PDA

View Full Version : Kak da se spravim s vrednite hora...



Emiliano`
05-26-2005, 01:02
Neznam dali temata mi e to4no za tuka ama adi kakto i da e :PP Ne vi li se e slu4valo v ejednevieto da se sbluskate s vredni,nepriqtni za vas hora...koito se opitvat po nqkakuv na4in da vi zlepostavqt govorqt lo6o za vas pred drugi daje i pred samite vas..opitvat se da vi koplkeksirat interesno mi e da 4uq mnenieto na serizni hora kak se spravqt s takiva hora kak im protivodisetvat i vuob6te kak se spravqt po kakuv na4in s vrednite sluhove....4akam va6ite mneniq.

1 точка от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

05-26-2005, 01:11
Бия ги по главата с щангата за гуми :lol: Бати темата, некой като не те кефи просто не му обръщаш внимание, ако продължава му правиш забележка, и после зимаш щангата и.... :twisted:

Immortality_
05-26-2005, 01:48
ami kakvo ti puka ?!
vinagi gi e imalo i 6te prodalji da gi ima...
kakto kaza Oyama (off topic- LUBOFFff MOYA :lol: )
ne im obra6tai vnimanie i nai-vajnoto-
Nikoga ne padai na tyahnoto nivo :wink:
nyama smisul !

APXOHT
05-26-2005, 08:03
A we 4ove4e da ne ti puka. To ako horata te uvajavat nema da im vqrvat na tiq kreteni...

^I don't give a fuck^
05-26-2005, 15:54
Ами напръскай ги с Raid...баси безмислената тема :shock:

Ekita
05-26-2005, 16:07
4e mnogo interesno na teb kvo ti puka kakvo kazvat nqkvi si otrepki za teb?!?Te ne mogat po nikakyv na4in da promenqt mnenieto ili otno6enieto na horata,na koito naistina dyrji6,taka 4e mainata im!

sherry
05-26-2005, 18:42
Да не плащаш данък"обществено мнение"?Какво ти пука,че говорят гадно за тебе?Важното е ,че има хора,които те обичат и които държат на теб-само тяхното мнение е важно.Игнорирай напълно негативните хора и негативните емоции.Въпбще да не ти пука-Be happy :wink: :D

Dorianchety
05-26-2005, 18:46
prosto ne govorq s tqx,pod dostoinstvoto mi e :D

Mikohito
05-26-2005, 20:29
Според мен човека не е пуснал темата защото го интересува какво говорят за него.А просто са го злепоставили пред някой когото харесва.

terkata
05-26-2005, 20:46
Neznam dali temata mi e to4no za tuka ama adi kakto i da e :PP Ne vi li se e slu4valo v ejednevieto da se sbluskate s vredni,nepriqtni za vas hora...koito se opitvat po nqkakuv na4in da vi zlepostavqt govorqt lo6o za vas pred drugi daje i pred samite vas..opitvat se da vi koplkeksirat interesno mi e da 4uq mnenieto na serizni hora kak se spravqt s takiva hora kak im protivodisetvat i vuob6te kak se spravqt po kakuv na4in s vrednite sluhove....4akam va6ite mneniq.

Da vinagi 6te ima takiva vredni hora koito iskat ili da te kompleksirat ili kato razpravqt sluhove da te zlepostavqt...za sega ne mi se e slu4valo nqkoi da me obijda v liceto sigurno sa go pravili zad gurba mi no 6tom ne sa mi go kazali na men az gi smqtam za jalki i nqma za kvo da im se vruzvam slu6ala sum i mnogo kluki po moi adres da ponqkoga mi stava gadno no ve4e re6ih 4e tova sa hora koito go pravqt za da vnasqt intriga i zavijdat i znam 4e imam istinski priqteli na koito da raz4itam taka 4e ni6to ne pravq s tezi hora no kazvam si istinata kato 4uq nqkoi sluh

svetla_88
05-26-2005, 20:50
ами да случвало ми сее и колко още ще ми се случва няма как просто все има завистливи и гадни хора

LiNkiN4eTo
05-27-2005, 06:38
abe kill nared i tva e :lol:

AvLee
05-27-2005, 08:57
Баси и смислените отговори дет дадохте(някои от вас) :evil:
Вместо да успокоите човека..видяхме коко сте умнички и какви умни лафове знаете.
Като нямате какво да пишете,не пишете.
ПП:знам,че и аз не казах нищо!

