PDA

View Full Version : Нещо за белези от акне?



05-30-2005, 15:59
Nqkoi znae li nqkakuv lusion za belezi ot akne ? Ako ste izpolzvali ili znaete neshto efikasno kajete pls



*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

xewq
05-30-2005, 20:22
az polzvah skoro edin krem struvashe 10 lv ama ne pomogna koi znae kolko,otnachalo mi izlqzaha mn pypki ot nego i obshto vzeto pomogna za belezite ot tqh.
a puk sam chuvala za nqkva procedura koqto struva 350lv. i pravi liceto perfektno,no nqmam informacia za neq.ako nqkoi ima da kaje!
obshto vzeto tova e

05-31-2005, 04:22
aa to e isklucheno da se majish s krem ... sled kato imash problemna koja. Krema e mazen i kakto kaza ti sa ti izlqzli pupki ot nego. Zatova trqbva neshto kato lusion na techna osnova da bude..

Evalain
06-05-2005, 17:04
Ami kvo iskate da niamate belezi kat pushite i piete kat razprani ...to na sichko se otraziava na taa krehka vuzrast az kat ne pusha i ne pia i shto niaam belezi pa sum na 17...neshto aham aham :P
a kolkoto do lekarstva shte vi kaja che ne struvat nishto..procedurata e green peal i struva dosta nad 350 lv :) heheheh tia e i za strii i za belezi ot izgariania i t.n. na avstriiska dermatolojka e produkt i e razprostranen iz cial sviat. Maika mi tva raboti v kanada ..s green peal :)
ai
derzaite

Breathe100
12-15-2008, 14:00
Ami kvo iskate da niamate belezi kat pushite i piete kat razprani ...to na sichko se otraziava na taa krehka vuzrast az kat ne pusha i ne pia i shto niaam belezi pa sum na 17...neshto aham aham :P
a kolkoto do lekarstva shte vi kaja che ne struvat nishto..procedurata e green peal i struva dosta nad 350 lv :) heheheh tia e i za strii i za belezi ot izgariania i t.n. na avstriiska dermatolojka e produkt i e razprostranen iz cial sviat. Maika mi tva raboti v kanada ..s green peal :)
ai
derzaite

Белези не се получават само от Пушенето и пиенето .. аз не пуша ама пак имам белези. Белези могат да се полу4ат и от разчоплена пъпка .. теква кръв после се образува струпче и ако не зарастне до карй (което е много голяма рядкост) а го отлуспиш без да искаш .. остава белег :( много неприатно и аз имам този проблем много съм се чудила задала съм въпроса и на др. Тийн, но не знам къде са отговорите :(

GabisiTa
12-15-2008, 16:19
Ami kvo iskate da niamate belezi kat pushite i piete kat razprani ...to na sichko se otraziava na taa krehka vuzrast az kat ne pusha i ne pia i shto niaam belezi pa sum na 17...neshto aham aham :P
a kolkoto do lekarstva shte vi kaja che ne struvat nishto..procedurata e green peal i struva dosta nad 350 lv :) heheheh tia e i za strii i za belezi ot izgariania i t.n. na avstriiska dermatolojka e produkt i e razprostranen iz cial sviat. Maika mi tva raboti v kanada ..s green peal :)
ai
derzaite

Белези не се получават само от Пушенето и пиенето .. аз не пуша ама пак имам белези. Белези могат да се полу4ат и от разчоплена пъпка .. теква кръв после се образува струпче и ако не зарастне до карй (което е много голяма рядкост) а го отлуспиш без да искаш .. остава белег :( много неприатно и аз имам този проблем много съм се чудила задала съм въпроса и на др. Тийн, но не знам къде са отговорите :(

И аз не пуша и не пия, но въпреки това имам 1-2 белега. Не се получават само от това, момичето преди мен го обясни :)

miShle
12-16-2008, 22:49
Контрактубес :) Аз съм го използвала и наистина ако го използваш упорито след около 6 -тия месец има нистина видими резултати ...

http://www.farmshop.ru/imgprod/f01454_full.jpg

batkodoki
12-16-2008, 23:56
Ami kvo iskate da niamate belezi kat pushite i piete kat razprani ...to na sichko se otraziava na taa krehka vuzrast az kat ne pusha i ne pia i shto niaam belezi pa sum na 17...neshto aham aham :P
a kolkoto do lekarstva shte vi kaja che ne struvat nishto..procedurata e green peal i struva dosta nad 350 lv :) heheheh tia e i za strii i za belezi ot izgariania i t.n. na avstriiska dermatolojka e produkt i e razprostranen iz cial sviat. Maika mi tva raboti v kanada ..s green peal :)
ai
derzaite

Белези не се получават само от Пушенето и пиенето .. аз не пуша ама пак имам белези. Белези могат да се полу4ат и от разчоплена пъпка .. теква кръв после се образува струпче и ако не зарастне до карй (което е много голяма рядкост) а го отлуспиш без да искаш .. остава белег :( много неприатно и аз имам този проблем много съм се чудила задала съм въпроса и на др. Тийн, но не знам къде са отговорите :(

винаги започвате от следствието, не от причината!

акнето е един много сложен феномен!

но в общи линии Evalain е права! - ако не убивате с наркотици, тютюн алкохол, нездравословен начин на живот собствените си защитни сили няма или не ги карате да "беснеят" - няма да стигнете до драстичните ефект на акнето и последствията му.

batkodoki
12-17-2008, 00:09
Контрактубес :) Аз съм го използвала и наистина ако го използваш упорито след около 6 -тия месец има нистина видими резултати ...

http://www.farmshop.ru/imgprod/f01454_full.jpg

хмгм.....

това е непозволена реклама, при това глупава!

с парите за ЕДНА туба "контратубекс" всеки може да си купи три чувала КРОМИД-ЛУК и да си го ползва за салата или сок - както намери за добре - който сок от кромид-лук е и основната съставка на казаното мазило.

обективният ефект от това мазило е равен на нищо.


ВИДИМ ефект след шест месеца означава само, че при теб е сработил нормалният регенерационен механизъм на системата, НЕ мазилото.

miShle
12-17-2008, 08:27
Каква ти реклама.. просто картинка,за да се разбере за какво говоря. Пък и ти от кога си специалист и разбираш от лекарства.Не било решението мазило.Аз съм ходила по лекари за белезите .. и са ми изписали да се мажа с това гелче. И мога да ти кажа,че не само на мене е помогнало. Абе кфо се заяждат сички в тоя форум ... бахти хората :x

UFOs
12-17-2008, 13:32
Не се ли замисляш,че бат доки е лекар.Та човека колко коментара е исписал..толкова не си чела.Не си струва да даваш 350 лв за да ти стане гладка кожата..даже не е сигурно дали ще стане ефекта който искаш.. :D
Има много лекарства против белези.Белезите от акне при някои хора не са големи и могат да се оправят..

DiScOnEcTeD
12-17-2008, 16:34
Контрактубес :) Аз съм го използвала и наистина ако го използваш упорито след около 6 -тия месец има нистина видими резултати ...

http://www.farmshop.ru/imgprod/f01454_full.jpg
не мисля че какъвто и да е лосион ще помогнее ... еднаа фр каза че и правили някфа процедураа от кояттоо малкооо по малко се забелязват но дажее и това не успиаа да ги избели а камоли до Контрактубес няма никакъф ефектт ако щее и 10 пъти на ден да се използва