PDA

View Full Version : лекарство за стимулиране на мозъчната дейност



Kamelka
05-31-2005, 22:24
ами значи преди имаше една тема за някакво там дето стимулирало мозъ1ната дейност и не водило до пристрастяване.. може ли пак да ми го кажете, защото го забеавих а не мога да намеря темата:)
благодаря ви предварително!

MuTaKa
06-01-2005, 09:08
По телевизията рекламират такива хапчета - за оросяване на мозъка, при студ в крайниците, за запаметяване... В момента не си спомням името.
Ще ти препоръчам да наблегнеш на ядките и предимно на орехите (може в комбинация с мед)...

AvLee
06-01-2005, 10:55
Ми значи то има такива хапчета на билкова основа..има за преумора,има за стрс и т.н.
Отиди в някоя аптека и попитай,ще ти препоръчат нещо и е важно на колко години си.
Иначе аз ти препоръчвам Мемо плюс и също да комбинираш със пчелен прашец(съдържа много полезни вещества и въобще засилва имунната система):)

e4o
06-01-2005, 12:11
ginko biloba, ginko prim, vsi4ki takiva podobni sa za orosqvane na mozuka i krainicite :roll:

Optimus_Prime
06-01-2005, 14:30
Има и едно Фитин но при него проблема е ,че трябва да се взима половин час преди ядене.Според мен ефекта е по скоро психически но от мен да мине.

05-13-2006, 14:29
Ми значи то има такива хапчета на билкова основа..има за преумора,има за стрс и т.н.
Отиди в някоя аптека и попитай,ще ти препоръчат нещо и е важно на колко години си.
Иначе аз ти препоръчвам Мемо плюс и също да комбинираш със пчелен прашец(съдържа много полезни вещества и въобще засилва имунната система):)

MiRaCuLiXbb
05-13-2006, 14:32
Ае не се занимавай с глупости. Достатъчно е да си проветряваш стаята... :) :smt045

ycMuBkaTa
05-13-2006, 14:33
Аз лично съм пила някви с гинко билоба, ама ефект никакъв. Най-добре яж мед с орехи или покълнало жито. Това наистина действа. По-умен не ставаш, ама е супер полезно за мозъка.

ProstoAz
05-13-2006, 22:14
Темата е стара и вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!