PDA

View Full Version : Нерви?



AvLee
05-24-2005, 12:15
Можете ли да сдържате нарвите си или сте доста емоционални?Е,не винаги да ги сдържате,но просто такъв човек ли сте?
Броите ли до 10 преди да кажете или направите нещо?Мислите ли,че едното от тези неща е хубаво или лошо?Защо?
Действате ли прибързано,без дори да сте разбрали за какво става въпрос? :lol:
Станаха доста въпросите :D

DeSsi
05-24-2005, 12:19
Можете ли да сдържате нарвите си или сте доста емоционални? - Ne moga da se sdyrjam :)
Е,не винаги да ги сдържате,но просто такъв човек ли сте? nerven 4ovek sym
Броите ли до 10 преди да кажете или направите нещо? Ne
Мислите ли,че едното от тези неща е хубаво или лошо?Защо? Vsi4ko e za momenta,ne mu mislq mnogo
Действате ли прибързано,без дори да сте разбрали за какво става въпрос? Ponqkoga :lol:

BABY_SEXY_GIRL
05-24-2005, 12:28
Много хора ми казват, че съм много спокоен човек :) Винаги като ми е нервно си казвам "Абе какво ти пука, няма смисъл да се нервиш за малки неща, за миналото, за глупости!" и ми минава :wink: Не съм импулсивна, винаги мисля за последиците, аз съм противоположност на импулсивността :P Понякога избухвам, но само ако ми се натрупа наистина много отрицателна енергия, но това е рядкост :wink:

DeSsi
05-24-2005, 12:35
BABY_SEXY_GIRL s teb sme pylni protivopolojnosti :) Az sym ednata krainost ti drugata :D

naty
05-24-2005, 12:36
аз деиствам винаги импулсивно и никога не мисля за последиците..

wild{}baby
05-24-2005, 12:40
Можете ли да сдържате нарвите си или сте доста емоционални?:arrow: По- емоционален човек от мене надали съществува. От нерви понякога рева. Лесно избухвам, лесно се паля когато става дума за нещо сериозно. Иначе на ебавка нося яко :wink:
Е,не винаги да ги сдържате,но просто такъв човек ли сте? :arrow: Далече съм от тея хора. Яко нервна и припряна, забързана и никога имаща време.
Броите ли до 10 преди да кажете или направите нещо? :arrow: Не избухвам лесно.
Мислите ли,че едното от тези неща е хубаво или лошо?Защо? :arrow: По-хубаво е да си по-тъпелив според мене и да можеш на моменти да здържаш нервите и яда си.
Действате ли прибързано,без дори да сте разбрали за какво става въпрос? :arrow: Е тва вече не го правя. Изчаквамда се запозная с дадената ситуация и тогава вече ОТКАЧАМ!

BroKeN^DreAmZ`f
05-24-2005, 13:10
mi az lichno sym nqkyde...posredata....zavisi v kvo nastroenie sym bila predi tva :P

TBs
05-24-2005, 13:15
Мога да сдържам нервите си, и ако смятам че е нужно го правя, но предпочитам хората да знаят какво ми е.
Случвало ми се е да броя до 10, ама обикновено след това правя това което съм решил в началото :) - просто най-правилно ми се струва.
Рядко действам прибързано, обичам да обмислям ситуацията за да мога да действам най-правилно. За сметка на това, обмислянето го правя много бързо, и много рядко съжалявам за това което съм направил.

GeRyTo
05-24-2005, 13:16
Аз съм супер емоционален и импулсивен човек. Когато съм изнервена просто си го изкарвам, не мога да го държа в мен. Ако някой ме ядоса просто му крещя. Ако нещо не ми хареса и т.н. си казвам и не ми пука изобщо. Не мисля после какви ще са последствията от казаното. Това може би донякъде е минус, но просто съм такава! 8)

pinK_Baby
05-24-2005, 13:35
Можете ли да сдържате нарвите си или сте доста емоционални?Единствение хора,които могат да ме изнервят само с една думичка са сестра ми и гаджето ми понякога,иначе умея да се сдържам като цяло и умея да прикривам емоциите си,когато искам.
Броите ли до 10 преди да кажете или направите нещо?Не,но много искам да се науча да се сдържам преди да кажа нещо понякога.....просто първо се ядосвам и после се сещам...опааа ама аз трябваше по-добре да се сдържа...
Мислите ли,че едното от тези неща е хубаво или лошо?Защо? Мисля,че в повечето случаи е добре да се сдържаш,защото така по-трудно ще могат да те наранят,да се доберат до чувствата си или така ще си спестиш много нерви...Абе има си време и място когато да си изразиш емоциите и тогава,когато трябва да си по-умерен...
Действате ли прибързано,без дори да сте разбрали за какво става въпрос? Понякога да..и след това съжалявам ааадски много...кофти :roll: :wink:

Cyberdyne_101
05-24-2005, 14:30
Аз съм кълбо от нерви. Всичко ме дразни. Много съм нервен... идея си нямам защо. Докато се сетя да мисля и съм изприказвал 90346749876 простотии.

ProstoAz
05-24-2005, 14:59
Аз съм много нервен човек, но са ми казвали, че не си личи.
Като нещо ме нервира веднага избухвам и не мога да сдържа нищо в себе си, а и винаги казвам, каквото мисля. Брат ми понякога ми казва, че съм луда, но аз предпочитам да викам и да си изкарвам нервите, от колкото да запазва всичко в себе си, няма смисъл.
Но лошото е, че често и най-малкото нещо може да ме изкара извън релси... :roll:
Абе, голяма нервачка съм си. :twisted:

DjunDjurliu6ka
05-24-2005, 16:07
Ne

пипс
05-24-2005, 16:18
не мога да си сдържам нервите и не броя до 10 абе умерено импулсивна съм :wink:

techCandy
05-24-2005, 20:31
Можете ли да сдържате нарвите си или сте доста
емоционални?- Не мога да се сдържам, паля се ужасно много...
Е,не винаги да ги сдържате,но просто такъв човек ли сте?- Ами, да, такава съм си
Броите ли до 10 преди да кажете или направите нещо?- Не, но имам самообладание, и не казвам всичко което ми минава през главата, и добре че.
Мислите ли,че едното от тези неща е хубаво или лошо?Защо?- Ами за добро или за лошо съм такава.
Действате ли прибързано,без дори да сте разбрали за какво става въпрос?- Ами преди да разбера за какво става въпрос рядко, само че понякога разбирам грешно
:lol: . Действам импулсивно винаги, такава ми е природата, няма какво толкова да мисля. Така съм постъпила, защото так съм сметнала за правилно на момента. Каквото било, било.

aBeP4eTo
05-24-2005, 20:55
Пълна нервоза съм :(
не мога да си сдържам нервите просто ако някой ме дразни направо казвам всссичко в очите за което хората не ме харесват особено :roll:
Толкова съм бясна понякога, че и до 2 не броя казвам всичко без да давам право на защита !
Ооо много прибързано деиствам чула недочула съм готова да смилам всичко и всички.

Bimper-ska
05-24-2005, 21:00
Много често се ядосвам, обаче си давам сметка, че мога да го преодолея и пробвах с броенето, обаче не става. Просто на ум си изпсувам нещо от типа псувни на Флинтстоун (ако се сещате той май wobble zobble казваше). И докато реша какво да кажа, вече ми е минало. А за минали неща вече не се тревожа. За това, което предстои си има обаче смисъл да му мислиш доста :!: