PDA

View Full Version : Расизъм



Bimper-ska
05-24-2005, 20:47
Расисти ли сте? До скоро мислех, че не съм, понеже не мисля негрите и жълтите за по-низши, но се оказа, че съм, при това от най-върлите. Става въпрос за циганите. А вие на какво мнение сте изобщо за расизма? Споделете начини да се преодолее това, кажете конкретно нещо по въпроса - расисти ли сте, ако не сте, как постъпвате, като видите различен от вас (черен, жълт, кафяв, червен :) ). Какво мислите за крайностите, като куклус клан и скин хедс? Или за другите - от сорта "Евро рома" и хипарските движения, ционизма?

GreenLadyM
05-24-2005, 20:56
Protiv negri i kitaici nqmam nishto...protiv ciganite IMAM MNOGO(gadni,kradlivi sushtestva)!!!!!!

Twista
05-24-2005, 20:58
Ами к`во да ти кажа... Отношението ми към хората си зависи изцяло от тях. Мисля, че не съм расистка. Познавам много добри (така да се изразя) роми, които заслужават уважение, но и много които трябва с метлата да ги трепеш(без лоши чувства :wink: ). Същото се отнася и за белите, жълтите или черните. Изцяло си зависи от хората, а не от цвета на кожата им.

05-24-2005, 21:04
да виждала съм... много добре знам как живеят.... - аз не говоря на изуст - това хубавичко го запомни.... и затова, че живеят така са си виновни те.... хубаво си помисли преди да говориш... щото на тях шанс им се дава - Но те не го искат... и да просят и после си хващат такси да се приберат... - това не си го виждал нали... знаеш ли колко пари изкарват - щото аз знам.... - а ти вземи и се позаинтерсувай...

VirginPunk
05-24-2005, 21:32
nqam ni6to protif nikoq rasa
i mislq 4e rasizma e za typi i
ograni4eni hora!!!

foursquare
05-24-2005, 21:36
Против негри и китайци и еврей нямам нищо против!но имам против циганите !
те са измета на народа.. ! Жалко е ,че йм позволяваме да нарасват така, ама аз все пак съм никой да ги съдя !

Elitooooo
05-24-2005, 21:41
Расисти ли сте?NE :!: До скоро мислех, че не съм, понеже не мисля негрите и жълтите за по-низши, но се оказа, че съм, при това от най-върлите. Става въпрос за циганите. А вие на какво мнение сте изобщо за расизма? Mislia 4e e dosta tapo niakoi da razdelia horata,kato dori sas sebe si ne moje da se razbere :roll: :!: Споделете начини да се преодолее това, кажете конкретно нещо по въпроса - расисти ли сте, ако не сте, как постъпвате, като видите различен от вас (черен, жълт, кафяв, червен :) ). Какво мислите за крайностите, като куклус клан и скин хедс? Или за другите - от сорта "Евро рома" и хипарските движения, ционизма?Spored men 4ernite ili jaltiite izob6to ne sa zaslujil ignoriraneto na niakoi hora.No ciganite ne gi ponasiam.Ne 4e i edin negar ne moje da ubie.No ciganite predostata4no sa pokazali 6to za stoka sa :!: :evil: :!:

foursquare
05-24-2005, 21:45
Расисти ли сте?NE :!: До скоро мислех, че не съм, понеже не мисля негрите и жълтите за по-низши, но се оказа, че съм, при това от най-върлите. Става въпрос за циганите. А вие на какво мнение сте изобщо за расизма? Mislia 4e e dosta tapo niakoi da razdelia horata,kato dori sas sebe si ne moje da se razbere :roll: :!: Споделете начини да се преодолее това, кажете конкретно нещо по въпроса - расисти ли сте, ако не сте, как постъпвате, като видите различен от вас (черен, жълт, кафяв, червен :) ). Какво мислите за крайностите, като куклус клан и скин хедс? Или за другите - от сорта "Евро рома" и хипарските движения, ционизма?Spored men 4ernite ili jaltiite izob6to ne sa zaslujil ignoriraneto na niakoi hora.No ciganite ne gi ponasiam.Ne 4e i edin negar ne moje da ubie.No ciganite predostata4no sa pokazali 6to za stoka sa :!: :evil: :!:

Елитоо , аз мн мразя цигани , поради това ,че крадът и куп други лоши неща ! За това че меришат,може да не е основание за убиване ама...

