PDA

View Full Version : pomognete



......
05-23-2005, 12:17
Veche zapochna da mi se sluchva mnogo chesto.Shte se pobyrkam.Predi da se sluchat nqkoi neshta ili v momenta v koito se sluchvat , a az ne sym svidetel znam che se sluchvat.Haresvam edno momche , a sestra mi kuchkata se sreshta taino s nego .Nishto ne mi kazva,lyje me.No edna vecher q nqmashe,bqh sigurna che e snego daje znaeh kyde sa i kakvo pravqt,bqh ubedena neznam zashto.Vypredki che tq otrichashe che e bila s nego az znaeh bqh ubedena.Dnes i go kazah,kazah i che znam vischko i tq si prizna.Vsichko beshe taka kakto znaeh az.Uchudih se kak taka se e sluchilo da znam vsichko bez nqkoi da mi e kazal ?I drug pyt mi se e sluchvalo da znam za neshtata predi da se sluchat.Kakvo stava s men?Zapochvam da se plasha........Ne e obiknovenno shesto chuvstvo..no ne znam kakvo drugo moje da e.... :(

zElEnA^mAsLiNkA
05-23-2005, 12:23
haha bahti 0tka4enata si! Lud00 iskam i az taka :P

wild{}baby
05-23-2005, 13:53
Якоо :)
И аз имам карти ТАРО и си гледам всеки ден :)) MyAhahaXaXayxayxYXAYAyxXAyayxaaAAAaYaxaXxyayaxXyXY AXyaXaxyyxaXAX

ProstoAz
05-23-2005, 14:04
Някъде четох, че мозакът преработва информацията, която получаваш, дори и несъзнателно...Всяка дума и всеки жест се възприемат и може би точно те са те накарали да знаеш какво става дори и подсъзнателно. Това е като в задача по математика 2+3=5...Ти си имала 2 и 3 (без да си го осъзнала) и си получила 5. Какъв усложлив мозък, нали?
Я, не се шашкай...Случва се.

Може да звучи смешно, но и на мен ми се е случвало подобно нещо...незнам защо, но бях решила, че бившото ми гадже си чати с една. Преди седмица и половина разбрах, че наистина е така. Тогава те не се бяха виждали още. После реших, че ще се видят и ще стане нещо межу тях и когато я видях в срядата си мислех "сигурно се е нагласила с тази пола само заради ... (бившия ми)" и когато малко по-късно я видях в едно кафе той отиде при нея. :wink: За това вече не си помислям за това, нека става каквото ще. :wink:

Cyberdyne_101
05-23-2005, 14:59
Кажи ся, кой закла прасето ? :shock:

пипс
05-23-2005, 15:19
Някъде четох, че мозакът преработва информацията, която получаваш, дори и несъзнателно...Всяка дума и всеки жест се възприемат и може би точно те са те накарали да знаеш какво става дори и подсъзнателно. Това е като в задача по математика 2+3=5...Ти си имала 2 и 3 (без да си го осъзнала) и си получила 5. Какъв усложлив мозък, нали?
Я, не се шашкай...Случва се.


съгласна :wink:

Dorianchety
05-26-2005, 19:54
wow :!: nz ko da kaja napraos :!:

05-26-2005, 19:58
Luda si :-)