
не бе, шегувкам се.И аз съм викала духове, дама пика щеше да ни изтрепе веднъж :shock:
Верно ли бееее, я раздуй по подробно, че ме заинтригува! :wink:

sangra
06-04-2005, 14:01
mda...otna4alo temata mi se stori super tupa,no 4ak sega se zamislih i dori moga da vi razkaja....tova lqto...nqkade sedmica sled kato baba mi po4ina az bqh sama samo s dqdo mi v ka6tata v Tarnovo. Ta...edna ve4er az se preobli4ah i 4uh kak parketa na poda v sasednata staq proskarca(a toi skarca samo kato nqkoi hodi)Togava se obarnah stresnata,4e dqdo mi se e sabudil i 6te vleze(a az kakto kazah se preobli4ah)No...ne! Dqdo mi si harka6e v staqta!A,mejdu drugoto az ot onazi slu4ka po4nah da vqrvam(no samo v duhovete na umreli hora!!!) Dori kogato baba po4ina az imah use6taneto,4e tq e v staqta i si govoreh s neq(po-to4no samo az govoreh)Ili puk na pogrebenieto bqh ubedena,4e tq e tam i nabliudava vsi4ko!!!Nz dali 6te me smetnete za lida ,no ne mi puka osobeno!!!!