PDA

View Full Version : Katestrofite



snowboardlady
05-23-2005, 16:47
kak vijdate katestrofata,moje li da bude pouka!!!

wild{}baby
05-23-2005, 16:48
Не са никва поука. В къф смисъл да са поука?

П.П. Пише се катастрофа :)

foursquare
05-23-2005, 16:49
Иска да каже, че когато твой близък претърпи катастрофа,това дали е полука за теб .Дали след това , ще гледаш на скороста по друг начин, дали ще караш по същият начин и т.н,разбраме :)

snowboardlady
05-23-2005, 16:50
moje li edna katestrofa da bude pouka,za na4ina na karane,do kolko 6te vi promeni

ProstoAz
05-23-2005, 17:23
Може да бъде поука, да, както много други неща случващи се в живота...
Но лошото е, че винаги се получава "След дъжд - качулка"! :( Винаги трябва да се случи нещо лошо (катастрофа), за да се сети някой да не кара толкова бързо, да не пресича на червено, да се сложат светофари по пътищата...Но...кога се сеща човек? Най-често след като самият той е пострадал (и когато често вече е късно) или пък когато някой негов роднина или приятел е пострадал (и може би и няма никога да се върне). :?

devil4e
05-23-2005, 18:24
Хаххаха за някое момче да му се разцепи :oops: и ще може да ебе две наведнъж - мечтата на човека :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: [/b]

snowboardlady
05-23-2005, 18:26
Хаххаха за някое момче да му се разцепи :oops: и ще може да ебе две наведнъж - мечтата на човека :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: [/b]
haha interestno mnenie!bravo bravo

naty
05-24-2005, 10:36
никва поука не може да бъде...и се пише каТАСтрофа а не катестрофа :evil:

snowboardlady
05-24-2005, 10:44
naty mersi vse pak,ma nqma zna4enie kak e napisano,vajni sa mneniqta

tra^la^la
05-24-2005, 11:11
naty mersi vse pak,ma nqma zna4enie kak e napisano,vajni sa mneniqta
Naty защо и се караш в 4ти клас децата още не знаят как се пишат думите...

foursquare
05-24-2005, 11:13
naty mersi vse pak,ma nqma zna4enie kak e napisano,vajni sa mneniqta
Naty защо и се караш в 4ти клас децата още не знаят как се пишат думите...

Уважавам те , но внимавай ,ако обичаш !!

BlinDBoY
05-24-2005, 11:53
Ще бъде поука за някого ако дадения човек успее да уживее след тази катастрофа ако ли не всичко отива по дяволите :wink:

monka
05-24-2005, 13:38
o,opredeleno ot takkova ne6to moje6 da si vzeme6 pouka. kazvam go ot li4en opit :roll:
to4no dnes se navyr6va edna godina ot kakto katastrofira ba6ta mi. katastrofata be6e adski tejka. nqkolko meseca be6e v koma,mnogo meseci prekara v bolnici v burgas,v sofia... maika mi ujasno mnogo se iztormozi,az i sestra mi sa6to...be6e ujasno.
i eto minap ve4e cqla godina, a ba6ta mi o6te ne se e vazstanovil...ne moje sam da hodi, zavisim e ot drugite, mozykyt mu ne e mnogo dobre. ne si spomnq mnogo ne6ta...no 6te se opravi :)
ba6ta mi razbra, 4e nikoi ne e zastrahovan ot takiva lo6i ne6ta i, 4e dori i na nai-dobrite 6ofiori moje da im se slu4i ne6to takova...

05-24-2005, 13:48
Така е, даже аз имах една лека катастрафа (не по моя вина) ама все още правя лудотии, пък и на всичкото отгоре не карам неква супер бърза кола (това ме спасява засега :lol: ) ама пък освен това е със слабо окачване слаби спирачки, затва искам неква спортна кола - не защото е с мощен двигател а защото е устойчива и спират по добре. :)

Twista
05-31-2005, 14:18
Зависи от човека дали ще си вземе поука или не! Баща ми претърпя три катастрофи: обърна се, след няколко години се вряза в една мантинела, а най-накрая си размаза колата... И все си купува по-мощни и по-мощни коли всякаш предизвиква съдбата да му се не види! :evil: Изобщо не си взема поука, а кара като току-що взел книжка тийнейджър! Но съм забелязала, че поне има опит и знае как да постъпи в някои екстремни ситуации(които ми изправят косата). Бе дано не си изпати по-сериозно, че тогава... :(

San4o
06-01-2005, 11:09
moje li edna katestrofa da bude pouka,za na4ina na karane,do kolko 6te vi promeni
Ми мен лично може и да ме промени, но знам хора (Oyama ти също) които имат по 7-8 катастрофи, без книжка са, на по 17год. и пак карат по един и същи начин. Това строго зависи от човека.

NastyG
06-01-2005, 11:41
Ami az sam shofiorka, imam knijka, karam si kolata redovno i se staraq da karam normalno ! Ot edna godina imam knijka, nqmam aktove,nqmam i katastrofi da se nadqvame che taka shte si ostane!

CRaZy_IKT
06-02-2005, 23:01
Може да бъде поука, да, както много други неща случващи се в живота...
Но лошото е, че винаги се получава "След дъжд - качулка"! :( Винаги трябва да се случи нещо лошо (катастрофа), за да се сети някой да не кара толкова бързо, да не пресича на червено, да се сложат светофари по пътищата...Но...кога се сеща човек? Най-често след като самият той е пострадал (и когато често вече е късно) или пък когато някой негов роднина или приятел е пострадал (и може би и няма никога да се върне). :?
Taka e...Pi6e se KATASTROFA,A NE KATESTROFA

06-03-2005, 00:32
moje li edna katestrofa da bude pouka,za na4ina na karane,do kolko 6te vi promeni
Ми мен лично може и да ме промени, но знам хора (Oyama ти също) които имат по 7-8 катастрофи, без книжка са, на по 17год. и пак карат по един и същи начин. Това строго зависи от човека.
Кой бе, да не е Лав Метала? Щото доколкото знам той прилежно кара (не че кара кой знае колко), или може би Иван. П :roll: Ей хора ако видите Иван П. много внимавайте щото веднъж един мангал нещо се заяде с него и оня само с един удар в врата го трупяса, замалко да умре :o аз от него съм научил повечето Карате техники :wink: .

San4o
06-03-2005, 00:49
moje li edna katestrofa da bude pouka,za na4ina na karane,do kolko 6te vi promeni
Ми мен лично може и да ме промени, но знам хора (Oyama ти също) които имат по 7-8 катастрофи, без книжка са, на по 17год. и пак карат по един и същи начин. Това строго зависи от човека.
Кой бе, да не е Лав Метала? Щото доколкото знам той прилежно кара (не че кара кой знае колко), или може би Иван. П :roll: Ей хора ако видите Иван П. много внимавайте щото веднъж един мангал нещо се заяде с него и оня само с един удар в врата го трупяса, замалко да умре :o аз от него съм научил повечето Карате техники :wink: .

Не бе оня с Калибрата. Ама аре нема си говориме наши работи тука.

06-03-2005, 01:01
Да бе, мноо съм зле, се едно. Абе никой от вас тука да не се качва в кола щото не сте никви шофиори, нищо че паркирате колата на тате и сте карали два пъти на село :wink: . Тия които имат книжки да внимават МНОГО.