PDA

View Full Version : Kak biha vi promenili parite?



snowboardlady
05-23-2005, 14:54
napisah tazi tema za6toto iskah da razbera do kude edin 4ovek moje da stigna-nadolu ili nagore,ako "parite" zaemat 99% ot mozuka mu???

wild{}baby
05-23-2005, 15:06
Повечето биха казали: ПАРИТЕ НЕ ПРОМЕНЯТ НИЩО!
Е да, ама си променят и то всеки един от нас. Има ли кинти (става въпрос за милиони и милиарди) морала спада, алчността нараства....
Аз лично бих се променила. Бих почнала да излизам в нова среда и там да набутам и бест фр-ката си и двете пак да сме номер едно. Също така бих се изнесла да живея някъде в друго кварталче... ВСЕКИ ЕДИН БИ ГО НАПРАВИЛ, АМА НИКОЙ НЕ БИ ИСКАЛ ДА СИ ПРИЗНАЕ. И дали ще ми се вдигне самочувствието.... Е МН ЯСНО :) С толкова кинтаж мога да си имам всичко или всеки зависи . Не бих си зарязала и гаджето заради някви мангизи :):roll:

foursquare
05-23-2005, 15:10
Ахх това е мойта Мирелка бе , ей обичам те; )

Има много такива хора.Повечето незнаят какво е чест, какво е достойнство и биха продали всичко за да имат много пари.На този свят не всичко е пари.Разбира се ,без тях неможе.Според мен има по-важни неща от това да имаш яко пари и да караш скъпи коли .За мен по важно е да си обичкам МИРЕЛКА !

snowboardlady
05-23-2005, 15:11
mersi mersi naistina mn dobro mnenie!!!

foursquare
05-23-2005, 15:13
wild{}baby - права си , но ако се замислиш , парите могат да те доведът до мизерия ? до смърт ? помисли си ;)

snowboardlady
05-23-2005, 15:41
to4no foursquare iskam da vidq vs mneniq,spored vseki,dokude biha gi doveli

wild{}baby
05-23-2005, 15:58
wild{}baby - права си , но ако се замислиш , парите могат да те доведът до мизерия ? до смърт ? помисли си ;)
Могат, но не са ли и те тези, които могат да ти дадат всичко? Я ти си помисли?

foursquare
05-23-2005, 16:02
Да, парите , но също и така , защо едно щастливо семейство неможе ли да ти даде ,един спокоен живот и да ти е кеф ,че си на този свят..

wild{}baby
05-23-2005, 16:04
Да, парите , но също и така , защо едно щастливо семейство неможе ли да ти даде ,един спокоен живот и да ти е кеф ,че си на този свят..
Ако умираш от мизерия и всеки ден се чудиш откъде да намериш 50 стотинки да си купиш хляб... Ще си щастлив ли?

foursquare
05-23-2005, 16:07
Разбира се ,че не .. Но ти говоря ,че за да си суперрррррр щастлив не са ти нужни купища пари.... !

пипс
05-23-2005, 16:16
парите са полезни,но не в големи количества

LiNkiN4eTo
05-23-2005, 18:04
az obi4am parite i nqma da kriq 4e te mnogo biha me promenili osobenno ako sa mnogo 8)

untoten
05-23-2005, 18:09
откъде да знам дали ще ме променят. дайте ми 100000$ и ще видим.

Bimper-ska
05-23-2005, 21:58
Ако са много - много биха ме променили. Ако имах адски много пари, щях да си направя сиропиталище. Адски ми е кофти да гледам тея деца сирачетата как се мъчат, а в същото време като си помисля, че има хора, дето за прическите на пуделите си дават повече пари, отколкото струва отглеждането на едно дете за година. Абе тоя свят се е побъркал по тия пари!

05-23-2005, 22:08
nai ve4e jivota :)

GeRyTo
05-24-2005, 07:09
Парите не биха променили мен самата като личност и съм напълно убедена в това. Живота ми, да, той ще се промени, но не и аз!!

NastyG
05-24-2005, 08:34
Повечето биха казали: ПАРИТЕ НЕ ПРОМЕНЯТ НИЩО!
Е да, ама си променят и то всеки един от нас. Има ли кинти (става въпрос за милиони и милиарди) морала спада, алчността нараства....
Аз лично бих се променила. Бих почнала да излизам в нова среда и там да набутам и бест фр-ката си и двете пак да сме номер едно. Също така бих се изнесла да живея някъде в друго кварталче... ВСЕКИ ЕДИН БИ ГО НАПРАВИЛ, АМА НИКОЙ НЕ БИ ИСКАЛ ДА СИ ПРИЗНАЕ. И дали ще ми се вдигне самочувствието.... Е МН ЯСНО :) С толкова кинтаж мога да си имам всичко или всеки зависи . Не бих си зарязала и гаджето заради някви мангизи :):roll:


Mnogo losho mislish slance, parite qvno biha promenili teb no ne govori v mnojestveno chislo!!!
Az imah pari no ne se promenih nito si zarqzah sredata nito kompaniqta, nito se praveh na koq sam az nito smenqh kvartali men mi e hubavo tam kadeto sa horata koito me obichat a s pari liubov i priqtelstvo ne se kupuvat!

foursquare
05-24-2005, 08:56
Повечето биха казали: ПАРИТЕ НЕ ПРОМЕНЯТ НИЩО!
Е да, ама си променят и то всеки един от нас. Има ли кинти (става въпрос за милиони и милиарди) морала спада, алчността нараства....
Аз лично бих се променила. Бих почнала да излизам в нова среда и там да набутам и бест фр-ката си и двете пак да сме номер едно. Също така бих се изнесла да живея някъде в друго кварталче... ВСЕКИ ЕДИН БИ ГО НАПРАВИЛ, АМА НИКОЙ НЕ БИ ИСКАЛ ДА СИ ПРИЗНАЕ. И дали ще ми се вдигне самочувствието.... Е МН ЯСНО :) С толкова кинтаж мога да си имам всичко или всеки зависи . Не бих си зарязала и гаджето заради някви мангизи :):roll:


Mnogo losho mislish slance, parite qvno biha promenili teb no ne govori v mnojestveno chislo!!!
Az imah pari no ne se promenih nito si zarqzah sredata nito kompaniqta, nito se praveh na koq sam az nito smenqh kvartali men mi e hubavo tam kadeto sa horata koito me obichat a s pari liubov i priqtelstvo ne se kupuvat!

Доволен съм от теб Насти ;)

wild{}baby
05-24-2005, 11:33
Повечето биха казали: ПАРИТЕ НЕ ПРОМЕНЯТ НИЩО!
Е да, ама си променят и то всеки един от нас. Има ли кинти (става въпрос за милиони и милиарди) морала спада, алчността нараства....
Аз лично бих се променила. Бих почнала да излизам в нова среда и там да набутам и бест фр-ката си и двете пак да сме номер едно. Също така бих се изнесла да живея някъде в друго кварталче... ВСЕКИ ЕДИН БИ ГО НАПРАВИЛ, АМА НИКОЙ НЕ БИ ИСКАЛ ДА СИ ПРИЗНАЕ. И дали ще ми се вдигне самочувствието.... Е МН ЯСНО :) С толкова кинтаж мога да си имам всичко или всеки зависи . Не бих си зарязала и гаджето заради някви мангизи :):roll:

Mnogo losho mislish slance, parite qvno biha promenili teb no ne govori v mnojestveno chislo!!!
Az imah pari no ne se promenih nito si zarqzah sredata nito kompaniqta, nito se praveh na koq sam az nito smenqh kvartali men mi e hubavo tam kadeto sa horata koito me obichat a s pari liubov i priqtelstvo ne se kupuvat!
Аз си държа мн на приятелите и на хората дет си обичам. Но ако имах кинти бих освен тея приятели и нови приятелства в по- големите среди бих завързвала. Иначе тва че любов и приятелство не се зимат с кинти е мн спорна тема. В наши дни имаш ли параляк- имаш всичко!Незнам аз имам доста откачено мислене на тая тема за това няма смисъл да спориме.
П.П. сори че съм те сложила и теб към 'МНОЖЕСТВЕНОТО ЧИСЛО'

BlinDBoY
05-24-2005, 11:48
Ако имам много пари ще се променя до неузнаваема степен...просто парите развалят човека...а ние си говорим тук за наситина големи суми нали ,но наистина щастието и любовта не могат да се купят с пари...!!!!както Крадецът на праскови...Иво е нямал пари бил е дрипав и мърляв ама се е влюбил във Елисавета!!!! :wink:

Dorianchety
05-26-2005, 20:53
ei parite na sa vsi4ko,a po4ti vsi4ko :D

05-26-2005, 21:01
Повечето биха казали: ПАРИТЕ НЕ ПРОМЕНЯТ НИЩО!
Е да, ама си променят и то всеки един от нас. Има ли кинти (става въпрос за милиони и милиарди) морала спада, алчността нараства....
Аз лично бих се променила. Бих почнала да излизам в нова среда и там да набутам и бест фр-ката си и двете пак да сме номер едно. Също така бих се изнесла да живея някъде в друго кварталче... ВСЕКИ ЕДИН БИ ГО НАПРАВИЛ, АМА НИКОЙ НЕ БИ ИСКАЛ ДА СИ ПРИЗНАЕ. И дали ще ми се вдигне самочувствието.... Е МН ЯСНО :) С толкова кинтаж мога да си имам всичко или всеки зависи . Не бих си зарязала и гаджето заради някви мангизи :):roll:
Mnogo Pravilno :)

She-Devil
05-28-2005, 13:01
Ne mislq, che bixa me promenili, no ako imax povechko pari shtqx da udovletvorq mechtite si mechtite na vernite si priqteli... :twisted: