PDA

View Full Version : molq vi kajete mi kakvo da pravq



az moje bi
06-02-2005, 10:43
ami..ne6tata stoqt taka..az..imam strahotni problemi s ba6ta mi..toi postoqnno me tormozi..drazni go qvno tova dori 4e di6am..daje mu se slu4va6e i dosta 4esto da me udrq...v kraina smetka si sybrah bagajai se iznesoh v edna priqtelka koqto e na kvartira..i ot tuka problemite kato 4e li porasnaha...maika mi mi zvani i mi reve po telefona da se pribiram.. a na vyprosa mi "za6to, sled kato vijda6 4e ako ustana tam 6te poludeq" tq mi otgovarq za da si si pri men..molq vi pomognete mi nz kakvo da pravq...kyde da hodq...no sys sigurnost tam nqma da se vyrna..blagodarq vi predvaritelno

naty
06-02-2005, 12:36
мда мн кофти проблем
а тря се помъчищ да говорищ с бащати...що така се държи...какво не му изнася
ако нищо не станесе обаждаш на майка ти и и кажваш
да вземе баща ти и отивате на семеен терапефт
там да си изясните проблемите

SneJna_
06-02-2005, 13:00
s govorene ne vqrvam da stane 4estno kazano..oba4e neznam..gadni4ko i to baq..ami opredeleno nedei se pribira vka6ti..vijdai se s maika ti kogato moje6 i t.n :) tva e:)

BroKeN^DreAmZ`f
06-02-2005, 14:28
hmmm...opredeleno dosta kofti situaciq..ama spored mene syshto se opitai da prikazvash s nego,pyk ne pomogne...da se opravq ti si jivei jivota i da ne ti puka :P kakto kazava edin friend gaz i tva e :D

Momchenceto
06-02-2005, 17:23
Чай бе майка ти и баща ти не поддържат ли някакъв контакт...не си ли говорят...все пак са мъж и жена....ако говореха майка ти щеше да рабере че този моъж няма място в къщата....Аз ако съм на майка ти на мястото нямаше да те моля да се прибираш а щях мноу хубаво да поговора с мъжа си.....аз ако знам че мъжа ми ми тормози детото леле тешко му и горко....кфа е тая майка къф е тоя баща...стой си в квартирата и кажи на майка ти вместо да ти се моли да се върнеш да помили баща ти да бъде така добър да той да напусне...ако за нея баща ти е по важен тогава да нет е моли да се връщаш...чат ли си

az moje bi..
06-02-2005, 21:05
blagodarq vi mnogo na vsi4ki..no s govorene ne stava ne e stanalo ve4e tolkova vreme a tepyrva da o4akvam ne6to da se promeni..nevyzmojno...prosto mn mi e tejko i me boli ot tova 4e..az sym pylna otli4ni4ka..i ne sym lo6o dete v kraina smetka nz za6to vsi4ko stoi taka..nz...a maika mi...qvno i da nqkakva stepen tq e vinovna za6toto e bezdeistvala vsi4kite teq godini..nai lo6oto e 4e sym o6te na 17 i ne moga da napravq ni6to...no da se vyrna tam ( za6toto toi 6te vikne policiq da me nameri) e ravnostoino na samoubiistvo...

Napu6en-Buhal
06-02-2005, 21:19
aMi... KaJi nA MaiKA sI dA NamErI nachIN dA OPraVI NeshTAtA... aKO TRqbVAda SuDiTE basHTa tI, da SE RAzvedAt, dA sE PRemeStiSh nqkUDe daLeCh oT nEgO... s BashTA si TruDno ShTE sE oPravIsh S doBRo.. sHtOm Ne sE e NAuchiL doSega cHE e RodiTEL VEchE nqmA zakoGA da sE UChI. KaJI nA MaiKA si ILI dA tI POmoGNe iLI dA tE ostAVi da sE OpravISh saMa. mOJe dA ZvuCHi tuPO aMA... TakIVA neshTA PravqT HOratA MnoGO pO SiLni... koEtO Ne mE UBivA mE PravI pO-siLEn nALi sE sesHtaSh... hTE sE oPraVQt NeshtAta nqMA kAk, VsichKo e VupRoS nA VreMe

stasi
06-07-2005, 22:08
O tova naistina e dosta kofti!Edinstvenoto koeto mi hrumva v momenta e da govori6 s maikati i da q nakara6 i tq da se iznese!drug na4in nqma,za6toto 1 muj trudno se prevazpitava sled tovkova godini!Ako tormozi teb to sigurno go pravi i s neq taka 4e i kaji da sabere malko smelost i da go napusne!