PDA

View Full Version : Зависими ли сте?



Bimper-ska
05-27-2005, 22:46
Много ще се зачудят защо тук пускам тази тема, обаче точно ТУК е мястото!
Зависими ли сте от нещо? Искам да кажа, не само цигари, алкохол, наркотици. Зависимост може да се развие и към храни - например захар. А преди малко по телевизията казаха, че в Китай открили клиника за зависими от ИНТЕРНЕТ! Даже на физиологично ниво се развивала зависимост :shock: А до колкото знам, ТВ също предизвиква зависимост. В един филм, главната героиня казваше, че всеки е зависим от нещо, както тя казваше "Всеки има своя Джак. Моят е хероина, твоят е алкохола. Но всеки е зависим от нещо".
Кой е вашият Джак :?:

Raliiiiiiiii
05-28-2005, 08:57
Moje bi sam zavisima ot LUBOVTA bez neq ne moga........................... :oops: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

miloto_girl_4e
05-28-2005, 09:09
mi .. to i az malko ili mnogo zavisa ot interneta :?
nekvo kato nqmam NET i mi e sku4no .. de da znam ..
vsi4ki mi friends vlizat v IRC i mi e po lesno naprimer v 4ata da se razbirame koga i kude 6te izlizame..
a i obi4am da si gubq vremeto iz web prostranstvoto :oops:
ina4e ... de da znam ot kvo drugo moje da se kaje,4e sam zavisima .. mai nqma takova ne6to ...
puk i dori da si zavisim ot ne6to,ako ima6 silna volq ne ti pre4i da se otkaje6 ot nego :!:

05-28-2005, 11:09
haha lubov nqma za da si zavisim pt neq liglooo :lol: :lol: :lol: :lol:

sini4kata
05-28-2005, 14:31
e i az sam zavisima ot razni ne6tica :roll:
ot NET,TV,GSM i ot priqtelite si

Jessika_MG
05-28-2005, 18:35
E az mai 6te izkaram nai-sme6niq otgovor na v1prosa.Az ot malka obi4am obiknovrni soleti i do sega 16 godini ne sam sprqla da si gi hapvam :roll:

Immortality_
05-28-2005, 19:09
[color=blue]ami... 1

mira_
05-28-2005, 20:07
аз съм мега пристрастена към интернет..
е това не знам трябва ли да го кажа..ама много обичам да правя..хмм орална любов :oops: може да се каже, че и към това съм пристрастена.
Аа да, и Зайо Байо с лук-в промишлени количества мога да го ям :wink:

Elitooooo
05-28-2005, 21:58
Много ще се зачудят защо тук пускам тази тема, обаче точно ТУК е мястото!
Зависими ли сте от нещо? Искам да кажа, не само цигари, алкохол, наркотици. Зависимост може да се развие и към храни - например захар. А преди малко по телевизията казаха, че в Китай открили клиника за зависими от ИНТЕРНЕТ! Даже на физиологично ниво се развивала зависимост :shock: А до колкото знам, ТВ също предизвиква зависимост. В един филм, главната героиня казваше, че всеки е зависим от нещо, както тя казваше "Всеки има своя Джак. Моят е хероина, твоят е алкохола. Но всеки е зависим от нещо".
Кой е вашият Джак :?:Zavisima predi biah ot jina,birata[alkohgola],no ve4e ne.A po princip ot kolata :? :)

blackboy
05-29-2005, 06:35
Точно интернета е моята любов :lol:
най-много седмица съм издържал без него...
после почнах да ходя на зали..докато не ми
върнаха нашите компа..

