PDA

View Full Version : Как да се махнат по-бързо синините по тялото?



base_girL
05-23-2005, 16:33
Takam ..Mi az tancuvam moderen balet i tiq dni ne izpolzvah nakolenki.Polu4iha mi se nqkfi ujasni sinini po kolenata i imam 4uvstvoto, 4e skoro nqma da se mahnat.A puk sega e super qko vremeto navun i mi se iska da izlizam s kusi poli4ki i tn.Ima li nqkakuv po -burz na4in da se mahnat teq gadni sinini ?;] :roll:



*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

devil4e
05-23-2005, 18:11
няма, но имам 1 въпрос... Ко общо има тва с Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни ????

DrSmurph
05-23-2005, 21:10
Има но се прилага под лекарски контрол!

Bimper-ska
05-23-2005, 21:40
Ми май докато е прясно удареното се слага сурово месо, най-добре пържоли. Иначе само фон дьо тен ще ти спаси положението. Следващия път пробвай, още докато се удариш да разтриеш мястото много енергично, а като се прибереш направо вадиш пържолите от фризера :wink:

sherry
05-24-2005, 10:55
аз съм чувала,че се мажат със свинска мас.Пробвай :wink: Аз постоянно имам синини на краката,защото съм доста спъната в краката и постоянно се блъскам в къщи на една маса с остри ръбове :lol:

sini4kata
05-24-2005, 15:21
sloji ka4estven fon diu ten i nema6 driji 8)

Breathe100
12-15-2008, 12:43
Ми засега ги прикрии с грим .. за следващия път ще ти кажа ако пак си забравиш наколенките отскачаш до някоя аптека и си купуваш едни хапчета (обаче забраих как се казват за това кажи искам хапчета който след като падна не ми излизат синини ;) )

krisiBG
07-08-2015, 08:12
Takam ..Mi az tancuvam moderen balet i tiq dni ne izpolzvah nakolenki.Polu4iha mi se nqkfi ujasni sinini po kolenata i imam 4uvstvoto, 4e skoro nqma da se mahnat.A puk sega e super qko vremeto navun i mi se iska da izlizam s kusi poli4ki i tn.Ima li nqkakuv po -burz na4in da se mahnat teq gadni sinini ?;] :roll:



*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

i az hodq na moderen balet i az s teq sinini

kalpazanka
07-08-2015, 08:28
Стара тема.