PDA

View Full Version : jivota e takav:)



des4e
05-22-2005, 03:27
heii zdraveite
iskamm da vi s epohvalq , 4e moje bi nai-posle znam s kakvo 6te se zanimavam:)))) i tova s muzika i stihove,
iskam da vi izpratq
edno stihotvoreniq


Bolka
boli du6ata izpalnena s bolka,
boli sarzeto razbito ot teb
bolqt ustnite kopnee6ti zeluvkite ti i znae6ti , 4e nikoga nqma da gi polu4at!


Za6to vseki kato te vidq i poludqvam ot misalta , 4e ne mojem da sme zaedno!
Kogato te vidq, i glasat mi zatreprva, koketnata mi pohodka iska da s eopre v tvoqta i da vidi , edni vlubeni o4i, plamtq6ti za toplite mi laski:PPPP

Za6to 4ak sega mi obarna vnimanie, kogatos am krasiva , i inteligenta jena , i ti s v moite kraka!!!!


za moqta nai-golqma lubov i piasnita
ot parva ezikova v grad varna
Jordan Mishev

one_touch
05-22-2005, 12:12
radvam se za teb :!: mnogo e hubavo stih4eto

Dorianchety
05-26-2005, 22:13
ei naprao sa vlubix v nego,super ee :)

GeRyTo
05-27-2005, 07:21
Хич не става това, което си написал.
Първо, че не открих много смисъл в него, ама айде да речем, че ти си знаеш какъв е смисъла, въпреки че е много важно този смисъл да се предаде на читателя.
Второто, което е че няма грам римичка в него.
И на трето място, като няма рима поне някакъф ритъм да имаше, а пък то да ти кажа и това му липсва.
Не искам да те отчайвам, ама по добре се откажи, не ти вървят стиховете. За да пишеш наистина добри неща трябва да имаш талант! Нали знаеш поговорката..."от всяко дърво свирка не става"!

untoten
05-27-2005, 13:48
^здрава критика!
ако искаш да пишеш текст за чалги е перфектно просто...

MMF
05-27-2005, 22:07
GeRyTo е права, откажи се...сигурен съм, че ти разбираш и харесваш това, което пишеш, но едва ли друг ще го разбере :wink: ...така че, за да не ставаш обект на подигравки от хора, които няма да те разберат, по-добре пази стихчетата си за себе си, или за хора, които те познават и биха те разбрали, дори да им говориш на китайски :) .Аз общо взето това правя с моите си стихчета, въпреки че ми се е случвало дори почти неопзнати да ми ги харесват, но при мен нещата стоят по малко по-друг начин, как да кажа ти...от мене не се очаква да пиша или нещо от сорта . Надявам се да не го приемеш като обида, но наистина не от всеки става поет, така че...запази си стиховете за себе си, и след години им се радвай и си спомняй за младоста,хех... :wink:

blackboy
05-28-2005, 06:25
от това не се вадят големи пари :D