PDA

View Full Version : Girls vijte malko i helpvaite



Ot4aQaNiQ
05-24-2005, 17:12
http://www.angelfire.com/vamp2/d00msday/my_pic/

Sorry 4e vi zanimavam ama sum se ot4aql ve4e.Abe momi4eta tolkova li zle izglejdam i ako e taka kajete kvo da napravq nemoga da si namerq svqstna jena dali e v viziqta problema?

snowboardlady
05-24-2005, 17:22
ne vinagi viziqta e pri4inata,tursi pri4ina v haraktera ti,ili prosto popada6 na takiva jeni,no ne se ot4aivai,6te nameri6 jenata.ne trqbva da si misli6 4e viziqta e napulno tvoq problem,moje i da e,no ne tursi pri4inata samo vuv viziqta,moje da ima mnogo drugi pri4ini,prosto tursi i kontaktuvai pove4e!!!USPEH!

foursquare
05-24-2005, 17:23
Мирелка, не се връзвай на това момиче,незнам за какво живее.. хаха , тъпа си .. преди 2 седмици ,постна тема дали харесваме гаджето ти и даде същите снимки ! ЯД МЕ Е ЧЕ ИМА ТАКИВА ХОРА !! КАкво искаш да ти кажем ?!?!Дали е хубав, нем !

tra^la^la
05-24-2005, 17:46
http://www.angelfire.com/vamp2/d00msday/my_pic/

Sorry 4e vi zanimavam ama sum se ot4aql ve4e.Abe momi4eta tolkova li zle izglejdam i ako e taka kajete kvo da napravq nemoga da si namerq svqstna jena dali e v viziqta problema?
Лелеееееееееее гадняр предупреждавай,че снимките са толкова отвратителни.Пфуууф бременната ми леля ги видя и роди преждевремноо-УПЛАШИ СЕ.Мръсник!
Тебе май валяк те е газил,че да мязаш на такъв уруд.
А за жените-ми грозен си бе,ама и не особенно интелигентен май(дълга дума за ТЪП е това,не се обърквай)така че трудно ще си хванеш нещо по-добро от плашилото на бостана!!!

naty
05-24-2005, 17:50
аве хора неква не беше ли пускала същите снимки да пита дали гажето и било готино...или аз се бъркам нещо :?: :!:

foursquare
05-24-2005, 18:02
точно за това ти говоря

ТАЯ ИМА НЯКАКВИ КОМПЛЕКСИ !!

Cyberdyne_101
05-24-2005, 18:26
Абе, педерастееш ми нещо... Комплексарче си... Виждам страдаш и от липса на самочувствие и огромен недостиг на умствен багаж. Човек, ми ти си идеален за мъж под чехъл. Сигурен съм, ще намериш своята господарка, а може и тя да те намери.

se ot4aql ve4e.Abe momi4eta tolkova li zle izglejdamАхаххаха, хора тва е гаджето(този път от мъжки пол както виждате).... аххаха.
Много яко ни ебават нещо. :idea: Ама нищо. Нали мога да простея на воля :D
П.П. Тъп си, бате
П.П.2 Тъпа си, ма :D

05-24-2005, 19:40
Ne badete tolkova gadni de.Baaax mu maikata......poznavate li tova mom4e 4e da govorite taka za nego :?: :evil: :?: :evil:

Cyberdyne_101
05-24-2005, 19:57
Ми не, но това не ми пречи да съм "критичен" :D
Пък и темата е с ебаваща цел.

BABY_SEXY_GIRL
05-24-2005, 21:18
Мирелка, не се връзвай на това момиче,незнам за какво живее.. хаха , тъпа си .. преди 2 седмици ,постна тема дали харесваме гаджето ти и даде същите снимки ! ЯД МЕ Е ЧЕ ИМА ТАКИВА ХОРА !! КАкво искаш да ти кажем ?!?!Дали е хубав, нем !

Прав си, колко си наблюдателен само :)
Темата си е за катинарче, вече е имало такава и отвсякъде бликат комплекси от нея :evil:

VirginPunk
05-24-2005, 21:38
o boje!!!syrceto mi se raztuptq
ei gotin si kefish me:))ako iskash IRC nick
^Murder^ ne6to si tam:)

foursquare
05-24-2005, 21:40
Мирелка, не се връзвай на това момиче,незнам за какво живее.. хаха , тъпа си .. преди 2 седмици ,постна тема дали харесваме гаджето ти и даде същите снимки ! ЯД МЕ Е ЧЕ ИМА ТАКИВА ХОРА !! КАкво искаш да ти кажем ?!?!Дали е хубав, нем !