Има хора,които ги интерресува кой какво мисли за тях и дори да мразят тоя дето ги казва тия неща - пак му правят впечатление.И наистина начина е да се опиташ да не им обръщаш внимание,и да те интересува мнението на тия,които те обичат,а не на тия които те мразят:)

HELPER4E
05-27-2005, 09:25
"Spoko 4ove4e" priemai vsi4ko na bazik i im otvrushtai s oshte po ostroumni i po zlepostavqshti shegi4ki taka da gi nare4em i te kato se iznervqt na teb shte ti e qko

SneJna_
05-29-2005, 18:16
kat im kaja dve prikazki i te mlakvat

Nokola1
06-29-2005, 14:45
"вредните хора" обикновено имат причина за да се държат така. Те не разбират, че да вредят на другите, вреди и на самите тях. Обикновено има просто обоснование за "вредното поведение". Възможно е да се чустват заплашени, заради теб, ако смятат че си по- (добър, красив/а и други) от тях. Възможно е да имат общи интереси с теб и да те смятат за по-добър.

Моят съвет е просто да бъдеш себе си и да се опитваш да разбереш какво се крие зад поведението на "вредните хора". Ще видиш, че такива хора често са с ниско самочуствие или не се разбират добре с другите и имат ниакакъв проблем.

А колкото до бързо премахване на вредата от "вредните хора", един възможен начин е директно да им кажеш пред много хора (приатели, познати) с какво са ти навредили и да не го повтарят. Този начин обаче може би няма да им помогне, въпреки че е много вероятно да престанат с вредата си относно теб.

Поздрави. :)

Dharma
06-29-2005, 19:09
ami na takiva horica ne im obru6tam vnim., no ako po4nat ne6to seriozno da me draznqt si im go vru6tam tupkano 8)

xandria
06-29-2005, 19:22
vredno hora vinagi ima.Ne moje6 da se spravi6 s tqh.Te prosto su6tesvyvat za da moje6 da tazli4i6 vse pak vrednite ot drugite,ne e li taka?

bulgarche
06-29-2005, 19:24
Neznam dali temata mi e to4no za tuka ama adi kakto i da e :PP Ne vi li se e slu4valo v ejednevieto da se sbluskate s vredni,nepriqtni za vas hora...koito se opitvat po nqkakuv na4in da vi zlepostavqt govorqt lo6o za vas pred drugi daje i pred samite vas..opitvat se da vi koplkeksirat interesno mi e da 4uq mnenieto na serizni hora kak se spravqt s takiva hora kak im protivodisetvat i vuob6te kak se spravqt po kakuv na4in s vrednite sluhove....4akam va6ite mneniq.
[/b]

Постоянно имам противоречия с такива хора. Преди се изказах много злобно и много щях да пострадам, но бащата и директора застанаха зад мен и се оттървах. Има обаче и друг проблемен идивид от който засега завися, но иначе,ако не ше толкова злобна щях да й кажа всички директно, но тогава няма да е 95%, ами 100& сигурно скъсването ми на изпитите

BlinDBoY
06-29-2005, 22:06
Рецептата е бой на лягане и на ставане!!! :P

Kremana
07-02-2005, 11:09
"Nokola1:

"вредните хора" обикновено имат причина за да се държат така. Те не разбират, че да вредят на другите, вреди и на самите тях. Обикновено има просто обоснование за "вредното поведение". Възможно е да се чустват заплашени, заради теб, ако смятат че си по- (добър, красив/а и други) от тях. Възможно е да имат общи интереси с теб и да те смятат за по-добър.

Моят съвет е просто да бъдеш себе си и да се опитваш да разбереш какво се крие зад поведението на "вредните хора". Ще видиш, че такива хора често са с ниско самочуствие или не се разбират добре с другите и имат ниакакъв проблем.

А колкото до бързо премахване на вредата от "вредните хора", един възможен начин е директно да им кажеш пред много хора (приатели, познати) с какво са ти навредили и да не го повтарят. Този начин обаче може би няма да им помогне, въпреки че е много вероятно да престанат с вредата си относно теб."
Napalno saglasna!;)