PDA

View Full Version : Циганите



06-01-2005, 16:26
какво мислите за тях?не смятате ли че това което се е случило в квартал захарна фабрика и което все още се случва из цяла българия е скандално?

e4o
06-01-2005, 16:31
ne gi obi4am ciganite, moje i da ima nqkoi svestni, no kato cqlo ne gi haresvam :shock:

untoten
06-01-2005, 16:43
аргх мразя мангали :x и не толкова тях, а най-вече правителството, което им дава свобода все едно са пълноправни граждани на република българия. и откъде накъде питам аз?!?!?! на всичкото отгоре и Евророма си организираха, начело с Азо. бахти страната.
да не говорим, че евро съюза отпусна не знам си колко милиона (мнооооогоооооо) през последните 15 год. за тая мръсна сган. а това в Захарна фабрика е брутално. сега гледах Атака и разбрах, че човека, дето го биха ония изроди е починал. и кво? някой сети ли се да направи нещо по тоя въпрос...отвратителна и гнусна работа. :evil:

foursquare
06-01-2005, 16:49
ПРОФЕСОР СТАНИМИР КАЛОЯНОВ ПРЕБИТ ОТ БАНДАТА ОТ 80 МАНГАЛА Е ПОЧИНАЛ! А ДВАМАТА МАНГАЛИ ПРЕДИЗВИКАЛИ КЪРВАВАТА ДРАМА И КОНЧИНАТА НА ТОЗИ БЪЛГАРСКИ УЧЕН СА ПУСНАТИ НА СВОБОДА, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПАРТИЯТА"ЕВРОРОМА".

untoten
06-01-2005, 16:57
ПРОФЕСОР СТАНИМИР КАЛОЯНОВ ПРЕБИТ ОТ БАНДАТА ОТ 80 МАНГАЛА Е ПОЧИНАЛ! А ДВАМАТА МАНГАЛИ ПРЕДИЗВИКАЛИ КЪРВАВАТА ДРАМА И КОНЧИНАТА НА ТОЗИ БЪЛГАРСКИ УЧЕН СА ПУСНАТИ НА СВОБОДА, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПАРТИЯТА"ЕВРОРОМА".

тука мога да кажа само евала на Евророма (забележете...Евро?!?!?!). те поне се грижат за своето стадо, а нашите манафи...само се чудя, защо все още търпим това унижение.

miloto_girl_4e
06-01-2005, 18:18
mi ne haresvam ciganite...
ima i svestni hora,ama pove4eto sa bokluci :!:
:roll: :roll: :roll:

techCandy
06-01-2005, 18:30
Разликата от човек до човек е голяма, и е глупаво да се
поставя някоя нация или малцинство под общ знаменател, само че все пак не ги одобравям особено. Робси народ, свикнал да краде и да проси за да оцелява. Сред тях има и свестни хора разбира се, но като цяло са си вредители така да се каже. Жалко за човека :roll: , може би все пак е имало някакъв повод...знам ли...

Bloody_Tear
06-01-2005, 19:20
Интересно какъв ли е бил повода да пребиеш до смърт 56 годишен човек!?
Защо подяволите още ги търпиме тия?Един интелигентен и невинен човечец бива убит от някакъв боклук,мизерни мангали,които знаят само как да се наплюскат и да се оплакват колко са нещастни и т.н.Какво става с тая държава бе?

Ashley
06-01-2005, 19:36
Аз все още не мога да приема случилото се.А за ромите нямам мнение като цяло , много ми е мъчно понякога ,като видя някои малки дечица, които нямат какво да ядат и да облекат.От други направо ми се повръща , но животът ги прави такива.

ABPopA
06-01-2005, 19:39
Uh 4e gi mrazq! nemoga da gi ponasqm! e razbira se kakto vsi4ki znaem vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq,no opredeleno pri ciganite sa mn mn malko tezi izkliu4eniq!
naskoro bqh na edna diskusiq za diskriminaciqta! Az po princip ne se smqtam za nqkakva rasistka,no... ne s7m s7glasna s izkazvaneto na edno momi4e togava . be6e ne6to ot roda na "kakto znaete po Konstituciq vseki koito se rodi v B-q avtomati4no stava b7lgarski grajdanin => i cinaginite sa b7lgarski grajdani i imat ednakvi prava s nas ISTINSKITE b7lgari" !!! Boje zamislete si 4e tezi m7rliovci ni zavzemat! samo rajdat rajdat i rajdat!!! i otgore na vsi4koto otivat v 4ujbina i na paspotrite i pi6e "b7lgarski grajdanin"... kradat kolkoto mogat i psoel neka nie si se pitame za6to navsqk7de ni smqtat za kradci ... za6to nik7de ne ti obi4at po4ti!!!

favichka
06-01-2005, 19:43
ami az s16to ne gi obi4am.nz dali ima svestni romi,za6toto ne poznavam takiva :?
e,ne sajelqvam de!

bulgarche
06-01-2005, 21:19
За мое учудване никой не каза, нещо добро за мангалите. Поне това ми хареса. Ама Вие всички си седите пред РС-тата и само мрънкате. Аре срещнете се с мангал и го пребийте като сте толкова смели. Ама едва ли са много хората (във форума) които ще го напраят. Ама иначе ги мразили. МРАЗИТЕ ГИ ЧЕРНО НА БЯЛО !!! Трябва кръв да е лее...нетрябва да има и миг спокойствие за тия утрепки

San4o
06-01-2005, 21:33
ПРОФЕСОР СТАНИМИР КАЛОЯНОВ ПРЕБИТ ОТ БАНДАТА ОТ 80 МАНГАЛА Е ПОЧИНАЛ! А ДВАМАТА МАНГАЛИ ПРЕДИЗВИКАЛИ КЪРВАВАТА ДРАМА И КОНЧИНАТА НА ТОЗИ БЪЛГАРСКИ УЧЕН СА ПУСНАТИ НА СВОБОДА, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПАРТИЯТА"ЕВРОРОМА".

