PDA

View Full Version : Колко е вероятността да е станал гафа?



pinK_Baby
05-22-2005, 09:31
Значи с приятеля ми снощи правихме секс и презерватива се скъса...той не свърши в мен и го извади,обаче не е усетил кога се е скъсал....и веднага сложихме нов...също преди два дни ми свърши менструацията...та искам да попитам какъв е шанса да е станала белята....Мерси отсега за отговорите...ще съм ви много благодарна :roll: :oops:

DeziRe
05-22-2005, 09:32
Ama vie po vreme na menstruaciqta li ste go pravili ili ste go pravili i sled tova si bila nerazpolojena?!?!

pinK_Baby
05-22-2005, 09:41
[quote="DeziRe^"]Ama vie po vreme na menstruaciqta li ste go pravili ili ste go pravili i sled tova si bila nerazpolojena?!?![/quоte]

след менструацията...преди два дни ми свърши и снощи го направихме...

DeziRe
05-22-2005, 09:44
[quote=DeziRe^]Ama vie po vreme na menstruaciqta li ste go pravili ili ste go pravili i sled tova si bila nerazpolojena?!?![/quоte]

след менструацията...преди два дни ми свърши и снощи го направихме...
Ami moje bi e nai dobre da iz4akash da vidish sledvashtiq mesec dali shte imash i ako nqma togava ve4e trqbva da se pritesnqvash...nz kakvo dr da kaja sega :?

DeziRe
05-22-2005, 09:46
Abe 4estno kazano shtom ne e usetil koga e stanalo na4i moe da e oshte v na4aloto i ima golqma veroqtnost da e stanal gafa :?

05-22-2005, 10:25
[b]sledvashtiq mesec dali shte imash i ako nqma togava ve4e trqbva da se pritesnqvash...nz kakvo dr da kaja sega :?
а това пък що за глупаво мнение... по принцип е много малко вероятно, но по-добре тичай в аптеката и веднага пий постинор!Колкото по-бързо, толкова по-добре.И се пазете ,защото не можеш да пиеш два постинора в един цикъл!

DeziRe
05-22-2005, 10:32
[b]sledvashtiq mesec dali shte imash i ako nqma togava ve4e trqbva da se pritesnqvash...nz kakvo dr da kaja sega :?
а това пък що за глупаво мнение... по принцип е много малко вероятно, но по-добре тичай в аптеката и веднага пий постинор!Колкото по-бързо, толкова по-добре.И се пазете ,защото не можеш да пиеш два постинора в един цикъл!
e...da nqmam osobeno mnogo opit :lol:
no da mnoje da pie postinor duo i da si zeme daje edin test za seki slu4ai

flirty_girl
05-22-2005, 10:37
Ами най-добре е за всеки случай да пиеш Постинор, ако не си пила друг път този линк може да ти бъде полезен :arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=9934 Най-важното е че трябва ва си го купиш възможно най-скоро,да прочетеш подробно инсрукциите и т.н.
Иначе и на мен ми се случи скоро,но на следващия ден пих Постинор и не съм бременна(наскоро ми дойде)!
А щом не е свършил в теб шанса не е чак толкова голям! Можеш да провериш и тук :arrow: http://teenproblem.net/index.php?m=s&id=160

05-22-2005, 10:38
no da mnoje da pie postinor duo i da si zeme daje edin test za seki slu4ai
Извинявай,аз съм на 21, на твоята възраст и аз надали съм го имала опита ;) Тестът работи най-малко 7 дни от зачеването.Рано и е за тест.Най-добре е да се прави на първия ден от закъснението, а тя дотогава има да чака и да трепери :? Ох, да взема да се регна, ама ме е срам :D

DeziRe
05-22-2005, 10:47
no da mnoje da pie postinor duo i da si zeme daje edin test za seki slu4ai
Извинявай,аз съм на 21, на твоята възраст и аз надали съм го имала опита ;) Тестът работи най-малко 7 дни от зачеването.Рано и е за тест.Най-добре е да се прави на първия ден от закъснението, а тя дотогава има да чака и да трепери :? Ох, да взема да се регна, ама ме е срам :D
Abre az ne sym na 21 we !!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 9 от правилника!
Благодаря!