05-29-2005, 07:55
amI i az mai sam pristrastena nai mnogo kam kompa si i interneta.. Dori i da nqmam net ne izdarjam hodq po zali i taka.. a predi dori sam revala ako mi spre neta po nqkvi pri4ini .. za druga zavisimost ne se se6tam ama moje i da imam :roll:

SisTeR`oN`MaXa
05-29-2005, 07:56
amI i az mai sam pristrastena nai mnogo kam kompa si i interneta.. Dori i da nqmam net ne izdarjam hodq po zali i taka.. a predi dori sam revala ako mi spre neta po nqkvi pri4ini .. za druga zavisimost ne se se6tam ama moje i da imam :roll:

Госта бях аз :!: :o

naty
06-02-2005, 15:08
нет,нет нет...нез нет не мога просто...да спре за 10мин и почвам да се чудя кво да прая напро ми идва да се гръмнаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/b0/shot.gif

morsmordre
06-02-2005, 18:53
Ами...зависи от каква гледна точка...Ако става дума за нещо по-интимно, съм зависим от момичето, което толкова мн обичам, но не мога да бъда с нея, защото тя всъщност обича друг кретен, който не я обича и се държи...идиотски с нея...И съм толкова зависим от нея, че даже напуснах последните часове един ден, за да мога да се видя с нея :roll: :oops:
Другото нещо, от което съм зависим, е колата.Не защото мн я харесвам, а защото имам здравословни проблеми и колата...Като че ли успокоява..Може и да знаете, но в колата има една съставка - фосфорна киселина.Това се използва при язва или нещо подобно.Неееее, нямам язва, според лекарите имам географски език, но то пък изобщо не е географски език, той има други симптоми.И езика ми е на дупки и страшно мн боли от колата, но аз я използвам, за да успокоя предишната болка.И така...Няколко мига на болка от фосфорната киселина ми действат като обезболяващи няколко секунди след това. :arrow: Мн хора са ми казвали, че съм мазохист, ама :oops: :P

Ollas
06-04-2005, 13:01
Освен към цигарите съм зависима и към безкрайното висене пред компютъра и ровенето в интернет.

Breakaway``
06-04-2005, 16:47
Зависима съм от нета! :P Напълно се сдухвам като спре /а тва се случва... често :? / Също съм зависима от музиката, не мога без нея. :)

lov3`sk8
06-04-2005, 18:05
Опитвам се да не бъда :!: :!: :!:

bulgarche
06-10-2005, 19:19
Зависим съм от: Сладкото (вафли, щоколад...), родителите си

javor
07-31-2005, 10:54
Kam jointa ako ne pusha po4vam da se nerva i nemoga da si govora s nikoi ;)a drugo kum 6okolad :)kato go qm i mnogo se uspokoqvam sigorno za twa

Sportexz
07-31-2005, 11:55
Аз съм зависим към киселото мляко не мога да си представя да заспя без да съм изпил 2 преди т'ва:-)

magrathea
08-02-2005, 22:51
ми де да знам...не мога точно да кажа...към цигарите...ако не пуша ставам няква нервна...на морето от дискотеката например си тръгнахме към 4 и продължихме да пием на плажа и едни се върнаха до хотела да вземат не6то връхно че беше студено и ми взели и чантата с цигарите...и от 4 до 7...без цигарите как се бях изнервила...и не така нарочно...незнам беше много странно...те се чудеха какво ми става щото цялата вечер беше много яко....
иначе ако съм без нет или без телефон се чувствам много изолирана...ама не вярвам тва да е зависимост... :roll:

Player
08-02-2005, 23:00
Зависим съм към едни медикаменти,ама предпочитам да ги премълча

bebe`16
08-02-2005, 23:05
Зависима съм от нета! :P Напълно се сдухвам като спре /а тва се случва... често :? / Също съм зависима от музиката, не мога без нея. :)

охааа същата работа е и при мен :lol:

^FaiNt^F
08-03-2005, 10:57
Abosliutno pristrastena sym kym sladkoto, neta i muzikata a da-i motaeneto s fr!!! Oba4e vse pove4e ne izdyrjam i bez cigariiiii mnou gadno! :oops: :(

AmFeTcho
08-12-2005, 09:35
pi4ove az sum probval si4ki vidove narkotici i produljavam v momenta sum na Treva Amfetamini i X-tazi halucinira6ti gubi i Lsd probval sum i Heroin kum nego se ribva6 no kum drugite narkotici zavisimosta e psihi4na mislite si 4e ste zavisimi kam treva prosto taka mislite samo kum hero moje da se ribne6 e kam drugite su6to se ribva6 sa6toto te kefat heroto e nai golemiq bokluk pri narkoticite edvam go sprqh ! ot nego se omira nai burzo ;}}} e az bqh samo 1 mesec na Hero

opasno_charovna
08-29-2005, 18:16
az sam pristrastena mnoo ot interneta,cigarite i pr mi bez teq 3 ne6ta nemoga

cMeTaHka
12-14-2005, 22:19
pristrastena sam kum kolata,muzikata,nai-dobrata si priqtelka,cigarite i jointa(kum drugite narkotici ne sam se pristrastila)

Nekasa4a
12-14-2005, 23:52
Zavisimost opredeleno Komutara. Moga i meseci bez nego na kato sedna i nqma spira4ki stoq si i si stoq dori i da mi e skuka i da nqma kakvo da praq q cakna igri4ka q razlgedam nqkoi sait q pusna nov film abe ludnica :twisted:

Vapreki 4e znam kakvo e zavisimost kam po silni ne6ta i 6tom sam imal volq da se spravq s tqh komputara ne e zavisimost a e slabost :D

TaStEy
12-18-2005, 15:08
dam i az moje da se kaje 4e sym pristrastena kym:
sladkoto(opitvam se da go namalq:)
cigarite(mislq ot nova god da gi spiram:)
kym net-a(i nego mislq da namalq:)
i mojebi muzikata.... :lol:

hamilcar
12-18-2005, 16:41
Ми не няма такова нещо от което съм зависим.

rosskata
12-19-2005, 07:44
Ами... ЗАвисима съм от цигарите, кафето,алкохола(е, тука не чак зависима), шоколада, колата,смешните чанти, излежаването до късно, тъпите шегички, белота,котката ми и... Айде стига засега...

SyLZaTa
12-19-2005, 07:56
te toq forum :oops:
cigarite - ama sled n.g. sha se spirat ...
alkohola ...

Waterhand
12-19-2005, 12:45
Изцяло към футбола... немога без него... ако някой мач се развива кофти за мен после до следващия ми е такова... също нещо без което немога е гаЖето... :P

aBnOrMaL_BaBy
12-19-2005, 22:30
Абе вие май не правите разлика между слабост и пристрастеност а ? 8) Е тогава и аз ще отговарям както и вие..
Пристрастена съм към музиката(през цялото време трябва да слушам музика, ако не слушам тогава ще си пея или ще тананикам), към дъвките тъмно-син орбит(просто не мога да изляза от нас без да имам такава дъвка в устата.. а ако нямам - тичам до най-близкия магазин), телефона ми(ако го няма усещам някфа огроооомна липса), към пиърсингите(като си направиш един после не можеш да спреш) и днес установих че съм мноооооого пристрастена към ФоксЛайф ! Ужас спряха ми програмата и цял ден не спирам да мърморя нервна съм, нареждам всички.. просто не ми заставайте насреща...
Иначе определено имам слабост към интернета. Не към компютъра, а към ИНТЕРНЕТА. И не за друго, а просто защото по принцип нямам какво да правя, ведната сядам на компа там чаткам,отварят страници и т.н. и времето минава бързо ... а когато нямам нет май повечето ми време минава в спане... :lol:

П.П. Към нещата които съм изброила не включвам там най-добри приятели, роднини и т.н., защото към тях не съм просто пристрастена, аз ги ОБИЧАММММ :wink: :lol: :P

Michelle_la_charmante
12-21-2005, 21:04
Много ще се зачудят защо тук пускам тази тема, обаче точно ТУК е мястото!
Зависими ли сте от нещо? Искам да кажа, не само цигари, алкохол, наркотици. Зависимост може да се развие и към храни - например захар. А преди малко по телевизията казаха, че в Китай открили клиника за зависими от ИНТЕРНЕТ! Даже на физиологично ниво се развивала зависимост :shock: А до колкото знам, ТВ също предизвиква зависимост. В един филм, главната героиня казваше, че всеки е зависим от нещо, както тя казваше "Всеки има своя Джак. Моят е хероина, твоят е алкохола. Но всеки е зависим от нещо".
Кой е вашият Джак :?:

Emi, da.Za radost vse o6te zavisq ot roditelite mi :roll: :)