PDA

View Full Version : jestoko skarvane s ba6ta mi :(((



depresanta
06-01-2005, 17:16
dnes naobed mnogo jestoko se skarah s ba6ta mi, za6toto toi me obvinqva 4e az sum vinoven za6toto sum se sblijil s personala na zavedenieto ni i zatpva praveli kakvoto si iskat.Az bqh dosta umoren i iznerven sled daskaloto i mu kazah 4e ne me interesuva i da prestane da me tormozi.toi go prie dosta navutre i mai kaza : " ti si edin bokluk...pove4e ne zna4i6 ni6to za men...opravqi se sam...ne sikai pari ot men... daje neta 6te mi spira ot ytre :((( tva be6e prosto yjasno zlobno izkazvane ot negova strana.kak da postupq? da mu se izvinq li? iskam suveti do 23 4asa dnes kogato 6te se opitam da govorq s nego

e4o
06-01-2005, 17:22
mi 6te mu mine predpolagam skoro, no ako iska6 mu se izvini, ma i as nz za kakvo :shock:

stasiii
06-01-2005, 17:33
ne se pritesniavai :) az sum se karala s moia bashta mnogo 4esto bih kazala 4e vsiaka ve4er se karame otna4alo i az taka se pritesniavah ama posle mu sviknah pri nas e imalo i po jestoki skandali ama na bashtite im minava :) edin put me izgoni subra mi bagaja i me izgoni pred bivsheto mi gadje kaza 4e pove4e nqma da mi otvori vratata da be da?!! izmislici !! sigorno taka i s tvoia bashta 6te stane ne mi se vqrva da ti spre parite !!! 6te mu mine 6te vidish vse pak vsi4ki se karame s roditelite ni!! A kolkoto do tova 4e si se sblijil s personala kaji mu 4e nqma nishto losho v tova vse pak ne trqbva da se durjish zle s rabotnicite 6toto mojesh i bez tqh da ostanesh !!! :) Stiskam ti palci i ako stane mnogo zle izvini mu se!! vse pak bashta ti e i nqma nishto losho v tova da se izvinish tova dori e super! v nqkoi slu4ei priznavash greshkite si!!USPEH OT MEN

miloto_girl_4e
06-01-2005, 19:14
ami izvini mu se ... makar4e ne vijdam pri4ina... :?
no vse pak pogovori s nego i mu se izvini :!:

techCandy
06-01-2005, 19:38
ami izvini mu se ... makar4e ne vijdam pri4ina... :?
no vse pak pogovori s nego i mu se izvini :!:
Ами наистина няма за какво толкова да му се извиняваш,
просто говори с него, изяснете се, предполагам че и на него ще му мине. Обясни му че си бил уморен, че не си искал да се засяга и т.н., ще се оправите без борба.

06-01-2005, 19:48
vaob6te da neti puka,6te mu mine do utre,daje posle moje toi da iska da ti se izviniava

Ashley
06-01-2005, 20:33
Аз също не мисля,че има защо да му се извиняваш.Според мен това го е казал в момент на ярост и не е знаел точно какво да направи.Тогава хората говорят неща, които не мислят.Дори може и той да не ти се извини, а да се държи все едно нищо не се е случвало.

favichka
06-01-2005, 20:36
МнениеПуснато на: Сря Юни 01, 2005 7:19 pm Заглавие:
Аз преди време имах същият проблем и знаеш ли какво направих но ми обещай че няма да казваш на МВР и на Бойко! Взех една бормашина един трион и един секач и малко човали . Докато спеше гадният урод включих Бормашината скочих върху него в леглото и почнах да му дупча главата с най-голямата бургия мръсникът издъхна след 10 мин. След това взех триона и почнах да го развасовам запазих някоя друга ръка за зимата обезкостих го със секача и един чук и след това месото го направих на кайма и нахраних уличните кучета а кокалите още ги пазя в мазето никой нищо и не разбра. После ми звъняха вкъщи от Работата му и от МВР и аз им казах че последно като съм го видял е отишъл да нахрани кучетата !!! И така си живея и до днес с мир и Любов С майка ми се случи нещо по нтересно но това е друга история......... !!!


ти ше спреш ли с тея глупости?май май нещо вечe се оливаш!

favichka
06-01-2005, 20:38
а колкото до скарването с баща ти,споко!извини му се дори да не си направил нищо :) ше му мине

LoVe_RuSlAn
06-09-2006, 18:31
Пробвай с извинението ти не си воновен ама това мисля че ще помогне нбека си помисли че си осъзнал вината и(която ти нямаш) и така може би ще подейства даже за да е по трогателно се и разплачи

sladka{}bolka
06-10-2006, 14:57
Аз също не мисля,че има защо да му се извиняваш.Според мен това го е казал в момент на ярост и не е знаел точно какво да направи.Тогава хората говорят неща, които не мислят.Дори може и той да не ти се извини, а да се държи все едно нищо не се е случвало.

напълно съм съгласна :) спокойно на всеки се случва да се скара с родителите си и мисля че няма място за притеснение.УСПЕХ!

ProstoAz
06-10-2006, 16:25
Гледайте датите! Темата е стара!