PDA

View Full Version : Smurtta za vas e???



snowboardlady
05-23-2005, 16:58
moje li da bude nov jivot,strah li vi e?kakvo e za vas smurtta

foursquare
05-23-2005, 16:59
мен от смърта не ме е страх ! но това не значи,че ей сега да отида и да се метна от някаде ;) не е нов живот :)

snowboardlady
05-23-2005, 17:04
a bi li go napravil v imeto na 4oveka koito obi4a6!dokude moje da stigne lubovta ti?

foursquare
05-23-2005, 17:08
зависи колок обичам, зависи какво е положението флумента... ако сме семейство и примерно имаме дете ,и знам че вие сте всичко за мен, бих умрял

snowboardlady
05-23-2005, 17:11
kogato sum sigurna 4e obi4am,bih umrqla za6toto kogato obi4am nqkoi,kakto sega,bih dala vs,za da ne go izgubq,nadqvam se da ne idva tozi moment,za6toto momenta v koito sum vlubena togava sum i 6tastliva za purvi put!!!

ProstoAz
05-23-2005, 17:14
Мен пък ме е страх от смъртта! И не бих умряла, заради човек, когото обичам...какъв ще е смисъла? Когато умра, така или иначе повече няма да го видя...?! :?
И все пак...смъртта е това, което ще се случи с нас, рано или късно, тя е...само въпрос на време.

snowboardlady
05-23-2005, 17:16
da no ne misli6 li 4e ako naistina go obojava6 i vijda6 4e toi te kara da se 4uvstva6 6tastliva taka kakto nikoi drug dosega???da go izgubi6 i da vidi6 4e prosto ve4e nqma smisul ako taka se po4uvstva6???

пипс
05-23-2005, 17:47
смърт :arrow: решение на много проблеми.не ме е страх от смъртта толкова колкото от това как ще се отрази тя на другите около мен

LiNkiN4eTo
05-23-2005, 17:49
smurta za men e krai i su6tevremenno na4alo

sherry
05-23-2005, 18:01
Смъртта е неизменна част от човешкия живот.Както има раждане (начало)така има и смърт(край).Toва е нещо супер нормално,но много ме е страх от него...Страхувам се,защото като умирам ще забравя всички хора на които съм държала и които обичам...страхувам се ,че няма да съм с тях винаги...

devil4e
05-23-2005, 18:20
moje li da bude nov jivot,strah li vi e?kakvo e za vas smurtta

Нов живот? Хахаххаха, да, да и един мармот завива шоколада в станьол... Тва е супер глупаво. Сички тея суеверия... Но както и да е... Иначе мен лично не ме е страх, по-скоро ми е интересно :twisted: може би защото никой не знае какво е...

snowboardlady
05-23-2005, 18:24
devil4e bravo uvajavam mnenieto!

Satanas_daughter
05-23-2005, 18:51
durja mnogo,po starite potrebiteli da si otbelejat che NE samo az pisha temi za smurtta,tui kato me biahte nabedili edvali ne che floodia s takiva temi
za men smurtta e neshto strahotno,prekrasno biagstvo,reshenie,liubimata mi tema,obojavam smurtta,vednuj sum se probvala da se priblija do neia ama opita beshe neuspeshen.men izobshto ne me e strah ot smurtta,smiatam che tezi koito gi e strah iavno veche sa murtvi.

nqkoisi
05-23-2005, 19:07
umrqha hora koito obi4am,umrqha priqteli rodnini...Kakvo li ne vidqh.Umrqha hora po dobri ot men a az si jiveq skapaniq jivot.Ponqkoga ni6to ne 4uvstvam qrostta me izpepelqva i me kara da se 4uvstvam umrql.Togava zapo4vam da pravq gluposti-da karam sus 70km/h po naklon s motociklet v nasre6tnoto,da karam mountainbike prez gori4kata s 60-70 prez prese4en teren.Vsqka sekunda e izpitanie za vuzmojnostite mi.V momenta kogato riskuvam da jiveq ili da umra riskut me kara da se 4uvstvam jiv i 6tasliv,zabravil bolkata i da se radvam na jivota.Ne men ne mislq 4e me e strah ot smurtta.Prosto iskam da jiveq.I kogato zabravq tova ili se kolebaq si riskuvam jivota i kogato se oturva se radvam :)

ProstoAz
05-23-2005, 19:09
da no ne misli6 li 4e ako naistina go obojava6 i vijda6 4e toi te kara da se 4uvstva6 6tastliva taka kakto nikoi drug dosega???da go izgubi6 i da vidi6 4e prosto ve4e nqma smisul ako taka se po4uvstva6???

