PDA

View Full Version : Относно абитуриентските балове ...



Крисо
05-26-2005, 17:00
Много ми е тъпо! Братовчед ми завърши сега и вчера му беше бала. Той учи в същото училище в което и аз, а аз сега завършвам 9 клас. И ми е много тъпо, днес беше първия след като ги няма 12 клас и ебати пустото и ебано даскало. Няма на кой да кажеш две думи на кръст. Много ми е мъчно за това, че сега завърши, а и от неговия клас от 137 училище имах много добри бриятели, е то още ги имам, но така не мога да ги виждам всеки ден. Просто исках да си споделя и това е общо взето. А и забравих да напиша, че моя випуск е много тъп, от всичките 3 класа които сме се събираме около 10-15 човека които са пичове, другите са ебати тъпаците. И се надявам да викна за тогава братовчед ми който завърши и още двама човека от неговия клас и два пича от стария ми клас, но и той днес ме сдуха малко като му разправях тея неща и ми каза, че сигурно до тогава ще съм ги забравил(тези два пича от неговия клас) и аз за това се сдухах и му казах да ме води на всякакви дискотеки и купони където ще се събират и това ми е надеждата да не се отчуждиме. Благодаря ви за вниманието и още един път казвам, че само искам да си споделя с някой.[/code]

Крисо
05-26-2005, 18:12
Вие как бихте се почувствали при подона ситуация?

BroKeN^DreAmZ`f
05-26-2005, 18:53
mi az predpolagam 4e syshto bh se po4uvstvala kakto tebe :?

nadet
05-26-2005, 21:15
Am da i az go izpitvam sega i mi e mn ma4no i krivo ama pyk...takava e,vse pak horata idvat i si otivat a zq tah 6te ti ostane samo spomen4eto,koeto ne e malko...:)

BlinDBoY
05-26-2005, 21:42
Ами да нормално е да ти липсват....все пак ние правим шоуто из даскало...базикаме се с учителите гаврим се....в кръга на шегата с малките....7-8 клас....:) отваряме врати насам натам...изкарваме ученици от часовете крещим УВОЛНЕНИЕЕЕ по коридорите и когато ние си тръгнем от тва даскало..не е същото..няма ги тези закачки ебавки..става едно шибано еднообразие.... :wink: :wink:

Dorianchety
05-27-2005, 11:17
moje bi i az kat teb :roll:

DanGeR^F
05-27-2005, 14:51
hm и в нащо даскало по малките (следващия випуск) казаха че им липсвали муцуните ни :)....то и на мен не ми се завършваше ама пораснахме в тва даскало си беше баси якото тия години :cry:

Ashley
05-27-2005, 14:53
Знам,че ти е кофти ,но спокойно.И аз имам още много време докато завърша и ми е тъжно,когато изпращаме 12 клас в училище.