PDA

View Full Version : Piercingut-sexy ili zagrozqva6t



snowboardlady
05-23-2005, 16:29
za6to se produp4vat v dne6no vreme teenagarite?krasivo li e momi4e na 13-15 s 3-4piercinga,ili sme6no?

foursquare
05-23-2005, 16:32
с 3-4 СМЕШНО. с 1 си е екстра , на пъпчето едно :)

LiNkiN4eTo
05-23-2005, 17:57
zavisi kude i kak e napraven piercinga
no v pove4eto slu4ai e interesno , zaribqva6to i sexy :wink:

пипс
05-23-2005, 18:00
според мен е секси :twisted:

untoten
05-23-2005, 18:02
krasivo li e momi4e na 13-15 s 3-4piercinga,ili sme6no?

да, това е глупаво...и като си тури некъв потник, за да се виждат блях :x
иначе ме кефи безумно много по няколко на едното ухо, или на брадичката,или на носа или на устната. не е лошо.

sherry
05-23-2005, 18:05
ami az mislq,4e ako na momi4eto mu stoi dobre,to go pravi po-krasivo,no ne s mnogo piarsingi ,a samo na pup4eto ili ezika naprimer

ProstoAz
05-23-2005, 18:06
Е къде пък ще са тези 3-4?
Мене много ме кефи на пъпа и мисля, че седи много красиво. :wink:

devil4e
05-23-2005, 18:17
кой където си иска да си слага бе. Оставете децата да се развиват. Колкото до тва колко е било красиво на пъпа... Да може би но не и днес когато сяко 2ро момиче има на пъпа. Така се губи смисъла на пиърсинга след като секи има... Не смятате ли?

DeaTHroW-ReC
05-23-2005, 18:46
кой където си иска да си слага бе. Оставете децата да се развиват. Колкото до тва колко е било красиво на пъпа... Да може би но не и днес когато сяко 2ро момиче има на пъпа. Така се губи смисъла на пиърсинга след като секи има... Не смятате ли?
mda,i az sum na tova mnenie...gotino beshe kat super malko hora imaha piersingz i ti da fidish nqkoi i da se kefish..ama sq ne mi pravi nikakvo vpe4atlenie..a i mraza neshto da mi lushti,mrazq nqkoi kat se nakichi s shareni kamuni:P

`cannibal`girl
05-23-2005, 19:00
ami az imam 3 - dva na vejdata i edin
na ezika.. ne mislq 4e e tolkova rozno!
daje sega mislq da si pravq 4etvarti:))

wild{}baby
05-23-2005, 19:49
Според мене е секси :)) Ама не 100 навенъж ами недин на коремчето :)

BroKeN^DreAmZ`f
05-23-2005, 20:58
mi po princip spored men e sexy,ama 3-4 e prekaleno i ne stoi osobeno dobre...a i naistia e vqrno i tva che veche e bezinteresno shotot si4ki imat :P

miloto_girl_4e
05-23-2005, 21:20
mene puk me kefi :wink:
az imam 4 dupki .. 3 na lqvoto uho i edna na dqsnoto :wink:
a kolkoto do piercing na pupa.. ne me kefi... mnogo e banalno :shock:

Resident_Evil_f
05-23-2005, 21:32
Adski mn iskam na vejdata!Ama tupite mi roditeli ne mi davat... :evil: A ina4e i na ezika iskam,ama tam mai dooosta shte boli,taka4e mai tam nqma da si probiq nikoga...
A ina4e spored men e super tupo na pupa.

sherry
05-23-2005, 21:39
кой където си иска да си слага бе. Оставете децата да се развиват. Колкото до тва колко е било красиво на пъпа... Да може би но не и днес когато сяко 2ро момиче има на пъпа. Така се губи смисъла на пиърсинга след като секи има... Не смятате ли?ами май си права донякъде..много хора имат вече пиърсинг,но все пак много хора имат и обици на ушите,нали?И все пак ги разкрасяват...това е най-важното :wink:

Verliebt_Maedchen
05-23-2005, 21:40
i az namiram pi1rsinga na p1pa za mn banalen...ve4e stana po4ti tolkova normalno,kolkoto i da ima6 po 1 na vsqko uho :P ina4e na nqkoi pi1rsinga im stoi extra ama li4no az ne bih si pravila:)

LifeleZz
05-23-2005, 21:43
ААаАаааааААа супер файско е, бе как :twisted: :twisted: :twisted: Много ме кефи пиърсинга мен лично. И колкото повече толкова по-яко...направо ме полдудява :lol: Не знам кво му е скескито или красивото, но яко зарибява :twisted:

Bimper-ska
05-23-2005, 22:15
Adski mn iskam na vejdata!Ama tupite mi roditeli ne mi davat... :evil: A ina4e i na ezika iskam,ama tam mai dooosta shte boli,taka4e mai tam nqma da si probiq nikoga...
A ina4e spored men e super tupo na pupa.
Ам на езика боли по-малко, отколкото на пъпа, а и по-бързо става.
Аз в момента имам 6 пиърсинга, бяха седем с тоя на пъпа, който вече нямам, понеже мигрира. Но в никакъв случай не мязам на игленик!!!

`cannibal`girl
05-23-2005, 22:17
Adski mn iskam na vejdata!Ama tupite mi roditeli ne mi davat... :evil: A ina4e i na ezika iskam,ama tam mai dooosta shte boli,taka4e mai tam nqma da si probiq nikoga...
A ina4e spored men e super tupo na pupa.
Ne boli da si probie6 ezika! znam ot li4en opit :D

BABY_SEXY_GIRL
05-23-2005, 23:00
Аз имам на пъпчето и съм си я сложила, защото мисля, че е секси :wink: Но вече взе да става банално, когато си я сложих имаше най-много 10 момичета в град ас обичка там, а сега са стотици :( Зависи къде е обичката, зависи и дали съмата част от тялото е добре оформена :wink: Например ако едно момиче с голямо шкембе си пробие пъпа едва ли ще е секси, а направо смешно :? Стига да е красива обичката, да е на точно място, да стои хобаво - тогава ми харесва :wink:

naty
05-24-2005, 10:57
мене лично мн ме кефи пиърсинга на веждата-даже е мн готино да са 3-4 на едно място.....същто мн ме кефи и на брадичката ...а тва с пъпа вече е мн банално-почти сички имат

AvaLan4e
05-25-2005, 19:12
mi probih si papa, znachi strashno me kefi, nesagaliavam, na razlichnite hora razlichno im otiva

e4o
05-25-2005, 20:16
sexy ne mislq, zavisi na nqkoi mu sedi sexy, no rqdko, no ina4e haresvam piesingite :)

Devilsplaymate
05-25-2005, 21:40
Харесва ми но да не е много претруфено

VirginPunk
05-25-2005, 21:44
обожавам Пиърсинг, луда фенка
съм на пиърсинга, ако ги нямаше
наште и имах достатъчно пари бих си
пробила(освен брадичката и езика) още
пъпа(2-3 пъти), веждата(пак 2-3 пъти),
може би зърната на гърдите(поне едното)
и...отдолу :roll: :oops:

Cyberdyne_101
05-26-2005, 11:03
http://xo.typepad.com/blog/images/piercings.jpg

Jamalskaaa
05-26-2005, 12:49
Аз също мноо се кефя на пиърсинг имам на носа и на пъпа сега...до скоро имах на веждата ама ми щукна да го махна..и май пак ще го пробивам...:) искам на езика ама нещо ме е страх щото при някои боли, при други не...

