PDA

View Full Version : Kak vijdate manekenkite-preuspqva6ti ili propada6ti?



snowboardlady
05-23-2005, 16:08
sega ste vie

foursquare
05-23-2005, 16:10
Ми , мое мнение е ,че повечето манекенти в днешно време са КУ*ВИ ,разбира се ,че има и нормални момичета,който само искат изява и да спечелят малко пари и защо не публичност

пипс
05-23-2005, 16:14
пропадащи

eli_baby
05-23-2005, 17:05
q po leko az sam model i v nikav slu4ai proapda6ti naprotiv vse po nagore i nagore ma to si zavii i ot 4oveka

snowboardlady
05-23-2005, 17:13
eli_baby i az sum biv6 model,no iskam va6ite mneniq nqma da davam sobstveni!

snowboardlady
05-23-2005, 17:13
eli_baby i az sum biv6 model,no iskam va6ite mneniq nqma da davam sobstveni!

untoten
05-23-2005, 17:42
хич нямам добро мнение за моделките. близо до нас се намира Визаж моделс и като минавам само некви пачи, дето се лезят на разни дебеловрати маймуни и те гледат все едно си им изял десерта :? освен това моделството е временно- докато си млад...не особено обещаваща професия. май спадат към пропадащите.

eli_baby
05-23-2005, 17:46
ti ne moje6 da govori6 taka otnositelno .... ima gi i kurvi i svestni ... kakvo 4e da si kurva ne ozna4ava obezatelno da si model.. a i da si 4ul dosega nqkoi da e samo model prosto kato si model ti se realizira6 spada6 kam edna sreda i se razviva6 .... i kvi sa tiq dumi pa4i imai malko ovajenie kam momi4etata

sherry
05-23-2005, 17:46
ами аз нямам нищо против манекенките,не мисля,че са пропадащи или издигащи се,ако не са плиткоумни и заедно с манекенството се учат добре,то какво лошо има?

air_J
05-23-2005, 17:49
eli_baby i az sum biv6 model,no iskam va6ite mneniq nqma da davam sobstveni!
Знам, че са курви и честно казано си мисля, че всички са такива. Просто погледнете гаджетата им, те са богати чичковци, които могат да си ги позволят. От отлично информиран източник знам, че за да станеш известен модел (от калибъра на Жени Калканджиева например) е задължително да спиш с който си трябва. Ако ти се стои на селско ниво в дълбокия прованс може и да не се налага да спиш с някой.
П.С.> Ти кой набор си? :roll:

untoten
05-23-2005, 17:50
ti ne moje6 da govori6 taka otnositelno .... ima gi i kurvi i svestni ... kakvo 4e da si k*rva ne ozna4ava obezatelno da si model.. a i da si 4ul dosega nqkoi da e samo model prosto kato si model ti se realizira6 spada6 kam edna sreda i se razviva6 .... i kvi sa tiq dumi pa4i imai malko ovajenie kam momi4etata

естествено, че ги има секви. но масата са ПАЧИ, ПАЧИ, ПАЧИ!!!!! факт!

eli_baby
05-23-2005, 17:54
na 16 sam i ot 4 god sam v vizaj i gajeto mi ne e murta

snowboardlady
05-23-2005, 18:06
koito iska da spi s mutri,neka taka se realizira,tva sa Jeni e vqrno!!!no 4estno da vi kaja,v exground sa istinskite momi4eta!!!

devil4e
05-23-2005, 18:34
мнението ми е :



------------>ПУБЛИЧЕН ДОМ<------------[/b]

Cyberdyne_101
05-23-2005, 19:21
Манекенки не е точната дума...

wild{}baby
05-23-2005, 19:52
Пропадащи!
Моя коафьор е в тея среди... И знаете ли как се става манекенка? Кат преспиш с някой чичко дет е раждив с пари... И си номер 1 след тва. Дори и да имаш морал... Ако бест фр-ката ти е манекенка и то мн известна за тва че е преспала с някого, дали и ти няма да преспиш :?: Морала изчезва за минутки :!:

GeRyTo
05-23-2005, 21:30
Не съм съгласна! Аз пък мисля, че да си манекенка е една чудесна възможност да използваш красотата си и да спечелиш малко пари, които са доста нужни в днешно време. Защо примерно, докато едно момиче е студентка да не се занимава и с манекенство, хем ще изкара някой лев за себе си и за образованието си, хем й носи удоволствие. Освен това братовчедка ми е манекенка (тя е на 16) и всичко й е ок, в смисъл нито ходи с някоя мутра, нито пък й се е налагало да преспи с някой. Просто момичето си е красиво, има хубаво телце и си помага по този начин, тъй като техните не са от най-заможните хора.

Verliebt_Maedchen
05-23-2005, 21:46
propada6ti-tova ne e seriozna profesiq.momi4etata prosto ne sa imali dr v1zmojnost i zatova sa izbrali lesniq na4in...

Bimper-ska
05-23-2005, 22:10
Стоят си латентно - нито пропадат, нито се издигат. Няма движение :arrow: няма развитие. Познавам няколко момичета, дето се пробваха да стават модели и манекени. Да ви кажа, едната си беше кучка и преди това. Другата си хвана стабилно гадже и се отказа, сега е бременна. Друга пък, понеже наистина е много хубава и го знае, само се надува няква и се прави на интересна, обаче не ходи с мутра, ходи с някакво пропаднало наркоманче и си мисли, че като родителите му имат пари и той е стока, но това е друг въпрос. Иначе имам приятелки, които имат дадености за манекенки, обаче умишлено не се захващат, само за да избегнат приказките за мутрите и спането с точните хора. А мисля, че тези, които са решили да станат големи имена в тоя бранш, вече са преглътнали факта, че трябва да направят поне дузина свирки на разни чичковци с много пари и малко акъл. Но това си е въпрос на избор...

air_J
05-23-2005, 23:23
Не съм съгласна! Аз пък мисля, че да си манекенка е една чудесна възможност да използваш красотата си и да спечелиш малко пари, които са доста нужни в днешно време. Защо примерно, докато едно момиче е студентка да не се занимава и с манекенство, хем ще изкара някой лев за себе си и за образованието си, хем й носи удоволствие. Освен това братовчедка ми е манекенка (тя е на 16) и всичко й е ок, в смисъл нито ходи с някоя мутра, нито пък й се е налагало да преспи с някой. Просто момичето си е красиво, има хубаво телце и си помага по този начин, тъй като техните не са от най-заможните хора.
Аз пък не съм съгласен с това. Те станат ли студентк, вече са за пенсия (манекенките са до 20-21, говоря за масата от манекенки). Твоята братовчедка е на 16 и е малка, но като стане на 18 примерно не се зне с кого ще се зариби. Манекенките не изкарват пари, това може да ти го каже всяка манекенка, дори и известните не изкарват парите. Манекенка се става, за да може някой баровец да реши да се изфука, че те е е.бал, или, че ходи с теб и посредством връзката си с него да постигнеш така желания от манекенките лукс и изобилие от пари. Замисли се кои са гаджетата на известните манекенки, а също така, кои са бащи на децата им и ще разбереш дали манекенките не са курви. :twisted:

GeRyTo
05-24-2005, 06:54
Нямам намерение да споря, зашото и в това което ти казваш има истина, но все пак аз не съм съгласна! Имам си собствено мнение и виждане по въпроса! А и не е верно, че като станат студентки вече са стари. :P

X_45
05-24-2005, 10:08
Ne e vqrno che sa k*rvi,prosto nqkoi zavijdat. Povecheto s takova mnenie sa debeli i grozni ili neinteresuvashti se ot vynshnosta si momicheta.A pyk momchetata misleshti che manekenkite za k*rvi koito hodqt s mutri,prosto gi e qd che ne sa mutri i ne mogat da imat takiva momicheta :lol: Momichetata sa hitri urejdat si jivota.Razbira se tova trqbva da e s mqrka

SuNnyTo
05-24-2005, 10:59
abe ako e ymna moje i da yspee ama v dneshno vreme ne sum vidqla ymna manekenka 8) ako ima nqkoi tyka maneken ili manekenka molq da ne se obijda ima i izklychenie :P

BroKeN^DreAmZ`f
05-25-2005, 10:27
mi spored men si4ko si e do 4ovek...i do lichen moral :lol: ne vijdam neshto losho v samata profesiq..dori egotino spored men,oba4e ne i v momnta v koito trqa da prespish s nqkoi ili neshto takova....no kakto kazah sichko si e do lichen moral i principi..pyk i det se vika navsqkyde si gi ima sqkvi :)

e4o
05-25-2005, 13:37
tupi :shock:

Immortality_
05-26-2005, 02:38
parvo- ne zavijdam na nito edna ot manekenkite, za6tot mislya, 4e tyahnoto ne e rabota...
predpo4itam da si izkarvam parite s ne6to, koeto sam postignala az za sebe si, otkolkoto s ne6to, koeto mi e preostaveno na gotovo.
taka vseki moje !!!
a otnosno tova dali sa kurvi ili ne.. za da iska6 da stigne6 visoko v toya svyat vse s nyakoi tryabva da prespi6... ako iska6 da satne6 miss tryabva da prespi6 s polovinata juri i da obraboti6 drugata polovina..
pove4e ot yasno e !!!

incheto
05-26-2005, 10:08
:arrow: zavisi ima i ot dvata tipa no to si zavisi ot 4oveka ot talanta:)