PDA

View Full Version : Стремежът към любов,щастие и свобода ... !!



foursquare
06-01-2005, 13:38
Според мен 3те неща си съпвадат перфектно..
Всеки човек се стреми към свобода и независимост..
Никой не иска да бъде командван...

Дайте мнение по тази тема ;)

Elitooooo
06-01-2005, 13:42
Ami spored men lubovta i svobodata ne sa mnoog nesa vestimi.a nezavisdimost poniakoga :roll: :wink:

foursquare
06-01-2005, 13:51
Ami spored men lubovta i svobodata ne sa mnoog nesa vestimi.a nezavisdimost poniakoga :roll: :wink:

не си мисли , че не са съвместими.. когато си влюбен и си имаш приятелка/жена ,пак можеш да си свободен,дори понякога се чувстваш по-свободен от това да си сам..

Elitooooo
06-01-2005, 13:54
Ami spored men lubovta i svobodata ne sa mnoog nesa vestimi.a nezavisdimost poniakoga :roll: :wink:

не си мисли , че не са съвместими.. когато си влюбен и си имаш приятелка/жена ,пак можеш да си свободен,дори понякога се чувстваш по-свободен от това да си сам..Spored zavisi... :? :)

bulgarche
06-01-2005, 14:40
Ем....то това кой не го знае?

KiLLeR_InSTiNkT
06-01-2005, 17:00
Ami spored men lubovta i svobodata ne sa mnoog nesa vestimi.a nezavisdimost poniakoga :roll: :wink:

не си мисли , че не са съвместими.. когато си влюбен и си имаш приятелка/жена ,пак можеш да си свободен,дори понякога се чувстваш по-свободен от това да си сам..

foursquare suglasna sum s tebe v momenta si imam gadje i se 4uvstvam prekrasno, imam si svoqta li4na svoboda... :wink:

foursquare
06-01-2005, 17:06
Ami spored men lubovta i svobodata ne sa mnoog nesa vestimi.a nezavisdimost poniakoga :roll: :wink:

не си мисли , че не са съвместими.. когато си влюбен и си имаш приятелка/жена ,пак можеш да си свободен,дори понякога се чувстваш по-свободен от това да си сам..

foursquare suglasna sum s tebe v momenta si imam gadje i se 4uvstvam prekrasno, imam si svoqta li4na svoboda... :wink:

Радвам се ;)И аз така се чувствам с Мирелка и си ми е много готино.. ;)

Sunny_stz
06-02-2005, 06:06
Jivota e takuv,kakuvto si go napravi6,kazvat horata.:)))))

CRaZy_IKT
06-03-2005, 17:10
Ем....то това кой не го знае?
axaxax nali ;)