Прав си, колко си наблюдателен само :)
Темата си е за катинарче, вече е имало такава и отвсякъде бликат комплекси от нея :evil:

та затова съм тук , да наблюдавам ;)
СЛЕДЯ ВИ :))

incheto
05-25-2005, 10:02
e hubav si:)

SuNnyTo
05-25-2005, 10:13
AZ NQMA DA KOMENTIRAM xorata si kazaxa mnenieto za teb podkrepqm gi NE SI XYBAV :x

AvaLan4e
05-25-2005, 19:06
heh mi mnogo si grotzen, nemogsh nishto da napravish, shtom i haraktera ti ne te spasiava, viziata nikoga nema da go napravi
mala kolko mrazia takiva temi, samo za kompleksari

Jamalska
05-25-2005, 20:04
Wow може ли телефона на момчето от снимките :wink:
Определено не везеята ти е проблема...

DeaTHroW_ReC_F
05-25-2005, 20:09
деа,ама сте прости сички(почти) тука..
вие кво понеже сте първи красавци?
я си разгледайте снимките в съседната тема да видите кви сте....се едно няате комплекси..бе я ходете си слушате Ивана и да се кефите..мислех ви за свестни хора,кво нападате момчето.."бил комплексар" ми ти кат не си,той ше е..
пък и ти,обикновени юзере на тоя форум,и ти не си перфектен..и визията ти не е нещо особено(поне не повечето) ...ако го отречеш,защо,аз пък ще те попитам защо тогава по дяволите си седиш вкъщи и тъпеееш пред компютъра вместо да станеш един модел,манекен или манекенка и да печелиш пари от красотата си(примерно..)
ама господи,та ти не си бил красив..
я не убиждайте момчето,вие сте сто пъти по зле(някои де..)
И не казвам,че аз съм мега красива,не казвам дори,че съм сладка,ама момчето е свестно
и виж кво,пич,не е само от визията,може би характера ти нещо куца,не се връзвай че си комплексар-секи е малко или повечко такъв..
кефи се на живота ся е време,кат те гледам не си одъртял,че да си търсиш 'жена' в какъвто и да е смисъл....
не те познавам,пак ти го казвам,немога да ти кажа къде ти е проблема..остани известно време сам със себе си,разходи се на някое красиво място в града си...усамоти се е така,размишлявай върху личността си ...и ше разбереш(поне при мене действа..)
ако не..звънкай:) ше те опознаваме и опраяме

AvaLan4e
05-26-2005, 15:15
деа,ама сте прости сички(почти) тука..
вие кво понеже сте първи красавци?
я си разгледайте снимките в съседната тема да видите кви сте....се едно няате комплекси..бе я ходете си слушате Ивана и да се кефите..мислех ви за свестни хора,кво нападате момчето.."бил комплексар" ми ти кат не си,той ше е..
пък и ти,обикновени юзере на тоя форум,и ти не си перфектен..и визията ти не е нещо особено(поне не повечето) ...ако го отречеш,защо,аз пък ще те попитам защо тогава по дяволите си седиш вкъщи и тъпеееш пред компютъра вместо да станеш един модел,манекен или манекенка и да печелиш пари от красотата си(примерно..)
ама господи,та ти не си бил красив..
я не убиждайте момчето,вие сте сто пъти по зле(някои де..)
И не казвам,че аз съм мега красива,не казвам дори,че съм сладка,ама момчето е свестно
и виж кво,пич,не е само от визията,може би характера ти нещо куца,не се връзвай че си комплексар-секи е малко или повечко такъв..
кефи се на живота ся е време,кат те гледам не си одъртял,че да си търсиш 'жена' в какъвто и да е смисъл....
не те познавам,пак ти го казвам,немога да ти кажа къде ти е проблема..остани известно време сам със себе си,разходи се на някое красиво място в града си...усамоти се е така,размишлявай върху личността си ...и ше разбереш(поне при мене действа..)
ако не..звънкай:) ше те опознаваме и опраяме
bravos, respekt 8) :wink: $vse pakima hora koito da se zanimavat s takiva :roll:

^I don't give a fuck^
05-26-2005, 15:17
Абе хора ,тоз човек си беше пуснал тема и всички го оплюхме :lol: :lol: Не се хвърляй ей
Хубав или не ,не само външния вид е важен :lol:

Тра ла ла ,сладичко би ,брутални сте :D

GeRyTo
05-26-2005, 16:45
Еми на мен не ми харесваш. Но в крайна сметка различните хора имат крайно различни вкусове. :wink: