PDA

View Full Version : Работа през лятото



pinK_Baby
05-31-2005, 19:37
Интересно ми е вие през лятото ще работите ли нещо...намерили ли сте си вече някаква работа или имате нещо на предвид...все повече мои приятели ще работят през лятото,а аз още като че ли не искам макар че вече съм на 17...вие как мислите?И какво ще работите....какво бихте искали да работите?

BroKeN^DreAmZ`f
05-31-2005, 19:53
Mi az sym na 16...i imam golqm merak da bachkam nqkyde,ama bashtami neshteshe da mi dava mnoo mnoo ama sq go navih...i trqa samo si namerq nqkva rabota...i shte byde v nqkoi magazin(dano da stane de)ama po4ti zadyljitelno iskam da bachkam neshto pone edin mesec..i taka :lol: dano da se poluchat neshtata..i bez tva nqma da ima ko da praq cqlo lqto te sichki she bachkat..ta i az da ne ostavam po nazad :D

FEN_NA_MOTORI
05-31-2005, 19:56
az sam na 15 godini i smqtam da ba4kam nqkade ama znam li kade 6i kaja na bashta mi da mi nameri neshto :)

Ashley
05-31-2005, 20:32
Аз съм на 15 и твърдо бях решила, че искам да работя през лятото , но след като споделих това у дома и всички ми се изсмяха ,нещо няма да работя поне засега.

05-31-2005, 20:37
Az rabotix minalata godina prez liatoto v edin goliam magazin za belio vav Varna.No 300te leva za mesec ne si zaslujavaxa za 10te chasa trud na den bez pochivka!!!
Tova liato niama da si pomradna i prasta da rabotia prosto shte si xodia na pochivki i shte si pochivam!!! :P

Immortality_
05-31-2005, 21:01
ami az sam na 17.5 i tova lyato 6te zapo4vam da rabotya, za da si izkaram pari za universiteta. imam kasmet da po4na v edin mebelen magazin...i taka 1 godinka da si kupya i kola i tn :D

bulgarche
05-31-2005, 22:35
Аз може и да бачкам, но повече ме кефи да бачкам без пари, т.е. в тази организация в коя съм :) Иначе винаги съм мечтал да работя на бензиноостанция. Имам познат които е началник там и това лято май ще бъда там :)

05-31-2005, 23:00
Ми имам шанс да почна или като барман или като охрана в некой Куул Хаус ама не се знае още, засега съм БирФестър.

Sssssexy{P}Baby
06-01-2005, 06:25
mi az dr mesec pravq 17,i me karat da hodq v sofiq da rabotq v na bratov4ed mi magazina(za hranitelni stoki)ama men hi4 ne me biva v smetkite dori i vsi4ko da e s komputar :P :P

monka
06-01-2005, 09:54
dam, lqtoto 6te hodq na ba4. na6te imat 2 sklada za stroitelni materiali i a z6t im pomagam.
na edna kompiutarna programa 6te rabotq, minaloto lqto sa6to tova pravih.
predpo4itam nqkolko 4asa da sam tam, otkolkoto da se 4udq kakvo da pravq...6te hodq na plaj, posle na ba4 i dove4era s priateli po kuponi :lol:

naty
06-01-2005, 11:46
ами аз сам малко малка..ама майка ми лятото и сега дори ми дава да и правя едни ексел-ски таблици там за некви компоненти ..там некви сметки и подобни и за таблица ми пла6та по 4 лв...то си е голяма играчка..а мозе и да ходя лятото да помагам в магазина на баща ми

LiNkiN4eTo
06-01-2005, 13:52
ami az sum na 15 i mnogo ne mi se raboti
su6tnost raboti mi se samo edno - operator v net zala
onzi den govorih s ba6ta mi , ako moje da me oredi nqkoi (poneje gi znae)
nadqvam se da stane moqta rabota , imam golqmo jelanie za toz ba4 :D

stereophonix
06-01-2005, 18:04
az sam na 17 i o6te ot minaloto lqto iam merak da rabotq. ma togava ne6to ne se polu4i. nadqvam se tva lqto pone 1n mesec da rabotq nqkade. ima nekva veroqtnos v megahim da lepq etiketi na kutiite, dano se polu4i..

Bimper-ska
06-01-2005, 20:47
Аз съм на 20 и ако щете вярвайте, но до сега НИКОГА не съм работила лятна работа. Не че не съм искала, ама все ми се разминава. Понеже съм родена през юни, та значи тоя месец ставам на 21, просто да поясня.Ето как стоят нещата:
1. От 14 годишна правя на баща ми документациите и освен това, лятото живеем на село (а не можеха нашите да ме карат мене специално на работа).
2. Лятото, когато станах на 18 - баща ми реши да карам шофьорските курсове, а аз нали бавно загрявам, взех малко допълнителни часове, та курса се проточи два месеца, заедно с изпита. Но си струваше - 0 грешки на листовките, 3 второстепенни на кормуване.
3. Лятото, когато станах на 19 - кандидатстуденската кампания - първо четох за държавния ми изпит от гимназията по счетоводство и финанси, после по литература за кандидатстването, и след това нямах желание да ходя другаде, освен на плаж.
4. Миналото лято - ами прекарах го половината в изпитна сесия, другата половина в чужбина при леля. Там понеже правехме ремонт на детската, а аз бях "баш майстора", леля ми накупи половин гардероб яки дрешки и ми даде 100 евро. За кво да бачкам?
5. Това лято - щях да ходя на бригада в Щатите, там да бачкам. Ем всичко беше уредено, платено, обаче ме приеха да уча в чужбина и трябва края на август да заминавам, та се провали тази възможност. Но за 2 месеца може да бачкам в една почивна база, понеже баща ми и един негов приятел ще я наемат май за лятото. Там май май без да ми плащат, обаче поне плажът е на супер място и ще хвана хубав загар :wink:
Иначе съм бачкала малко във фирмата на една позната на баща ми в счетоводството, ама ми се видя адски скучна работа и нямам намерение да се захващам с това (въпреки, че уча точно Счетоводство и контрол). А мисля, че е най-яко да си крупие, защото бачкаш вечер, а и парите са супер (обаче трябва да имаш 18 и да знаеш поне един чужд език, което май вас не ви устройва). И най-кофти е да се хванеш като камериерка - миналото лято една приятелка толкоз се оплаква... Сега кара курс за бармани и май натам ще се ориентира.

one_touch
06-01-2005, 21:01
mi az iskam za6toto vinagi e hubavo lqtoto da si ima6 pove4ko pari pyk i vs mi priqteli kato rabotqt ili zaminat na nqkyde i stava mn typo.stiskaite palci da si namerq

LunaTriCk
06-01-2005, 22:12
миналото лято ми се размина щот нямах 17, това лято пак ми правят проблем, че нямам 18(е аз ли съм виновен, че майка ми ме е родила зимата ??) ама има работни места от които да си избирам :). всичките са с продаване на сладолед ама пак е нещо. поне няма да стоя в нас и да си смуча палеца...

saved_
04-02-2012, 09:41
Предлагам работа като рекламен консултант, която може да се работи когато ви е удобно по 1-2 часа на ден - свързана е със срещи с различни хора и представяне на каталози с продукти. Възнаграждението е от 80-100000 лв. Зависи от Вас! Ако се интересувате пишете на : saved_@abv.bg