P1ra71nQ
06-18-2005, 23:09
Piercings sa sexy, no ne mnnogo natrupano.2 nai- mnogo 3...
Az ot edna sedmica imam na bradichkata i mnogo mu se radvam...
Pyk i za da e sexy chovek s piercing trqbva i da mu otiva :-)

BlinDBoY
06-19-2005, 14:30
Зарибявки!! :wink:

xandria
06-19-2005, 17:46
Az imam na pupa,ma vse mi e taq nisto osobeno ne e da imash piercing

zElEnA^mAsLiNkA
06-19-2005, 18:11
Ami m0je da e Sexy ama ne razbiram 6t0 sam0 az mislq tyi ... kakt0 sq 6te kaja ...
Na4i 1v0 4e pypa e vyzm0jn0 nai-mrysn0t0 mqst0 v cql0t0 tql0! Az vseki den si g0 4istq s eteri4ni masla i kle4ka za u6i i vi g0 prep0ry4vam 6t0t0 ina4e e mn gr0zn0 da tri e mrysen pypa!
2r0 4e ak0 primern0 ima6 na n0sa tam e tvyrd0 i ne zarastva i kat0 p0rastne6 ak0 ne ti haresfa 6te iska6 da g0 mahne6 i 6te ti st0i dupka mn vreme! Abe sp0red men e gadn0 ... i bez tfa stafa banaln0 ... Nqma da se 04udq ak0 sled nqk0lk0 dena me pitat 6t0 nqmam :P 6te sym 0riginalna :P

e_l_i_z_a
06-20-2005, 10:24
аз имах на езика ама си я махнах,щото спря да ме кефи.По ушите иначе имам много :wink:

Dorianchety
06-20-2005, 11:04
moje bi edna 6te e e><tra:)no ne i pove4e,opredeleno 6te e sme6nooooo :lol:

Daqn4encetoo
06-21-2005, 08:28
Az mnogo iskam da si napravq na ezika naprao ... oba4e me e strah i sa sym se navila da si naprava na vejdata ma 6te e drugata sedmica a lat stana vypros za obicata na pupa e super typo tam!!Vseki vtori ima i e ostarqlo ve4e .. aii hi4 ne me kefi tam :!:

кучка
06-21-2005, 09:00
не само на пъпа вече е супер комерсиално.. ами и целия пърсинг навсякъде е мега банален .. секи втори има и ми е супер дразнещо, че всичко някои неща, които някога са били само за един определен тип хора сега 'фешънките' се докопват до тях .. както и да е..
ще взема да си сложа 1 на кл#тора.. :lol: поне ше се различавам.. или ше махна пиърсинга от езика.. и ше си напрааа флешове..
мизерияяяя..

bad4e
06-21-2005, 11:04
Adski mn iskam na vejdata!Ama tupite mi roditeli ne mi davat... :evil: A ina4e i na ezika iskam,ama tam mai dooosta shte boli,taka4e mai tam nqma da si probiq nikoga...
A ina4e spored men e super tupo na pupa.

[color=redi na men nashte ne mi davaha na vejdata, no tova ne mi poprechi da otida da si probiq bez da znaqt:) posle veche iskat ili ne, dupkata si q ima:) na ezika ne boli shtoto ti go pryskat celiq s upoika i adski byrzo stava probivaneto, izobshto nqma da te boli!:) i sled tova leka dietka 3 sedmici ama shte e super'
[/color]

bad4e
06-21-2005, 11:06
Az mnogo iskam da si napravq na ezika naprao ... oba4e me e strah i sa sym se navila da si naprava na vejdata ma 6te e drugata sedmica a lat stana vypros za obicata na pupa e super typo tam!!Vseki vtori ima i e ostarqlo ve4e .. aii hi4 ne me kefi tam :!:

a ne mislish li che kakto izvednyj se napylni s tolko mnogo piercing na pypa, tova nqma da se sluchi i sys vejdata, i s ezika i t.n?:)