Хмммм...все някак ще го преживея. А и незаменими хора няма...
Гадно ще е, но предпочитам аз да си живея. :wink: Животът ни е даден да го изживеем, не да го похабим, и всеки трябва да се радва, че има това право ДА ЖИВЕЕ, защото някой го нямат или го имат твърде за кратко... :roll:

Cyberdyne_101
05-23-2005, 19:15
Ако умра, няма да го преживея... Честно ви казвам !

untoten
05-23-2005, 19:19
смъртта е загадъчна и интересна. решение е и на доста проблеми, стига да имаш смелост да си теглиш куршума (или както си решил да умираш там..). привлича ме с неизвестостта си и с всичко, което те чака след като умреш. често разсъждавам над "най-великолепният" начин да постигнеш "душевен покой", няма значение дали е самоубийство или нещо друго...и все още не го намирам. явно ми трябва още да мисля.

Noemina
05-23-2005, 20:05
men ne me e strah...
bih umrqla za 4ovek..koito mnogo obi4am-estestveno!
istinata e 4e vqrvam v Boga.. :roll: i v obe6tanieto Mu 4e ima jivot sled smurtta-taka 4e nqmam turpenie da otida tam i da si pogovorim! :wink:

05-23-2005, 20:13
Noemina blagodarq ti mn za tva qko mnenie,i az bih umrqla za foursquare

Immortality_
05-23-2005, 20:19
ami...ne znam kakvo ima tolkova da se pla6im ot smartta... taka ili ina4e 6te umrem nyakoi den.
i ne e vajnoto koga, nito kak...
vajno e dali si jivyal predi tova.
men ne me e strah ot smartta i DA, BIH UMRYALA za nyakoi 4ovek...
i sa6to taka mislya, 4e smartta e izhod... i vhod... izhod za bezsilnite i vhod za lubitelite na silnite use6taniya :lol:
ne mi puka dali 6t umra sega ili sled 50 godini, koi znae- moje da me blasne kola, sled kato napi6a tozi post... na vseki moje da se slu4i,...
taka 4e jiveite si jivota bez da vi puka :D :twisted:

05-23-2005, 21:14
Ne,ne me e strah,nikoga ne me e bilo.I mi e mai vse taq kakvo shte stane.Dali shte sum murtva ili jiva?Ami mai shte vse edno.

05-23-2005, 21:18
Rano na rabota :lol:

05-23-2005, 21:19
Ne,ne me e strah,nikoga ne me e bilo.I mi e mai vse taq kakvo shte stane.Dali shte sum murtva ili jiva?Ami mai shte vse edno.

Tova bqh az!

Resident_Evil_f
05-23-2005, 21:22
Ne,ne me e strah,nikoga ne me e bilo.I mi e mai vse taq kakvo shte stane.Dali shte sum murtva ili jiva?Ami mai shte vse edno.

Tova bqh az!


Sorry,strashno mi se preiba Win-a.Mn sorry

miloto_girl_4e
05-23-2005, 21:24
smurtta za mene e edin neizbejen krai :?
da,strah me e :oops: smisal.. strah me e,6toto smurtta za mene e ne6to neizvestno .. i me e strah,4e 6te ostavq blizkite si i horata koito me obi4at tuk .. sami ... t.e bez mene.. abe ne znam ...
strah si me e i tova e :?

Bimper-ska
05-23-2005, 22:18
"В мига, в който човек се роди, е вече достатъчно стар, за да умре."
Кажете тогава защо да се страхувам? Неизбежно е, а кога - това е божа работа.

BABY_SEXY_GIRL
05-23-2005, 22:56
Ох, много ме е страх :cry: Като си представя, че няма да ме има, че ще съм едно нищо :cry: Това ще е краят, в такива неща като друг живот не вярвам :( Просто няма вечни неща, а с това и хората не сме :cry:

VirginPunk
05-23-2005, 23:10
ми на мен смъртта ми е интересна
даже много интересна...
готина е, и в никакъв случай не ме е
страх да умра.бих умряла за какво ли
не, стига да има смисъл де-например ако
4рез моята смърт някой друг може да
живее-разбира се, защо не(стига другия
да не разбере никога че съм умряла заради
него)
не се страхувам от смъртта-защо ми е да
треперя пред нещо, което ъака или иначе
ще ме сполети:)
по-важно за мен е как ще живея и с какво
ще запомня живота си, а не как ще умра...
макар че би ми се искало да запомнят смъртта
ми:))

a3
05-24-2005, 01:25
abe hora vie dobre li ste?edin pat se jivee!!! ne vqrvaite na tiq gluposti za zadgrobniqt jivot i tn. ...jiveite si jivota dokato "Gospod" ne vi go otneme

05-24-2005, 01:29
Смъртта иде, затва живейте всяка секунда сякаш ви е последната. :wink:

NastyG
05-24-2005, 08:23
[b][i] :cry: :cry: Men adski me e strah ot smartta zashtoto veche vednaj sam q sreshtala i Satanas_Daughter ne si misli che e neshto koi znae kakvo!!! Az vednaj umriah zashtoto mi spria sarceto,sled tova blagodarenie na barzite reakcii na lekarite sam jiva i veche moga da kaja MIL MI E JIVOTA! Ta smartta izobshto ne e koi znae kakvo udovolstvie, poviarvai mi momiche!

foursquare
05-24-2005, 08:57
Насти права си , но за мен ако нещо не ми се случи , немога да се страхувам от него..

naty
05-24-2005, 11:03
не ме е страх от смъртта
защо да те е страх от нешо което ще те сполети някои ден?!-просто въпрос на време....даже смъртта е мн интересна

AvaLan4e
05-25-2005, 19:11
mi krai, tamno i takova nikakvo, ma poniakoga si mechtaia i viarvam v preragdania, tva si e kat sam rodena chovek, vseki iska prodalgenie, a mene mnogo me kefat tezi preragdania i istoriiki, no vse pak sam sigurna che niama nishto

Immortality_
05-25-2005, 23:48
[b][i] :cry: :cry: Men adski me e strah ot smartta zashtoto veche vednaj sam q sreshtala i Satanas_Daughter ne si misli che e neshto koi znae kakvo!!! Az vednaj umriah zashtoto mi spria sarceto,sled tova blagodarenie na barzite reakcii na lekarite sam jiva i veche moga da kaja MIL MI E JIVOTA! Ta smartta izobshto ne e koi znae kakvo udovolstvie, poviarvai mi momiche!
pfu..i az imam problemi sas sarcet, ponyakoga stra6no mnogo m i se uskoryava pulsa i sa6to taka mi e spiralo... no glednata to4ka na 4ovek ne zavisi samo ot tova, koeto toi prejivyava i az li4no znam, 4e e sega moje pak da mi napravi nyakoi nomer sar4iceto... no ne mi puka osobeno i sam absolutno saglasna sas Satanas_daughter :roll:

NastyG
05-26-2005, 09:15
[b][i] :cry: :cry: Men adski me e strah ot smartta zashtoto veche vednaj sam q sreshtala i Satanas_Daughter ne si misli che e neshto koi znae kakvo!!! Az vednaj umriah zashtoto mi spria sarceto,sled tova blagodarenie na barzite reakcii na lekarite sam jiva i veche moga da kaja MIL MI E JIVOTA! Ta smartta izobshto ne e koi znae kakvo udovolstvie, poviarvai mi momiche!
pfu..i az imam problemi sas sarcet, ponyakoga stra6no mnogo m i se uskoryava pulsa i sa6to taka mi e spiralo... no glednata to4ka na 4ovek ne zavisi samo ot tova, koeto toi prejivyava i az li4no znam, 4e e sega moje pak da mi napravi nyakoi nomer sar4iceto... no ne mi puka osobeno i sam absolutno saglasna sas Satanas_daughter :roll:

Da obache az biah v koma polovin chas bez puls i bez dishane i edinstvenoto koeto pomnq e che izvednaj mnogo mi se prispa i si zatvorih ochite i ot tam natatak nishto taka che kazvam che nqma nishtokoi znae tolkova interesno i valnuvashto v tva da puknesh i koito si misli drugo da ide na psihiatar

incheto
05-26-2005, 10:06
:arrow: strah me e ot neq ne iskam da se sblaskvam s neq!!!!Mislq 4e tq e tazi koqto razdelq horata koito se obichat..:(

Dorianchety
05-26-2005, 22:56
kraq na edin,no na4aloto na dr jivot :!:

^I don't give a fuck^
05-26-2005, 22:59
.....нещ0 неизбежно..абе се някога ще пукна тъй че...няма да му мисля от сега :D

`cannibal`girl
05-26-2005, 23:45
ami za men smurta e ne6tuto deto
6te me nakara da zabravq stradanieto,
lubovta,samotata i vsi4ko ostanalo.. :?

Cradle of Death
05-27-2005, 06:11
Sus vseki izminal den se 4udq za6to o6te stavam ot legloto i ne sum umrql. Probval sum no vse provali. No ve4e si ima ne6to koeto me ubiva bavno bavno i tova e samotata i bolkata ot ne6tastieto :( Sled vreme tozi proces sigurno 6te se zavur6i i togava 6te zapo4ne da vaji praviloto za men NO GUILT NO PAIN i 6te izgubq 4ove6kiq si razsuduk i prosto 6te iz4ezna togava my bleeding black heart stops to beat and my forsaken soul fades away vsi4ko 6te se dopulni togava 6te zapravq vsi4ko.Dori i ako trqbva da ubiq blizuk 4ovek togava nqma da mi migne okoto za6toto ve4e ne 4uvstvam i nepoznavam.
Ps:Tozi porces sigurno ako kakto varvqt rabotite sled 2-3 godini 6te umre 4ove6koto v men a sled 5-6 procesut 6te e zavur6il.
Ps:Ne mi se 4udete mnogo mnogo to vpro4em nqma da ste i purvite de