тука мога да кажа само евала на Евророма (забележете...Евро?!?!?!). те поне се грижат за своето стадо, а нашите манафи...само се чудя, защо все още търпим това унижение.
Кво се кефиш на мангалите бе. Дееба чифутите, майките има да измрът на всички.

Аз съм БЪЛГАРЧЕ
добре казано, НО повярвай ми аз съм от малкото които се борат с мангалите.

bulgarche
06-01-2005, 22:13
ПРОФЕСОР СТАНИМИР КАЛОЯНОВ ПРЕБИТ ОТ БАНДАТА ОТ 80 МАНГАЛА Е ПОЧИНАЛ! А ДВАМАТА МАНГАЛИ ПРЕДИЗВИКАЛИ КЪРВАВАТА ДРАМА И КОНЧИНАТА НА ТОЗИ БЪЛГАРСКИ УЧЕН СА ПУСНАТИ НА СВОБОДА, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПАРТИЯТА"ЕВРОРОМА".

тука мога да кажа само евала на Евророма (забележете...Евро?!?!?!). те поне се грижат за своето стадо, а нашите манафи...само се чудя, защо все още търпим това унижение.
Кво се кефиш на мангалите бе. Дееба чифутите, майките има да измрът на всички.

Аз съм БЪЛГАРЧЕ
добре казано, НО повярвай ми аз съм от малкото които се борат с мангалите.

На герба пише "Съединението прави силата", дано обаче докато това стане съвсем, да не е вече късно за борба с вредителите.

San4o
06-01-2005, 22:15
ПРОФЕСОР СТАНИМИР КАЛОЯНОВ ПРЕБИТ ОТ БАНДАТА ОТ 80 МАНГАЛА Е ПОЧИНАЛ! А ДВАМАТА МАНГАЛИ ПРЕДИЗВИКАЛИ КЪРВАВАТА ДРАМА И КОНЧИНАТА НА ТОЗИ БЪЛГАРСКИ УЧЕН СА ПУСНАТИ НА СВОБОДА, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПАРТИЯТА"ЕВРОРОМА".

тука мога да кажа само евала на Евророма (забележете...Евро?!?!?!). те поне се грижат за своето стадо, а нашите манафи...само се чудя, защо все още търпим това унижение.
Кво се кефиш на мангалите бе. Дееба чифутите, майките има да измрът на всички.

Аз съм БЪЛГАРЧЕ
добре казано, НО повярвай ми аз съм от малкото които се борат с мангалите.

На герба пише "Съединението прави силата", дано обаче докато това стане съвсем, да не е вече късно за борба с вредителите.
Дано!!!

Momchenceto
06-02-2005, 16:42
Абе мозъци....кръв та кръв...и аз не искам цигани...и аз ги мраза...но не искам да стане като в Югослвия....а именно война...на кого трябва война...аз не искам война....Трябва да се напрай нещо но не и чрез война....войната показва тъпота от висока класа...като не можеш да се справиш с проблема по нормален начин най-лесно е да извадиш пушкалата и да ги гръмнеш....същото е със глупаците които се правят гъзари..като ги затапиш с думи почват да псуват и да налитат на бой щото нямат какво да кажат това показва психическа и умствена слабост....можеш да си як колкото искаш но не сичко е мускули....това е въпрос на ценостна система и морал които циганите нямат.....вие сте същите глупаци в другата крайност демек не сте много по различни от тях!!

Cyberdyne_101
06-02-2005, 16:56
Че кой говори за разстрел ? Глупости. Циганите са полезна работна ръка. Всички в лагери, да чукат камъни и да произвеждат стоки срещу филия хляб на ден. Пък може и да ги изолираме в гета, както през ВСВ, ама не е хигиенично. Така, че в лагери.
Или друга идея :arrow: Ще ги отглеждаме за органи.
Третата ми идея :arrow: Сформираме цигански сапьорски взводове и ги пращаме тук и там на военни мисии( със статус "самоубийствени") .
Сапунения вариант за момента го изключвам.

CRaZy_IKT
06-02-2005, 21:28
ПРОФЕСОР СТАНИМИР КАЛОЯНОВ ПРЕБИТ ОТ БАНДАТА ОТ 80 МАНГАЛА Е ПОЧИНАЛ! А ДВАМАТА МАНГАЛИ ПРЕДИЗВИКАЛИ КЪРВАВАТА ДРАМА И КОНЧИНАТА НА ТОЗИ БЪЛГАРСКИ УЧЕН СА ПУСНАТИ НА СВОБОДА, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПАРТИЯТА"ЕВРОРОМА".
Absoliutnata istina....Prosto ot 99999 cigani 20 sa svesni...E KVO E TVA???A TOQ MANGALA RAZPRAVQ V SEIZMOGRAF CHE BYLGARITE SA MU SE NAHVYRLILI I E TAKIVA!!!TYPI LYJLIVI,PIQNICI!!!RAZVALILI SA I ABITURIENTSKI BAL