PDA

View Full Version : въпросче за аватара



paris
05-21-2005, 22:49
забелязах че доста юзъри имат аватари много по-големи от разрешените 80 х 80 пиксела
и аз си сложих аватар, който беше малко по-голям от разрешеното /просто смален не изглеждаше добре/
но беше изтрит
въпросът ми е - по принцип ли триете по-големите аватари /и ако е така, защо не триете ВСИЧКИ аватари, които са над допустимите размери/, или моят не е бил подходящ с нещо друго освен с големината си и за това беше изтрит
не целя да се заяждам, просто питам

^I don't give a fuck^
05-21-2005, 22:51
Честно казано ,не мисля ,че някой ти го е изтрил...ако някой админ се сети да влезне никога не трие...защото има 3 или 4 човека с огромни аватари...те не са махнати :roll:
Например аватара на
Шибания (http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=100822)
е 354 х 393 ...доста повече от допустимото


Може би грешен линк...или нещо такова :roll:

пп: колко по -голям ти е бил аватара ?

TBs
05-22-2005, 06:57
Ами, човек, и аз днеска тръгнах да си слагам аватар, се хванах за същия проблем. Освен това забелязах разминаване в правилата и инфото в профила - в профила е 80х80 а в правилата 200х200. На мен лично не ми пука колко ще е голяма картинката, стига да не бъде голяма в килобайти, щото нета ми е с 8kb/s.

До админите - съгласете се, 50 кб картинка е вече доооста голяма. Някой хора плащат на трафик... Ако някой незнае как да си направи картинката малка, да пише, и ще пусна една тема за обработка на изображения...

miloto_girl_4e
05-22-2005, 09:57
mi koito e s traffic po dobre da vliza s Opera.. tq ne otvarq kartinkite ...
ina4e de da znam .. i az se nerva,4e nqkoi potrebiteli imat ogromni avatari ili kartinki v podpisite.. ama kvo da prava :?

LiNkiN4eTo
05-22-2005, 11:25
забелязах че доста юзъри имат аватари много по-големи от разрешените 80 х 80 пиксела
и аз си сложих аватар, който беше малко по-голям от разрешеното /просто смален не изглеждаше добре/
но беше изтрит
въпросът ми е - по принцип ли триете по-големите аватари /и ако е така, защо не триете ВСИЧКИ аватари, които са над допустимите размери/, или моят не е бил подходящ с нещо друго освен с големината си и за това беше изтрит
не целя да се заяждам, просто питам
taka kato gledam i tvoq ne e 80x80 :evil:

amy lee
05-22-2005, 20:13
80 X 80?!?!?! :shock: ae stiga fe :shock:
ina4eee... kakto kaza linkin4eto i tvoq ne e 80 x 80 :roll:

Hilary Duff
05-24-2005, 08:57
Нали казвате, че в профила пише 80 на 80 пиксела, а в правилата 200 на 200? Сигурно е направено така, за да не може от компютъра да се качват аватари по-големи от 80 на 80, защото стават тежички...
Иначе Парис пита дали се трият всички големи аватари или нейния не е бил подходящ. А не че иска да се изтрият големите, поне аз така разбрах...

ProstoAz
05-24-2005, 12:51
Аватарите не трябва да са по-големи от 200х200.
Махат се по-големите аватари, които деформират страницата, но естествено не всички...винаги може да останат 2-3 незабелязани! Но повечето се махат.
А някои примерно 230х240 рядко се махат, ако не деформират страницата...Да не мислите, че Цецо седи и цъка Properties на всеки аватар и издребнява дори и за 201х200? :wink: