PDA

View Full Version : Sarce



Elitooooo
05-24-2005, 21:31
Ne e pisano ot men :wink:




Случвало ли ти се е да те одраска котка? На всеки му се е случвало, колко малка драскотина, а колко много боли, а? После седмици наред не може да заздравее и почти винаги остава белег! Представи си едно сърце, човешко сърце, което е цялото в подобни белези. Толкова много белези, толкова много кръв е изтекло от него, че ако бе щателно събирана таз кръв, то щяха да бъдат спасени поне два човешки живота! Това сърце го обичам много, толкова много, че реших да го предпазя от повече наранявания. Как ли? Ами как, като го измих от всичката кръв и нечистотии, избърсах го от прахта, всичко това направих доста грижливо. И го затворих в една стъклена кутия. Така то няма да бъде наранявано и съответно и то няма да наранява. То ако сега като се замисля … то никога никого не е наранявало – Е, не съвсем, но когато го е правило то е било за самоотбрана. Та така-а-а… реших да го запазя в стъклена кутия, но по невнимание съм избрал много дебело стъкло! В старанието си да го предпазя добре, май съм прекалил! И сега то само може да гледа света и да му се радва – както и светът да гледа него! Виждал съм го как тупти когато се влюби или развълнува, как безпомощно се хвърля по студените, стъклени стени на кутията. Но…не може да излезе! По същото такова невнимание съм сложил и много здраво лепило! Много съм невнимателен, нали? Вече повече от година стои в таз стъклария там, и няма излизане. Дали му липсва нещо? Или може би вече е свикнало да стои там, а? Не мога и да го попитам, то си седи там безмълвно, а и все по рядко го виждам да се мята по ледените стени на стъклото. Май свиква. А дали е правилно? Не знам. Ще ми каже ли някой? Има ли лек срещу самота? Има!?! Колко горчивки съм изпил от аптеката на живота. Колко пъти се лекувах и точно когато си мислиш, че си излекуван всичко започва от начало. Ти знаеш ли рецепта с която се лекува самота или се стопи стъкло? Ако знаеш, моля те да ми я кажеш, защото май живота изтича, като пясък между пръстите ми! И Аз не мога да го спра! А Аз скъпо ще ти се отблагодаря! Ще ти дам всичко! Даже ще ти подаря сърцето, да се грижиш за него и да го пазиш! Не е трудно, вярвай ми! То има нужда само от малко топлинка!
Р.А.

devil4e
05-24-2005, 21:52
леле.... уникално е :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

BABY_SEXY_GIRL
05-24-2005, 22:27
Мислех, че е някаква глупост, но останах впечатлена :) Докато го четох се насълзих :cry: , сърцето ми заби лудо, върховно е, не знам просто какво да кажа, но ще си го запазя :)

miloto_girl_4e
05-24-2005, 22:39
mnogo e dobro... mnogo e istinsko :!:
stra6no mi haresa.. raz4uvstva me :?

Elitooooo
05-25-2005, 08:59
A az sega go pro4etoh za parvi pat :oops:
veliko e prostotolkova istinsko,4ustveno,milto sarce... :( :( :( :(

naty
05-25-2005, 09:06
е тва наистина е мн добро..

LiNkiN4eTo
05-25-2005, 09:13
A az sega go pro4etoh za parvi pat :oops:
xaxaxaxaaaxaxa
basi vica :D
ne te li e sram da go kaje6 :twisted:

ycMuBkaTa
05-25-2005, 09:26
Много е хубаво наистина

AvLee
05-25-2005, 09:56
Това е като от "Малкия принц",само че розата е зместена със сърцето :wink:
Хубаво е!

incheto
05-25-2005, 09:57
mnogo e milo i hubavo i neznam .. :)

Обичам те
05-25-2005, 09:58
леле.... уникално е :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dorianchety
05-26-2005, 20:51
veliko eee :D