PDA

View Full Version : "Малки момичета с голями батковци"



foursquare
05-24-2005, 21:56
Реших да напиша тази тема , за да вида и ващо мнение за по този въпрос "Дали е нормално момичета (13-16)да ходят с доста по-голями от тях батковци(20-25)

За мен някакси това е ненормално,имам чувството ,че тези момчета се възползват от това ,че момичетата са малки и се хвалят тук там с какъв голям батко са и всички би дали за тях ..

Ако ме разбрахте исках да кажа, че се възползват най кратко казано , а това мен много ме дразниии !

Знам че тези момчета са доста по опитни от момчетата който са около 14-18, но знам ли .. някак си лудо ми стой в главата ;)

devil4e
05-24-2005, 22:04
ами аз ходя с 19 годишен, но само най добрите ми приятелки знаят щото не искам да го разтръбявм :!: незнам може и да е тъпо може и да е смешно, но.... аз си го обичам :oops:

^I don't give a fuck^
05-24-2005, 22:08
Хм,аз съм против.Защото : големите "батковци " обикновенно искат само секс.а проблема е ,че "малките момиченца" твърде много се влюбват :? И не ми попада приятеля ми да е по-голям от мен с 10 години.и аз какво да му говоря ?как да си пиша домашните ли ? :shock: и обикновенно интересите са различни .Това е което аз съм забелязала :wink:

DjunDjurliu6ka
05-24-2005, 22:13
. :)

Bimper-ska
05-25-2005, 10:20
Взаимно изгодно е - момичетата получават то "батковците" финансова подкрепа, която момчета на тяхната възраст не може да им осигури, а "батковците" ч..ат неопитни момиченца, което явно им доставя голямо удоволствие. Това по мое мнение си е чиста проба проституция.

Обичам те
05-25-2005, 10:25
Хм,аз съм против.Защото : големите "батковци " обикновенно искат само секс.а проблема е ,че "малките момиченца" твърде много се влюбват :? И не ми попада приятеля ми да е по-голям от мен с 10 години.и аз какво да му говоря ?как да си пиша домашните ли ? :shock: и обикновенно интересите са различни .Това е което аз съм забелязала :wink:

Абсолютно съм съгласен с това.Но и тук както навсякъде има изключения.

final_fantasy_fan
05-25-2005, 11:30
4estno kazano ne odobravqm tezi vruzki,no koi go e grija kakvo mislq az-koi sum,4e da kazvam dali tva e normalno ili ne.Kato se zamislq,tva men ne me burka,puk i seki si re6ava sam.Po4vam da go priemam za normalno-kato se ogledam iz dvora na daskalo ili po ulicite-vse nqkvi muni4ki(na godini) i do tqh nqkvi s 5-10 godini po-golemi.Ot staroto mi daskalo 2 momi4eta hodeha s 25 godi6ni!Puk i ot opit znam,4e pove4eto momi4eta si haresvat po-golemi.Az bih predpo4el da hodq s nqkoq na moqta vuzrast,a ne s po-malka

BlinDBoY
05-25-2005, 12:24
Ми имах един приятел той беше на 25 и ходеше с 14 годишно момиче....верно готина беше,но взаимно се...използваха!И кой е казъл ,че 18 годишните не са опитни нещо за мен ли искате да кажете :P :P :P :P

lady_bird
05-25-2005, 12:39
Ми имах един приятел той беше на 25 и ходеше с 14 годишно момиче....верно готина беше,но взаимно се...използваха!И кой е казъл ,че 18 годишните не са опитни нещо за мен ли искате да кажете :P :P :P :P ne milo,sus sigurnost ne stava duma za teb,za6toto az potvurjdavam,4e opredeleno si te biva. :lol:

sini4kata
05-25-2005, 13:18
e za liubovta nqma vazrastovi granici.koito go e izmislil e bil prav 8) spored men 14-18 godi6nite mom4eta mislqt nai mnogo za sex i o6te nekvi gluposti,no nai ve4e za tova kak da si namerat momi4e koeto da zadovoli seksualnite im nujdi :evil: az(naprimer) mnogo pove4e haresvam batkovcite...po red pri4ini :wink:

Ashley
05-25-2005, 13:34
И на мен повече ми харесват батковците, но не бих тръгнала с такъв,защото знам, че няма да ме приема насериозно.В крайна сметка всеки сам решава какво да прави и останалите нямат право да го съдят.

e4o
05-25-2005, 13:35
6toto malkite po-lesno 6te im pusnat na batkovcite, dokato edno ulegnalo momi4e na 20-25 dosta po-bano i trudno :shock: :!:

пипс
05-25-2005, 13:40
е аз разбирам разлика 2-3 години,но като видиш 14годишна с 25годишен е направо гадно!прилича ми на извращение.но както всички казаха до сега всичко опира до секса и парите

girlpower
05-25-2005, 13:48
Хаха аз пък сега ходя с един 21 гозишен а съм на 14!И със още един на 14,сега трябва да скъсам с единия ама не се знае кой...
Мисля че е нормално...

foursquare
05-25-2005, 13:52
Хаха аз пък сега ходя с един 21 гозишен а съм на 14!И със още един на 14,сега трябва да скъсам с единия ама не се знае кой...
Мисля че е нормално...

и кои ще избереш ? ;)

bulgarche
05-25-2005, 14:15
Взаимно изгодно е - момичетата получават то "батковците" финансова подкрепа, която момчета на тяхната възраст не може да им осигури, а "батковците" чукат неопитни момиченца, което явно им доставя голямо удоволствие. Това по мое мнение си е чиста проба проституция.
Еми явно "батковците" си падат помалките момиченца, защото те си мислят, че баткото им мисли само доброто :)

untoten
05-25-2005, 18:05
мен не ме впечатлява особено...ако ще и с 60 годишни да ходят, тяхна си работа.
най-добрата ми приятелка (17) се подвизава с индивид на 30 и мога да кажа, че са много симпатична двойка.

Twista
05-25-2005, 18:28
Баш големите фрапиращи разлики във възрастта не ми допадат много. Имам предвид около десет години. Просто не разбирам тези мъже какво искат от момичетата. Секс? Е, не знам, не съм си патила засега от батковци. Пък и най-голямата разлика с гадже, която съм имала е 4 години, която ми се вижда по-приемлива. Не знам как е във вашите очи.
Бе не подкрепям големите разлики, когато единия от двамата е непълнолетен.

AvaLan4e
05-25-2005, 18:59
hm mi shtnom sa nekade slad 13 tva ne e savsem pedofilsko, no kfo ne sam protif, moge i da sam no tva ne moge da se zabrani, na mene lichno shte mi e kofti da tragna s nekoi chichko, vapreki che e po umen opiten i tai natataka, niamam napalno sastveno mnenie

Dorianchety
05-28-2005, 10:28
spored men za lubovta nqma vazrast :roll:

sherry
05-28-2005, 12:13
aми аз не одобрявам момиче да ходи с по-голям за да го използва,защото той има кола и пари.Но ако се обичат тогава вече няма нищо лошо

She-Devil
05-28-2005, 12:44
Chesno kazano i az ne go udobrqvam,makar che sim probvala da byda s momche na 28 - nikakyv rezultat, zarqzox go. Toi mi ugajdashe adski mnogo i ....xvana me strax, che moje da izka i sex...
:roll: :roll: Vseki kazva che vyzrastovata razlika v lubovta ne nosi vreda, no prekalenata razlika razdelq t.nar. "vlubeni" na dva razlichni svqta! :roll: :roll: Mislq,che plus, minus 3-4 godini e v ramkite na normalnoto!!!:)

LUBOVTA E NESHTO XUBAVO, NO AKO SE KONSUMIRA BLIZO DO LUBIMIQ/-ATA V GRANICITE NA DOPUSNATOTO!

zElEnA^mAsLiNkA
05-28-2005, 14:25
Abe imam edna priqtelka k0qt0 si napravi seftet0 s nqkyf na 24 i celiq grad nau4i! I kf0 ? G0lqma rab0ta! Abe az ne bih trygnala s nqk0i sam0 6t0t0 e p0-0piten ili ne6t0 0t s0rta! Az predp04itam da si napravq sefet0 s nqk0i k0it0 si zaslujava! Ne mi puka 4e edi k0i si spal s edi k0q s 06te na 12-13 g0d! 11klas i 12klas RulzZz! haha :P

DeaTHroW_ReC_F
05-28-2005, 19:31
PEDOFILI! PEDOFILI!