Daqn4encetoo
06-21-2005, 11:15
Az mnogo iskam da si napravq na ezika naprao ... oba4e me e strah i sa sym se navila da si naprava na vejdata ma 6te e drugata sedmica a lat stana vypros za obicata na pupa e super typo tam!!Vseki vtori ima i e ostarqlo ve4e .. aii hi4 ne me kefi tam :!:

a ne mislish li che kakto izvednyj se napylni s tolko mnogo piercing na pypa, tova nqma da se sluchi i sys vejdata, i s ezika i t.n?:) [i
NE :!: V nikykyf slu4ei :!: Prosto nqma tolkoz hora
koito da se prestra6at da si slojat na vejdata ili da ezika a pyk i pove4koto mislqt 4e e dosta banalno taka 4e nqma kak da dostignat obicata na pupa makar
4e nqkoi be6e kazal 4e na pupa boli pove4e :!: :roll: [/i]

Dorianchety
06-21-2005, 11:20
da znae6 :!: daqn4ence dori v na6eto malko grad4e e palno s pirsingi na vejdata i ezika :!:

Daqn4encetoo
06-22-2005, 11:59
da znae6 :!: daqn4ence dori v na6eto malko grad4e e palno s pirsingi na vejdata i ezika :!:
E 4ak pyk pulno ne e ! Ima ma ne sa tolkoz mnogo i
pove4eto mislqh 4e e typo !Ai s mnogo pove4e sa na pypa

Dorianchety
06-22-2005, 12:23
e da ama na ezika mn riskovano,ae da pukna samo i samo 6tot iskam malko gazariq :!: da we :!:

кучка
06-22-2005, 18:06
Az mnogo iskam da si napravq na ezika naprao ... oba4e me e strah i sa sym se navila da si naprava na vejdata ma 6te e drugata sedmica a lat stana vypros za obicata na pupa e super typo tam!!Vseki vtori ima i e ostarqlo ve4e .. aii hi4 ne me kefi tam :!:

a ne mislish li che kakto izvednyj se napylni s tolko mnogo piercing na pypa, tova nqma da se sluchi i sys vejdata, i s ezika i t.n?:)
точно това ми беше мисълта.
то вече се е напълнило :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bimper-ska
06-22-2005, 21:38
e da ama na ezika mn riskovano,ae da pukna samo i samo 6tot iskam malko gazariq :!: da we :!:
Само дето от пиърсинг на езика малко трудно ще пукнеш.
Като ви чета мненията по темата, май само се чудите, къде искате пиърсинг, който да не е комерсиален и явно целта да го искате е просто заради гъзарията. АБЕ ОПОМНЕТЕ СЕ! Не бъдете такива роби на модата! Ако искате да си направите пиърсинг, ама истински го искате, понеже с пиърсинг ще се чувствате по-бодре и повече в кожата си, гарантирам ви, че изобщо няма да има колебание къде да се боднете. И въпросите които си задавате, от типа "ама на пъпа много банално, аз кат по-голям гъзар ще си пробия веждата" и "на езика не ща, щото ша зема да пукясам, зат`ва искам на носа" или "аз нали трябва да съ покажа кво съм гъзе, че наистина съм ор`гинал, зат`ва ша си напрая една дупчица на гъза, щото там никой няма", направо ме разбиват! Все едно си купувате блузки. Не ща като на тая, искам да съм различна, затова ще си купя същия модел, ама в друг цвят. ПОМИСЛЕТЕ С ГЛАВИТЕ СИ! Това чудо пиърсинга е истинска дупка в тялото ви. Ако ще си правите, направете го заради себе си. Така ви гарантирам, че което и място да изберете, все ще ви направи по-красиви. И то не, защото избраното място е модерно, ами защото вие ще си го харесвате пиърсинга и ще си го носите с мерак и достойнство.
Малко офтопик:
Наредени от най-болезнени, до най-неболезнени зони:
1. гениталната област - съотв. най-болезнена -при момичетата без срамни устни, понеже на практика те са с доста малко нерви по тях. Гениталният пиърсинг обаче крие ГОЛЕМИ рискове от инфекция, затова на желаещите имам да кажа само едно - АБЕ ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ???
2. зърната - много нервни точки.
3. пъпа - просто кожата е по-дебела. Не давайте да го дупчат с пистолет за уши, понеже после докато ви напъхат обицата за пъпа е голям зор.
4. лицето (лабрет, вежди, устни, без нос). Тука можете да споделите опит как точно да бъдат класирани определените места за пиърсинг.
5. език - на мен упойка не ми сложиха, но от опит се убедих, че на пъпа сто пъти повече боли.
6. уши - хрущял. До колкото съм запозната, боли повече след това, особено по време на сън.
7. нос (все пак, ако случите на студио, дупчи се със специален пистолет, но и с игла няма да боли много)
8. уши - мека част. Всички сте наясно за тази част.
Ако има някой, който да има опит в точки 1,2,4,6 и 7 и смята, че класацията трябва да изглежда по друг начин, нека да ме коригира.

VirginPunk
06-23-2005, 00:03
ае не вярвам отдолу да боли толкова
много:))мисля да се пробивам някога..:)
мноо си ме кефи там...и само аз ще си знам
че го имам и ще ми е по-готино от тфа
така че ...дамз:)))
на зърната наистина мноо боли, един приятел
си ги е дупчил сам и каза че е щял да припадне
от болка няколко пъти...мазохисти:))))
пъпа скоро сама ще го пробия само тряя се
напия подобаващо :wink:
лабрет-апф, мен ме напръскаха с упойка и
нищо не усетих само как влезе иглата и си
беше мноо яко..искам пак :)))
веждата съм я пробивала до половината...боли:)
мм бих ги подредила така зоните по лицето:
вежда-устна-тфа нещо между веждите-лабрет
за езика незнам..с упойка ми беше:)
на хрущяла на ухото наистина боли повече
след тфа...ам аз имам от ...половин година някъде
и още не мога да си спя на лявата страна
меката част на ушото..хъхъхъхъх самичка
си дупчих сичку там и нищо ми няма:))

_MuMuTo_
06-23-2005, 03:35
Aide tiq koito imate obica na pypa da mi kajete dali boli mnogo i kak trqbva da se po4istva i da se poddyrja i za4ervqva li se kato si q sloji6,boli li...Mnogo vyprosi imam i nqma koi da mi gi otgovori...

e4o
06-23-2005, 14:26
Aide tiq koito imate obica na pypa da mi kajete dali boli mnogo i kak trqbva da se po4istva i da se poddyrja i za4ervqva li se kato si q sloji6,boli li...Mnogo vyprosi imam i nqma koi da mi gi otgovori...
ne boli, no na vsi4ki vuprosi 6te ti otgovorqt v studioto, tva si im e zaduljenie, taka 4e nqma stra6no :) :wink:

rosskata
06-23-2005, 20:56
8) Да живей пиърсинга- навсякъде мнооого ме кефи, особено на носа, аз там си и имам и много и се кефя. Ето и снимка.такова.http://img.photobucket.com/albums/v166/rossinant/S4020300.jpghttp://img.photobucket.com/albums/v166/rossinant/S4020303.jpg
Не съм съгласна с класацията за болезненост, на мен ми казаха, че на хрущяла на носа боли най- много след гениталиите и зърната, защото хрущяла е най- дебел там или нещо такова :roll:

kpeMa^cupeHe
06-24-2005, 22:48
сууупер мноого се кефя на пиърсинг и затова имам 5 по лицето (2 на езика на веждата на носа и на брадичката) и 13 на ушите.... :roll: ....не смятам че ми стоят смешно ( И ДРУГИТЕ НЕ СМЯТАТ ) а също така и не се гъзарея ..... :x .....не боли чак толкова ...просто ако си супер навит да си направиш,огромното желание притъпява болката.....а също смятам и че съм доста добре запозната с нещата свързани с пиърсинг-а така че ако някой има въпроси...може да драсне едно ЛС.... :roll:

XeJleHa
06-26-2005, 13:10
E sexy e razbira se ! osobenno na pypchetooo :twisted:

Tedi_sheep
06-26-2005, 13:44
Абе на хубав човек му седи хубаво, ама ако е некой с провиснали меса от сякъде, дето само като го ритнеш и ше са разпадне НА 500 ПОСОКИ не стои хубаво мноо ясно! :lol:

borovinca
07-27-2005, 10:50
Защо пък да не е красиво.Ами ако например има обици(по една на всяко ухо)+примерно на пъпа какво му е смешното.Аз мисля че е много секси.

Bimper-ska
08-07-2005, 15:22
Не ми се щеше да пускам нова тема, затова тука пиша. Вижте тази (http://www.bmezine.com/pierce/02-tongue/A50728/high/bmegl106016.jpg) снимка! Аз толкоз дълъг език не бях виждала!

Momchence
08-07-2005, 16:01
Хубаво, хубаво относително казано! Ша ви разкажа за холандките, не е за хора със слаби сърца и слаба психика!
Начи средностатистическата холандка е доста едра жена :lol: обаче има някой индивиди които освен доста едрите и внушителни кокали имат и доста много сланинки! Аре ше кажеш пълно момиче, нормално е не може всички да са красиви! Да ама те просто се гаврят с толерантността на останалите! Гледаш някфа лоена топка, шкембето и виси на 3 несесера...между два от тях се подава някакво метално нещо (кат химикалка в несесе точно) да ама не е химикалка а пирсинг :lol: Бузите и, и те висят и се друскат от вибрациите на минаващ трямвай, ама не тряя да има пирсинг на веждата, тфа е все едно да сложиш пирсинг на свинска пържола....няма да описвам облеклото, сами се досетете! Ето така не е хубаво!! :lol:
Иначе пирсингите много ме кефат, боли ме шпека че са банални, мене ме кефи къф е проблема...баси кфо ме грее мене че още 100 човека имат същото, явно и тях ги кефи евалата! Аз сега имам 4 на едното ухо и искам да си продупча хрощяла горе и другото ухо също! Няма да се изхвърлям ... може би по нататък :lol:

santRi
08-10-2005, 08:14
qko e az se kefq na piersing. osobeno an vejdite mnoo e qko

LP_girl_14
08-10-2005, 09:10
и на мен пиърсингът ми харесва.Мисля,че седи много готинко и секси.Загрозява ако имаш да кажем щкембе като Митьо Пищова,пък си си сложил пиърсинг на пъпа. :shock:

aBnOrMaL_BaBy
08-28-2005, 15:48
Az mnogo iskam da si napravq na ezika naprao ... oba4e me e strah i sa sym se navila da si naprava na vejdata ma 6te e drugata sedmica a lat stana vypros za obicata na pupa e super typo tam!!Vseki vtori ima i e ostarqlo ve4e .. aii hi4 ne me kefi tam :!:

a ne mislish li che kakto izvednyj se napylni s tolko mnogo piercing na pypa, tova nqma da se sluchi i sys vejdata, i s ezika i t.n?:) [i
NE :!: V nikykyf slu4ei :!: Prosto nqma tolkoz hora
koito da se prestra6at da si slojat na vejdata ili da ezika a pyk i pove4koto mislqt 4e e dosta banalno taka 4e nqma kak da dostignat obicata na pupa makar
4e nqkoi be6e kazal 4e na pupa boli pove4e :!: :roll: [/i]

В много голяма грешка си мацка :lol: Дори почнах да си мисля че езика много скоро ще настигне пъпа .. вече всеки 10 има обеца на езика .. някои ще каже "нее не е вярно" .. ама примерно там където работя... в близките 10 метра около магазина ми сме точно 6 продаваща с обеци там.. от общо 20 :lol: А това ме плаши ... :? А и искам да ти кажа че на веждата боли повече от колкото на езика.. именно защото като ти пробиват езика нищо не усещаш :wink: bad4e не съм съгласна и с това което ти каза, кви 3 седмици кфо чудо, аз когато ми го пробиха не съм спряла да ям незнам за кфи диети говориш :P Е да де, на всеки е различно, ама максимум след първата седмица можеш да ядеш нормално... преди това също може, но е малко трудно със сигурност :P

Аз имам общо 12 обеци - 5 на едното ухо , 4 на другото( + хрущяла) , на езика и на веждата.Мисля да си пробия и носа, обаче ще сложа халка разбира се :lol: И със сигурност мисля че пиърсинга е много яко нещо. А и искам да кажа нещо от личен опит - като си продупчиш 1 нещо, после не можеш да спреш :lol:
Иначе не мога да кажа, че е секси, щото аз не съм се пробила с цел да съм секси определено.Не е секси - просто е супер яко ! Бих се изразила така :wink:

мечтател
08-28-2005, 16:17
няма лошо. но трябва да е с мярка. и да на първо място да бъде естетиката. защото пиърсингът може да изглежда дори като красиво бижу, но ако е зле направен - определено не е добре. и тези дето мязат на коледни елхи - пак не е добре. в това трябва да се влага мярка и естетика. все пак жените си купуват бижута. а пиърсингът може да бъде и бижу, но и бижутерът трябва да е добър.

`Death`Whore`
11-19-2005, 23:01
няма лошо. но трябва да е с мярка. и да на първо място да бъде естетиката. защото пиърсингът може да изглежда дори като красиво бижу, но ако е зле направен - определено не е добре. и тези дето мязат на коледни елхи - пак не е добре. в това трябва да се влага мярка и естетика. все пак жените си купуват бижута. а пиърсингът може да бъде и бижу, но и бижутерът трябва да е добър.

Бижу не е, според мен. Затова и не се кефя на цветни и лигави пиърси с камъчета. Грозно е.

И пиърсингите се изчалгариха и комерсиализираха...преди години само алтернативните имаха пиърсинги(ТО НА ТЯХ САМО ИМ ОТИВА!!!!!!!!!!!), а сега какви гнусотии виждам...всяка втора розова путка има цветно камъче на носа, дълга цветна обица на пъпа и обица на езика, на която пише "секси". ГНус!

marusha
11-20-2005, 14:53
Абе на хубав човек му седи хубаво, ама ако е некой с провиснали меса от сякъде, дето само като го ритнеш и ше са разпадне НА 500 ПОСОКИ не стои хубаво мноо ясно! :lol:
niakoi takuf kato teb li??? :D

marusha
11-20-2005, 14:58
za men piursa e ebasi zaribiavkata...az imam 10 v momenta i skoro she stanat 11...4uvstvam se tolkova dobre kato si napravia piursing...strahotno e ...i ne me ebe 4e e komersialno ako shte seki 2ri da ima...az tfa go pravia ot predi 3 godini i si me kefi...

SEXtreme
11-20-2005, 15:51
Аз имам по две дупки на ушите и една на пъпа и мисля, че това е напълно достатъчно!Имам много обеци, дето се слагат без дупки за еьик, нос и т.н., ама тях си ги слагам само за някой купон или нещо такова....тея дето са с 50000 обеци само на лицето са баси изродите.. :shock:

Boot
11-20-2005, 16:00
OMFG! Vsqka obica, za koqto ne e nujno da se dup4ish e napravena za poziori. Ako nqmash smelost da se probiesh nqkude, zna4i ne si dostatu4no zariben. Shtom ne si zariben kuf e smisula da se dup4ish? Shto si slagash skapanite obici po kuponi? OT TUPA POZAAAA!
I kakvo po dqvolite im e izrodskoto na horata s obici po liceto?! Horata sa si zaribeni, a ti si POZA!!

bastiFan
09-25-2010, 11:13
Решила съм да си направя пиърсинг, но не съм сигурна какъв. Лабрет или вертикален на веждата. Но в най-скоро време... 8-)