PDA

View Full Version : Завърнах сееее :)



mishooo
05-28-2005, 18:31
Е това е от 1 година сигурно не съм писал в тоя форум :(
Даже сега забелязах че някои хора дето ги познавах едно време са станали модератори :)
Ае са сигурно ще я делнете тая тема ма се пак да си я пусна :):):):):):):)

VirginPunk
05-28-2005, 18:58
и помни ми думите, ще се разочароваш :roll:
п.п. и аз съм отдавна в форума и те помня,
просто ме банваха 8 пъти и ся съм с друг
ник:)

ProstoAz
05-28-2005, 19:11
Ами честито завръщане!
Аз пък не мисля, че ще се разочароваш от форума... :roll: А и във връзка с това само да кажа: VirginPunk, разочарованите не седят във форума - схвана какво имам в предвид предполагам! :P
А иначе, mishooo, аз те помня...особено по аватара, които толкова време не си го сменил. :P

mishooo
05-28-2005, 19:14
и помни ми думите, ще се разочароваш :roll:
п.п. и аз съм отдавна в форума и те помня,
просто ме банваха 8 пъти и ся съм с друг
ник:)

Е то сега пак да земат те баннат :(



А иначе, mishooo, аз те помня...особено по аватара, които толкова време не си го сменил.
Е тои си е як :) поне хората го харесваха едно време като правехме класации за аватари :)

05-28-2005, 20:22
Nqmam nikav spomen za teb! ama chetito ti zavrashtane anyway!

BABY_SEXY_GIRL
05-28-2005, 20:23
Здрастииииииии, аз те помня, надява се и ти мен ( :P ) :)
И аз съм оптимистично настроена и мога да те уверя, че няма да останеш разочарован, все пак екипа е по-голям, всичко се разнообразява и форума върви нагоре :wink: Това, че има масово баннати не се харесва на никого, но такива са правилата, а все пак те са за всички :( Бъди примерен потребител и няма да имаш problems :P
Радвам се, че все пак някои хора се връщат, освежително ми действа :lol:

Bolid1
05-28-2005, 20:34
Abe ne te znam koi si, ama "4estito" ti zavryshtane :D :D I az mislq 4e shte ostanesh razo4arovan...
Btw Prosto az f, mi qvno az sym razo4arovana, shtot ne sedq vyv toq forum...

miloto_girl_4e
05-28-2005, 21:13
hey,mi az tebe mnogo,mnogo da ti kaja ne te pomnq..
sega kato ti vidqh avatara se setih,4e predi sam go vijdala.. ama nqkakvi vpe4atlenie ot tebe nqmam..
ama ni6to de,sega nali 6te si redoven,6te te opoznaq :D ae 4estito zavru6tane,dano ti haresa foruma kakav e stanal :wink:

Immortality_
05-28-2005, 21:57
eee...az ne te poznavam...
nova sam za tva ...
no se radvam ami !!!
kolkoto pove4e, tolkova po-veselo :D

DarthRevan
05-28-2005, 23:03
abe ko**le ti kvo pravi6 tuka be :) lamer malyk...neznaeh 4e pose6tava6 foruma....est ako si toq koito si mislq no veroqtno si :D dobre do6yl da si...v smisyl dobre zavyrnal :P

air_J
05-28-2005, 23:44
Е това е от 1 година сигурно не съм писал в тоя форум :(
Даже сега забелязах че някои хора дето ги познавах едно време са станали модератори :)
Ае са сигурно ще я делнете тая тема ма се пак да си я пусна :):):):):):):)
Брат, аз изобщо не те знам кой си, и никога не съм те знаел, но се радвам, че идваш пак в сайта. Ако не друго, то поне ще си имам адащ. :twisted:

mishooo
05-29-2005, 00:11
Здрастииииииии, аз те помня, надява се и ти мен ( :P ) :)
И аз съм оптимистично настроена и мога да те уверя, че няма да останеш разочарован, все пак екипа е по-голям, всичко се разнообразява и форума върви нагоре :wink: Това, че има масово баннати не се харесва на никого, но такива са правилата, а все пак те са за всички :( Бъди примерен потребител и няма да имаш problems :P
Радвам се, че все пак някои хора се връщат, освежително ми действа :lol:

Незнам защо ама бях сигурен че ще се сетиш - му другото то4но теб имах преджид не някои са станали модератори ;)
Не помна от каде тоцхно те помня и аз маа те помня ;) е ж краина сметка нема лошо :)
Хех за пражилата требе да зема ги четна малко :П ;)



abe ko**le ti kvo pravi6 tuka be lamer malyk...neznaeh 4e pose6tava6 foruma....est ako si toq koito si mislq no veroqtno si dobre do6yl da si...v smisyl dobre zavyrnal

Е те тебе братле не очаквах те жидя тук ама ко да се праи :) нема лошо .
Ма ти си млад потребител още :P :twisted: Иь че съм гаден

Малиии тая моя тема оба4екак я пуснах на шега то бая мнения събрало :lol: :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
05-29-2005, 17:22
az ne te znam

MyCuHkA
05-29-2005, 20:33
mishooo ... знаеш ли .. по някакъв начин аз те помня.. дали от спомена който ме връхлетя когато видях аватара ти или просто си ми направил силно впечатление наистина те помня... амм наистина се радвам че си се върнал.. а защо си беше тръгнал??

mishooo
05-29-2005, 21:36
mishooo ... знаеш ли .. по някакъв начин аз те помня.. дали от спомена който ме връхлетя когато видях аватара ти или просто си ми направил силно впечатление наистина те помня... амм наистина се радвам че си се върнал.. а защо си беше тръгнал??

Незнам и аз по едно време реших че ми е тъпо да пиша във форуми ама сега се сетих че е готино и така реших и се журнах :Д

GeRyTo
05-29-2005, 21:46
Абе да ти кажа нямам нииикакъф спомен за тебе, ама то на мен ми е простено щото помня колкото кокошките :D :D :D :P