за мене е недопустимо просто..
вие,съгласните с това,не виждате ли че тея батковците на малките момиченца са супер грозни?прави са че само за секс ги търсат тийнчетата(щастие е ако моми4ето има 13,не мислите ли?)
а тея малките пикли(не съм мн по-голяма де,ама не хода с "педофили") тръгват с грозниците само да се хвалят че гаджетата им са по-големи..
което е абсолютно глупаво..

според мене....всяко себеуважаващо се момче(тоест мъж..нали са над 20) няма да тръгне с малка..
аз лично не съм виждала някой печен и готин да ходи с 12-13 годишна;))


между другото GIRLPOWER
нека позная...ще избереш по-големия...защото кат напраите месец(ако напраите) щи подари плюшено мече,коет е купил с собствените си пари от денонощната му работа на която ходи,а не си е счупил касичката-прасенце за да го направи..
не се заяждам,така направи една съученичка бивша...

И между другото,е така да кажа...касичките прасенца ти излизат по изгодно,защото можеш да бъдеш с момчето-притежател по постоянно отколкото с приятеля ти дет бачка непрестанно..не мислите ли?

най-голямата ми разлика с момче..беше 3 години:Р и пак искаше мн мн мн секс;Р да го духа:Д

Dobrina
05-28-2005, 21:44
Имам следния въпрос: тези батковци на по 21-25 години толкова ли не могат да си намерят момиче на тяхната възраст или с една-две години по-малко, ами се хвърлят на 14-15 момиченца, които още нищо не са видяли от живота? Чудя се изобщо как им е интересно да се виждат с тях... те едва ли имат общи интереси и теми за разговор...
Когато бях на 14 имах възможност да "ходя" с едно момче на 18, но аз не го харесвах особено, пък и четирите години разлика ми се сториха много. Не се получи нищо (по моя вина) и никога не съм съжалявала за това :)

GeRyTo
05-28-2005, 22:04
Еми аз пък ще ви кажа, че всичко пак опира до човека и характера. Винаги могат да се намерят интереси дори разликата да е 10 години, ако характерите на двамата са сходни, ако имат еднакви възгледи по различните въпроси. Не може да отричаме просто така една връзка заради възрастовата разлика. Аз съм ходила с момче по голямо от мен със 6 години и мога да ви кажа, че това беше най хубавата една година от живота ми. Хем бяхме доста различни като хора пак имахме какво да си кажем и какво да правим заедно.

MuHepBa
05-29-2005, 13:11
Аз мисля, че Geryto е права ... Независимо от разликата в годините винаги могат да се намерят общи теми на разговор и т.н.
Аз примерно имам по-голяма сестра и от малка все ме мъкне с нейните приятели и да си призная с по-големите ми е мн по-приятно и по-лесно да си намеря обща приказка, общи интереси ...
А и невинаги "батковците" използват по-малките си приятелки ... Зависи си и от момичето, и от момчето, от начина им на мислене, от израстването ...
Не сте прави да съдите такива връзки ;) Ако видите 17 годишна с 27 годишен няма да си мислите, че е педофилия, нали?

Sk8er4o
05-29-2005, 21:10
А я си представете 15 годишен с 23-25 годишна КАКА :D 1 на милион може би !

LunaTriCk
05-29-2005, 21:27
За момичетата е яко да ходиш с по-голям за да си "гъзарка". А момчетата тръгват с по-малки щот на тяхната възраст момичетата харесват по-големи. Поне така мисля де. За фрапантните разлики от 6+ години си причините за момичетата пак са същите, а за момчетата(мъжете) предполагам са чисто животински привличания. Които минават за максимум година. Може да има и изключения, но те са малко сигурен съм. Други причини също могат да са вънщния вид. Не са малко случаите момичета на по 16 да изглеждат като 18. Ае много причини има. Не мисля, че може да се обобщи една главна. :roll:

problemniq
05-30-2005, 16:09
Мисля че момичетата си избират.Ако нагласата им се определя от това да излизат с мъже-тяхна работа.Все пак май това е мечтата на всяко ф-че(или на повечето)-едър,голям,красив,пари,кола .....

Liz
05-31-2005, 20:18
To v BG e Masovo taka...I da vi kaja za mn hora si q normalno..Dokato tuka vaob6te ne..Ami i az ne go odobravqm mnogo-mnogo...Vupreki 4e kato si bqh v BG i az 'hodih' s edin na 25..A az na 14...A to toi..Se hodi masovo s 14 godihni tuk-tame 15..Daje edna na 12 deto se prave6e na 20...Kato priqtel gotin 4ovek...Ama prosto nqma smisal ot taiva vruzki...I az ne gi odobrqvam...Sa nqkoi vika "nqma granici za lubovta" da ama misliteli 4e tova Opira Do Lubov???6toto az ne i to pri mom4etata/majete o6te po-malko...Prosto v tiq godini momi4etats sa edin akal a ve4e batkoncite na savsem drug...Sa ako be6e nqkakav okolo 20 svesten gotin, dobre mom4e ne bi se hvanal s 14-17 godi6na..Ayde 18 19 e po priemlivo da...Prosto nqma ob6ti temi..Ili interesi...Bezmisleni sa tiq vruzki...A momi4etata deto gi izpolzvat da se hvalqt i za kvo li ne sa Mnogo glupavi...Prosto e tupo ..za kvo?Za da te sravnqvat s prostutunkite i drugite kurvi li?
Az li4no skoro vreme ne bih tragnala s takav...

06-01-2005, 00:10
Елате пиленцаа при баткоооо 8) .

air_J
06-01-2005, 10:28
To v BG e Masovo taka...I da vi kaja za mn hora si q normalno..Dokato tuka vaob6te ne..Ami i az ne go odobravqm mnogo-mnogo...Vupreki 4e kato si bqh v BG i az 'hodih' s edin na 25..A az na 14...A to toi..Se hodi masovo s 14 godihni tuk-tame 15..Daje edna na 12 deto se prave6e na 20...Kato priqtel gotin 4ovek...Ama prosto nqma smisal ot taiva vruzki...I az ne gi odobrqvam...Sa nqkoi vika "nqma granici za lubovta" da ama misliteli 4e tova Opira Do Lubov???6toto az ne i to pri mom4etata/majete o6te po-malko...Prosto v tiq godini momi4etats sa edin akal a ve4e batkoncite na savsem drug...Sa ako be6e nqkakav okolo 20 svesten gotin, dobre mom4e ne bi se hvanal s 14-17 godi6na..Ayde 18 19 e po priemlivo da...Prosto nqma ob6ti temi..Ili interesi...Bezmisleni sa tiq vruzki...A momi4etata deto gi izpolzvat da se hvalqt i za kvo li ne sa Mnogo glupavi...Prosto e tupo ..za kvo?Za da te sravnqvat s prostutunkite i drugite kurvi li?
Az li4no skoro vreme ne bih tragnala s takav...
Е, каквъв е проблема да ходи с 14-17? Може пък да не си пада по амортизирани кифли. Излиза, че ако сме мъже на място трябва да ходим по възможност само с по-големи от нас, че да не ни сметнат за педофили. В краен случай, с някоя на нашана възраст. Не съм съгласен, определено! Провери във вашия род например каква е разликата на майка ти и баща ти, на дядо ти и баба ти и т.н. и ще видиш за какво говоря. :twisted:

foursquare
06-01-2005, 11:57
Айр_Джи,мисля че тя е права,пък не мислиш ли ,че има много такива "батковци" ,който използват момичетата , за да задоволят перверзните си мечти , който момичета на тяхната възраст не биха направили,защото имат акъл и по ред други причини.

Ето , преди 3 дена четох една тема в секс, където пише едно момиче на 14 години , и пише ,че се запознала с един "батко" на 20 години от чата и като се видяли ,говорили си ,говорили си , и като седнали ,той искал ,тя да му го пипа и т.н ... как възприемаш това ?

air_J
06-01-2005, 15:12
Айр_Джи,мисля че тя е права,пък не мислиш ли ,че има много такива "батковци" ,който използват момичетата , за да задоволят перверзните си мечти , който момичета на тяхната възраст не биха направили,защото имат акъл и по ред други причини.

Ето , преди 3 дена четох една тема в секс, където пише едно момиче на 14 години , и пише ,че се запознала с един "батко" на 20 години от чата и като се видяли ,говорили си ,говорили си , и като седнали ,той искал ,тя да му го пипа и т.н ... как възприемаш това ?
И такива има, но не виждам разлика до 5-6 години (като в случая) се приема за чак толкова ОГРОМНА. Момичето какво като е на 14? Ако иска иска, ако не се води изнасилване - това е! По тая логика излиза, че съм дете на педофил (разликата на нашите е 3 години, макар да са се запознали чак като студенти, разликата си е разлика и съм дете на педофили явно). :twisted:

foursquare
06-01-2005, 15:14
Яахах първо на наще разликата йм е 5 години , но са заедно след като са навършили пълнилетие..

сещаш ли се за какво ти говоря.. ;)

air_J
06-01-2005, 15:28
Яахах първо на наще разликата йм е 5 години , но са заедно след като са навършили пълнилетие..

сещаш ли се за какво ти говоря.. ;)
Разбирам, но не виждам голям проблем ако се харесват и разлилката не е например той на 21, а тя на 12. Минат ли 13 (тоест имат ли 14 навършени) вече са потенциална цел за мен (навърших предната седмица 20). Не виждам проблем. Рядко ми хващат окото точно 14 годишните, но това е друга тема. По-голямата драма е, че те харесват мен, следователно? Имам една от моята група например, която си пада по доста възрастни, и когато е била на 16 е ходила с един на 32 и е имало чувства по нейни думи. Много от момчетата използваме по-малките да ги боднем, но всяко правило си има изключения, а в този случай никак не са малко. По принцип като се женя искам жена ми да е много по-млада от мен, за да може докато ми става да е хубава още, пък после - каквото сабя покаже. Не одобрявам връзки например: 12-21, 13-25, 15-30, но връзки на 14 и над 14 годишни с 19-20-21 не ги приемам чак за толкова странни. И още нещо, никое момче няма да тръгне с едно момиче само, за да го нае.бе, защото за едното е.бане ще трябва да изтърпи бъзиците, на които неизбежно ще бъде подложен. :twisted:

GeRyTo
06-01-2005, 15:33
Абе air_J си е прав. Разлика от 5-6 години е нормална. Може би по-голяма вече не е приемлива,но не виждам какво пречи едно момиче на 14-15 години да ходи с някой на 19-20. Още повече, че има момчета, които дори на по 20 години се държат като абсолютни пубери.
Според мен, foursquare, мислиш доста консервативно. Може би, когато ти се случи да се влюбиш в момиче по малко от теб с няколко годинище разбереш за какво сме говорили в тази тема всъщност. :? :D

foursquare
06-01-2005, 15:41
Може би съм съгласен с твоя пост ,но до някъде.. искам да ти кажа.. ,че няма да има такова време когато ще се влюба в момиче доста по малко от мен,щото флумента съм с едно момиче което толкова много обичам,че едвали ще се разделим скоро.. а тогава , дано да няма такова време ,сигорно ще съм голям вече и едва ли ще се загледжам по малките момиченца..

GeRyTo
06-01-2005, 15:47
флумента съм с едно момиче което толкова много обичам,че едвали ще се разделим скоро..

Много се радвам за вас и дано наистина сте още много време заедно, но не викай дявола. Всичко е възможно и живота си прави най-гадните шеги с теб, когато най-малко очакваш и си неподготвен. :wink:

foursquare
06-01-2005, 16:15
Права си ;) благодаря за хубавите думи!

problemniq
06-01-2005, 16:25
Ами днес се позамислих, и доколкото ги познавам единственото- че намират нещо в доста по възрастните мъже което немогат да намерят другаде.Ако вземем за пример това че преди 20-30 и повече години предполагам това е било рядкост, то единственото което ми хрумна е че е заради новото време в което живеем(пари, коли, поемане на разноски, огаждане, общо взето пари)и разбирасе това което се наслагва от медиите-някоя сапунка къде излизат с доста по възрастни на годините на таткото и ги представят много щастливи.Абе важното е да се виждат мускулите, колата, и скъпите дрешки. И разбира се не всички ф-чета излизат с големи.

air_J
06-01-2005, 20:42
Може би съм съгласен с твоя пост ,но до някъде.. искам да ти кажа.. ,че няма да има такова време когато ще се влюба в момиче доста по малко от мен,щото флумента съм с едно момиче което толкова много обичам,че едвали ще се разделим скоро.. а тогава , дано да няма такова време ,сигорно ще съм голям вече и едва ли ще се загледжам по малките момиченца..
Брат, като ти гледам подписа и съм сигурен, че тази Мирела е на не повече от 15 години, което по твоите разбирания е малко момиченце. :twisted:

air_J
06-01-2005, 20:44
Може би съм съгласен с твоя пост ,но до някъде.. искам да ти кажа.. ,че няма да има такова време когато ще се влюба в момиче доста по малко от мен,щото флумента съм с едно момиче което толкова много обичам,че едвали ще се разделим скоро.. а тогава , дано да няма такова време ,сигорно ще съм голям вече и едва ли ще се загледжам по малките момиченца..
Брат, като ти гледам подписа и съм сигурен, че тази Мирела е на не повече от 15 години, което по твоите разбирания е малко момиченце. :twisted:

problemniq
06-01-2005, 20:45
Малей 15-годишните сега така ли изглеждат :shock: :shock: :shock: :roll:

GeRyTo
06-01-2005, 20:52
Може би съм съгласен с твоя пост ,но до някъде.. искам да ти кажа.. ,че няма да има такова време когато ще се влюба в момиче доста по малко от мен,щото флумента съм с едно момиче което толкова много обичам,че едвали ще се разделим скоро.. а тогава , дано да няма такова време ,сигорно ще съм голям вече и едва ли ще се загледжам по малките момиченца..
Брат, като ти гледам подписа и съм сигурен, че тази Мирела е на не повече от 15 години, което по твоите разбирания е малко момиченце. :twisted:

Абе той пича също е на 15! :)

CRaZy_IKT
06-02-2005, 22:47
A ne ste li se zamislqli che e mnogo po kofti kakata da e po dyrta-tva pa e vyrha na typotiqta!!!

air_J
06-03-2005, 11:43
Може би съм съгласен с твоя пост ,но до някъде.. искам да ти кажа.. ,че няма да има такова време когато ще се влюба в момиче доста по малко от мен,щото флумента съм с едно момиче което толкова много обичам,че едвали ще се разделим скоро.. а тогава , дано да няма такова време ,сигорно ще съм голям вече и едва ли ще се загледжам по малките момиченца..
Брат, като ти гледам подписа и съм сигурен, че тази Мирела е на не повече от 15 години, което по твоите разбирания е малко момиченце. :twisted:

Абе той пича също е на 15! :)
О, тогава спирам коментарите по темата. :twisted:

foursquare
06-03-2005, 12:33
Може би съм съгласен с твоя пост ,но до някъде.. искам да ти кажа.. ,че няма да има такова време когато ще се влюба в момиче доста по малко от мен,щото флумента съм с едно момиче което толкова много обичам,че едвали ще се разделим скоро.. а тогава , дано да няма такова време ,сигорно ще съм голям вече и едва ли ще се загледжам по малките момиченца..
Брат, като ти гледам подписа и съм сигурен, че тази Мирела е на не повече от 15 години, което по твоите разбирания е малко момиченце. :twisted:

Абе той пича също е на 15! :)
О, тогава спирам коментарите по темата. :twisted:

Еми,да аз съм на 15 .. ;) тя е колкото мен.. тъй че не влизам в тази графа :0

ABPopA
06-03-2005, 16:10
emi az nqmam ni6to protiv, vinagi gadjetata mi sa bili pone s 4-5 godini po-golemi ot men... ako ima nqkakva liubov, dori i malko privli4ane, za6to ne? ne trqbva da se propuskat 6ansovete koito ni se davat? i ne s7jalqvam za ni6to slu4ilo mi se dosega:) prosto si jiveq jivota taka kakto mi haresva, a kakto e pri vsqko momi4e k7deto i da bilo mom4etata sa vajna 4ast:) nqma da si hvana nqkoi koito e kolko mene i koito toku 6to po4vat da mislqt samo za broikata.... hubavo e mom4eto da e po-opitno i da d7rji na teb:) dori i da ne d7rji pone da te kara da se 4uvstva6 dobre, qko bilo to v legloto, na kafe, v reisa...:))
hvani si batko da ti e sladko:) hihi

problemniq
06-04-2005, 18:11
@ABPopA
Значи с някой на твоята възраст неможеш да се чувстваш добре, така ли?И защо мислиш че всяко момче на твоята възраст мисли за бройката?А замисляла ли си се какво ти дава по големия батко и дали случайно неможеш да го намериш в някой по-малък?Аз познавам една колежка на моята възраст в различни училища сме.Тя излиза с един по голям.И предполагам че страшноооооо много се обичат.Защото пича взима едни такива екстри в повечко и като ги няма му избива на агресия.И тя преполагам че не и харесва да я .... А ако случайно спре да взима може такава агресия да му избие че .... .Пожелавам ти да ти е приятно с всеки с който излизаш, но се позамисли какво искаш.

