PDA

View Full Version : Игра "Аватар и подпис"



DeSsi
05-24-2005, 07:03
Moeto predlojenie e temata Игра " "Аватар и подпис" " da byde zaklu4ena,tyi kato nqma smisyl ot neq.Nie izkazvame mnenieto si za avatara i podpisa na predi6niq i kvo ot tova ??? Pove4eto ot nas si smeniha ve4e avatarite pove4e ot 5 pyti.Sega kato se vyrnah s 20 stranici nazad v temata i 4eta za nqkvi kotenca i 4e bili mnogo sladki..Kyde sa teq kotenca sega ? Temata e samo za flood i ni6to pove4e.I kvo kato kaje6 4e avatara na user-a predi teb e hubaf ili e grozen ? da nqma da hukne da go smena zaradi teb?Mislq 4e temata mi e umestna,ako li ne - del

kurabiika
05-24-2005, 07:10
аз подкрепям предложението

Hilary Duff
05-24-2005, 07:51
Попринцип идеята на играта е да дадем съвет на човека преди нас за профила, да разгледаме профила му детайл по детайл и да дадем съвети... Аз ако мога давам. А и защо да бъде заключена точно тази игра, да не би другите да имат повече смисъл??

foursquare
05-24-2005, 08:09
еми като четеш тези постове за котенца, виж и дата-та и тогава ги е имало !

JaYnE
05-24-2005, 08:15
az mislq 4e 4rez avatara i podpisa dobiva6 nqkva begla prdstava za drugite, ma nz...

DeSsi
05-24-2005, 08:26
еми като четеш тези постове за котенца, виж и дата-та и тогава ги е имало !

ahhaah huu ama kyf e smisylyt da pi6em kato posle tezi avatari se smenqt ??

miloto_girl_4e
05-24-2005, 09:36
az mislq 4e 4rez avatara i podpisa dobiva6 nqkva begla prdstava za drugite, ma nz...

mi dobivai si tazi begla predstava po princip,trqbva li da ima cqla tema za tova?!

az li4no sam protiv tezi temi - igri..
nqkoi put moje da sam puskala po 1-2 mnenie v nqkoq igra,ama ne se uvli4am kato ostanalite prez edin 4ovek da postvam mnenie ... prosto tezi igri sa to4no,za da si ka4vate broq na mneniata :!:

DeSsi
05-24-2005, 09:39
az mislq 4e 4rez avatara i podpisa dobiva6 nqkva begla prdstava za drugite, ma nz...

hahahah kato avatara mi e na napu6eno pile sigorno dobiva6 predstava 4e sym nqkfa trevomanka.DA ama NE ! Ne pu6a prosto mi haresa avatara.Eto gre6na predstava !!!

naty
05-24-2005, 09:45
всички игри до една са напълно безсмислени и са за дел-ване както и тая "аватар и подпис" :evil:

Cyberdyne_101
05-24-2005, 10:01
Всички игри под ножа !

aBeP4eTo
05-24-2005, 10:09
Е то като не е
"Пожелай нещо на следващия" :lol:
Е сорри, но това беше най-смешната тема която може да съществува за което вече е в Коша ( на кратко изтрих я ) стига с този флууд вече :twisted: А за другата тема ще се опитам да направя нещо по въпроса с премахването и :wink:

foursquare
05-24-2005, 10:40
За мен лично няма значение дали имам 1-2 мнения или 1000-2000 , ако искате ми ги изтрийте ..

foursquare
05-24-2005, 10:44
МНЕНИЕТО МИ ЗА ИГРИТЕ ВЪВ ФОРУМА : Трябва да ги има, поне заради занимавката,ако сте разбрали досега , като свикнеш да влизаш в един форум и ти стане интересно , неможеш да коментираш на въпроси който вече си и остава това да коментираш в игрите, един вид занимавка, защо не да се опознаеш с някой друг , ако ме разбрахте !!!!

DeSsi
05-24-2005, 10:52
I az sym na mnenie 4e trqbva da ima igri -kato taq s asociaciite makar 4e i tq e za foold samo no pone e interesna na user-ite..A taq s avatari6tata e bezsmislena..No moderatorite re6avat kvo da pravqt :) Neka byde volqta im :wink:

^I don't give a fuck^
05-24-2005, 14:36
Първо -стига вечния въпрос - 'броя на мненията '
:?
тук няма по сплецялни рангове :o В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви.Аз може да пиша в игрите но това е за да се разтоваря след тежкия ден.Интернета е за това :x А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети.Преди по често давах,сега по рядко.Но мисля,че мненията които давам са свестни :) но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя :wink:
Много пъти съм казвала-ако мислите ,че на мен ми е само за мненията-ами изтрийте ги де.Не ме интересуват.И едва ли някой от по старите потребители на форума ги интересуват ,защото не се гледат броя на мненията :? :!:

devil4e
05-24-2005, 18:40
Първо -стига вечния въпрос - 'броя на мненията '
:?
тук няма по сплецялни рангове :o В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви.Аз може да пиша в игрите но това е за да се разтоваря след тежкия ден.Интернета е за това :x А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети.Преди по често давах,сега по рядко.Но мисля,че мненията които давам са свестни :) но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя :wink:
Много пъти съм казвала-ако мислите ,че на мен ми е само за мненията-ами изтрийте ги де.Не ме интересуват.И едва ли някой от по старите потребители на форума ги интересуват ,защото не се гледат броя на мненията :? :!:
сега ше ти обясня нещо... "Форум"-дадена група хора обединени от своите интереси коментират даден проблем,а "чат"-вид комуникиране

сега тук трябва да си направим 1 сметка - "форум" е различно от "чат" :!: сегааааааа тук идва и твоето мнение: "Интернета е за това :x" тва не е интернет, а ФОРУМ :!: :!: :evil: :evil: :evil: нека да продължа да разтълкувам думите ти:

"В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви." - мислиш ли че мненията ти са свестни :?: :?: :?: хахахах е тва е смех... "кефи ме" по хиляда пъти на един човек не е мнение... ако толкова ти се чати земи си един мирк и чати наволя :!:
"А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети." - трябва ли да ти повтарям кво е форум хаххахаха ама че несхватливи деца хахахахха
"Но мисля,че мненията които давам са свестни :) " - хаххахаха шегаджийка
"но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя :wink: " - тва твойто не е мнение а чат :!:

и сега смятах да направя публична статистика за да направя мръсно на всички вас флуудърите, но ще я дам само като информация:

Според изчисленията:

В "Фън, Фън и пак фън" има 385 теми и 18261 мнения, което означава по 47,4 мнения на една тема. Това е поне тройно по голям коефициент, отколкото в който и да е друг форум.
В темата "Потребители и Аватари" има 1155 мнения, след като темата е стартирана преди 25 дни, което означава по 46,2 мнения на ден. Сега имаме една класацийка за най много мнения в тази тема:

1.I^dont^give^a^fuck-81 mneniq
2.shery-80 mneniq
3.nunc-77 mneniq

и още една класацийка - за най "преуспял" потребител от 2005 година

1.I^dont^give^a^fuck - регистрирана на 11 февруари 2005 с 1610 мнения. Тя е на 26 място във форума :!: :!: :!:
2.foxy_f - регистритррана на 11 февруари 2005 с 1185 мнения, на 53то място във форума
3.Oyama-no problem - регистриран на 08 април 2005 с 972 мнения. На 72 място във форума
*Статистиката е направена на 23.05.05 02:00 4аса

данните говорят сами за себе си :!: аз няма да ги коментирам

Cyberdyne_101
05-24-2005, 18:53
Девилче, много насериозно прие нещата

devil4e
05-24-2005, 18:59
Девилче, много насериозно прие нещата
знаеш ли защо? защото ми писна от сички флуудъри затва :!: :!: :!: писна ми някви да се домъкват и за една седмица вече целия форум е във флууд :!: писна ми някви да ми обясняват закво било форума :!: писна ми :!:

Cyberdyne_101
05-24-2005, 19:04
Така е, НО.... съм 101 % сигурен, че никой от флудърите не го ебе :D И мнението ти е мнение в пустиня. Ама, дано поне да ти е олекнало малко :wink:
Няма смисъл да спориш с радиото :D

LiNkiN4eTo
05-24-2005, 19:36
spored men puk trqbva da bude TO4NO OBRATNOTO :!:
horata , koito u4astvat v tazi igra , po - 4esto da si smenqt avatarite i podpisite za da ne se povtarqt edin i su6ti komplimenti ili opliuvaniq po adres na nqkoi :!:
na men mi pisna da pi6a za avatara na pips :evil:

aBeP4eTo
05-24-2005, 19:36
Девилче :wink:
ПОЗДРАВЛЕНИЯ :!: :wink:
Не се бях хванала да направя това ама го мислех
дано някой си вземе поука...!

^I don't give a fuck^
05-24-2005, 19:43
Първо -стига вечния въпрос - 'броя на мненията '
:?
тук няма по сплецялни рангове :o В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви.Аз може да пиша в игрите но това е за да се разтоваря след тежкия ден.Интернета е за това :x А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети.Преди по често давах,сега по рядко.Но мисля,че мненията които давам са свестни :) но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя :wink:
Много пъти съм казвала-ако мислите ,че на мен ми е само за мненията-ами изтрийте ги де.Не ме интересуват.И едва ли някой от по старите потребители на форума ги интересуват ,защото не се гледат броя на мненията :? :!:
сега ше ти обясня нещо... "Форум"-дадена група хора обединени от своите интереси коментират даден проблем,а "чат"-вид комуникиране

сега тук трябва да си направим 1 сметка - "форум" е различно от "чат" :!: сегааааааа тук идва и твоето мнение: "Интернета е за това :x" тва не е интернет, а ФОРУМ :!: :!: :evil: :evil: :evil: нека да продължа да разтълкувам думите ти:

"В смисъл,няма значение кой колко мнения има .Важното е какви." - мислиш ли че мненията ти са свестни :?: :?: :?: хахахах е тва е смех... "кефи ме" по хиляда пъти на един човек не е мнение... ако толкова ти се чати земи си един мирк и чати наволя :!:
"А не да влезна в форума ,да няма никакви игри и само да давам някакви съвети." - трябва ли да ти повтарям кво е форум хаххахаха ама че несхватливи деца хахахахха
"Но мисля,че мненията които давам са свестни :) " - хаххахаха шегаджийка
"но и да не са,това са мои мнения които едва ли ще променя :wink: " - тва твойто не е мнение а чат :!:

и сега смятах да направя публична статистика за да направя мръсно на всички вас флуудърите, но ще я дам само като информация:

Според изчисленията:

В "Фън, Фън и пак фън" има 385 теми и 18261 мнения, което означава по 47,4 мнения на една тема. Това е поне тройно по голям коефициент, отколкото в който и да е друг форум.
В темата "Потребители и Аватари" има 1155 мнения, след като темата е стартирана преди 25 дни, което означава по 46,2 мнения на ден. Сега имаме една класацийка за най много мнения в тази тема:

1.I^dont^give^a^fuck-81 mneniq
2.shery-80 mneniq
3.nunc-77 mneniq

и още една класацийка - за най "преуспял" потребител от 2005 година

1.I^dont^give^a^fuck - регистрирана на 11 февруари 2005 с 1610 мнения. Тя е на 26 място във форума :!: :!: :!:
2.foxy_f - регистритррана на 11 февруари 2005 с 1185 мнения, на 53то място във форума
3.Oyama-no problem - регистриран на 08 април 2005 с 972 мнения. На 72 място във форума
*Статистиката е направена на 23.05.05 02:00 4аса

данните говорят сами за себе си :!: аз няма да ги коментирам

Виж кво млъквай с глупостите си.И ти си тъпа но не съм ти го казала.Смотла.Това,че си тъпа и не схвана ,че говора за мненията които не са ми във фън фън и пак фън а за любов и другите.Аре млъквай и си гледай работата

^I don't give a fuck^
05-24-2005, 19:44
и сега смятах да направя публична статистика за да направя мръсно на всички вас флуудърите, но ще я дам само като информация:

И с какво ще ми направиш мръсно ? С това ,че нямаш капка мозък ? Тз. Мисля,че всеки който посещава форума знае къде и колко пиша и не мисля ,че ми е толкова "мръсно" :shock:

^I don't give a fuck^
05-24-2005, 19:46
Девилче, много насериозно прие нещата
знаеш ли защо? защото ми писна от сички флуудъри затва :!: :!: :!: писна ми някви да се домъкват и за една седмица вече целия форум е във флууд :!: писна ми някви да ми обясняват закво било форума :!: писна ми :!:


Щом се правиш на толкова умна,провери ли това ? Защото аз не съм от 2 месеца в форума :!: Имам 3 ника ,който са още от 2003,2004 година.А още от създаването на форума редовно писах като гост .И точно това го бях написала в една тема така че изобщо не ми обяснявай аз от колко време съм тук :!:

Bolid1
05-24-2005, 19:49
Devil4e mn si prava! Neznam zashto naposledyk ze da mi stava mn typo vyv toq forum... Vlizam kolkoto da pro4eta nqkoq ostanala svqstna tema :lol: :lol:
Ama kakto i da e, nai dobre e da nqma igri.. ti sama kaza zashto...

AvLee
05-24-2005, 19:52
Е пак почнахте да се нарвите:)
^I don't give a fuck^,това че тя не е разбрала точно едно изречение от поста ти не ти дава причина да я обиждаш.

А лично според мен тия игри са голяма простотия..пък,който има време и му е интересно да си пише :?
ПП.devil4e ,не се ядосвай толкова :wink: .Иначе хубава стаистика :lol:

^I don't give a fuck^
05-24-2005, 19:56
Е пак почнахте да се нарвите:)
^I don't give a fuck^,това че тя не е разбрала точно едно изречение от поста ти не ти дава причина да я обиждаш.

А лично според мен тия игри са голяма простотия..пък,който има време и му е интересно да си пише :?
ПП.devil4e ,не се ядосвай толкова :wink: .Иначе хубава стаистика :lol:


Мне,аз се дрзна защото само се заяжда за безмислени глупости :?
Както толкова се е захванала с мен . :?:


пък,който има време и му е интересно да си пише :?

Много правилно

AvLee
05-24-2005, 19:59
^I don't give a fuck^,всеки си има мнение :wink: ,така че не виждам какъв е проблема!

devil4e
05-24-2005, 20:07
Девилче, много насериозно прие нещата
знаеш ли защо? защото ми писна от сички флуудъри затва :!: :!: :!: писна ми някви да се домъкват и за една седмица вече целия форум е във флууд :!: писна ми някви да ми обясняват закво било форума :!: писна ми :!:


Щом се правиш на толкова умна,провери ли това ? Защото аз не съм от 2 месеца в форума :!: Имам 3 ника ,който са още от 2003,2004 година.А още от създаването на форума редовно писах като гост .И точно това го бях написала в една тема така че изобщо не ми обяснявай аз от колко време съм тук :!:
хахаххаха кой ти каза че говоря за теб ? аз само направих 1 статистика и не мисля че съм виновна затва дето се получи... А и квото и да ми кажеш само за себе си говориш. След като няма кво друго освен псувни да ръсиш давай само доказваш че не можеш да ми кажеш нещо по свясно... иначе дай да чуем нещо новичко поне а?
П.П. Само ти казах личното си мнение, но не смятам че тва че ще ме убидиш ще ме направи мен тъпа, а теб умна, не смяташ ли?

^I don't give a fuck^
05-24-2005, 20:08
Да бе и аз те обичам

Bimper-ska
05-24-2005, 20:53
Flood! Всичкият е безмислен! Има и по-забавни начини да си прекараш в нета!

^I don't give a fuck^
05-24-2005, 20:59
хм, затова трябва да се синхронизират мненията.Админа може да го направи това.Незнам точно какво е :D ,ама те май се изтриват автоматично от стари теми.нещо такова :D

air_J
05-24-2005, 21:34
Абе каква е тази пародия? Хора регистрирали се 2005 година и вече са с по 1000 мнения говорят за флууд. Каква е тази наглост? Регистриралите се преди по-малко от година и имащи над 1000 мнения за мен на 90% са флуудъри. Регистриралите се през 2005 година и имащи над 500 мнения за мен са 100% флуудъри. Обаче Bimber-ska например я уважавам, защото ми е направила впечатление. Дори не я знаех колко мнения има, но впечатленията от нея са ми добри. Сега като гледам виждам доста никове, които дори не знаех, че съществуват, защото макар с по 10948129428349528058 мнения не са направили никакво впечатление. Правете си изводите колко са смислени постовете им! :twisted:

foursquare
05-25-2005, 07:58
Девилче, много насериозно прие нещата
знаеш ли защо? защото ми писна от сички флуудъри затва :!: :!: :!: писна ми някви да се домъкват и за една седмица вече целия форум е във флууд :!: писна ми някви да ми обясняват закво било форума :!: писна ми :!:


Щом се правиш на толкова умна,провери ли това ? Защото аз не съм от 2 месеца в форума :!: Имам 3 ника ,който са още от 2003,2004 година.А още от създаването на форума редовно писах като гост .И точно това го бях написала в една тема така че изобщо не ми обяснявай аз от колко време съм тук :!:
хахаххаха кой ти каза че говоря за теб ? аз само направих 1 статистика и не мисля че съм виновна затва дето се получи... А и квото и да ми кажеш само за себе си говориш. След като няма кво друго освен псувни да ръсиш давай само доказваш че не можеш да ми кажеш нещо по свясно... иначе дай да чуем нещо новичко поне а?
П.П. Само ти казах личното си мнение, но не смятам че тва че ще ме убидиш ще ме направи мен тъпа, а теб умна, не смяташ ли?


ей момиче - 1464 мнения имаш , а виж кога си се регистрирала , не ми говори ,пачинка такава , не ми се занимава с парцали като теб !

DeSsi
05-25-2005, 08:05
Ufff vie obyrnahte temata na CHAT :!: Smisala na temata be6e moderatorite da re6at dali da zaklu4at igrata `podpis i avatar` tyi kato SPORED MEN tq e samo za flood i nqma smisyl ot neq.Ama NISHTO smisleno nqma - kefi me,ne me kefi,sladyk e blq blq.I kvo ot tva ?Sq trqq se kefim kato imame qk avatar li?Ili 4e se davala predstava za user-a..ae pylni gluposti :!: Temata e za klu4 kakto i pove4eto igri.Foruma e za obmenqne na opi i davane na syveti,a NE za chat i bezsmisleni igri.

Cyberdyne_101
05-25-2005, 08:23
foursquare по-леко с думите :wink:
devil4e
Мега фен
Регистриран на: 06 Май 2004
Мнения: 1464

^I don't give a fuck^
Мега фен
Регистриран на: 11 Фев 2005
Мнения: 1654
Абе, аз ли така си мисля, или темата вече е осрана и трябва да й пуснат кепенците :D

aBeP4eTo
05-25-2005, 10:19
казано на кратко истината боли :wink:
foursquare :arrow: полека с думите :evil:

foursquare
05-25-2005, 10:35
казано на кратко истината боли :wink:
foursquare :arrow: полека с думите :evil:



Да се научи да говори и тогава и аз ще говоря подобава

devil4e
05-25-2005, 10:41
казано на кратко истината боли :wink:
foursquare :arrow: полека с думите :evil:



Да се научи да говори и тогава и аз ще говоря подобава
аз ти казвам истината май найстина боли... :lol:

^I don't give a fuck^
05-25-2005, 10:43
Истина,истина в която си и ти девилче :D

Регистриран на: 06 Май 2004
Мнения: 1468
тъй че....

Cyberdyne_101
05-25-2005, 10:45
Темата се превръща в чат. Флудърите печелят.
Абе, някой няма ли да ме цани за модер ? :D

devil4e
05-25-2005, 10:56
Темата се превръща в чат. Флудърите печелят.
Абе, някой няма ли да ме цани за модер ? :twisted:
прав си аз предлагам да се заключи и тази тема защото тя беше за да нашпави впечатление на модераторите и тъй като тя не беше за да се спори и да се караме а за да бъде заключена тема смятана за глупава от едната страна и след като видяхме секи кво има да каже смятам че няма смисъл да се спори повече защото нататък само ще се псуваме(очевидно :roll: ) и така се губи смисъла на спора
^I don't give a fuck^ , foursquare и сички други сори ако съм ви обидила тва беше просто лично мнение
и след като сте почнали да ми коментирате профила сте забравили едно редче

Регистриран на: 06 Май 2004
Общо мнения: 1468
[0.93% от всички / 3.82 мнения на ден]

приблизително 4 мнения на ден... не смятам че са много... :? но както и да еPEACE

foursquare
05-25-2005, 11:05
Аз ти се извинявам , защото не съм видял годината, мислих че е 2005 , СОРКА !

Приятен ден

LiNkiN4eTo
05-27-2005, 10:08
spored men nqma zna4enie kolko mneniq puska6 na den , a kolko mneniq puska6 v edna i su6ta tema :!: vse pak moje6 da postne6 5 mneniq po 5 temi za edin den , koeto e normalno , moje6 i da napi6e6 5 mneniq v edna tema (su6to za edin den) , koeto si e 4ist flood :shock:
samo ne moga da razbera , za6to vdigate kolko vrqva po tazo vupros , ima forumi , v koito flooda si e ne6to normalno i nikoi ne go s4ita za tupo ili nederno.naprimer foruma na unacs v www.boxed.com
tam ima pone 10 temi igri , markirani katovajni temi , no na nikoi ne mu puka i horata si floodqt na vodq :!:

girlpower
05-27-2005, 10:54
По темата аз съм против затварянето

Bolid1
05-27-2005, 14:46
Abe tq hubu i devil4e e v taq "istina" ama tq e reg prez May 2004 - 1400 i neshto mneniq, a I don't give a fuck - prez 2005 - 1600 i neshto mneniq... neshto mi e stranno...

^I don't give a fuck^
05-27-2005, 14:48
Волид ,вече се изяснихме на тая тема :!:

LiNkiN4eTo
05-28-2005, 18:50
Регистриран на: 11 Фев 2005
Общо мнения: 1763
[1.10% от всички / 16.63 мнения на ден]
Вижте всички мнения на ^I don't give a fuck^

^I don't give a fuck^
05-28-2005, 18:51
Линкинче пак ли трябва да казвам ,че приключихме темата ? :shock:

Elitooooo
05-28-2005, 19:23
abe na men mi haresva igri4katato i bez tva v po4ti siaka tema se floudi :roll: :? :wink:

devil4e
06-01-2005, 12:03
стига вече темата е приключена дайте малко RESPECT и да има компромиси... във форума има място за секи...

morsmordre
06-04-2005, 08:06
Като основател на темата "Игра "Аватар и Подпис"" ви заявявам с най-голямо удоволствие, че ще бъда невероятно щастлив, ако аВеР4еТо затвори темата :twisted: Ако някой реши да погледне, ще забележите, че съм написал няколко пъти да престанат да пишат едни и същи хора, а не съм и само аз :? Имаше още един-двама потребители, поели риска да флууднат, които решиха да напишат направо в темата мнението си, че не е правилно да си пишат като в чат едни и същи хора.Изразих съгласието си с тези потребители и пратих ЛС до аВеР4еТо да закрие темата, но...ами нз защо, но тя още не ми е отговорила.Предполагам, че не й се занимава.Но важното е, че напълно подкрепям хората, които мислят, че темата ми трябва да се заключи.Първоначално мн се радвах, че темата ми има такъв успех, но по-късно, когато започнаха да пишат се едни и същи...ами тогава вече се разочаровах, защото превърнаха темата на флуудърска (а тя и без това сама по себе си е флууд :roll: ).
Надявам се, че съм бил полезен с нещо за модераторите!