PDA

View Full Version : Kvo e za vas snowboarda kato zimen sport?Duska samo ili?



snowboardlady
05-23-2005, 15:50
SPODELQITE na volq!

foursquare
05-23-2005, 15:57
Ми лично за мен , не е кой знае какво . Имам мерак да се науча ,но няма кой ;)) иначе на ските ... нема кой да ме бие ;)

snowboardlady
05-23-2005, 16:00
az puk 6te ti kaja 4e snowboarda e naistina mnogo gotin,moderen i mnogo lesen sport!trqbva da si naistina dobur za da use6ta6 "izvivkite" na snega,adrenalinut e mnogo visok!i s dobur u4itel turpenie moje da stane6 mnogo dobur

Обичам те
05-24-2005, 09:45
az puk 6te ti kaja 4e snowboarda e naistina mnogo gotin,moderen i mnogo lesen sport!trqbva da si naistina dobur za da use6ta6 "izvivkite" na snega,adrenalinut e mnogo visok!i s dobur u4itel turpenie moje da stane6 mnogo dobur

Аз толкова добър не искам да ставам.Стига ми да с науча да не падам.Не съм се качвал досега,но имам мерак.Планина имам,сноуборд ще намеря,но няма с кого?Сам да падам,а не благодаря.Искам с някого да го споделя. :P

snowboardlady
05-24-2005, 09:50
Обичам те,dori i da se nau4i6 da ne pada6,pak nqma da useti6 istinskiq sport-snowboard,no i da ti kaja 4estno pistite ni ne sa tolkova dobri,trqbva si specialni pisti za snowboard,,no edva li tova 6te stane skoro!!!

Обичам те
05-24-2005, 11:17
Обичам те,dori i da se nau4i6 da ne pada6,pak nqma da useti6 istinskiq sport-snowboard,no i da ti kaja 4estno pistite ni ne sa tolkova dobri,trqbva si specialni pisti za snowboard,,no edva li tova 6te stane skoro!!!

Кефи ме отстрани как изглежда и ми се струва яко.Както казах,не искам да ставам добър.Просто за фън.Но май вникна твърде дълбоко в думите ми отколкото имаше нужда. :roll:

naty
05-24-2005, 11:32
emi az karah predi ama sa ne6to se otkazah...ne e koi znae kwo...predi po me kefe6e

HouseMania
09-15-2005, 15:33
Абе много глупости пишете бре хора...snowboardlady много ми е чудно как ама найстина как с търпение ще станеш добър...добър ставаш не с търпение ами с много ама зверски много усилия и практика :wink: също така мога пък да ти кажа, че в България са си много добри пистите за зимни спортове незнам каде си карала ама качи се на Мальовица, Ястребец, Лале, Снежанка, Стената пусни се веднъж и после мини пак през форума...ако можеш... :lol: :lol: а незнам и какво пък чак толкова и е по- специално на пистата за борд :roll: .Нищо де важното е, че всички чакаме зимата да дойде с нетърпение...а когато дойде се кефим на МАХ а нали това е най- важното :wink: :wink:

п.с.Само за протокола:Карам от 10 години(от 6 години се занимавам със snowboarding-a :wink: ) бил съм на 3 бълкански съзтезания:трето и пето място на първото и третото а на второто...строшен крак :D :D Карал съм и на Hurricane Ridge - Intermediate Tow & Sunrise - The Face това са едни от най- известните snowboard маршрути. :wink: :wink:

WannaBe
09-15-2005, 16:49
trqbva si specialni pisti za snowboard,,no edva li tova 6te stane skoro!!!Пфф витоша и банско са си идеални бе.За мен борда е нещо страхотно,върху него се чувствам някак си по жив :) Абе чувството е страхотно,обичам борда,снега и планината :)