Ollas
06-05-2005, 18:52
Пробемът не е в годините, а в това, че единят(99% от случаите момичето) не е наясно какво става. Ако двамата знаят какво искат и го получават, защо не?

S C A N D A L O U S
06-05-2005, 20:55
tvurdo zavisi ot glednata to4ka:)
az sam na 18 i opredleno ne mi e intersno s vrustnici...po got mi e da se motkam s batkovci na 26-30 godini.....e zavisi si i ot samite hora de..razni sustareni,otpusnati durtaci opredelno ne me privli4at...no kompaniqta na po golemi me privli4a pove4e:)ne mislq 4e nito te se vazpolzvat ot men,nito az ot tqx....;)

morsmordre
06-06-2005, 10:41
Напълно ПРОТИВ!Заради тези "големи батковци", приятелките от квартала ни изоставиха (приятелите от квартала) и са им стана навик да ни зае*ават :evil: А и така ние, по-малките, имаме по-малък шанс да забършем някое гадже, ако трябва да се конкурираме с по-големите от нас.И става...shit!Мн се дразня на такива, но какво да правя - не мога да ги накарам да спрат, просто момичетата май се считат за по-важни като имат гадже на 17-18г.

06-06-2005, 10:44
Vijte tova:

Tema (http://teenzona.com/s.php?s=276)

Gore-doly vliza v temata :P

stasi
06-07-2005, 21:55
Abe hora ot cqlata rabota izliza 4e pove4eto ot vas sa na 14-15 godini!Ne iskam da prenebregvam mnenieto na nikoi no za nqkoi ne6ta ne ste pravi!
1.Mom4etata ne izlizat s malki zaradi sexa!tova e to4no obratnoto-kolkoto e po-malko momi4eto,tolkova po-trudno puska,osobeno ako e devstvena!
2.Momi4etata ne tragvat s po-golemi zaradi parite ili kolite,koito te imat(te ne vinagi gi imat)!Te go pravqt,za6toto 1mom4e na 17-18 e mnogo po zrqlo ,otkolkoto na 15!razsajdava po savsem razli4en na4in(naprimer az kato bqh na 15 mom4etata v moq klas igraeha na pokemon ili ne6to takova)!
3.A za frapira6tata razlika-tova ve4e e gadno i gnusno!razlika ot 10+si e napravo PEDOFILIQ!tova moje da go napravi samo nqkoi zagorql 4i4ko

06-07-2005, 23:29
Abe hora ot cqlata rabota izliza 4e pove4eto ot vas sa na 14-15 godini!Ne iskam da prenebregvam mnenieto na nikoi no za nqkoi ne6ta ne ste pravi!
1.Mom4etata ne izlizat s malki zaradi sexa!tova e to4no obratnoto-kolkoto e po-malko momi4eto,tolkova po-trudno puska,osobeno ako e devstvena!
2.Momi4etata ne tragvat s po-golemi zaradi parite ili kolite,koito te imat(te ne vinagi gi imat)!Te go pravqt,za6toto 1mom4e na 17-18 e mnogo po zrqlo ,otkolkoto na 15!razsajdava po savsem razli4en na4in(naprimer az kato bqh na 15 mom4etata v moq klas igraeha na pokemon ili ne6to takova)!
3.A za frapira6tata razlika-tova ve4e e gadno i gnusno!razlika ot 10+si e napravo PEDOFILIQ!tova moje da go napravi samo nqkoi zagorql 4i4ko

Знаеш ли какъв ти е проблема на теб ? Това, че слагаш всички под общ знаменател!

stasi
06-08-2005, 13:56
dobre de izvinqvam se!nqmam predvid vsi4ki,za6toto vseki 4ovek e razli4en,no v pove4eto slu4ai e taka!vse pak tova e moe li4no mneniei mislq 4e sam prava!

Menschenfeind
06-12-2005, 14:02
Нищо,тъкмо ги обучават батковците.България така и така е станала фабрика за курви-кво се учудвате...