Не искам да ги убиваме , но все пак не йм е мястото тук ,да си направят държава мангалия или както искат да си я кръстат и да си живеят там !

Един негър едвали направил повече отколкото един бял ,просто кожата му е черна ,иначе е един от нас..!!

Всички носят душа !
Незнам , как ще се оправим с циганите,ама мисля,че насилието не е начина !

miloto_girl_4e
05-24-2005, 21:47
kato cqlo NE sam rasistka .. no sam protiv ciganite :!: prosto .. de da znam .. moje da ima i dobri cigani(sigurna sam,4e ima de) ama kradlivite i gadni cigani sa pove4e ot tezi,koito zaslujavat da gi uvajava6 :!:

tra^la^la
05-24-2005, 21:50
От всичко на света наи-мразя расизмът...и ЦИГАНИТЕ.
Вярвам това всички го знаете.Иначе-циганите са гадни...

devil4e
05-24-2005, 21:59
nqam ni6to protif nikoq rasa
i mislq 4e rasizma e za typi i
ograni4eni hora!!!
тва е най-вярното и точното мнение :!: нищо против циганите, негрите(познавам едно негърче голям сладур), жълтите(една корейка познавам много готина) и всички други. Имам против човешките пороци. Защо сте толкова ограничени? Хората не се делят на черни и бяли а на добри и лоши. Не слагайте всички под един знаменател :!: :evil:

Cyberdyne_101
05-25-2005, 07:09
Мразим всичко, що чернее и турчее в тази държава.
България за българите. Има цигани и турци, има проблем. Няма цигани и турци, има веро и сапун

Novkov
05-25-2005, 07:26
Protiv negri i kitaici nqmam nishto...protiv ciganite IMAM MNOGO(gadni,kradlivi sushtestva)!!!!!!

На същото мнение съм :!: :!: :!:

LunaTriCk
05-25-2005, 08:30
Нямам нищо против другите раси, освен циганите. Всъщност циганите изобщо не са раса или отделен етнос. Те са си номади. Скитащи племена. То хубу да си скитат ама поне да имаха малко лична хигиена, съвест и маниери. Живея точно до пазара и всеки ден трябва да им търпя нахалстовто и миризмата...
Да си основат едн държава и там да си живеят, защо трябва ние да търпим ?

monka
05-25-2005, 08:31
ujasno mrazq rasizma :x
nqmam ni6to protiv cigani, turci, kitaici, indqnci i kakvito i da e bilo :lol:
hora, razberete, 4e kakto ima gadni, mirizlivi, kradlivi cigani taka ima i sa6tite beli hora... :?
vsi4ko spored men si zavisi ot 4oveka, ot vazpitanieto mu, ot osloviata za jivot...ne moje6 da kaje6 "toi e lo6, za6toto e evrein" ili "toi e po-dobyr ot drugite, za6toto e bql"...kakto kaza VirginPunk,rasistite sa ograni4eni hora :!:

naty
05-25-2005, 10:01
против расизма сам...нямам ни6то против негри,китаици и там сички други нито против циганите...всичко си зависи от самия човеки от условията му на живот-не те са виновни че са такива

SuNnyTo
05-25-2005, 10:05
emi kato se zamislq imam protiv ciganite no vkraina smetka i te sa xora vinovni li sa che sa takiva mojexme i nie da budem takiva!!!otnosno drygite rasi ne nqmam

bulgarche
05-25-2005, 23:36
Има ли смисъл да пиша?

`cannibal`girl
05-25-2005, 23:41
ami kato cqlo nqmam ni6to protiv
drugite, no ima dve ne6ta koito mrazq
-> CIGANI I KUKI !!! taka 4e - da, donqkude
si padam razsistka!!

Immortality_
05-26-2005, 02:03
ami nyamam ni6to protiv nikoi...
vsi4ki imat pravo na jivot, samo 4e vseki si ima svoeto
myasto na tozi svyat i gledam az da si jiveya
moya jivot i "ciganite, itaicite, negrite, i t.n.) da si jiveyat tehniya :wink: