PDA

View Full Version : Cskari ili Levskari-za6to???



snowboardlady
05-24-2005, 08:09
napisah tazi tema, ne za6toto iskah da vidq kolko sa fenovete na levski i cska,a za6toto iskam da vidq za6to sa takiva,samo zaradi otbora ili prosto vijdat nqkakva po-golqma realizaciqq!!!

foursquare
05-24-2005, 08:14
Мирелка ,знаеш какъв ми е отговора , ама другите сигорно не и аз ще го кажа : ЦСКА .

Защо съм цска'р ?Защото пъпа ми е метнат на Българска Армия ;) това е съвсем сериозно.. Баща ми като съм се родил ми е взел пъпа и отишъл на мач на ЦСКА и излезнал на терена на почивката с 2ма стюарди и го метнали на стадиона, на тревечката ;)

Може би и заради това ,че баща ми от дете е ЦСКА'р, родствена линия ;)

Може би виждам ,че те заслужават да ги обичам повече от колкото да обичам левски.

Може би ,червения цвят ми е любимия ;)

Можи бе, сините фенове не ми харесват , а червените са по печени и свестни хора .. ;)

Лично мнение за последното ;)

snowboardlady
05-24-2005, 08:18
hehehehe tva za poslednoto-qko mnenie,no pove4eto mi priqteli sa cskari,mn qki horica naistina,no levskkarite sa po-silnite fenove!!!pone za men,vijdala sum kvo pravqt cskari i kvo levskari!!!

Обичам те
05-24-2005, 08:21
То момчето преди мен го каза защо сме от ЦСКА.Като изключим това с "пъпа" другите неща въжат и за мен.В рода ми само май чичо ми е от Левски.Да използвам темата,за да честитя 30-тата титла,а утре като направим дубъл купонът ще е пълен.:)

foursquare
05-24-2005, 08:23
[colo=red]То момчето преди мен го каза защо сме от ЦСКА.Като изключим това с "пъпа" другите неща въжат и за мен.В рода ми само май чичо ми е от Левски.Да използвам темата,за да честитя 30-тата титла,а утре като направим дубъл купонът ще е пълен.:)[/color]


МОЙ ЧОВЕК СИ :))
30-та титла ,2рия отбор в света сме ние по титли ! За това по чужбина като попиташ някой знае ли ЦСКА , те отговарят , разбира се ,тези който разбиха ливърпул,ювентус и куп мн добри отбори !

foursquare
05-24-2005, 08:24
Мирелка - нищо лично,но вярно ,че феновете на левски са някакси по луди и не разбират можеби ,че все пак това е една игра и заради нея трепат хора, ако си забравила точно фенове на левски метнаха няколко бомбички на мача цска и левски миналта година и посрадоха невинни хора ,който дори не са били на мача !

snowboardlady
05-24-2005, 08:26
VSE PAK FOURSQUARE UPSURT DA ME PRAVI6 CSKARKA!!!NO THANKS ZA MNENIQTA

NastyG
05-24-2005, 08:27
Nito ot edin ot dvata otbora ne darja fenka sam Na FC BARCELONA, hodila sam im na mach i sam gledala istinski futbol a ne troshene na stadioni i dai da ubiem sadiqta :lol: :lol: :wink:

snowboardlady
05-24-2005, 08:29
A KAKVO 6TE KAJE6 ZA GUNDI,AKO TOZI VELIK FUTBOLIST NE SI BE6E OTI6UL OT TOZI SVQT,NE MISLI6 LI 4E CSKA NQMA6E DA BUDAT TOLKOVA SILNI KAKTO SI MISLI6!!!

foursquare
05-24-2005, 08:43
Немога да говоря за Гунди или Котков ,защото нито съм ги виждал как играят ,нито нищо,пък и е малко гадно да говорим за хора който ги няма на този свят..

Но за въпроса дали няма да сме били толкова силни,ами ако Ицо Стойчков остана в ЦСКА а не отиде в чужбина ? ;)има още мн играчи на цска който и аз не ги знам а са били много добрии :)

snowboardlady
05-24-2005, 08:47
no ako sravnim samo poneje mn star priqtel na ba6ta mi poznaval gundi i ako sravnim ico i gundi,da ti kaja 4e ico mnogo padaaaa pred nego!!!vupreki 4e pove4eto ni znaqt rodinata-s Hristo Stoi4kov,no ako Gundi be6e jiv ne s Ico 6te6e da ni znaqt a s Gundi,vupreki 4e ne e bil nacionalniq

foursquare
05-24-2005, 08:51
Мирелка ,обичам те ,ама не разбираш от футбол ,ще ти кажа някой резултати който показват кой е по велик отбор, за да се придържаме към темата ;)

NastyG
05-24-2005, 08:55
Zashto sporite za BG futbola ot minalite godini i ne osaznaete kakvo stava sega po BG stadionite pusnah mach na Levski i CSKA na ispanskite si priqteli da gledat kakvo e izlagane i popitaha kakvo stava na tozi stadion i zashto vsichki se biqt i troshat, kazaha che e adski tapo i smesho i che nqma nishto obshto ot predstavqneto ni v Amerika prez 1994 godina! Az ne razbiram za kakvo sporite kao balgarskiq futbol ne spira da propada ???????????????????????????

foursquare
05-24-2005, 08:59
НастиГ ,разбирам защо говориш така , защото флумента живееш в Испания и правиш сравнение,а няма място за сравнение между бг футбол и испанския ! Ще дойде времето когато ще можем да правим.Сега се започва,само да дадът зелена светлина на президента на ЦСКа и ще видите какво правим ;)

snowboardlady
05-24-2005, 09:00
ceci slun4ice sladko,az ot futbol moje da ne razbiram mnogoo mnogoo ma ot orujiq nali znae6 4e razbiram,taka 4e vnimavai,haha

foursquare
05-24-2005, 09:01
хаха , ако имаш нож ,давай ;)

snowboardlady
05-24-2005, 09:03
imam 7noja za ubivane-kuv go iska6,s lazarno zato4vane?????mnogo 6te te boli,az sum po burzata smurt-ne6to primerno-Kalashnik

foursquare
05-24-2005, 09:04
Превърнахме темата във флоод; ) днеска като ме видиш си носи ножа в един джоб и ме клъцни ;)

untoten
05-24-2005, 09:17
MILAN&BARCA>ALL
другите да го духат.
ЦСКА и ЛЕВСКИ са пълни нещастници. играят като спънати коне. но все пак предпочитам ЛЕВСКИ..

snowboardlady
05-24-2005, 09:20
untoten,10x za tva koeto kaza!!!

NastyG
05-24-2005, 09:44
Men ako pitate parvo trqbva da se kultivira malko publikata, da az sam v druga strana i gledam otbori kato Barca i Real Mdrid ama na nito edin mach ne sa opotroshili stadiona nervni fenove!!!!

miloto_girl_4e
05-24-2005, 09:53
snowboardlady,uspokoi se be momi4e :wink:
ot tvoite 60 mnenia,v tazi tema sigurno ima6 pone 20 :lol: ne e nujno da flood-i6,kakto i ne e nujno sled vseki otgovor da blagodari6 :D

ina4e po temata - az sam si levskarka.. za6to li?
mi i az ne znam... :oops: tozi otbor mi izglejda po 4ituv...makar4e maika mi,brat mi,ba6ta mi i dvete mi leli sa CSKA-ri :? abe ne znam za men Levski si e po dobria otbor ot dvata,makar4e v Bulgaria futbol nqma :!:

Lil` Bow Wow
05-24-2005, 12:46
В България Футбол Има И Винаги Ще Има !!!
Футбол има там където има истински фенове,защото без феновете футбола си остава просто една игра...(тфа не е моя мисъл :))
Начи за Гунди...Добър футболист да,но не най-добрият!България е имала много по-добри футболисти и от Гунди и от Котков и от Стоичков.Забравяте Петър Жеков,Димитар Якимов,Божидар Искренов...Ако Гунди не беше умрял по тоя начин,бъдете сигурни че той нямаше да е иконата на леФски,щото нали знаете за умрелите трябва да говорим или добро или нищо.
Нинам ф кфо мерите силата на една агитка...Ако е в това колко хора са убили вярно е феновете на леФски причинаха смъртта на един съвсем обикновен човек при това фен на леФски ! Мисля че бе6е след като ги бихме 1:0 с гол на Митко Иванов ф 36 секунда,99 год. ако не се лъжа.

air_J
05-24-2005, 14:09
Левскар съм, както личи и от подписа ми. Напоследък не ми носи положителни емоции българския футбол и за мен той умря. Сега кара на доизживяване и не знам докога ще продължава тази пародия. Не може да си намалиш бюджета тотално и да имаш пари само за баничка с боза и в същото време да ми претендираш за шампионска лига. А, когато играят 4 български отбора в евротурнирите, тогава пародията е пълна - Зимбру, Беверен (Негърен), Брюж (но те не са лоши), Торпедо и тем подобни знайни и незнайни отбори от дълбокия световен прованс. :evil:

AvaLan4e
05-25-2005, 18:09
zeseka tva si e zial gfivot sam si tkvaz imam i priateli ot tam

monka
05-25-2005, 18:19
ooo, samo LEVSKI!!!
aa,kakav hubav ma4 napraviha dness:))))
levski napravo gi razmaha cska... :D :lol:

^I don't give a fuck^
05-25-2005, 18:21
Само левски мноу ясно :D

Daqn4encetoo
05-25-2005, 18:30
[/i]
LEVSKI RULzZzZ :!: :!: Zna4i mnogo pove4e me kefi siniqt cvqt ot 4erveniqt :P a pyk i poneje ba6ta mi e zaklet CSKA-ar i az mnogo obi4am da go draznq i tfa e edna ot glavnite pri4ini da sym levskarka :!:

untoten
05-25-2005, 18:41
ooo, samo LEVSKI!!!
aa,kakav hubav ma4 napraviha dness:))))
levski napravo gi razmaha cska... :D :lol:

да, едни от малкото добри през последните години.
и все пак смърт за чорбарите!!

bulgarche
05-25-2005, 18:50
Може би ЦСКА, защото един съученик с който сем постоянно е за този отбор :)

05-25-2005, 21:16
Мирелка ,знаеш какъв ми е отговора , ама другите сигорно не и аз ще го кажа : ЦСКА .

Защо съм цска'р ?Защото пъпа ми е метнат на Българска Армия ;) това е съвсем сериозно.. Баща ми като съм се родил ми е взел пъпа и отишъл на мач на ЦСКА и излезнал на терена на почивката с 2ма стюарди и го метнали на стадиона, на тревечката ;)

Може би и заради това ,че баща ми от дете е ЦСКА'р, родствена линия ;)

Може би виждам ,че те заслужават да ги обичам повече от колкото да обичам левски.

Може би ,червения цвят ми е любимия ;)

Можи бе, сините фенове не ми харесват , а червените са по печени и свестни хора .. ;)

Лично мнение за последното ;)
EI tova :)

Immortality_
05-26-2005, 01:09
za6toto otkakto se pomnya vinagi sa mi haresvali pove4e CSKA kato otbor otkolkoto uefski (ahahahhahaa)... i posle pak im stanah fen4e i o6te si gi ta4a :D

incheto
05-26-2005, 09:08
:arrow: LEVSKI

Lil` Bow Wow
05-26-2005, 10:29
ooo, samo LEVSKI!!!
aa,kakav hubav ma4 napraviha dness:))))
levski napravo gi razmaha cska... :D :lol:

да, едни от малкото добри през последните години.
и все пак смърт за чорбарите!!

Говедарке честита ти купа на БГ,пойче няма.
Това е разликата между ЦСКА и фк подХуене,едните се радват на титлата и мислят за Европа,а вие сините "фенове" се радвате на мижави купички.Червеният отбор е записан в "Гинес",пък синия го пишат само в "7 Дни Спорт"...
Защо мълчахте на 23 април бе рогчовци?
Защото можете да подкрепяте отбора само при победите.

Футболът Е Игра,А Любовта Към ЦСКА Е Част От Нас!В Сряда Ние Загубихме Една Игра...

К0ЛК0 ПЪТИ ШАМПИ0Н ?! 30 ПЪТИ ШАМПИОН !!!

monka
05-26-2005, 10:38
molq?!!??! govedarka li mi kaza???
govedarka moje6 da vika6 na maika si...
vij kakvo az si seradvam daje mnogo...tova, 4e gi bihme cska ne e malko! ai za6to da ne se radvame i na malkite ne6ta :!:
ne sma koi znae kakva futbolna fenka...nito razbiram mnogo ot futbol. gledam si ma4ove za udovolstvie, a ne za da se karam s fenovete na drugi otbori...a tova, 4e nervi6 tolkova, 4e se zaradvah na pobedata na levski e mnogo typo!!![b]

Lil` Bow Wow
05-26-2005, 11:59
molq?!!??! govedarka li mi kaza???
govedarka moje6 da vika6 na maika si...
vij kakvo az si seradvam daje mnogo...tova, 4e gi bihme cska ne e malko! ai za6to da ne se radvame i na malkite ne6ta :!:
ne sma koi znae kakva futbolna fenka...nito razbiram mnogo ot futbol. gledam si ma4ove za udovolstvie, a ne za da se karam s fenovete na drugi otbori...a tova, 4e nervi6 tolkova, 4e se zaradvah na pobedata na levski e mnogo typo!!![b]

Уахахаа тфа че не си кой знай кфа футболна фенка са вижда (щом си за уеФски...) :PpPPpp
Говедарка не см казал на тебе а на тая унтотен ли е кфо е,дето вика смърт за ч.р.ата.То тфа можи и момче да е ама ко ми пука всъщност.
На тая/тоя унтотен моа кажа смърт за тебе боклук...Уж не е за никой ама кълне...Умирай 4ифут/ке

gazovia
05-26-2005, 12:20
ГОВЕДА сини вий пак сте втори, а НИЙ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ ШАМПИОНИ. Най-ме е яд, че вчера при втория гол на уефски не можахме да нахлуем на терена и да смажем онова говедо шаранков. Срещу ЦСКА пази като за последно, а като играе за националния пуска голове от тъча и трибуните, бати нещастното говедо. РАДВАЙТЕ се рогати, тва ще ви е единствената купа в скоро време. От тука нататък започва червената хегемония. НЯМА МЯСТО В ТАЗИ ДЪЖАВА ЗА ЦИГАНИ И ОТРЕПКИ КАТО ВАС :evil:

^I don't give a fuck^
05-26-2005, 12:21
ГОВЕДА сини вий пак сте втори, а НИЙ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ ШАМПИОНИ. Най-ме е яд, че вчера при втория гол на уефски не можахме да нахлуем на терена и да смажем онова говеда шаранков. Срещу ЦСКА пази като за последно, а кто играе за националния пуска голове от тъча и трибуните, бати нещастното говедо. РАДВАЙТЕ се рогати, тва ще ви е единствената купа в скоро време. От тука нататък започва червената хегемония. НЯМА МЯСТО В ТАЗИ ДЪЖАВА ЗА ЦИГАНИ И ОТРЕПКИ КАТО ВАС :evil:

и един мърмот.....

monka
05-26-2005, 12:32
ГОВЕДА сини вий пак сте втори, а НИЙ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ ШАМПИОНИ. Най-ме е яд, че вчера при втория гол на уефски не можахме да нахлуем на терена и да смажем онова говеда шаранков. Срещу ЦСКА пази като за последно, а кто играе за националния пуска голове от тъча и трибуните, бати нещастното говедо. РАДВАЙТЕ се рогати, тва ще ви е единствената купа в скоро време. От тука нататък започва червената хегемония. НЯМА МЯСТО В ТАЗИ ДЪЖАВА ЗА ЦИГАНИ И ОТРЕПКИ КАТО ВАС :evil:

и един мърмот.....

.....zaviva 6okolada v staniol... :roll:

zElEnA^mAsLiNkA
05-26-2005, 12:39
ГОВЕДА сини вий пак сте втори, а НИЙ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ ШАМПИОНИ. Най-ме е яд, че вчера при втория гол на уефски не можахме да нахлуем на терена и да смажем онова говедо шаранков. Срещу ЦСКА пази като за последно, а като играе за националния пуска голове от тъча и трибуните, бати нещастното говедо. РАДВАЙТЕ се рогати, тва ще ви е единствената купа в скоро време. От тука нататък започва червената хегемония. НЯМА МЯСТО В ТАЗИ ДЪЖАВА ЗА ЦИГАНИ И ОТРЕПКИ КАТО ВАС :evil:
hehe dubre ! Ti mai mn0g0 se vjivqva6 brq 40vek0! Ti da ne se misli6 za futb0list ? Nai g0 bil0 qd det neznam si kf0 ne napravili! Ti mai si4ki gi zima6 p0d 0b6t znamenatel! haha Bahti i fena det si! T0 sigurnu sam0 za da ima kf0 da gleda6 p0 televiziqta sqka sedmica!
A p0 temata az sym za Levski, k0et0 ne 0zna4ava 4e CSKA sa p0-slabiqt 0tb0r! 6t0t0 vseki 0tb0r si ima i slabi i silni strani! Haresfam Levski 6t0t0 Sini0t0 mi e liubimiqt cvqt i 6t0t0 me kefqt igra4ite 6t0t0 mi izglejdat p0-sp0k0ini! Pyk i CSKA-rite sa g0lemi pr0staci s Izvinenie! Aide \/ i da g0 duh*te

gazovia
05-26-2005, 12:46
И още нещо:
'СИЧКИ ПИЧКИ СА ЧЕРВЕНИ!

Lil` Bow Wow
05-26-2005, 12:52
ГОВЕДА сини вий пак сте втори, а НИЙ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ ШАМПИОНИ. Най-ме е яд, че вчера при втория гол на уефски не можахме да нахлуем на терена и да смажем онова говедо шаранков. Срещу ЦСКА пази като за последно, а като играе за националния пуска голове от тъча и трибуните, бати нещастното говедо. РАДВАЙТЕ се рогати, тва ще ви е единствената купа в скоро време. От тука нататък започва червената хегемония. НЯМА МЯСТО В ТАЗИ ДЪЖАВА ЗА ЦИГАНИ И ОТРЕПКИ КАТО ВАС :evil:
hehe dubre ! Ti mai mn0g0 se vjivqva6 brq 40vek0! Ti da ne se misli6 za futb0list ? Nai g0 bil0 qd det neznam si kf0 ne napravili! Ti mai si4ki gi zima6 p0d 0b6t znamenatel! haha Bahti i fena det si! T0 sigurnu sam0 za da ima kf0 da gleda6 p0 televiziqta sqka sedmica!
A p0 temata az sym za Levski, k0et0 ne 0zna4ava 4e CSKA sa p0-slabiqt 0tb0r! 6t0t0 vseki 0tb0r si ima i slabi i silni strani! Haresfam Levski 6t0t0 Sini0t0 mi e liubimiqt cvqt i 6t0t0 me kefqt igra4ite 6t0t0 mi izglejdat p0-sp0k0ini! Pyk i CSKA-rite sa g0lemi pr0staci s Izvinenie! Aide \/ i da g0 duh*te

И ти да го духаш.

НА ВАШЕТО ЗНАМЕ Е ЮДА,НА НАШЕТО ГРЕЕ ЗВЕЗДА.ВЪВ СИНЪОТО СТАДО РОДИ СЕ ПРЕДАТЕЛ НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ ОТ ТОВА ?! ТАКАВА Е ВАЩА ПРИРОДА ТАКАВА Е ВАША СЪДБА,БЪЛГАРИО,МАЙЧИЦЕ СВЯТА ЗАШО ЛИ ТЪРПИМЕ ТОВА ? ВИЙ СРАМ СТЕ ЗА НАЩА РОДИНА,ПОЗОР СТЕ ЗА НАЩА СТРАНА,ЗАЩОТО НА НЕЯ,НА НЕЯ СМЕ НИЕ А НИЕ СМЕ : ЦСКА,ЦСКА,ЦСКА,ЦСКА,ЦСКА !!!

^I don't give a fuck^
05-26-2005, 12:54
Бе много мърмоти се събраха нещ0 :shock:

ИмА БоЛнИцА ЕдНа,
и ПиРоГоВ сЕ КаЗвА Тя
И щЕ НаПъЛнИ ВсИчКиТе ЛеГлА
С ФеНоВе На ЦсКа


Ае стига сте говорили глупости и сте се псували...по добра съм в псуването повярвай :D

zElEnA^mAsLiNkA-бравос :D

gazovia
05-26-2005, 12:59
ГОВЕДА сини вий пак сте втори, а НИЙ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ ШАМПИОНИ. Най-ме е яд, че вчера при втория гол на уефски не можахме да нахлуем на терена и да смажем онова говедо шаранков. Срещу ЦСКА пази като за последно, а като играе за националния пуска голове от тъча и трибуните, бати нещастното говедо. РАДВАЙТЕ се рогати, тва ще ви е единствената купа в скоро време. От тука нататък започва червената хегемония. НЯМА МЯСТО В ТАЗИ ДЪЖАВА ЗА ЦИГАНИ И ОТРЕПКИ КАТО ВАС :evil:
hehe dubre ! Ti mai mn0g0 se vjivqva6 brq 40vek0! Ti da ne se misli6 za futb0list ? Nai g0 bil0 qd det neznam si kf0 ne napravili! Ti mai si4ki gi zima6 p0d 0b6t znamenatel! haha Bahti i fena det si! T0 sigurnu sam0 za da ima kf0 da gleda6 p0 televiziqta sqka sedmica!
A p0 temata az sym za Levski, k0et0 ne 0zna4ava 4e CSKA sa p0-slabiqt 0tb0r! 6t0t0 vseki 0tb0r si ima i slabi i silni strani! Haresfam Levski 6t0t0 Sini0t0 mi e liubimiqt cvqt i 6t0t0 me kefqt igra4ite 6t0t0 mi izglejdat p0-sp0k0ini! Pyk i CSKA-rite sa g0lemi pr0staci s Izvinenie! Aide \/ i da g0 duh*te
Кво да ти кажа, преди си се кефех само на ЦСКА и ПФК УЕФСКИ не ме интересуваше и не му пукаше за тях. Но като гледам наглостта, простотията и най-вече злобата им към ЦСКА, не мога да остана безучастен. Просто съм един ИСТИНСКИ ЦСКА-р и червената идея тече във вените ми. Не се мисля за никъв, просто си изказвам мнението.
За левскарите мога да кажа само, че те на първо място мразят ЦСКА и чак след това обичат любимия си отбор, докато ние от ЦСКА на първо място обичаме ОТБОРА СИ, а чак след това ненавиждаме синята лъжа.

gazovia
05-26-2005, 13:05
На вашето знаме е ЮДА, на нашето грее звезда. В синьото знаме роди се предател, не ви ли е срам от това? (2) Такава е вашта природа, такава е вашта съдба. Българио, майчице свята, защо ли търпиме това? (2) И срам сте за нашта родина, позор сте за нашта страна, защото на нея, на нея сме ние, а НИЕ сме ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА...

zElEnA^mAsLiNkA
05-26-2005, 13:17
haha D0bre 4e nie peem nqkfi pr0st0tii za CSKA! P0glednete se kfi ste selqni be! Az ne6t0 da sym pqla? Ne 6t0t0 znam sam0 edn0 - Levski 0le,0le,0le!
haha Ei sladuur 4eki da te pitam edin pr0st vypr0s!
Ti typ li si ili da? haha

gazovia
05-26-2005, 13:21
haha D0bre 4e nie peem nqkfi pr0st0tii za CSKA! P0glednete se kfi ste selqni be! Az ne6t0 da sym pqla? Ne 6t0t0 znam sam0 edn0 - Levski 0le,0le,0le!
haha Ei sladuur 4eki da te pitam edin pr0st vypr0s!
Ti typ li si ili da? haha
Да, много съм тъп. Но по-добре да съм тъп, отколкото да съм уефскар :twisted:

Elitooooo
05-26-2005, 13:22
1.za6toto predi biah ot levski,no mi pisna da se voda po tapata darjava
2.za6toto si4ko mi e sinio,a az vinagi deistvam obratno.
3.lubimite mi rozi sa :arrow: karvavo 4erveni
Abeee vapreki si4ko sam si ot CSKA,ama gfledai diado mi da ne razbere,4e 6te zapo4ne"Bii 4orbata po glavata,bii,bii,.." :?
No vapreki si4ko sega sam s 6al na Levski :oops: t.e toi e na gadjeto mi de :wink:

^I don't give a fuck^
05-26-2005, 13:22
haha D0bre 4e nie peem nqkfi pr0st0tii za CSKA! P0glednete se kfi ste selqni be! Az ne6t0 da sym pqla? Ne 6t0t0 znam sam0 edn0 - Levski 0le,0le,0le!
haha Ei sladuur 4eki da te pitam edin pr0st vypr0s!
Ti typ li si ili da? haha
Да, много съм тъп. Но по-добре да съм тъп, отколкото да съм уефскар :twisted:
Погледнато от друга страна обаче,като си тъп от къде знаеш кфо е левски ,кфо е цска ? Следователно... ? :D :D

foursquare
05-26-2005, 13:26
ЦСКА !

gazovia
05-26-2005, 13:26
Аз със сигурност знам какво е това и какво значи, но не мога да кажа същото за теб. Жалко е, че не виждаш по-далеч от носа си :P

^I don't give a fuck^
05-26-2005, 13:28
Газоф ,пърдящ,за мен ли става дума ? :D :D :D

zElEnA^mAsLiNkA
05-26-2005, 13:30
haha kat0 bqh p0-malka mi bqha kazali 4e CSKA 0zna4ava Centralen Sklad za Kart0fi Arbadjik

gazovia
05-26-2005, 13:31
ами ти си толкова тъпичка, че и тва не можеш да разбереш

^I don't give a fuck^
05-26-2005, 13:34
И аз те обичам :D

gazovia
05-26-2005, 13:36
И аз те обичам :D
за което много се радвам! :D :!:

Elitooooo
05-26-2005, 13:37
И аз те обичам :Di az :D

`cannibal`girl
05-26-2005, 14:47
A levski shampion ale! ale!

foursquare
05-26-2005, 14:48
A levski shampion ale! ale!

Извинявай за въпроса ,ама какво е това "левски" ??

Суха паста?

05-26-2005, 17:57
Имаме отборче тука
мижаво и второкласно
да го гледаш-пълна скука
за Европа-безопасно.
С 14-е играчи то излиза
от които трима с черна риза
в Българският футболен съюз
лобито му пълни автобус.
Носи име свято за България
но оцапа го с помия и диария
цялата му футболна история
е за съдийските подаръци теория
вечно с власта е то добре
и на всяка конюктура-мекере
днес държавата го свидно храни
спонсорският монопол му брани
измислиха за него и порода
Г.ОВЕДАТА-"ОБОРА НА НАРОДА"
подкрепяно е само от вандали
сини к.урви,цигани,п.едали
най известните му футболисти
в пеналтерията страшни са артисти
извън България произхода им пъклен
прокоба им докара-"Глезен стъклен"
какво се случва с Лески в чужбина
това въпрос е риторичен
там мрачна е г.овеждата картина
балансът-отрицателно трагичен
от "ОФИ" Крит шофьори и готвачи
го вкараха на сините мърлячи
а те изпасаха половината терен
след драмата в Антверпен
"Аалст"е трудно име, неизвестно
но с "Лефски" май му беше много лесно
и "Слован" с братиславските дървари
върху тях като лавина се стовари
на два пъти и "ОЛИМПИЯ"Любляна
си тръгваше от София засмяна
а "Люцерн"-леко скърцаща машина
а "Люцерн"-леко скърцаща машина
транзит през синя терен премина
Видно е за всеки статистик
че синия отбор е на Балканите кумик
да детронира европейски шампион
е всеедно муха да стане слон..
В България зa всички временa
нaй-силен си остава ЦСКА
a синия oтбор kakвo дa стори
90 години
той e вечно втори

Lil` Bow Wow
05-26-2005, 18:01
Тоя гост бях аз.

Ot Kaspi4an ta 4ak do "Nevski"
Vik se 4uva "KUR ZA LEFSKI"

Ti4a staro ,ti4a mlado
Vyzrastno i golobrado
Kloni kyr6at hvyrkat treski
V hor podemat "KUR ZA LEFSKI"

Kreta dqdo belobradi
(deto lani rqpa vadi)
Nosi na praseto smeski
I lomoti "KUR ZA LEFSKI"!

Tuka e i mlad Ivan4o
Gologlav i sopolan4o
S qkence i sys apreski
Guka sladko "KUR ZA LEFSKI"

Moma mlada s edri cici
I s o4i kato zvezdici
Pryst4e malko smu4e kefski
I promyrkva .. "KUR ZA LEFSKI"

U4enik predi matura
Trudna - po literatura
S tom debel na Dostoevski
Typan bie "KUR ZA LEFSKI"

Grajdanin pred RPU-to
Obqsnqva nai-naduto
"Typ otbor milicionerski
KUR BE BRATQ KUR ZA LEFSKI"

Stava vsenarodno sbori6te
Idva grupa ot obori6te
Otpred momyk s talant pevski
Himn podema "KYR ZA LEFSKI"

Pop vyv raso 4erno stene
I se svli4a na kolene
"Vo Hriste likuite neska"
Vdiga krysta "KUR ZA LEFSKI"

Hva6tat Gonzo gadni tipove
Kysat 4ernite mu slipove
Toi kre6ti obvzet ot treska
"Molq vi se !! KUR ZA LEFSKI"

Babite ot mahalata
Na sedqnka pred vratata
Sred grumi i humoreski
Pak pripqvat "KUR ZA LEFSKI"

V kafeneto na cigarka
Biznesmen i sekretarka
Vodqt si sys laptop belejki
Sys zaglavie "KUR ZA LEFSKI"

Vestnikar4e no6tna smqna
Na krystovi6te zastana
Po sredata ot izrezki
Nadpis nosi "KUR ZA LEFSKI"

V dynoto na koridora
Se namira staq vtora
I ottam s vik groteski
Bolen vika "KUR ZA LEFSKI"

V manastir nasred gorata
S metla i sys lopata
Istorik otkriva freski
Nqkoi pisal "KUR ZA LEFSKI"

Sini KURVI v BFS-to
6umno syrbat si kafeto
Toku podmqtat pogled zverski
6tot do4uvat "KUR ZA LEFSKI"

Mladojenec ot vratata
Hvyrlq pogled kym krevata
Mejdu tlasycite mo6tni treski
Liuto krqska "KUR ZA LEFSKI"

V4era Emo ot mahalata
Se napi do kozirkata
S dve butilki "Sobieski"
Cql den vika "KUR ZA LEFSKI"

Bate Boiko vdignal pura tejka
Vajno kazva - Tuka stanala e gre6ka
No na momenta taini slujbi 4e6ki
S depe6a izvestqvat "KUR ZA LEFSKI"

Docent mastit po geometriq
Dokazva do teorema za simetriq
"V prostranstvoto na Loba4evski
Vsi4ko svejda se do "KUR ZA LEFSKI"

Po Nova Televiziq blondinka sladka
Za vremeto ni dava spravka kratka
Promeni v klimata 6te ima rezki
Bez izmenenie si ostava "KUR ZA LEFSKI"

A v Liverpool na stadiona slaven
Final dostiga tozi stih zabaven
Gol deveti za razgroma vkarva Heski
I Anfiild revva mo6tno "KUR ZA LEFSKIII!!!! "

Dorianchety
05-26-2005, 19:41
LEVSKI,OBI4AM VI :!: za6to li?prosto te sa the best...