PDA

View Full Version : Каква музика слушате?



bulgarche
05-30-2005, 18:55
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?

hateface
05-30-2005, 18:58
Metal, Punk, Oi, Hardcore, Rap, Jazz, Classical.
Кво ме зариби. Ей така. Реших и почнах да ги слушам!

Twista
05-30-2005, 19:00
1. Метал
2. 2-3години
3. Първата метал група, която чух беше HIM, а след това от един форум (http://magichome.board.dk3.com) се запалих по-сериозно.
4. Душевно удовлетворение!

hateface
05-30-2005, 19:02
1. Метал
2. 2-3години
3. Първата метал група, която чух беше HIM, а след това от [url=http://magichome.hit.bg]един форум[/ulr] се запалих по-сериозно.
4. Душевно удовлетворение!
Ако HIM са метъл група, значи аз съм кон. Деба тва е идея. Ше запиша албум който е чист поп и ше щтръбя наляво надясно че тва е LOVE METAL.

Twista
05-30-2005, 19:06
Ако HIM са метъл група, значи аз съм кон. Деба тва е идея. Ше запиша албум който е чист поп и ше щтръбя наляво надясно че тва е LOVE METAL.
E за такова се води. Аз вече не ги понасям, ама т`ва е отделен въпрос... Only Death Metal! :twisted:

naty
05-30-2005, 19:44
1.metul
2.ot 1 godina nqkyde... :roll:
3.emi taka to malko i bratow4etaka mi kato 4eli okaza malko wliqnie...
4.namiram wsi4ko w neq...usmislq nqkaksi ziwota mi...izrazqwa 4uwstwata mi..ne6to takoa

LiNkiN4eTo
05-30-2005, 19:55
4ernoooooo :D
ot super mnogo vreme slu4am 4erno
ve4e ne pomnq kak i koga to4no se zaribih :D

miloto_girl_4e
05-30-2005, 20:21
1. Каква музика слушате? - 4erno :!: :!: :twisted:
2. От колко време? - ot .. 3-4 godini :wink:
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? - mi pokrai edna friend-ka,koqto be6e i mislq,4e o6te e fenka na 4ernoto :D
4. Какво намирате в музиката? - vsi4ko..tova e muzikata na moq jivot :P

Jamalska
05-31-2005, 16:55
1. Каква музика слушате? рап и...
2. От колко време? от както се помня
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? вече не помня
4. Какво намирате в музиката? смисъла на живота ми,чувства,забавление,отмо а...не мога без нея

И няма стил музика хип-хоп не стана ли ясно?Хип.хопа е култура, и музиката на тази култура е рап

pLaMa4eTo
05-31-2005, 16:59
1. Каква музика слушате?rap,ragga,drum&bass
2. От колко време? ot mnogoooo
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? ot priqteli i po nqkoi grupi i izpalniteli-sama
4. Какво намирате в музиката? zabavlenie,istini,kupo


И няма стил музика хип-хоп не стана ли ясно?Хип.хопа е култура, и музиката на тази култура е рап
MDAAA SAGLASNA SAM...NE SE LI NAU4IHTE BE HORA?

05-31-2005, 18:53
4algia,bate :D e i tam malko retro,tehno,dance
ami zapalih se namoreto po taia muzika
a na kuponia napravo ludvam s neia :)

tra^la^la
05-31-2005, 19:02
А защо няма реге?ска?а?не са ли музика?хората ги слушат-аз ги слушам;) \/
Иначе от гореизброените се кефим яко на ТЕХНО! и Хаус ъфкорс...щот понякога могат ти отвинтят главата(като се нашмокаш(пиене и друго)техното и хаусът са най-добри за релакс-просто се извисявашШШ;)

Napu6en-Buhal
06-01-2005, 10:23
1. R&B
2. 6-7 GodiNi VecHE
3. m... oT GumEni GlaVi... KoGatO pOLoVinaTA oT teA detO sE VodqT zA RApeRChetA dnES Gi sLUShaHA tqH (a seGA Gi PLuqT), a DRUgatA POLovInA sLUshaHA GloRia i KoCetO KaLki
4. v nqkOI oT PeSniTE oTKriVam seBE sI, V DrUgiTE OTkRivAM tOvA kOEtO iskAM da BudA i tOvA KuM koEtO sE STreMq... eSTeStVEnO iMA doSTa peSNi V kOITO OTkriVAm i saMo KuPOnA nO... NOrmaLNo e.. VsE pAK TOvA e MuziKA, nE UChebNiK pO BiLOgIq :roll:

untoten
06-01-2005, 11:37
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?

1. 50% industrial, gothic, darkwave, electro-gothic тн.
45% metal
5% classic (по възможност от средните векове)
2. готикъ го слушам от 3-4 години, метъла от около 2, а класика винаги съм харесвала.
3. преди мноооого време чух Arcana и си казах-Това е!!
4. най-вече намирам смисъл и откривам себе си. освен това изпълнителите в тези жанрове са наистина способни и правят музиката за хората, а не за поредната нула в банковата сметка. също така не може да се пее само за розови зайчета и захаросани любовни истории. живота има и своята тъмна странa.

Lil` Bow Wow
06-01-2005, 12:16
1. Каква музика слушате? Рап
2. От колко време? От фчера май :)
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? нИ помня
4. Какво намирате в музиката? Яки бийтове и супер луди текстове.:):):):):)

LunaTriCk
06-01-2005, 12:34
1. Каква музика слушате? Електронна
2. От колко време? 2 години
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? Няма много пеене, но както и да е. Ами чалгата ми е тъпа и селска, метъла - някак не ми пасва тези жици и самата визия на "металистите", а и не ми вдига никак настроението, рап-а ми харесваше до едно време, но порастнах вече за него и то само електронното остана. Пък и всичко в него ме кефи. Най-мразя комерсиалните неща. В техното няма капка комерс. То си е за строго определени хора. А и има сумбурнайсетхиляди разновидности за всяка ситуация. Идеална е.
4. Какво намирате в музиката? Всичко, даже и повече.

Elitooooo
06-01-2005, 12:39
4algia,bate :D e i tam malko retro,tehno,dance
ami zapalih se namoreto po taia muzika
a na kuponia napravo ludvam s neia :) TVA BIAH AZ :D

bulgarche
06-01-2005, 13:45
И няма стил музика хип-хоп не стана ли ясно?Хип.хопа е култура, и музиката на тази култура е рап

Може да няма такъв стил музика, но хората го слушат :lol:

Lil` Bow Wow
06-01-2005, 14:13
И няма стил музика хип-хоп не стана ли ясно?Хип.хопа е култура, и музиката на тази култура е рап

Може да няма такъв стил музика, но хората го слушат :lol:

Слушат рап музика,а не хип-хоп музика:wink:По-друг начин да го кажа музиката на хип-хопърите е рапа,а културата на рапърите е хип-хоп-а.То е сфързано :Р

Bimper-ska
06-01-2005, 20:00
1. Каква музика слушате? :arrow: некомерсиална
2. От колко време? :arrow: винаги съм си слушала некомерсиални неща
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? :arrow: ми то от тоя буламач по МТВ-то кво да слушаш??? Трябва да се търси различното.
4. Какво намирате в музиката? :arrow: Не знам :roll: Слушам я по различни поводи.
ПП: некомерсиална музика = acid punk, acid jazz, funk, etno pop (maybe :? ). Като групи конкретно - Skunk Anansie, Brand New Heavies, Incognito, Jamiroquai, Erykah Badu, Nelly Furtado...

bulgarche
06-01-2005, 22:23
1. Каква музика слушате? :arrow: некомерсиална
2. От колко време? :arrow: винаги съм си слушала некомерсиални неща
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? :arrow: ми то от тоя буламач по МТВ-то кво да слушаш??? Трябва да се търси различното.
4. Какво намирате в музиката? :arrow: Не знам :roll: Слушам я по различни поводи.
ПП: некомерсиална музика = acid punk, acid jazz, funk, etno pop (maybe :? ). Като групи конкретно - Skunk Anansie, Brand New Heavies, Incognito, Jamiroquai, Erykah Badu, Nelly Furtado...

Мила, знаеш ли чев от всичко изброено съм чувал само Incognito и Nelly Furtado !!!
КОлко съм задръстен, а? :) Уфффф.....искам пак фъф Варнаааа...... :cry: :cry:

Bimper-ska
06-02-2005, 07:47
1. Каква музика слушате? :arrow: некомерсиална
2. От колко време? :arrow: винаги съм си слушала некомерсиални неща
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? :arrow: ми то от тоя буламач по МТВ-то кво да слушаш??? Трябва да се търси различното.
4. Какво намирате в музиката? :arrow: Не знам :roll: Слушам я по различни поводи.
ПП: некомерсиална музика = acid punk, acid jazz, funk, etno pop (maybe :? ). Като групи конкретно - Skunk Anansie, Brand New Heavies, Incognito, Jamiroquai, Erykah Badu, Nelly Furtado...

Мила, знаеш ли чев от всичко изброено съм чувал само Incognito и Nelly Furtado !!!
КОлко съм задръстен, а? :) Уфффф.....искам пак фъф Варнаааа...... :cry: :cry:
Скъпи, нали затова е НЕКОМЕРСИАЛНА тая музика :wink: А съм 100% сигурна, че си чувал всичките, обаче просто не знаеш, че така се казват. ПП: Ако ти се идва пак във Варна, намини към 24 тоя месец. Може да те черпя една торта :D Айде сори за офтопика :wink:

kaka_lara
06-02-2005, 10:29
1. Каква музика слушате? 4algia
2. От колко време? ot 2 sedmici
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? pokrai mnogoto kuponi i zawedenia na koito prisustwah i posetih prez tezi 2 sedmici
4. Какво намирате в музиката?na4in za izrazqwane na momentnoto mi nastroenie :wink:

Momcheto_sf
06-02-2005, 11:28
слушам сякаква, без чалга ( понасям я когато се слуша околко мен )

06-02-2005, 21:06
Черно :lol:

Breakaway``
06-03-2005, 08:23
1. Каква музика слушате? От всичко по малко... най-вече американски песнички
2. От колко време? От края на лятото
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? с висене пред ТВ-то :P
4. Какво намирате в музиката? значи... незнам :oops:

xandria
06-03-2005, 18:42
Minah prez pove4eto stilove.. sq sum na metal.No 4alga i edinstvenata muzika na zemqta da ostane ne bih slu6ala

amy lee
06-03-2005, 19:13
1. Каква музика слушате? метъл и пънк(предимно). и поуст пънк
2. От колко време? откакто се помня :roll:
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? ахаха, по мноол начини. начи като се има предвид, че живея с майка, баба и вуйчо, а мама и вуйчо слушат метъл и пънк... като бях малка майка ми само метъл слушаше вкъщи бате... после като станах някъде на 10 почнах да слушам ЛП. преди около година и половина вече им станах фенка, а от там-по твърди групи(йей, ЛП още ги слушам, хаха :lol: ). а за пънка-освен майка и вуйчо допринесе и едната ми най-добра приятелка. вече за поуст пънка не знам :roll:
4. Какво намирате в музиката? миии нз... ама обожавам да я слушам :twisted:

NauGhtY_MiSs
06-03-2005, 20:22
1. Каква музика слушате?-4erno
2. От колко време?-ot 6 godini!
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?-sami4ka
4. Какво намирате в музиката?-jivota!

pLaMa4eTo
06-03-2005, 20:44
И няма стил музика хип-хоп не стана ли ясно?Хип.хопа е култура, и музиката на тази култура е рап

Може да няма такъв стил музика, но хората го слушат :lol:

emi...tva e 6toto horata ne se interesuvat a kolkoto da kajt 4e slu6at HIP HOP ... 6toot moje bi taka si mislqt 4e izglejdat gotini!!!

VirginPunk
06-03-2005, 20:57
1. Каква музика слушате? Основно метъл, пънк и подобни
2. От колко време? от година и половина:))
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? ми...покрай едно бивше гадже на което мноо се кефех...и той понеже слушаше мноо КОЯN по онова време..и..може би дори прослушах такава музика за да му се харесам...а да..и то взе, че ме изкефи, оттам почнах да слушам и други групи, известно време слушах мноо готик метъл, но накрая се върнах към началото си т.е. ню метъл, и после траш, малко пънк ала-бала и хардкор и така:)
4. Какво намирате в музиката? всичко каквото ми трябва:)

aBeP4eTo
06-04-2005, 09:34
1. Каква музика слушате? Слушам електронна музика
2. От колко време? от две години започнах да слушам този стил много сериозно
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? бях ходила в една новоотворена дискотека в която пускаха само хаус и техно. Че така започнах да ходя всеки петък :P И започнах да намирам в този стил много хубави неща :P И така го влача от две години вече...
4. Какво намирате в музиката? Всичко което ми трябва
аиде поздраФ за всички които се кефят на електронната
AlTaR - SeXrCiSe :wink:

lov3`sk8
06-04-2005, 19:30
Еми аз лично слушам черно,хип-хоп,малко поп (кат слушам Витоша) и малко БГрап,ма само Спенс (засега)
Вече мноо рядко слушам чалга като съм сама...даже вече никога

Vampire_Lady
06-04-2005, 19:59
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?
еми зна4и първо-горе долу вси4ко, ма напоследък съм на метал,2-ро еми от август 2004г.; 3-то еми един фриенд ме светна 4е е як метала ина4е преди го мразих :roll: ; 4-то вси4ко, не мога да живея без нея, тя ме успокова и понякога буди в мен някфи стра6но садисти4ни мисли :twisted: аве без музика нема живот веееее :lol:

xandria
06-05-2005, 16:06
Samo taka-metula rullz

`cannibal`girl
06-06-2005, 20:20
ami metul i hc..

pLaMa4eTo
06-06-2005, 20:35
Еми аз лично слушам черно,хип-хоп,малко поп (кат слушам Витоша) и малко БГрап,ма само Спенс (засега)
Вече мноо рядко слушам чалга като съм сама...даже вече никога
tc tc tc HIp-HOP muzika NQMA!!! tc tc tc 4algata kat si sami4ka ama ina4e lov3`sk8 i billabong a u... :evil: :roll: ...hmm

SisTeR`oN`MaXa
06-06-2005, 21:25
amI po4ti vsi4ko ot tezi i dori nqkoi pat i ne6ty dr...
naI ve4e zavisi ot nastroenieto mi pri men...
slu6am po4ti vsqkva muzika ot kakto sam se rodila ne sam se klonqla samo i edinstveno kam edin stil.. pri vseki stil ima po ne6to v koeto namiram smisal da slu6am!Nai ve4e opredelqm kakvo da slu6am ot nastroenieto i moje bi po tozi na4in namiram sebe si v tqh i tova koeto sam v momenta tova koeto iskam i tova koeto ne iskam da sum.. 8)

Runaway
06-08-2005, 08:07
Лично аз слушам всичко без чалга и БГ музика (има само 1-2 изпълнители които ми харесват). Иначе си падам по всичко - от Менсън до Блу :roll:
Как се зарибих? От телевизията:)
От колко време? От около година слушам И метъл а по принцип не слушам БГ от 3 години някъде
Какво намирам в музиката? В метъла и по специално в песничките на Линкин Парк - успокоение(когато имам нужда от такова) а иначе просто се кефя:)

06-08-2005, 09:10
HipHop
Dance
Ragga
Black
Disko
Retro
Techno

naty
06-08-2005, 09:32
В метъла и по специално в песничките на Линкин Парк - успокоение(когато имам нужда от такова) а иначе просто се кефя:)
хахаах :D lp-метълhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/lol.gif
и то успокоение...хаха и слушаш почти всичко+метъл.. :lol: е ако тва лп е метъл

06-08-2005, 09:34
LP - Neo Metal!

Kato gledam ima dosta 'razbira4i' tuka :P

naty
06-08-2005, 09:42
LP - Neo Metal!

Kato gledam ima dosta 'razbira4i' tuka :P
лп са никъф нео метъл...да не говорим че няма такова животно..има ню метъл като корн и мърдедоллс...и мисля че сам по-компетентна по въпроса...особено твоя хип-хоп :lol: :arrow: не наричай другите "разбирачи"като грам не разбираш от музика

06-08-2005, 09:46
LP - Neo Metal!

Kato gledam ima dosta 'razbira4i' tuka :P
лп са никъф нео метъл...да не говорим че няма такова животно..има ню метъл като корн и мърдедоллс...и мисля че сам по-компетентна по въпроса...особено твоя хип-хоп :lol: :arrow: не наричай другите "разбирачи"като грам не разбираш от музика

Dobre gospojo razbira4ka ... mislq 4e dobre znam za kakvo stava duma ... bashta mi be6e dj, izrastnal sum v diskotekite ... i dosta 4esto se poizpitvame ... :P kazvash, 4e nqmalo NEO METAL ? hmm

p.p ne kazvam, 4e razbiram koi znae kolko, no pone za tfa ... a za moq hip hop ... nqma smisul da govorim, slusham neshta koito moje bi 10 4oveka ot foruma da sa slushali :P

incheto
06-08-2005, 09:59
hip hop

Cradle of Death
06-08-2005, 10:04
Хахахахахахахахахаххаха LP изобщо какво е? LP стил естествено те си създадоха собствен стил както HIM с техиния Love Metal напрово ми иде да се удавя в мивката :lol:

/Me si razbiva glavata v masata i se 4udi kude sgre6ihme
=================================
Begin
write('Tupi 4alga metali',A);
readln(A);
writeln('za6to otnovoooo',B);
readln (B);
If A=123 then writeln('KILLLLLL KILLLL NO NO KILLLLL AAAAAAAAAAA')
else (B);
end;
=================================
readln
END.

untoten
06-08-2005, 11:35
офтопик:
Linkin Park са блЯк метъл, бе простаци...a HIM са ебаси Love Metala, заклевам се :shock:

xandria
06-08-2005, 17:54
I dvete sa edin metal....

naty
06-08-2005, 18:23
I dvete sa edin metal....и къф метул ссам..както каза ънтотън един никъф такъф измислен метъл

untoten
06-08-2005, 18:36
HIM са поп-рок скандинавски блус (както го каза един приятел). и мисля, че им ходи...пък и мен ме кефът.
Linkin Park-са некъв миш-маш, дето и те не знаят кво са всъщност, ама не са метъляги...баси!

ISSP
06-08-2005, 22:59
А защо няма реге?ска?а?не са ли музика?хората ги слушат-аз ги слушам;) \/
Иначе от гореизброените се кефим яко на ТЕХНО! и Хаус ъфкорс...щот понякога могат ти отвинтят главата(като се нашмокаш(пиене и друго)техното и хаусът са най-добри за релакс-просто се извисявашШШ;)
Dammm май и азе съм така!!!

San4o
06-08-2005, 23:24
търрррррр так так, търрррррр так так - е тва слушам
ами кат се напиеш няма метал да слушаш, то просто от вътре ти идва.

06-09-2005, 07:44
Черно

bulgarche
06-10-2005, 03:44
търрррррр так так, търрррррр так так - е тва слушам
ами кат се напиеш няма метал да слушаш, то просто от вътре ти идва.
Не е съвсем така, даже изобщо

Absconding
06-10-2005, 20:43
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?

1. Vsi4ko bez 4alga, no otgovorih s Punk
2. 1-2 godini
3. Ot kuponi
4. Povdiga mi nastroenieto i me zarejda s energia :)

just
06-10-2005, 20:48
Ко ма зариби...

xandria
06-11-2005, 17:40
I dvete sa edin metal....и къф метул ссам..както каза ънтотън един никъф такъф измислен метъл
To4no tova iskam i az da kaja

patilan420
06-11-2005, 22:41
Транс.
4естушки
народна музика(не само българска)
класика
Дръм'н бейс
амбиент

ама тези отг. ги няма в анкетата.

DanGeR^F
06-12-2005, 11:22
почти всичко... предимно черно, денс, техно, понякога дори и чалга :)

lina15
06-15-2005, 18:56
AMi az slu6am GABBA,raga,rege,punk...
:arrow: GABBA is the best :!:

06-15-2005, 20:31
Черно

Disorder
06-16-2005, 12:43
Metyl, metyl, malko metyl, ponqkoga metyl i estestveno metyl. Samo che ne mi govorete za LP ili Him :) To tva e parodiq. A inache zaribi me Toxicity na System of A Down. Kakvo namiram v muzikata... ami dosta chesto otrajenie na sobstvenite mi chuvstva i misli.
I osven tova metyla ne e prosto stil v muzikata, tova e razlichen nachin na mislene, i ti pozvolqva da poglednesh jivota ot drug ygyl. :twisted:

Dorianchety
06-22-2005, 11:08
mi na galgata si se kefa o6te ot dete nz kvo ma kefi yolkoz no tq e the best :lol:

glori_vidin
06-22-2005, 11:54
predi god i polovina umirah za 4alga - sega q mrazq!sega slu6am 4erno, pop i rap

Dorianchety
06-22-2005, 11:57
eee kak moje taka da si q obi4ala a sea da q mrazi6 ima i qki par4eta 8)

Cold_King
06-29-2005, 08:42
1. Каква музика слушате? Black metall,gothic,rock,klasika,awe izob6to metal.
2. От колко време? Ot kakto se pomnq.
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? 4uh The insight and the catarsis na Dimmu Borgir.
4. Какво намирате в музиката? Muzikata e smisala na jivota mi ako q nqma6e 6tqh da se samoubiq.Tq mi pomaga v nai tejkite momenti i mi dostavq du6evno udovolstvie. :D

07-02-2005, 23:30
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?Samo psycho realm......!!!!!!!!!!!!!! :twisted: ai

devy
07-03-2005, 20:28
Slu6am metal ili po-to4no death,black i gotic metal(zavisi ot nastroenieto)!Slu6am ot 5-6 godini,a purvata mi grupa be6e Nighwish! :D

devy
07-03-2005, 20:38
A gre6ka,purvata grupa zaradi koqto po4nah da slu6am metal be6e Epica!!!Ve4e ne moga da si predstavq jivota si bez tazi muzika,a kato se su4etae i s bira i ne6tata ve4e sa kakto si im e redut! :twisted: :lol: :twisted:

07-03-2005, 21:16
Lal ne znaeh 4e 4algata se broi za muzika

Spiderm@n
07-03-2005, 21:31
Ve4e ne moga da si predstavq jivota si bez tazi muzika,a kato se su4etae i s bira i ne6tata ve4e sa kakto si im e redut! :twisted: :lol: :twisted:Т'ва му е майката, хубава музика и бира :D :D :D .

Някой може да кажа че флудя темата, извинявам се, каква музика харесвам съм писал вече.

Sinister_Doll
07-19-2005, 19:04
1. thrash metal, industrial metal, alternative metal, black metal, death metal, punk, hard rock i t.n.
2. ot dve - tri godini...
3. 4uh LP, ama to ot tam se zapo4va, sa slu6am mn po- hubava muzika!!!
4. The only thing that sets me free is heavy metal as loud as it can be!!!

chupacabra
07-19-2005, 19:06
punko nema umre!

Sinister_Doll
07-19-2005, 19:30
punko nema umre! Pa i da umre, 4e si kupim nov!!! hehe

mary_jane_666
07-22-2005, 15:11
slusham METAL ot godini ... zaribih se po METALLICA i vse o6te te sa mi lubimata grupa !!!
kvo namiram v tqh - qka jica , neveroqten vokal ... !
slusham Old School Rock , Death , Trash , Heavy , nqkoi grupi ot gothic metala ..

hip_hop_mace
07-22-2005, 15:42
1. Каква музика слушате? Hip Hop :)
2. От колко време? ot mnogo :roll:
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? ouuu ne pomnq ve4e :roll:
4. Какво намирате в музиката? vsi4ko neobhodimo :wink:

07-22-2005, 15:56
Слушам всякаква музика която ми доставя удоволствие на душата. НЕ! я слушам с цел да ме хареса неква тъпа компания, за да бъда приобщен кам "готината" част от класа, за да имам оправдание че се обличам като клонинг на 50 цент или Диму Бургий или некой от бранша изрусен шокар бибитка. Общо взето всякаква готина музика, както и стара и вечна музика като рок баладите на Пърпъл Ролинг Стоунс Игълс и др и др ... така и новите комерсиални поп парчета (дето ги дават по МТВ :D ) също така слушам някои строго определени Метъл парчета които така някак си ми влиаят добре на духа - На рамщайн много ме пълнят с пауър, няколко на Менсън, Найтвиш и други но не спирам дотук щото също така яко слушам техно ритми - денс хаус електронна имам някъде около 5-6 гигабайта музика и дори не им знам имената на повечето но любимци от денса са ми Мюзик инстръктър ДЖ Тиесто и Алигатор и др и др....

bad4e
07-22-2005, 19:28
1. Каква музика слушате? Hip Hop :)
2. От колко време? ot mnogo :roll:
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? ouuu ne pomnq ve4e :roll:
4. Какво намирате в музиката? vsi4ko neobhodimo :wink:

e hip-hop е цялата култура, по-точно се изразявайте бре хора,,щом пък и от толкова време сте зарибени по нея..

07-22-2005, 19:44
метъл. всякакъв. но не псевдо. по възможност по-мелодичен, но и скрибуцане става :lol:
и други стилове пряко или не свъразани с метъла.
отдавам голямо значение на вокалите. едно бездарно същество, което пищи и ми произнася думата tear-теар, може да прецака всичко.
от няколко години... случайно попаднах на machine head.
дава ми достатъчно. или поне толкова, колкото да ме кара да се чувствам добре или зле.

07-22-2005, 21:45
Черно :wink:

infidel
07-22-2005, 21:57
1. От trash, black, gothic, melodic death и разновидностите им, през пънк и Guano Apes до класическа музика. Но предимно първите няколко :P
2. Така като смятам, има-няма 11 години
3. Мдамм, никога няма да забравя как в далечното лято на 1994 на едно зелено училище за пръв път чух Черния албум на Metallica
4. Какво намирам в музиката? Шегуваш ли се ? :wink:

Rammstein4o
07-23-2005, 07:57
1. Каква музика слушате? - punk, metal
2. От колко време? 3-4 godini
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? - bratov4ed mi spomogna dosta s onezi Uinkin Pauk
4. Какво намирате в музиката - moeto az :D

4ervena_roza
07-23-2005, 10:03
От всичко по малко,но повече слушам поп-фолк.

the_pretty_boy_89
07-23-2005, 10:49
мноу ясно,че рап и яко Dance,Clubbin...!


Адски много мразя метъла

mary_jane_666
07-23-2005, 12:38
мноу ясно,че рап и яко Dance,Clubbin...!


Адски много мразя метъла

spoko , i metala mrazi teb :twisted:

Чума._на_токчета
07-28-2005, 12:26
Що няма поп?

07-28-2005, 12:30
Що няма powerviolence, emoviolence и spazzcore?

santRi
07-29-2005, 08:05
1. Каква музика слушате? xayc no ne samo tva
2. От колко време? ami ve4e polovin godina
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? pokrai edna pesen koqto namirah za ujasna
4. Какво намирате в музиката? spokoistvie xaaxaxaxa

mAdn3ss_
07-29-2005, 08:40
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?
1.Мйетал,пънк и техно..чат пат ю2 и колдплей не ги знам поп ли кво се падат..с 2 думи музикален помияр съм :Р
2.От малак
3.Ми от първи клас с баща ми слушахме КоЯn , LimBizkit u Rammstein в колата докато ме караше на даскало и от тогава ме е фанала тая вълна..и последните 2 годиин го ударих на по хард :Р
4.Музиката е уникално нещо..намирам..душевен оргазъм когато слушам любимите ми песни :Р

mis_marry_jane_13
07-31-2005, 13:16
ami az slu6am sqkakva muzika samo da e hubava

cariba
07-06-2008, 14:30
hip-hop
2-3 godini
ot brat mi
ritam i abe prosto me kefi :) :) :)

dudumaster
07-06-2008, 14:43
1. Каква музика слушате? Черно, Рап, бе да се редят римите здраво
2. От колко време? вече 6 години (аз съм на 16 :D )
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? Eminem - Lose Yourself е причината да почна да тегля здраво такава музика иначе гледах едно предаване за 2рас и оттогава той ми е най-любимия
4. Какво намирате в музиката? Смисъла на живота :)

w0sh
07-06-2008, 14:53
Имам разнородни вкусове, но предимно метъл и ню метъл.
И защо подяволите поп-а липсва?

RottenFlesh
07-06-2008, 15:45
Тая тема е от 30 Май , 2005 :grin:

PoLiToOo
07-06-2008, 15:50
ТРАНС :grin: :grin: :grin:

BlueGirl
07-06-2008, 16:30
1. Каква музика слушате?-Почти всякаква
2. От колко време?-Откакто съм на тоя свят
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?-Не помня :)
4. Какво намирате в музиката?-Музиката за мен е всичко.Не мога без нея :grin: :grin: :grin:

Alonso_N1
07-06-2008, 19:34
1. Каква музика слушате?- поп(мн интересно защо в анкетата го няма???) & поп-фолк
2. От колко време?- от как се помня :D
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?-от приятели
4. Какво намирате в музиката?- мн енергия и релакс

lsd43
07-06-2008, 19:53
Метъл,Пънк и Рок.

little_elf
07-06-2008, 20:14
Метал,рок и от време на време хип-хоп :)

Blo0dyBitch
07-06-2008, 22:00
1.предимно Метъл,Рок,Пънк и Ска,но принципно мога да слушам сяква(стига да съм на кеф)
2.от пеленаче-родителите ми са метъли
3.зарибих се,както трябва,чак на 11-ровех из дисковете на наще и установих,че всичките песни вече съм ги чувала,в главата ми нахлуха куп спомени и...така се почна.иначе от малка си знам коя е хубавата музика :D
4.харесва ми,мога спокойно да си избухна на нея,като малка съм заспивала единствено на the doors(верно-те свирят рок,но съм била и влюбена в Джим Морисън)концертите са нещо несравнимо,а и момчетата...абе във вените ми е...

immortal_necrophile_f
07-07-2008, 00:12
1. Каква музика слушате?Metal
2. От колко време? Godini
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?Ne e stil na peene ;)
4. Какво намирате в музиката?Svoboda,agresiq,volq,veli4ie,mo6t ,tuga,radost,liubov,omraza... ;]

GreenFairy
07-07-2008, 05:55
1. Каква музика слушате? МЕТЪЛ
2. От колко време? Мисля че има 2 години
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? Ами от една песен на Lordi, после една приятелка не запали по Nightwish, след това Tarot и един приятел ми показа Korpiklaani, от там минах на Folk metal и сега слушам главно Heavy, Death и Folk metal
4. Какво намирате в музиката? Всичко е там, винаги има песен която да оговаря на настроянието ти. Освен това ми харесва, че не се пее само за едни и същи неща, не за празните любовни текстове...

Abigoria
07-10-2008, 07:32
1. Каква музика слушате? Ой! и Метъл- дет, блек и траш
2. От колко време?мии... от 5- ти клас, начи ... 6 години близо... Тва за метъла, ой от около година, макс :)
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? Баща ми ме зариби
4. Какво намирате в музиката? Всичко, от което имам нужда

lalaland
07-10-2008, 08:26
1. Каква музика слушате? техно,психаделик,гоа,габба, спийдкор,дръм и басс,рейв,транс,хардкор,аби ент :) от време на време пънк,метал,идъстриъл...
2. От колко време? :) 8 години ходя по партита редовно,а слушам от доста време
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? фестивалите,хората,идеите.. . това не е просто музика...това е начин на живот
4. Какво намирате в музиката? намирам красота,протест,намирам начин да изразя и намеря себе си...и да кажа нещо на света. Да релаксирам,да съм щастлив :)

Shadow_Walker
07-10-2008, 09:33
1. Каква музика слушате? метъл - предимно готик, мело-блек, мело-дет, напоследък и прогресив; също алтърнътив рок, готик/даркуейв, пънк.
2. От колко време? Започна се в началото на 9ти клас, което ще рече почти две години.
3. Как се зарибихте по този стил ?
пратиха ми някакви песнички на cradle of filth, харесаха ми...започнах да тегля и други, зарибявах се по dimmu borgir и immortal...
по-късно забелязах afi по мтв (хаха), с откриването на старите им неща започнах да тегля пънк, покрай новите - алтърнътив;
паралелно с това - норвежки блек...по-късно стана ориентацията към по-мелодичната му форма.
естествено в плейлиста постепенно се появи и всякакъв друг метъл.
готик -помня, че бях пуснал тема във форума и така харесах tristania, след това ми додоха на диск theatre of tragedy...да не забравяме и paradise lost :]
също така започнах да слушам и готик рок, особено покрай bella morte;
мело-дет - просто реших да чуя in flames ;]
та това всичкото до миналото лято.Оттогава се предполага, че напълно потънах в ъндърграунд музиката :]
естествено, откриването на нови групи продължава... :]
4. Какво намирате в музиката? - емоция, красота, израз на чувствата ми

HateCore
07-10-2008, 10:08
1. Каква музика слушате?
HateCore;Oi;R.A.C.;WP-RnR
2. От колко време?
3-4 godini
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
dylga istoriq .... ne pomnim
4. Какво намирате в музиката?
Smisyl za jivot :D 8)

Juicy_Lucy
07-10-2008, 11:20
1. Каква музика слушате? - punk, oi!, ska, hip-hop, hardcore
2. От колко време? - dosta
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? - em kak - chuh q, haresa mi
4. Какво намирате в музиката? - sebe si, nachina mi na mislene,na jivot..

Pedigree
07-10-2008, 14:48
Маа му, как ги копаете...


1. Каква музика слушате? Метъл(предимно хеви, траш, дет, блек, фолк)
2. От колко време? Не мога да кажа с точност, но отдавна.
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? Ъм, от една част от родата. Пускаха ми такава музика, мен ме изкефи, и музиката стана неразделна част от ежедневието ми.
4. Какво намирате в музиката? Свобода.

mulgore
07-10-2008, 15:15
1. Каква музика слушате?Ой,ска,пънк,хардкор ,инди и страшно рядко метъл и рок.
2. От колко време?С точност не мога да отговоря,но към година.
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?С метъла,рока и пънка ме запозна баща ми,другите стилове разбрах че съществуват от форума,та и после реших да ги чуя и ми харесаха.
4. Какво намирате в музиката?Свобода.

Glam
07-10-2008, 15:24
1. Каква музика слушате?
- Рок (класически, хард, софт, AOR, 50s rock'n'roll --- не слушам психеделичен и алтернативен)
- Метъл (глем, хеви, симфоничен, пауър)
- Поп и др. (старите неща)

2. От колко време?
От 2 години слушам основно рок & метъл, а преди това съвместно с други жанрове

3. Как се зарибихте по този стил
Сам. Това беше постепенен процес, информирах се, търсих в интернет, четох материали, гледах филми и т.н. Но обкръжението и роднините ми определено не ми помагаха особенно... израснал съм с хора стоящи доста далеч от този вид музика

4. Какво намирате в музиката?
Енергия, ярост, освобождаване от напрежението, успокоение... различни емоции, за всяка от които си има подходяща песен..

lonely_shadow
07-10-2008, 17:41
1. Каква музика слушате? Като цяло си зависи от това в какво настроение съм
* основно рок (май всички или почти всички разновидности)
* метъл (май пак почти всички видове)
* ой, пънк и ска (рядко)
* джаз (рядко)
* поп (много рядко)

2. От колко време? Рок от около година, метъл откакто се помня, джаз от скоро, поп също отдавна, пънк, ой и ска отскоро

3. Как се зарибихте по този стил? Попринцип просто чувам нещо - случайно или някой ми го изпраща - харесва ми и започвам да се интересувам, да търся и тегля :) Брат ми ме зариби по метъла още като бях малка (най-често заспивах под прекрасните звуци на Metallica, Godsmack и един куп добре познати на повечето от вас (така като гледам) групи) и оттогава не съм спирала да го слушам 8-) По-късно групи като Pink Floyd и Deep Purple ме накараха да седя и да слушам с часове рок и така открих, че именно това е моята музика :wink:

4. Какво намирате в музиката? Отклик на всяка моя мисъл и емоция...

IdiOtKa
07-10-2008, 22:20
1. Каква музика слушате? hard i mnogo dark чалгЪ
2. От колко време? никва идея ...
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? пеене ?!
4. Какво намирате в музиката? музика ?!

psychopath
07-10-2008, 22:51
много неща

LiloTa
07-11-2008, 08:31
1. Каква музика слушате?-Предимно метъл
2. От колко време?-от доста :)
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?Вуйчо ми е метъл,после брачед ми,и...накрая аз :D
4. Какво намирате в музиката?В текстовете намирам чувствата.които всеки изпитва...Харесва ми някой да пее за чувствата :) А в музиката-агресия,която ме успокоява :)

antifreeze
07-12-2008, 19:09
Metal, Punk, Oi, Hardcore, Rap, Jazz, Classical.
Кво ме зариби. Ей така. Реших и почнах да ги слушам!
уооо :grin: веднъж да намеря някой който да не се ограничава в 1 или 2 стила евала и само така

October
07-15-2008, 11:30
1. Каква музика слушате? rock, alternative, metal, punk, grunge, j-rock, hardcore, pop.
2. От колко време? достатъчно:Р
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? самичка. рових се из ютуб и се опитвах да си намеря качествена музика. макар в началото за мен всичко да беше рок:Р
4. Какво намирате в музиката? което ми е нужно (:

RaI4etO
07-15-2008, 12:17
метъл,хаус,транс,R&B,поп(не български),черно,денс....и други по малко ..аз съм музикална "курва" както казва една приятелка

mimsssssss
07-15-2008, 12:45
1. Каква музика слушате? - хип хоп/рап
2. От колко време? - ми към 10г май
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? - изпълва ми душата и ме кара да танцувам,а не да мисля
4. Какво намирате в музиката? - ритъм 8-)

Escarina
07-15-2008, 13:58
Рок. От както се помня.

Devour
07-15-2008, 21:15
1. Каква музика слушате?
Доста разнообразна.
hip-hop,ska,punk,reggae,alternative rock,ebm,grindcore,metalcore,hardcore,почти всякакъв вид метъл :)
2. От колко време?
1)Метъл,рок,ска и пънк от 3 години.
2)Реге,хип-хоп от година някъде :)
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
сама : )
last.fm <3
4. Какво намирате в музиката?
Всичко. :)

нес.
07-21-2008, 19:23
Ами аз по принцип слушам рок,поп пънк,реге..харесвам по старите групи,харесвам също така и блус.

SeXyL[!]Nk@
07-22-2008, 06:15
Рап и чалга,но ноъ-вече чалга.

TechnoSphere
07-22-2008, 06:55
Най-предпочитаният ми стил музика не присъства в анкетата ти...
Ама ще отговоря за хип-хопа, който също е зарибявка
1. Каква музика слушате? БеГе 'хип-хоп привкус, денсхол, реге' :-D
2. От колко време? Не особено много... 2 години :)
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? В случайните неща е магията... чух НоуУолз...хареса ми... реших да пробвам с други песни и други еМСи-та :D
4. Какво намирате в музиката? Колкото и странно да прозвучи... Смисъл... е не на всеки трак... другите са веселки и разтоварват :-D

blader
07-22-2008, 09:29
слушам нюметъл ((КоЯn и други подобни ама най-вече КоЯn)разберете казва се нюметъл не неометъл въпреки че второто по-ме кефи) и индъстриал метъл(STATIC X)
Значи метъл(основно траш и спийд)слушам откакто се помня може би първото нещо което съм чул след раждането си са били металика и слейър и от тогава само такув тип музика се слушаше у нас(покрай баща ми) което накрая взе да не ми понася и един ден си пускам телевизора и БАМ по ММ дават КоЯn и от тогава като се почна с линкин парк и лимп бизкит до статик екс и другите които слушам в момента сега не слушам много групи но все пак около 10-12 ми идват малко в повече за това най-вече слушам и следя развитието на КоЯn.
Тази музика(нюметъла)ме завладява с мелодийте си на с твърдостта на рифовете(а твърдост изобщо не липсва) и бързото свирене просто ме изпраща в друг свят на по-добро място далеч от проблемите или пък ме доближава до чуждите(КоЯn-Pretty) и ме сабажлява(LIMP BIZKIT-Hot Dog)

punk.sh
07-22-2008, 13:37
Ами слушам пънк.. вече 8 години, по самата музика се зарибих от братовчед ми.
Иначе във самия стил харесвам най много барабаните.. жалко че малко от младежите слушат такъв стил.. повечето са чалга ... нищо че тука не го показва ;)

buffalo88
07-23-2008, 10:19
хаха най-добре е да се разнообразяваш със по-широк кръг от стилове ;] примерно аз както слушам почти сякви вариаций на метал така и реге даже и хип хоп рядко ... кажи речи всичко без тез електронните музики и чалгата ;)

alexman
07-23-2008, 10:26
Основните стилове които слушам са пънк и метал със сичките им подстилове от пънка най-слушам Sum 41,Offspring,Good Charlotte,Ramones от метала най-слушам Korn,Metallica.Slayer :)

Rowdy
07-23-2008, 10:41
слушам всякаква музика и никога не се ограничавам до едно единствено нещо в каквото ид а е било. Иначе предимно слушам фешън, хаЛс и ретро :oops:

Ardentika
07-23-2008, 11:15
Слушам всичко което ми хареса но главно съм от "другата страна" :D
Повече слушам hardcore, deathcore,metal,industrial,alternative ,мааалко punk,pop-rock,pop-punk и да общо взето kind of :P
Ся марти ме зарибява по Ska XD

dark_wings
07-23-2008, 11:53
Ммм любими стилове-РОК и МЕТЪЛ.Слушам такава музика от около 2 год. и нещо...Май се запалих по тези стилове от Deep purple :smt055 изобщо хард рока..Още това ми е един от любимите стилове :-)

bulgarche
07-26-2008, 17:16
Архаична темичка 8-)
Мда, сега бих добавил няколко стила и обединил други, но... :oops:

RottenFlesh
07-26-2008, 17:22
Аз слушам доста разнообразна музика - рап , рнб , малко метъл , пънк , поп-рок ,алтернатив ,поп , реге и други 8-) .Тъй де примерно си слушкам 2 Пак и после си пускам Чидрен ъф Бодом примерно :D С две думи слушам си квото ми е на сърцето и душата. 8)

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 18:05
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?


1-Чалга
2-8,9 години
3-от една приятелка
4-много неща

adizitk1
07-26-2008, 18:34
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?
1.Ню уейв,синт поп,индъстриал и алтърнатив рок,електроника.
2.От около 1 година,даже по-малко.
3.Случайно попаднах на един концерт по ТВ и след като го изгледах,разучих за групата и постепенно се зарибявах все повече и повече.
4.Ем,просто мн ми харесва,не мога да го обесня.
Темата е интересна,бр! :)

GbSy
07-27-2008, 09:05
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?

1.Поп, Рап, R`N`B, Рок са основните стилове музика, които слушам.
2.Ами... някъде от три-четири години по-сериозно започнах да слушам тези стилове музика.
3.Ами не знам, просто чувствам, че това е моята музика.
4.Всичко, което ми е нужно, за да съм щастлива.

chocoleptic
07-27-2008, 09:09
Трябва да се замени - хаус с електронна музика.
Има много фенове на тази музика и не всички слушат хаус.
А подстиловете са много,така че може да се обобщи в електронна музика.

Trunqka
07-27-2008, 22:27
1. Каква музика слушате? То си го пише на аватара ми :D
2. От колко време? От 2-3 години :)
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? Ами просто се зарибих...
4. Какво намирате в музиката? Себе си .

ROCKLIFE
07-27-2008, 22:53
1. Каква музика слушате? - Всички разновидности на рока( в тово число
и метъл).
Пояснявам : Хеви метъл музиката е музикално направление в рок музиката и култура, което води своите корени от блус-рока и психеделичния рок, а за негова родина се смятат Обединеното кралство ( и по-частно Англия ) и САЩ.

2. От колко време? - Неопределено. Израстнал съм с този стил
музика, но по-късно разбрах, че това е моят стил.

3. Как се зарибихте по този стил на пеене? - Като открих себе си в него.

4. Какво намирате в музиката? - Олицетворение на начина си на живот.

http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/musik/f045.gif

valentino1
08-02-2008, 07:57
Ebasi shto nqma pop. Tiq izbroenite sa typi stilove.

FenD
08-02-2008, 17:13
1. Каква музика слушате? - Post-hardcore Screamo Metalcore Deathcore
2. От колко време? - Няколко месеца
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? - Тогава се чувствах много гадно, бях постоянно изнервен, но никога нямаше да стана имо. Търсих музика, която в този момент да ми допадне и я намерих - сега си я слушам всеки ден.
4. Какво намирате в музиката? - .... не мога да го обясна в пост.

Outlawz
08-02-2008, 18:05
rap , hip hop , R&B
This is the real deal :D

CuRly_Doll
08-02-2008, 19:18
Слушам хаус,поп,хип-хоп,R&B,ретро и бг музика.Не знам как се зарибих,може би като започнах да ходя по дискотеки и хаус партита.В музиката намирам утеха,успокоение,разбиране ии не знам .... Но определено бих казала,че не мога да живея без музика!

Rapara_boy
08-03-2008, 09:04
Каква музика слушата?-Рап
От колко време я слу6ате?-4години тая е 5та година
Как се зарибихте по този стил на пеене?Еми пове4ето рап музика която слу6ам става въпрос за истинският живот и 4е тои е мн труден и много хора се опитват да пре4ат на тези които успяват по някакъв на4ин.
Какво намирате в музиката?-В този стил музика(рапът) намирам 4е трябва да бъде6 себе си,не да си някакво копие или да се прави6 на такъф какъввто не си.

ScionOfStorm
08-03-2008, 09:08
1. Каква музика слушате? - Метъл/рок/фолк, в по-редки случаи рап.

2. От колко време? - Метъл по-усилено от три години и нещо.

3. Как се зарибихте по този стил на пеене? - Доста лесно ;]

4. Какво намирате в музиката? - Не се обяснява толкова лесно. Me?

mullated
08-03-2008, 10:42
1.Метал и Рок
2.От 5-6 години.
3.Чух една класация на най-дборите рок балади, песента Stargazer на Rainbow ми направи най-силно впечатление и се заинтересувах по-сериозно :).
4.Намирам всичко в нея - радост, тъга, вoудошевение, смирение...... 8)

lighs_turn_down
08-03-2008, 11:44
1. Каква музика слушате? Всякаква сега ме е обхванала някаква чалга вълна че нз тряя се опраа че иначе лошо ..
2. От колко време? от как се помна :D
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? .. музиката е чувство за едни метъла е чувството за други кючека точно заради това има разногласия ..
4. Какво намирате в музиката? всичко .. :)

MetalL
08-03-2008, 20:20
1.То е ясно...(за малоумници ->Метъл :P
2. 2-3 год. :P
3. Ми..то не е точно пеене :D иначе..реших да пробвам нещо по различно...тези които слушах преди не ме задоволяваха..
4. :lol: Всичко ,което в живота неможе да се намери...чувство за истинска свобода,истинска и чиста ярост и енергия...малко лудост...всичко хубаво на този свят...това е моята дрога

Inncho
08-03-2008, 23:42
1. Каква музика слушате?
2. От колко време?
3. Как се зарибихте по този стил на пеене?
4. Какво намирате в музиката?

1.МЕТАЛ \m/
2. Две годинки :-D
3.От 1ви клас слушам AC/DC с годините отивах на все по-твърда музика.
4.Ми музиката е моя начин на живот.Всичко е свързано с нея,начина ми на обличане ,интересите.Музиката кара човек да се чувства жив,тя вдъхва доверие и винаги може да ти помогне!!!

08-03-2008, 23:52
1. Каква музика слушате? Ска,Пънк,Ой,Траш,малко бляк, рок.
2. От колко време? 4-5 години
3. Как се зарибихте по този стил на пеене? ба ли го...
4. Какво намирате в музиката? яките вибрации.

bogibo
08-04-2008, 09:06
Слушам ... хмм предимно ретро класически рок , но ми харесва и британски поп-рок групички , Oasis , Coldplay например . Зарибих се в 7-ми клас и започнах да слушам Елвис после Бийтълс което беше много странно за мойте връстници [-( , но това не ме спря да слушам хубава качествена призната музика , за разлика от тях , които винаги гледаха да са еднакви като другите. Та поради влечението ми към музиката и в последствие към китарата , можеби се провалих седми клас :-D . Музиката за мен е начин на живот , без нея не се движи ежедневието ми ! 8)
За почитателите на Coldplay - Violet Hill :smt035 :)

_MuMu7y_
08-04-2008, 10:10
:) Всякаквааа беез метЪл :P

radito0
08-17-2008, 09:57
1. Punk , rok i metal
2. ot mn vreme ve4e ne pomnq
3. edno mom4e me zaribi
3. amii ne e tolkova lesno za obqsnenie , vsi4ko ot koeto se nijdaq ......