GeRyTo
05-22-2005, 11:15
А ти като нямаш много опит и незнаеш какво да кажеш защо изобщо постваш?! :evil:

Относно темата според мен няма смисъл от много притеснения, вероятността да е "станал гафа" е малка и няма нужда да пиеш Постинор за щяло и нещяло. Най-добре изчакай 2-3 дни и си вземи един тест за бременност, за да бъдеш ти самата по сигурна. Не е нужно да чакаш менструацията, за да си направиш, тъй като те могат да се правят няколко дни след половия акт.

e4o
05-22-2005, 11:15
ako ne e svur6il v teb nqma problem :!:

05-22-2005, 11:53
Тестовете за бременност могат да дадат фалшив резултат,особено ако се правят след 2-3 дни.Трябва да са най-малко 7 дни,макар че отчитат грешно и във втори месец на бременността. Познавам куп случаи с по 3 отрицателни теста, та сега въпросните отрицателни тестове ги кърмят и повивават..Положителният винаги е верен,отрицателният - понякога :wink:

pinK_Baby
05-22-2005, 12:16
мерси много на всички...и аз мисля че няма толкова за какво да се притеснявам щото следващата овулация още не е дошла и даже си е далечко ама май наистина ще си взема тест, за да съм по-сигурна...не ми се ще да пия Постинор наистина за щяло и нещяло...щото все пак то не е витамини че да го взимам ей така....

MaRiYa_86
06-20-2005, 10:42
СПОКОЙНО!Според мене 100 % не е станал никакъв гаф!

МаRi
06-20-2005, 10:45
6том не е свър6ил в теб и го е извадил зна4и няма никакъв проблем.

MaRiYa_86
06-20-2005, 10:46
Браво Мари ето още едно умно момиче тука,като мен :)))
Май и двете обикаляме форума :)

МаRi
06-20-2005, 10:53
маи маи това правим MaRiYa_86 :) Ло6о няма :П

eveto_07
06-13-2008, 15:32
sled kato ne e usetil koga se e skasal ima veroqtnost da e stanal gafa.za tvoe uspokoenie po dobre si napravi test.

ra4ence
06-13-2008, 15:34
Нали не е свършил в теб... вероятността е 00000000000000,1% да си бременна

Hrdcore`Lady
06-13-2008, 15:38
АБЕ НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ, ЧЕ Е СТАРА ТЕМАТА?!

jim_beam
06-13-2008, 19:13
АБЕ НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ, ЧЕ Е СТАРА ТЕМАТА?!

:D abe to na eveto_07 po4va da mu stava navik da izkarva "novi" temi ot 2005.... a i ako se izkazva6e i malko po podgotvena po temata 6te6e da e super...
skapa nameri dr na4in da si trupa6 mneniq... taka ne6to ne se polu4ava... #-o 8)

sadsad
06-14-2008, 07:54
Значи с приятеля ми снощи правихме секс и презерватива се скъса...той не свърши в мен и го извади,обаче не е усетил кога се е скъсал....и веднага сложихме нов...също преди два дни ми свърши менструацията...та искам да попитам какъв е шанса да е станала белята....Мерси отсега за отговорите...ще съм ви много благодарна :roll: :oops:
6tom ne e svyr6il v teb znA4i nqma veroqtnost da si zabremenqla, a i 6tom e slojil nov.Ne se pritesqvai.Ako tolkova mnogo ti teji sled 10 dni si napravi test.

Mun4o
06-14-2008, 13:24
eпа мн интересно ние откъде знаеме дали е свършил в тебеее дали не еее..явно сички сме били там и сега трябва да изразим компетентното си мнение,ама аз явно съм го пропуснала

t1n4e7o
06-15-2008, 09:47
Лично аз не виждам причина за притеснение..Щом не е свършил в теб кво толкоз се косиш... Аз с моя го правя без презерватив и той си свършва отвън.. това не е причина да се притеснявам нали?.. но за твое успокоение можеш а си направиш тест :)

RyAn
06-15-2008, 18:54
JOro e nevinen

-/-
06-15-2008, 19:36
Значи с приятеля ми снощи правихме секс и презерватива се скъса...той не свърши в мен и го извади,обаче не е усетил кога се е скъсал....и веднага сложихме нов...също преди два дни ми свърши менструацията...та искам да попитам какъв е шанса да е станала белята....Мерси отсега за отговорите...ще съм ви много благодарна :roll: :oops:

Дано да са близнаци... и кръсти едното на мен, ако може.