PDA

View Full Version : Vapros za lady_bird



06-02-2005, 14:17
Znam 4e 6te kajete 4e ne e moq rabota no mi e interesno.Lady_ovca,predi samo mrunka6e kolko obi4a6 tedo davis,sega puk izvednuj obi4ala blind boy s koito daje ne si se vijdala na jivo :shock: e kak stavat teq ne6ta?ti izob6to znae6 li kakvo zna4i dumata "lubov,obi4ane "?Sigurno 6te kaje6 da no ne e taka.Ne moje taka da obi4a6..pri tova vsqko sre6nato mom4e :!:

girlpower
06-02-2005, 14:54
Ей човек мисля че неси този който ще прави сметка на хората!И тя може да е казвала ОБИЧАМ ТЕ!И това не значи че като казвам на i dont`give fuck че я обичам, незначи че съм неква лизвийка!Казвам го защото ми е приятна и съм я опознала до такава степен че мисля че тя е супер човек и ако бяхме от едно и също населено място бихме могли да бъдем големи френдки!!!И по темата виждам че това е само за "лейди бърд" и сори че писах тук но не се здържах!!!И както ти си имал/а приятелки/ли смятам че не си бил/а винаги със тях,нито си обичал/а само един!!!!!!!

06-02-2005, 14:56
napulno podkrepiam mnenieto ti! nemoje da obi4ash nqkoi koito dori ne si vijdal/a!!! lubovta ne e tova samo da kajesh na nqkogo obi4am te !! :wink: trqbva da go 4ustvash i dakazvash a ne da go kazvash i da ne go 4ustvash!!! stegni se i malko ograni4i tazi duma osven ako naistina ne go 4ustvash!!! a ti 100% ne 4ustvash lubov kum nqkoi koito dori ne si vijdala

Cyberdyne_101
06-02-2005, 15:05
Найш колко ма ебе кой, кво прави...

LiNkiN4eTo
06-02-2005, 15:07
abe taq gi liubi na red
vii sq ne razbirate :D :P

amy lee
06-02-2005, 16:09
1. ama horaaa, vie ne razbirate li, 4e haraktera e po-vajen ot vun6niq vid? vun6niq vid e do vreme! no du6ata na 4ovek si ostava su6tata!
2. i na men ne sa mi ponqtni nqkoi rauti otnosno neq
3. mai se dose6tam koi e pusnal temata, no ne sum sigurna :roll:
i ne za6titavam lady_bird

e_l_i_z_a
06-02-2005, 16:11
abe taq gi liubi na red
vii sq ne razbirate :D :P
:idea: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol:

Фъки
06-02-2005, 16:16
Ами щом се обичат,нека.Техен си проблем,въпрос и както искате го наричайте :D :D
Мен не ме засяга :D

lady_bird
06-02-2005, 16:49
Ей човек мисля че неси този който ще прави сметка на хората!И тя може да е казвала ОБИЧАМ ТЕ!И това не значи че като казвам на i dont`give fuck че я обичам, незначи че съм неква лизвийка!Казвам го защото ми е приятна и съм я опознала до такава степен че мисля че тя е супер човек и ако бяхме от едно и също населено място бихме могли да бъдем големи френдки!!!И по темата виждам че това е само за "лейди бърд" и сори че писах тук но не се здържах!!!И както ти си имал/а приятелки/ли смятам че не си бил/а винаги със тях,нито си обичал/а само един!!!!!!!blagodarq ti mnogo,poluskana sum! :)
a sega e vreme az da se za6titq sama!antiteza:
znam koi e pusnal tazi tema i nqmam namerenie da obsujdam tuk temi,koito sum diskutirala tolkova mnogo puti.moga da obi4am kogoto az poiskam i tova ne zasqga absolutno nikoi,taka 4e tova si e moq rabota i 6te te pomolq da ne se burka6!vsu6nost az ne molq,AZ ZABRANQVAM da mi se burka6!Nqkakuv problem?! :roll: ot tuk natatuk ne jelaq da 4uvam podobni gluposti i komentari po moi adres!az sum s BlinD^BoY!a otnu6eniqta mi ne te zasqgat,qsno?!

LiNkiN4eTo
06-02-2005, 16:55
moga da obi4am kogoto az poiskam
seriozno li we
iskam i az taka :D

amy lee
06-02-2005, 18:20
moga da obi4am kogoto az poiskam
seriozno li we
iskam i az taka :D of, aide molq te, znae6 kakwo ima predvid!

tedo_davis
06-03-2005, 05:14
Hey Hey Hey stiga ba* mu maikata samo se karate tuka.Vijte sq ... Ne mislq 4e She-Devil-4eto e pusnala tazi tema zashtoto v4era cql den ... tq NE E stypvala vyv e-net zala.
amy lee : 2. i na men ne sa mi ponqtni nqkoi rauti otnosno neq
3. mai se dose6tam koi e pusnal temata, no ne sum sigurna
hmm po vapros 2 ... i az sym taka kato teb.
3-kata ... obqsnih q ve4e - nevyzmojno e da e Masha ...ama koi znae :twisted:
haide stiga se karaite samo - vajnoto e da ima liubov i da se obi4at horata
( Ne zashtitavam nikoi zashtoto ne znam koi e oponenta na lady_bird )

miloto_girl_4e
06-03-2005, 09:47
dulgo vreme se 4udeh dali da napi6a ne6to po temata... :roll:
no vse pak kakvo da vi kaja i spored men NET lubov ne su6testvuva(ako mejdu lady_bird i blind boy e samo virtualno vsi4ko,az bqh ostanala s vpe4atlenie,4e sa si istinski gadjeta :shock: )
az su6to kazvam,4e obi4am mnogo hora,ama dali tova e taka?! mi da vi kaja mai - ne,moje da imam simpatii kum nqkogo,ama edno "obi4am te" v 4ata,ne se ravnqva na "obi4am te" kazano o4i v o4i :!:
puk i ostavete q lady_bird da kazva na kogoto si iska "obi4am te",tova si e nein problem,makar4e naistina ne trqbva da se zloupotrebqva s tazi duma :wink:
aide stiga ste se karali,po dobre se radvaite,4e lady_bird obi4a vsi4ki :lol: :wink:

lady_bird
06-03-2005, 10:47
Hey Hey Hey stiga ba* mu maikata samo se karate tuka.Vijte sq ... Ne mislq 4e She-Devil-4eto e pusnala tazi tema zashtoto v4era cql den ... tq NE E stypvala vyv e-net zala.
amy lee : 2. i na men ne sa mi ponqtni nqkoi rauti otnosno neq
3. mai se dose6tam koi e pusnal temata, no ne sum sigurna
hmm po vapros 2 ... i az sym taka kato teb.
3-kata ... obqsnih q ve4e - nevyzmojno e da e Masha ...ama koi znae :twisted:
haide stiga se karaite samo - vajnoto e da ima liubov i da se obi4at horata
( Ne zashtitavam nikoi zashtoto ne znam koi e oponenta na lady_bird )ti ne budi tolkova ubeden,4e ne e tvoqta lubima,za6toto ni6to ne znae6!nqma zna4enie!ottuk natatuk az otkazvam da davam obqsnenie za li4niq si jivot na tvoqta krava!!!ako ima nqkakuv problem da mi pi6a lc(uf,zabravih,4e tq ne moje nito da gi pi6e,nito da gi 4ete).ti si znae6 teo...hvanal si se s takava kobra,4e prosto ne e istina!!! :roll: taq zmiq ne znam kakvo iska,no ako produljava v su6tiq duh 6te q nakaram da sujalqva,4e se e rodila.znae6,4e ne govorq prazni prikazki!prosto preduprejdavam,za6toto sledva6tiq put nqma ni6to da kaja,a napravo 6te deistvam!!! :roll:

foursquare
06-03-2005, 11:52
До като не прочетох тедо_давис си мислих ,че всички си мислите за мен ,че съм писал темата ахаха

Че го мисля до някаква степен е така.. но те си знаят..

devil4e
06-03-2005, 12:05
Hey Hey Hey stiga ba* mu maikata samo se karate tuka.Vijte sq ... Ne mislq 4e She-Devil-4eto e pusnala tazi tema zashtoto v4era cql den ... tq NE E stypvala vyv e-net zala.
amy lee : 2. i na men ne sa mi ponqtni nqkoi rauti otnosno neq
3. mai se dose6tam koi e pusnal temata, no ne sum sigurna
hmm po vapros 2 ... i az sym taka kato teb.
3-kata ... obqsnih q ve4e - nevyzmojno e da e Masha ...ama koi znae :twisted:
haide stiga se karaite samo - vajnoto e da ima liubov i da se obi4at horata
( Ne zashtitavam nikoi zashtoto ne znam koi e oponenta na lady_bird )ti ne budi tolkova ubeden,4e ne e tvoqta lubima,za6toto ni6to ne znae6!nqma zna4enie!ottuk natatuk az otkazvam da davam obqsnenie za li4niq si jivot na tvoqta krava!!!ako ima nqkakuv problem da mi pi6a lc(uf,zabravih,4e tq ne moje nito da gi pi6e,nito da gi 4ete).ti si znae6 teo...hvanal si se s takava kobra,4e prosto ne e istina!!! :roll: taq zmiq ne znam kakvo iska,no ako produljava v su6tiq duh 6te q nakaram da sujalqva,4e se e rodila.znae6,4e ne govorq prazni prikazki!prosto preduprejdavam,za6toto sledva6tiq put nqma ni6to da kaja,a napravo 6te deistvam!!! :roll:
ХЕЙ! поне по темата пишете... lady_bird ако имаш някакви отношения с приятелката на tedo_davis (мисля че тва въобще не е по темата) можеш да му ги кажеш и по лс. Мисля че ако ще цяла тема да пуснеш за него нищо няма да стане... колкото и да обиждаш момичето :!: :!:
колкото по темата милото е най-права - прекалено се злоупотребява с тази дума, съзнателно се използва по НЕпредназначение... често стават обърйквания а и не мисля че е много готино на всеки втори да казваш "ОБИЧАМ ТЕ" но и не смятам че някой от нас трябва да се бърка в живота й :!: :!: :!: :!: :!:

amy lee
06-03-2005, 12:21
@tedo, otkude znae6 za koi si mislq? :roll: izkaza se nepodgotven :lol:

Immortality_
06-03-2005, 12:48
[color=blue]
1

BlinDBoY
06-03-2005, 15:14
Така темата е пусната от гост за гостенин е доста запознат какво става тук във форума...за тва стигам до извода ,че е вътрешен човек и е много ама много ТЪП за да си скрие ника...и аз мога да си скрия...ника и да напсувам няколко хора...!Кой е казъл ,че със lady_bird няма да се видя..много сте ми странни като почнете..да се месите в живота..на другите така като ни гледаде нещо ваше виждате ли ?! НЕ нали?! ТОгава за кво гледате!Не ме нервете повече...и не пускайте теми за lady_bird нито за мен...!А щом този който е пуснал темата няма доблеста да си признае представете си за какъв човек (идиот/ка) си говорим!!!

She-Devil
06-03-2005, 15:20
1. ama horaaa, vie ne razbirate li, 4e haraktera e po-vajen ot vun6niq vid? vun6niq vid e do vreme! no du6ata na 4ovek si ostava su6tata!
2. i na men ne sa mi ponqtni nqkoi rauti otnosno neq
3. mai se dose6tam koi e pusnal temata, no ne sum sigurna :roll:
i ne za6titavam lady_bird

Zna4i ai da ne obvinqvash MEN, bez da znaesh vsyshtnost koi go e pisal a!?AZ vse pak i kazvax lady_kokoshka, ima razlika....i nikoga nqma da vleza kato GOST!AYDI CHAO !STIGA STE KOMENTIRALI NA TAQ TEMA, OSTAVETE LADY_BIRD I She-devil na miraaa! :roll:

amy lee
06-03-2005, 15:31
1. ama horaaa, vie ne razbirate li, 4e haraktera e po-vajen ot vun6niq vid? vun6niq vid e do vreme! no du6ata na 4ovek si ostava su6tata!
2. i na men ne sa mi ponqtni nqkoi rauti otnosno neq
3. mai se dose6tam koi e pusnal temata, no ne sum sigurna :roll:
i ne za6titavam lady_bird

Zna4i ai da ne obvinqvash MEN, bez da znaesh vsyshtnost koi go e pisal a!?AZ vse pak i kazvax lady_kokoshka, ima razlika....i nikoga nqma da vleza kato GOST!AYDI CHAO !STIGA STE KOMENTIRALI NA TAQ TEMA, OSTAVETE LADY_BIRD I She-devil na miraaa! :roll: хаха, аз пък къде съм казала, че си ти?! гузен негонен бяга :lol:

lady_bird
06-03-2005, 15:48
1. ama horaaa, vie ne razbirate li, 4e haraktera e po-vajen ot vun6niq vid? vun6niq vid e do vreme! no du6ata na 4ovek si ostava su6tata!
2. i na men ne sa mi ponqtni nqkoi rauti otnosno neq
3. mai se dose6tam koi e pusnal temata, no ne sum sigurna :roll:
i ne za6titavam lady_bird

Zna4i ai da ne obvinqvash MEN, bez da znaesh vsyshtnost koi go e pisal a!?AZ vse pak i kazvax lady_kokoshka, ima razlika....i nikoga nqma da vleza kato GOST!AYDI CHAO !STIGA STE KOMENTIRALI NA TAQ TEMA, OSTAVETE LADY_BIRD I She-devil na miraaa! :roll: хаха, аз пък къде съм казала, че си ти?! гузен негонен бяга :lol: prava si,nel,tva si be6e 4ista proba samopriznanie! :roll:

LunaTriCk
06-03-2005, 16:11
деца, стана 7 часа прибирайте се по домовете...

GeRyTo
06-03-2005, 16:16
Ъъъ..май съм пропуснала първите епизоди, ама бързо навлизам във развитието на сериала :lol: :lol: :lol: :P :D 8)
Хахахахаххаха!

kurabiika
06-03-2005, 18:04
леле какви интриги ;)

lady_bird
06-03-2005, 19:35
Ъъъ..май съм пропуснала първите епизоди, ама бързо навлизам във развитието на сериала :lol: :lol: :lol: :P :D 8)
Хахахахаххаха!da,geri,prava si!tva se prevurna v dolnoprobna sapunka!

aBnOrMaL_BaBy
06-04-2005, 12:50
Хахаха от доста отдавна не съм писала в този форум, но май ще ме накарате пак да го правя.Просто като вляза и прочета някоя тема(като тази например) даже и да съм в лошо настроение,да плача и каквото и друго да е,просто като прочета простите неандерталски теми и повечето мнения, ме напушва адски голям смях. Ето че за пореден път се убеждавам,че този форум е пълен с некфи недорасли идиотчета(визирам Госта който е написал темата, да не си помислите друго и някой случайно да се обиди), който се чудят как да запълнят вече достатъчно западналия форум с още по непрокопсани мнения. Но той не е единствения, който прави простотии - нека да видим lady_bird и BlinD^BoY - добре де, lady_bird е още на 13-14 години, за това малко я оправдавам, но не мисля, че е правилно да казва на някого с когото дори не се е виждала, че го ОБИЧА.Хайде добре,да кажем че е хлътнала по него,че го харесва, но да го ОБИЧА - това е невъзможно!Но все пак както тя каза, може да прави каквото си иска, но lady_bird знай че на никой не можеш да забраниш да говори каквото и да е при положение че и ти разправяш пълни bullshits.А относно BlinD^BoY ,пич, мислих те за по-умен - все пак вече си станал голям мъж, голям човек, а да ми въртиш интернет любов с некфи малки момичета(не казвам че аз съм голяма,но все пак.) аз съм сигурна че можеш да си хванеш някое момиче на твоите години и твоя акъл, която може да те разбира и да ти отговаря на чувствата.Общо взето наистина да се обичате. :P
а She-Devil ли е кфа е просто няма нужда да я коментирам, няма да кажа нещо което другите незнаят.. какво държание за 20 годишна ЖЕНА..просто нямам думи!
Айде това беше от мен. :lol: :P

foursquare
06-04-2005, 13:06
Хахаха от доста отдавна не съм писала в този форум, но май ще ме накарате пак да го правя.Просто като вляза и прочета някоя тема(като тази например) даже и да съм в лошо настроение,да плача и каквото и друго да е,просто като прочета простите неандерталски теми и повечето мнения, ме напушва адски голям смях. Ето че за пореден път се убеждавам,че този форум е пълен с некфи недорасли идиотчета(визирам Госта който е написал темата, да не си помислите друго и някой случайно да се обиди), който се чудят как да запълнят вече достатъчно западналия форум с още по непрокопсани мнения. Но той не е единствения, който прави простотии - нека да видим lady_bird и BlinD^BoY - добре де, lady_bird е още на 13-14 години, за това малко я оправдавам, но не мисля, че е правилно да казва на някого с когото дори не се е виждала, че го ОБИЧА.Хайде добре,да кажем че е хлътнала по него,че го харесва, но да го ОБИЧА - това е невъзможно!Но все пак както тя каза, може да прави каквото си иска, но lady_bird знай че на никой не можеш да забраниш да говори каквото и да е при положение че и ти разправяш пълни bullshits.А относно BlinD^BoY ,пич, мислих те за по-умен - все пак вече си станал голям мъж, голям човек, а да ми въртиш интернет любов с некфи малки момичета(не казвам че аз съм голяма,но все пак.) аз съм сигурна че можеш да си хванеш някое момиче на твоите години и твоя акъл, която може да те разбира и да ти отговаря на чувствата.Общо взето наистина да се обичате. :P
а She-Devil ли е кфа е просто няма нужда да я коментирам, няма да кажа нещо което другите незнаят.. какво държание за 20 годишна ЖЕНА..просто нямам думи!
Айде това беше от мен. :lol: :P


Напълно те подрекпям ;0

aBeP4eTo
06-04-2005, 13:49
ахахахахахха не не не не не как може такива глупости в този форум!?
Ама какво ли се учудвам тиин форум ахаха обичали са те :lol: някви си деца тука са карат и са праят на много умни с някви си лапешки пострашки кометраи патка кобра само едно не мога да разбера леиди БърД ти пък каква се явяваш, че да оценяваш връзката на тедо и приятелката му? Аз да съм почнала да нареждам приятелчето ти въпреки, че и мене не ме кефи :? Я не го обръщаите на цирк и си решете проблемите лично, защото ми писна от тъпи сериалчета като искам такива глупости ще си пусна БТВ от 11 чеса сутринта!
А и на вас пък кои ви каза, че има нет любов :lol: хохо на каде да привия от смях!
Смешна работа !
Кога ще пораснете?

Momchenceto
06-04-2005, 14:08
Докато свят светува...епизод 3678 .... Елсмералда влиза в хола на Алфонсо и му заявява че го обича със cълзи на очите....в същия момент влиза Мигел с маска на лицето и казва....Алфонсо не и вярвай...за Есмералда думите "обичам те" струват колкото едно кило арападжик....тогава Алфонсо разярен подозира ратя си Педро че е предател...очакваите продължението в следващия епизод на Докато сят светува тиин edit :P

MaD_CaT*
06-04-2005, 19:18
Докато свят светува...епизод 3678 .... Елсмералда влиза в хола на Алфонсо и му заявява че го обича със cълзи на очите....в същия момент влиза Мигел с маска на лицето и казва....Алфонсо не и вярвай...за Есмералда думите "обичам те" струват колкото едно кило арападжик....тогава Алфонсо разярен подозира ратя си Педро че е предател...очакваите продължението в следващия епизод на Докато сят светува тиин edit :P
ахахаххахаха...вие с абнормалното ще ме убиетеее :lol: :lol: :lol: ..както и останалите с тъпите си спорове,де.. :lol: ама..ако нямаше такъв като тебе, Муши да ги пресъздава(образно казано).... :lol:

AvLee
06-04-2005, 19:20
Хаха като ви е тъпа темата що има 3 страници изписани :lol:

tedo_davis
06-05-2005, 05:01
а She-Devil ли е кфа е просто няма нужда да я коментирам, няма да кажа нещо което другите незнаят.. какво държание за 20 годишна ЖЕНА..просто нямам думи!
Айде това беше от мен. :lol: :P
stranno za men nqmashe komentar :oops: a ti kaza pyrvo za blind-a ... lady-to ... devil-4eto ... za men nqmaaaaaaaaa :cry:
uff vij sega ... kakvo dyrjanie ?neshto ne razbrah ... kakvo tolkova e napravila She-Devil ? prosto si zashtitava gadjeto - toest men :P
uff nqma zna4enie neka sprem tezi bezsmisleni sporove zashtoto mi e vtrysnalo da gledam temi v koito sym zamesen az !

aBnOrMaL_BaBy
06-05-2005, 06:52
Ами tedo_davis аз не говоря специално за тази тема, говоря за държанието и по принцип.В това да те защитава няма нищо лошо и нямам нищо против.
А за теб не съм писала нищо просто защото си те знам, нямам нищо против теб, пич си и според мен няма нужда да го правя.Но ако толкова държиш да кажа нещо и за теб(но няма да е по темата) защо си писал тея мании за скинарството в Местожителството ти ? Поне да беше скинар.. :P

e_l_i_z_a
06-05-2005, 08:03
Докато свят светува...епизод 3678 .... Елсмералда влиза в хола на Алфонсо и му заявява че го обича със cълзи на очите....в същия момент влиза Мигел с маска на лицето и казва....Алфонсо не и вярвай...за Есмералда думите "обичам те" струват колкото едно кило арападжик....тогава Алфонсо разярен подозира ратя си Педро че е предател...очакваите продължението в следващия епизод на Докато сят светува тиин edit :P
:lol: :lol: :lol:
:twisted:

LiNkiN4eTo
06-05-2005, 08:19
ae tedo , moi 4ovek si , ama da ne bi i da si advokat na she devil
6to ne q ostavi6 sama da otgovori i da se za6titi
6i q ... i surmata :twisted:

Momchenceto
06-05-2005, 09:54
Хаха като ви е тъпа темата що има 3 страници изписани :lol: Що има 3 страници ли? Отговор:
Що аржентинските сериали се гледат по цял свят с огромен успех?
Що ти не пробваш да се гъбаркаш със сериозна тема?
Що няма Дядо Коледа? :lol:
:lol: :P

BABY_SEXY_GIRL
06-06-2005, 16:22
Znam 4e 6te kajete 4e ne e moq rabota no mi e interesno.Lady_ovca,predi samo mrunka6e kolko obi4a6 tedo davis,sega puk izvednuj obi4ala blind boy s koito daje ne si se vijdala na jivo :shock: e kak stavat teq ne6ta?ti izob6to znae6 li kakvo zna4i dumata "lubov,obi4ane "?Sigurno 6te kaje6 da no ne e taka.Ne moje taka da obi4a6..pri tova vsqko sre6nato mom4e :!:

А ти за ЛС чувала ли си? :evil: Защо трябва да потъпкваш момичето тук пред всички, ако имате да решавате проблеми го направете като големи хора!!!

tedo_davis
06-07-2005, 04:39
ae tedo , moi 4ovek si , ama da ne bi i da si advokat na she devil
6to ne q ostavi6 sama da otgovori i da se za6titi
6i q ... i surmata :twisted:
hah Linkin4e zlatno a primerno cql forum sreshtu teb kak bi ti se storilo ? i da nqma koi da te zashtiti ?! :P
e az shte si q zashtitavam pyk !!!

lady_bird
06-07-2005, 07:32
Znam 4e 6te kajete 4e ne e moq rabota no mi e interesno.Lady_ovca,predi samo mrunka6e kolko obi4a6 tedo davis,sega puk izvednuj obi4ala blind boy s koito daje ne si se vijdala na jivo :shock: e kak stavat teq ne6ta?ti izob6to znae6 li kakvo zna4i dumata "lubov,obi4ane "?Sigurno 6te kaje6 da no ne e taka.Ne moje taka da obi4a6..pri tova vsqko sre6nato mom4e :!:

А ти за ЛС чувала ли си? :evil: Защо трябва да потъпкваш момичето тук пред всички, ако имате да решавате проблеми го направете като големи хора!!!mersi,Reni,dobre,4e pone edin 4ovek se izkaza umno i zrqlo po vuprosa!

tedo_davis
06-07-2005, 08:20
Ами tedo_davis аз не говоря специално за тази тема, говоря за държанието и по принцип.В това да те защитава няма нищо лошо и нямам нищо против.
А за теб не съм писала нищо просто защото си те знам, нямам нищо против теб, пич си и според мен няма нужда да го правя.Но ако толкова държиш да кажа нещо и за теб(но няма да е по темата) защо си писал тея мании за скинарството в Местожителството ти ? Поне да беше скинар.. :P
hmmmm Abnormal4e ... :) zashto pyk da ne gi pisha ? znaesh li ... kefisi me tazi kultura puk i znam nqkoi neshta - iskali sa da stavam SkinHead no vse oshte mi e rani4ko - imam da u4a doooosta mnogo neshta :) ina4e shte stavam ei!

LiNkiN4eTo
06-07-2005, 10:41
ae tedo , moi 4ovek si , ama da ne bi i da si advokat na she devil
6to ne q ostavi6 sama da otgovori i da se za6titi
6i q ... i surmata :twisted:
hah Linkin4e zlatno a primerno cql forum sreshtu teb kak bi ti se storilo ? i da nqma koi da te zashtiti ?! :P
e az shte si q zashtitavam pyk !!!
еми щом целия форум е срещу нея ... замисли се :!:
аз като нареждам почти всички , пак целия форум е срещу мен , ама кво :?: изобщо не ми пука , защото са олигофрени :D

tedo_davis
06-08-2005, 04:03
ae tedo , moi 4ovek si , ama da ne bi i da si advokat na she devil
6to ne q ostavi6 sama da otgovori i da se za6titi
6i q ... i surmata :twisted:
hah Linkin4e zlatno a primerno cql forum sreshtu teb kak bi ti se storilo ? i da nqma koi da te zashtiti ?! :P
e az shte si q zashtitavam pyk !!!
еми щом целия форум е срещу нея ... замисли се :!:
аз като нареждам почти всички , пак целия форум е срещу мен , ама кво :?: изобщо не ми пука , защото са олигофрени :D
e Ti sq kvo na men oligofren li shte mi kajesh ? az pyk shte si zashtitavam Jeni4kata are de? nqkoi kvo da ne mi kaje neshto a ? :}

sherry
06-10-2005, 12:14
много тъпо наистина...стига интриги бе!Кой квото иска да казва и когото иска да обича!никой няма право да се меси в чуджия начин на живот!Няма ли да я затворите тая тема

BlinDBoY
06-10-2005, 12:39
много тъпо наистина...стига интриги бе!Кой квото иска да казва и когото иска да обича!никой няма право да се меси в чуджия начин на живот!Няма ли да я затворите тая темаВерно интриги и всичките аз ги направих...та аз като кажа примерно ,че ще съм с един човек макар и в чата...си държа на думата не днес съм с тая утре с друга в други ден с четвърта...!!!И наистина имах някви планове да се задомя в София...,но...виждате всичко отиде по дяволите

lady_bird
06-10-2005, 12:47
много тъпо наистина...стига интриги бе!Кой квото иска да казва и когото иска да обича!никой няма право да се меси в чуджия начин на живот!Няма ли да я затворите тая темаВерно интриги и всичките аз ги направих...та аз като кажа примерно ,че ще съм с един човек макар и в чата...си държа на думата не днес съм с тая утре с друга в други ден с четвърта...!!!И наистина имах някви планове да се задомя в София...,но...виждате всичко отиде по дяволитеne,az otivam po dqvolite!!!za6toto nikoga ne uspqh da sbudna me4tite sii stanah jalka!!!mrazq se!!!mrazq i jivota si!!!mrazq vsi4ko!!!ne uspqh da napravq nikoi 6tastliv!!!izplakah si o4ite!!!i nakraq ni6to ne ostana!!! :cry:

BlinDBoY
06-10-2005, 13:04
много тъпо наистина...стига интриги бе!Кой квото иска да казва и когото иска да обича!никой няма право да се меси в чуджия начин на живот!Няма ли да я затворите тая темаВерно интриги и всичките аз ги направих...та аз като кажа примерно ,че ще съм с един човек макар и в чата...си държа на думата не днес съм с тая утре с друга в други ден с четвърта...!!!И наистина имах някви планове да се задомя в София...,но...виждате всичко отиде по дяволитеne,az otivam po dqvolite!!!za6toto nikoga ne uspqh da sbudna me4tite sii stanah jalka!!!mrazq se!!!mrazq i jivota si!!!mrazq vsi4ko!!!ne uspqh da napravq nikoi 6tastliv!!!izplakah si o4ite!!!i nakraq ni6to ne ostana!!! :cry:Е нали сега си жена на тедо давис той ще се грижи за теб :evil:

tedo_davis
06-10-2005, 13:10
Е нали сега си жена на тедо давис той ще се грижи за теб :evil:
VIj Blind ne si razbral nishto - tq ne mi e jena - prestani s tezi detski izkazvaniq.Prosto tq mi e supe simpati4na - dori da ne q poznavam mnogo mi haresva - ne mi puka 4e sam skasal s gadjeto si v4era nishto nemoje da me spre da kaja tova koeto si iskam i koeto 4uvstvam ot super mn. vreme. .. no molq vi stiga st me zamesvali vuv vsqkaa tema - mrazq da me komentirat.Az prosto q haresvam i nikoga nqma da si promena mneieto - budi siguren.

пипс
06-10-2005, 13:10
хора стига сте се карали.тава е като някакъв любовен четириъгълник от сапунена опера.факт е че всички страдате.факт е че всички от форума разбраха за това,но имам предложение:разберете се по човешки,без обиди,самосъжаления и т.н.тук е мястото да кажа че всички сме преживели любовни разочарования и ви съчувстваме

Cyberdyne_101
06-10-2005, 13:15
Изчакайте малко да взема пуканките...

tedo_davis
06-10-2005, 13:19
Изчакайте малко да взема пуканките...
ako po4erpish malko nqma da e zle -az se oteglqm ot tozi razdel nqma da postvam po tezi temi voubshte - vtrasna mi - otivam pri Cyberdyne da mucam pukanki (ei az nosa koka-kolata :twisted: )

lady_bird
06-10-2005, 13:38
много тъпо наистина...стига интриги бе!Кой квото иска да казва и когото иска да обича!никой няма право да се меси в чуджия начин на живот!Няма ли да я затворите тая темаВерно интриги и всичките аз ги направих...та аз като кажа примерно ,че ще съм с един човек макар и в чата...си държа на думата не днес съм с тая утре с друга в други ден с четвърта...!!!И наистина имах някви планове да се задомя в София...,но...виждате всичко отиде по дяволитеne,az otivam po dqvolite!!!za6toto nikoga ne uspqh da sbudna me4tite sii stanah jalka!!!mrazq se!!!mrazq i jivota si!!!mrazq vsi4ko!!!ne uspqh da napravq nikoi 6tastliv!!!izplakah si o4ite!!!i nakraq ni6to ne ostana!!! :cry:Е нали сега си жена на тедо давис той ще се грижи за теб :evil:ti ni6to ne si razbral!!! :cry:

BlinDBoY
06-10-2005, 13:51
много тъпо наистина...стига интриги бе!Кой квото иска да казва и когото иска да обича!никой няма право да се меси в чуджия начин на живот!Няма ли да я затворите тая темаВерно интриги и всичките аз ги направих...та аз като кажа примерно ,че ще съм с един човек макар и в чата...си държа на думата не днес съм с тая утре с друга в други ден с четвърта...!!!И наистина имах някви планове да се задомя в София...,но...виждате всичко отиде по дяволитеne,az otivam po dqvolite!!!za6toto nikoga ne uspqh da sbudna me4tite sii stanah jalka!!!mrazq se!!!mrazq i jivota si!!!mrazq vsi4ko!!!ne uspqh da napravq nikoi 6tastliv!!!izplakah si o4ite!!!i nakraq ni6to ne ostana!!! :cry:Е нали сега си жена на тедо давис той ще се грижи за теб :evil:ti ni6to ne si razbral!!! :cry:Прости ми за което!!!

amy lee
06-10-2005, 13:55
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:

tedo_davis
06-10-2005, 13:58
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:
ei Ammy da zneash oshte ne sam si promenil planovete za onova deto go izmislihme - da si mal4ish ei GROB za vsi4ko :_)

amy lee
06-10-2005, 14:07
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:
ei Ammy da zneash oshte ne sam si promenil planovete za onova deto go izmislihme - da si mal4ish ei GROB za vsi4ko :_)da, dobre, znam
eeeebasi, da vzemat da prekrustqt temata na "chat" :lol:

tedo_davis
06-10-2005, 14:08
be t'vae dobra ideq ;} off ama da vi kaja az naistina si zeh pukanki :P:P:P
mmmmmmmmm s karamel super mquuuuuuuuuuuuu nqkooi da iska ? znaete mi adresa idvaite :)

BlinDBoY
06-10-2005, 14:43
be t'vae dobra ideq ;} off ama da vi kaja az naistina si zeh pukanki :P:P:P
mmmmmmmmm s karamel super mquuuuuuuuuuuuu nqkooi da iska ? znaete mi adresa idvaite :)Не го знам кажи го пак или съм ти неприятен и няма да ме поканиш да ядем пуканки във вас :roll:

lady_bird
06-10-2005, 14:47
много тъпо наистина...стига интриги бе!Кой квото иска да казва и когото иска да обича!никой няма право да се меси в чуджия начин на живот!Няма ли да я затворите тая темаВерно интриги и всичките аз ги направих...та аз като кажа примерно ,че ще съм с един човек макар и в чата...си държа на думата не днес съм с тая утре с друга в други ден с четвърта...!!!И наистина имах някви планове да се задомя в София...,но...виждате всичко отиде по дяволитеne,az otivam po dqvolite!!!za6toto nikoga ne uspqh da sbudna me4tite sii stanah jalka!!!mrazq se!!!mrazq i jivota si!!!mrazq vsi4ko!!!ne uspqh da napravq nikoi 6tastliv!!!izplakah si o4ite!!!i nakraq ni6to ne ostana!!! :cry:Е нали сега си жена на тедо давис той ще се грижи за теб :evil:ti ni6to ne si razbral!!! :cry:Прости ми за което!!!ne,ti mi prosti.

BlinDBoY
06-10-2005, 14:54
много тъпо наистина...стига интриги бе!Кой квото иска да казва и когото иска да обича!никой няма право да се меси в чуджия начин на живот!Няма ли да я затворите тая темаВерно интриги и всичките аз ги направих...та аз като кажа примерно ,че ще съм с един човек макар и в чата...си държа на думата не днес съм с тая утре с друга в други ден с четвърта...!!!И наистина имах някви планове да се задомя в София...,но...виждате всичко отиде по дяволитеne,az otivam po dqvolite!!!za6toto nikoga ne uspqh da sbudna me4tite sii stanah jalka!!!mrazq se!!!mrazq i jivota si!!!mrazq vsi4ko!!!ne uspqh da napravq nikoi 6tastliv!!!izplakah si o4ite!!!i nakraq ni6to ne ostana!!! :cry:Е нали сега си жена на тедо давис той ще се грижи за теб :evil:ti ni6to ne si razbral!!! :cry:Прости ми за което!!!ne,ti mi prosti.Марти знаеш ,че съм ти простил отдавна..знаеш също какво изпитвам към теб....!

LiNkiN4eTo
06-10-2005, 16:41
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:
бааах .. идвам и аз , тва не е за изпускане :D
Блинд Бой аз казах ли ти че си олигофрен :?: :evil: " ама ние се обичаме " .. ко са обичате веее ... Божее...
И не спори с мен , виновен си , признай си :!: :P

^I don't give a fuck^
06-10-2005, 16:42
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:
бааах .. идвам и аз , тва не е за изпускане :D
Блинд Бой аз казах ли ти че си олигофрен :?: :evil: " ама ние се обичаме " .. ко са обичате веее ... Божее...
И не спори с мен , виновен си , признай си :!: :P


бе щом сме почнали флууда...аре още едно място ще се намери :D

amy lee
06-10-2005, 17:17
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:
бааах .. идвам и аз , тва не е за изпускане :D
Блинд Бой аз казах ли ти че си олигофрен :?: :evil: " ама ние се обичаме " .. ко са обичате веее ... Божее...
И не спори с мен , виновен си , признай си :!: :P


бе щом сме почнали флууда...аре още едно място ще се намери :D axaxax, taka si e to taq tema se prevurna v 4at temata na foruma :lol:

just
06-10-2005, 17:21
Абе Бърдке,не се занимавай с простотий!Кат си го обичка,кажи му го на него не занимавай целия форум че и на мен ми писна въпреки че съм от вчера тук,аре стига ебаси тва е гавра!

Cyberdyne_101
06-10-2005, 17:24
Ше ви коля, гадни флудъриhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/axe.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/maniac.gif

zElEnA^mAsLiNkA
06-10-2005, 19:16
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:
бааах .. идвам и аз , тва не е за изпускане :D
Блинд Бой аз казах ли ти че си олигофрен :?: :evil: " ама ние се обичаме " .. ко са обичате веее ... Божее...
И не спори с мен , виновен си , признай си :!: :P

Smeehh! Tfa naistina stana kyt nqkfa sypunka! Az sym vi g0re6ta p04itatelka! Q fyrlete malk0 pukanki p0 e-maila!! heh
P.P. Sam0 ne razbrah 6t0 taq tema e v "Новини и съобщения" ?? :roll:

LiNkiN4eTo
06-11-2005, 08:51
Ше ви коля, гадни флудъриhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/axe.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/maniac.gif
Без мен!Аз в тая тема САМО МАЛКО :P

zElEnA^mAsLiNkA
06-11-2005, 15:47
Ше ви коля, гадни флудъриhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/axe.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/maniac.gif
Без мен!Аз в тая тема САМО МАЛКО :P
Sam0 malk0 nali ? :P Palavnica :}

devil4e
06-11-2005, 17:22
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:
бааах .. идвам и аз , тва не е за изпускане :D
Блинд Бой аз казах ли ти че си олигофрен :?: :evil: " ама ние се обичаме " .. ко са обичате веее ... Божее...
И не спори с мен , виновен си , признай си :!: :P

Smeehh! Tfa naistina stana kyt nqkfa sypunka! Az sym vi g0re6ta p04itatelka! Q fyrlete malk0 pukanki p0 e-maila!! heh
P.P. Sam0 ne razbrah 6t0 taq tema e v "Новини и съобщения" ?? :roll:
да е верно защо темата е тук. Аз предлагам да се направи тема във "всико теен накуп" за всички герои от сериала и да си лафят и който се интересува да си гледа. м/у другото тва е напълно сериозно... :roll:

zElEnA^mAsLiNkA
06-11-2005, 19:10
Изчакайте малко да взема пуканките...axaxaxa, idfam pri vas sus tedo :lol:
бааах .. идвам и аз , тва не е за изпускане :D
Блинд Бой аз казах ли ти че си олигофрен :?: :evil: " ама ние се обичаме " .. ко са обичате веее ... Божее...
И не спори с мен , виновен си , признай си :!: :P

Smeehh! Tfa naistina stana kyt nqkfa sypunka! Az sym vi g0re6ta p04itatelka! Q fyrlete malk0 pukanki p0 e-maila!! heh
P.P. Sam0 ne razbrah 6t0 taq tema e v "Новини и съобщения" ?? :roll:
да е верно защо темата е тук. Аз предлагам да се направи тема във "всико теен накуп" за всички герои от сериала и да си лафят и който се интересува да си гледа. м/у другото тва е напълно сериозно... :roll:
Ми да сери0зн0 е сам0 дет0 ми сфър6иха пуканките! :(

tedo_davis
06-12-2005, 06:58
Ше ви коля, гадни флудъриhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/axe.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/maniac.gif
Без мен!Аз в тая тема САМО МАЛКО :P ufffff samo malko i az :) nema se kolim ei :)

amy lee
06-12-2005, 15:44
Ше ви коля, гадни флудъриhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/axe.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/maniac.gif
Без мен!Аз в тая тема САМО МАЛКО :P ufffff samo malko i az :) nema se kolim ei :)axaxaxaxa, i az samo mani4ko. ne mnogo, az sum nevinnu dete :lol:

lady_bird
06-12-2005, 15:52
Ше ви коля, гадни флудъриhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/axe.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/maniac.gif
Без мен!Аз в тая тема САМО МАЛКО :P ufffff samo malko i az :) nema se kolim ei :)axaxaxaxa, i az samo mani4ko. ne mnogo, az sum nevinnu dete :lol: da,we!kolko nevinno dete si-ne e istina! :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
06-13-2005, 08:01
Ше ви коля, гадни флудъриhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/axe.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/0/maniac.gif
Без мен!Аз в тая тема САМО МАЛКО :P ufffff samo malko i az :) nema se kolim ei :)axaxaxaxa, i az samo mani4ko. ne mnogo, az sum nevinnu dete :lol: da,we!kolko nevinno dete si-ne e istina! :lol:
daaa , d0bre tyi li smqtate da pr0dyljim tazi "prekrasna" tema?

06-13-2005, 09:36
Abe lady_bird li si kva si...Pyrvo moga da ti kaja,4e vlizam ot 3 god pone v toq site i cheta temite,makar 4e ne sym regnat-a i davam mneniq i kak da ne razbera za otnosheniqta ti s celiq forum kato v 1 tema se obqsnqvash kolko obichash tedo_davis,v dr kolko obichash Blind_boy i t.n. do bezkrainost...Tva e super drazneshto,kato ne iskash posle horata da govorqt,che ne si iskrena i da ti se presmivat,nedei sama da zavyrzvash intrigi s raznite si temi tam,ti sama si si vinovna,che povecheto hora v toq forum te imat za detski gyz..to na 14 god kvo poveche...izv,ama si e taka!

foursquare
06-13-2005, 10:13
Оставете лейди_бърд..просто иска да обича и да бъде обичана ! ;)

lady_bird
06-13-2005, 19:37
Оставете лейди_бърд..просто иска да обича и да бъде обичана ! ;)mersi za podkrepta.tova e absolutno vqrno-sled kato ne se e polu4ilo s edno mom4e-tova ne e kraq na sveta!!!vse pak sega sum s martinko i smeq da tvurdq,4e sum mnogo 6tastliva,za6toto toi me kara da se 4uvstvam kato...printzesa!!!neprekusnato mi kazva,4e me obi4a,izslu6va me...vinagi moga da mu spodelq ako imam nqkakuv problem(kakto i pravq).kato tzqlo otnu6eniqta ni sa naistina strahotni,za6toto toi e mnogo mil i nejen kum men,puk i me razbira.kakvo pove4e moga da iskam?!

NE,ima ne6to,oeto iskam i za koeto mnogo vi molq!UMOLQVAM VI!OSTAVETE ME NAMIRA!!!

ISSP
06-13-2005, 22:55
Оставете лейди_бърд..просто иска да обича и да бъде обичана ! ;)mersi za podkrepta.tova e absolutno vqrno-sled kato ne se e polu4ilo s edno mom4e-tova ne e kraq na sveta!!!vse pak sega sum s martinko i smeq da tvurdq,4e sum mnogo 6tastliva,za6toto toi me kara da se 4uvstvam kato...printzesa!!!neprekusnato mi kazva,4e me obi4a,izslu6va me...vinagi moga da mu spodelq ako imam nqkakuv problem(kakto i pravq).kato tzqlo otnu6eniqta ni sa naistina strahotni,za6toto toi e mnogo mil i nejen kum men,puk i me razbira.kakvo pove4e moga da iskam?!

NE,ima ne6to,oeto iskam i za koeto mnogo vi molq!UMOLQVAM VI!OSTAVETE ME NAMIRA!!!
чак до молене не е нужно да стигаш :lol: :wink:

VirginPunk
06-13-2005, 22:56
чак до молене не е нужно да стигаш :lol: :wink:
абе ти не разбираш :lol: така звучи
по-латиноамериканско
("моля те хосе рикардо остави ме на мира
не ми се меси в живота" :lol: :lol: :lol: )

ISSP
06-13-2005, 23:07
чак до молене не е нужно да стигаш :lol: :wink:
абе ти не разбираш :lol: така звучи
по-латиноамериканско
("моля те хосе рикардо остави ме на мира
не ми се меси в живота" :lol: :lol: :lol: )
Ясноо!!!

06-16-2005, 20:16
Интернет и ЛЮБОВ? ААХахАхАХАХАхаХАхАхахахАх Аха :lol: :lol: :lol:
Я слез на земята скъпа :twisted:

DiVaChkA
06-16-2005, 22:03
Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.

Bimper-ska
06-16-2005, 22:37
Ъъъ..май съм пропуснала първите епизоди, ама бързо навлизам във развитието на сериала :lol: :lol: :lol: :P :D 8)
Хахахахаххаха!
Ти само прочети кво е написала Diva4ka!

пипс
06-17-2005, 07:05
Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.
хаха верно ли? тва вече е "дързост и красота " епизод 11436

LiNkiN4eTo
06-17-2005, 07:31
хахахаххахаа
адската мания :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

06-17-2005, 08:01
За съжаление това което написах по - горе е истина.Може да се докаже по хиляди начини.Ние които решихме да разследваме случая относно Blind^Boy или така наречения още Scary^Movie вече сме твърдо убедени, че това е така.Наистина е адски гнусно това нещо което прави тази Михаела, която се представя за момче и зарибява момичетата във форумите и по чатовете.Така че това което ви закрих на вас и най- вече на Лейди_Бърд не е за да я обидя нея нещо или да се изгавря с нея, просто искам да я предпазя!

DiVaChkA
06-17-2005, 08:08
За съжаление това което написах по - горе е истина.Може да се докаже по хиляди начини.Ние които решихме да разследваме случая относно Blind^Boy или така наречения още Scary^Movie вече сме твърдо убедени, че това е така.Наистина е адски гнусно това нещо което прави тази Михаела, която се представя за момче и зарибява момичетата във форумите и по чатовете.Така че това което ви закрих на вас и най- вече на Лейди_Бърд не е за да я обидя нея нещо или да се изгавря с нея, просто искам да я предпазя!

Това го написах аз, просто забравих да си вляза в акаунта:)

Twista
06-17-2005, 08:56
Уха, стана интересно. :twisted:
Искам и аз пуканки. :P

naty
06-17-2005, 10:25
хаха следва развръзката
каква позиция ще заеме блинд бой ще разберете в 1562-ри епизод

Immortality_
06-17-2005, 12:24
are da vi pusna malko meze i az... otnostno sledva6tiya epizod....


chachachachaaaaan !!!! (barabani biyat v dale4inata) ... Lady_bird re6ena na vsi4ko v imeto na neinata "bezsmyrtna lubov" obyavyava, 4e ne i puka, 4e Blind^Boy e momi4e i, 4e ve4e e lesbiika :lol: .

sledva prodyljenie ???

i sega, ako mi kajete, 4e Lady_Bird e kosmat motorist, fan na AC/DC i obujatel na birata, harley davidson i plakatite na pamela anderson... 6te se grymna :shock: :lol: :lol: :lol: :twisted:

lady_bird
06-17-2005, 15:11
are da vi pusna malko meze i az... otnostno sledva6tiya epizod....


chachachachaaaaan !!!! (barabani biyat v dale4inata) ... Lady_bird re6ena na vsi4ko v imeto na neinata "bezsmyrtna lubov" obyavyava, 4e ne i puka, 4e Blind^Boy e momi4e i, 4e ve4e e lesbiika :lol: .

sledva prodyljenie ???

i sega, ako mi kajete, 4e Lady_Bird e kosmat motorist, fan na AC/DC i obujatel na birata, harley davidson i plakatite na pamela anderson... 6te se grymna :shock: :lol: :lol: :lol: :twisted:az bqh otgovorila na tazi tema sled tova,koeto e napidala diva4ka,no qvno moderqtorite sa precenili,4e trqbva da iztriqt mnenieto mi.molq ne triite tova mnenie! :roll: ne sum mom4e,no sum mnogo oburkana i do izvestna stepen 6okirana.ne sum o4akvala da pro4eta podobni ne6ta,za tova vo molq da me razberete i da prekratite podigravkite si :roll: .nz nito kakvo da mislq,nito kakvo da kaja... :( nadqvam se Martin ili koito/koqto e tam da mi dade podobava6to obqsnenie! :roll:

lady_bird
06-17-2005, 15:14
Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.kaza,4e ima6 dokazatelstva,a az nz dali da ti vqrvam!vqrvam na martin,za tova te molq da dokaje6 tova,koeto tvurdi6,stiga da si izkrenna v namerenieto si da me predpazi6(ako ima ot kakvo).molq te!!! :roll:

amy lee
06-17-2005, 15:33
("моля те хосе рикардо остави ме на мира
не ми се меси в живота" :lol: :lol: :lol: )хахахах, това ме разби :lol:
БДУ блайнд е момиче? МУХАХАХАХА :lol: Мииихиииииии, как сме бе, мишенце :lol: :lol: :lol: блайнд бой е момиче... ХАХАХАХАХА :lol: ооо, тука ще умра от смях :lol:
дайте пуканки и на мене :lol:

devil4e
06-17-2005, 15:34
Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.kaza,4e ima6 dokazatelstva,a az nz dali da ti vqrvam!vqrvam na martin,za tova te molq da dokaje6 tova,koeto tvurdi6,stiga da si izkrenna v namerenieto si da me predpazi6(ako ima ot kakvo).molq te!!! :roll:
леле най накрая стигнахме колуминацията на сериала "Лайди-бърд". DiVaChkA кажи истината... :)

devil4e
06-17-2005, 15:37
чак до молене не е нужно да стигаш :lol: :wink:
абе ти не разбираш :lol: така звучи
по-латиноамериканско
("моля те хосе рикардо остави ме на мира
не ми се меси в живота" :lol: :lol: :lol: )
"не недей Каралайна... Може да съм момче, може да съм момиче... Но те обичам... Спаси ме принцесо на любовта..."

lady_bird
06-17-2005, 15:38
("моля те хосе рикардо остави ме на мира
не ми се меси в живота" :lol: :lol: :lol: )хахахах, това ме разби :lol:
БДУ блайнд е момиче? МУХАХАХАХА :lol: Мииихиииииии, как сме бе, мишенце :lol: :lol: :lol: блайнд бой е момиче... ХАХАХАХАХА :lol: ооо, тука ще умра от смях :lol:
дайте пуканки и на мене :lol: prestani ve4e!!!kraino vreme e da spre6 s podigravkite!!! :roll:

bulgarche
06-17-2005, 15:39
За съжаление това което написах по - горе е истина.Може да се докаже по хиляди начини.Ние които решихме да разследваме случая относно Blind^Boy или така наречения още Scary^Movie вече сме твърдо убедени, че това е така.Наистина е адски гнусно това нещо което прави тази Михаела, която се представя за момче и зарибява момичетата във форумите и по чатовете.Така че това което ви закрих на вас и най- вече на Лейди_Бърд не е за да я обидя нея нещо или да се изгавря с нея, просто искам да я предпазя!

Стига си вкарвала филми и ти !!! К'во си се зарибила да ни обясняваш, че е момиче? Не ми е ясно какво целиш !? А от къде знаеш, че наистина е момиче? Много ми е интересно какво е било това "резследване", което си водела! И Какви са резултатите и как са постигнати?

Може да кажеш и какво преви с момичетата след като ги "омайва". Много ми е интересно какво става после. Изнасилва ги? Убива ги? Среща ли се изобщо с тях? Къде живее това момиче за което говориш. До колкото разбрах според теб не е от Велико Търново. А от къде тогава?

Cyberdyne_101
06-17-2005, 15:45
Няма да го понеса...http://smilies.sofrayt.com/aiw/cry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/sorry.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/q/bawling.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/950/bore.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/q/weep.gif

DiVaChkA
06-17-2005, 15:47
Просто искам да прочетете ето това което ще ви дам.Искам да поясня само, че линка е от нашия форум, където Blind^Boy се пише Scary^Movie.

http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=35518

Cyberdyne_101
06-17-2005, 15:52
Не ! Не... Това не може да е истина. Как можа да се случи такова нещо ???КРАЙ ! Режа си венитеhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/shock.gifhttp://smilies.sofrayt.com/aiw/fie.gif

devil4e
06-17-2005, 15:56
Просто искам да прочетете ето това което ще ви дам.Искам да поясня само, че линка е от нашия форум, където Blind^Boy се пише Scary^Movie.

http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=35518
е тва беше брутално... :wink: но по интересното е не дали е така или не е така а защо един сравнително приличен флуудър не пише в теме в която казват че е момиче :?: защо отказва да се защити :?: интересно интересно :lol: тази сериика ще е дъ бест който я пропусне... ще съжалява цял живот.... :lol:

amy lee
06-17-2005, 16:15
Просто искам да прочетете ето това което ще ви дам.Искам да поясня само, че линка е от нашия форум, където Blind^Boy се пише Scary^Movie.

http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=35518
е тва беше брутално... :wink: но по интересното е не дали е така или не е така а защо един сравнително приличен флуудър не пише в теме в която казват че е момиче :?: защо отказва да се защити :?: интересно интересно :lol: тази сериика ще е дъ бест който я пропусне... ще съжалява цял живот.... :lol: девилче, права си :roll:
аве аз ли само си мисля така или тука нещо не е наред(съвсем по вкуса ми)? :twisted:

DiVaChkA
06-17-2005, 16:25
За да ви стане още по-ясно и да не ме мислите за някъква пикла която си няма работа и ви занимава с глупости, вижте и това:

http://forum.gorna.net:1213/forum/viewtopic.php?t=31645

Да уточня, че от тук се почна и самото разследване.Моля четете внимателно всяко едно мнение и пост написано в този линк, който ви давам да видите.Работите са доста сериозни, надявам се да се отнесете и вие по същия начин.Ако това момиче, което се представя за Blind^Boy е психично болно, то трябва да му се помогне възможно най-скоро!!!

Cyberdyne_101
06-17-2005, 16:29
В Райха "лекуваме" с разстрел :idea: Може и 200 тояги на голо. :idea:

bulgarche
06-17-2005, 16:56
В Райха "лекуваме" с разстрел :idea: Може и 200 тояги на голо. :idea:
Аз предлагам газовата камера. Прочетох сички 7 страници тук и вече съм скапан. Не мига сички в другия форум. Само не мога да разбера защо Блиндчо не пише тука !? Знае за темата, а се скатава. Писах му ЛС и питах...виках да каже нещо за себе си. Нищо не каза..незнам закво...дали наистина има нещо ?!

Лейди, споко...ще се разбере истината

naty
06-17-2005, 17:11
хахаха тва мве разби напрао..тя/той правилно се е писал/а в профила че е актъор/ка :lol: :lol: :lol: :lol:
не мога да го понеса направо...край!-зехме хляба на "дързост и красота" :lol: :lol: :lol:

Lil` Bow Wow
06-17-2005, 17:35
АКО НЯКОЙ ИСТЪРКА ТАЯ ТЕМА, 5 ГОДИНИ СЕКС ДА НЕ ВИДИ ЕЙ :)
Ебаси майката, заклеам се, такъф развой на нещата не см очакфал...Най-интересното което мислех че можи да стане е She_Devil & lady_bird да са разбият от бой, ама тфа надминава очакванията ми.:):):):):)

Lady_Love
06-17-2005, 18:09
Хах не мислех, че съм изпуснала подобна интрига... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Всичко това просто ме уби :!: Ако това наистина е вярно.........лелееле... :evil: :twisted: :evil: Тази Михаела ли е ква е... май верно има нужда от лечение или нещо такова...
:o :o :o
Diva4ka може да пуснеш още някой и друг интересен линк... :idea:

bulgarche
06-17-2005, 18:36
Аре измислете още няква простотия, че да има к'во да прай по цял ден. Все пак стана яко... ако имаше пуканки наистина щях да си взема,но бяха свършили. По едно време (на 4-5 страница) познах да забравям какво е било предното изречение. зато призовавам свички ГЛЕДАЙТЕ РЕДОВНО СЕРИАЛА !!!

DiVaChkA
06-17-2005, 18:41
И така, милички надявам се вече да сте убедени в моите думи.Разгледахте, всичко видяхте сами с очите си.Нямам други лникове, но предполагам тези са достатъчни за да докажа колко слепи са били всички до сега и как са били манипулирани от.....едно същество.Главно го направих заради lady_bird, защото ми изглежда свястно момиче!!!Лейди, отвори си очите, знам че е трудно за теб сега, в момента ти е дошло като шок, но можеш да дадеш може би шанс на тедо_девис.По някои постове се личи че той много те харесва!Ще те направи щастлива, защото той съществува, а не е измислен герой който играеше Blind^Boy или как да го нарека, може би Blind^Girl.....

Immortality_
06-17-2005, 18:50
hummm... mn interesno
az imam samo edin vypros ...
ako Blind^Boy/Girl ne e mom4eto ot snimkite... togava

KOI E TOQ PI4 OT SNIMKITE ???....
MISLQ, 4E V IMETO NA VSI4KI JENI- ZASLUJAVAME OTGOVOR :lol:

Cyberdyne_101
06-17-2005, 18:58
Деа знам. Мяза ми педал :idea:

FluFy
06-17-2005, 19:05
AaAхахах.. :lol: Интересно,интерсно..:) Я вярно някой ако знае кой е пича от снимките да вземе да каже..:)

devil4e
06-17-2005, 19:13
AaAхахах.. :lol: Интересно,интерсно..:) Я вярно някой ако знае кой е пича от снимките да вземе да каже..:)
бе поразително мяза на един приятел... даже много прилича но не съм сигурна... о, Ричччччччччччччччччч :lol:

amy lee
06-17-2005, 19:23
("моля те хосе рикардо остави ме на мира
не ми се меси в живота" :lol: :lol: :lol: )хахахах, това ме разби :lol:
БДУ блайнд е момиче? МУХАХАХАХА :lol: Мииихиииииии, как сме бе, мишенце :lol: :lol: :lol: блайнд бой е момиче... ХАХАХАХАХА :lol: ооо, тука ще умра от смях :lol:
дайте пуканки и на мене :lol: prestani ve4e!!!kraino vreme e da spre6 s podigravkite!!! :roll:извинявай, ама не се подигравам с теб.. а с НЕЯ :twisted:

devil4e
06-17-2005, 19:26
("моля те хосе рикардо остави ме на мира
не ми се меси в живота" :lol: :lol: :lol: )хахахах, това ме разби :lol:
БДУ блайнд е момиче? МУХАХАХАХА :lol: Мииихиииииии, как сме бе, мишенце :lol: :lol: :lol: блайнд бой е момиче... ХАХАХАХАХА :lol: ооо, тука ще умра от смях :lol:
дайте пуканки и на мене :lol: prestani ve4e!!!kraino vreme e da spre6 s podigravkite!!! :roll:извинявай, ама не се подигравам с теб.. а с НЕЯ :twisted:
чай малко да не земем да ГО/Я убидим... се пакй още не се знае какво е... :twisted:

пипс
06-17-2005, 19:26
лелеее от тая историйка книга може да се напише,но по темата :arrow: blind_boy или който/която и да е има спешна нужда от намеса на психолози!чакам развръзката....епизод 1126.....

amy lee
06-17-2005, 19:44
("моля те хосе рикардо остави ме на мира
не ми се меси в живота" :lol: :lol: :lol: )хахахах, това ме разби :lol:
БДУ блайнд е момиче? МУХАХАХАХА :lol: Мииихиииииии, как сме бе, мишенце :lol: :lol: :lol: блайнд бой е момиче... ХАХАХАХАХА :lol: ооо, тука ще умра от смях :lol:
дайте пуканки и на мене :lol: prestani ve4e!!!kraino vreme e da spre6 s podigravkite!!! :roll:извинявай, ама не се подигравам с теб.. а с НЕЯ :twisted:
чай малко да не земем да ГО/Я убидим... се пакй още не се знае какво е... :twisted: да, наистина :twisted: тряа да се разбере

Bimper-ska
06-17-2005, 20:08
Има наистина нещо гнило тука. Значи, вижте снимките на Blind^Boy къде са сложени. От това следва, че Dageto би трябвало да го познава. Тъй че Блайнд ще бъде разконспириран по един или друг начин (вече като нищо и Dageto да е излъган от Блайнд). И ако беше този, за който се представя - момче от Велико Търново, Мартин мисля, до сега да е влязъл в тая тема и да е дал доказателство. Поне ако мене ме обсъждаха толкоз хора, нямаше да се прая на 2 и 1/2 и да ги търпя. На момента щях да спра всички инсинуации. Тъй че Blind^boy, ако имаш поне малко достойнство, влез и се защити!

amy lee
06-17-2005, 20:20
@Bimper-ska, може би не иска да си признае :twisted:

devil4e
06-17-2005, 20:48
@Bimper-ska, може би не иска да си признае :twisted:
хаххах сега въпроса е какво има да признае не дали иска или не иска :twisted:

amy lee
06-17-2005, 20:57
@Bimper-ska, може би не иска да си признае :twisted:
хаххах сега въпроса е какво има да признае не дали иска или не иска :twisted: логика... пак си права

VirginPunk
06-17-2005, 22:04
буахахахахах еми както и да е аз съм
бисексуална така че ако никой не иска
блайнд^бой/гърл, аз го/я вземам :lol: :lol: :lol:
п.п. и искам да се запозная с пича от
снимките!!!!!!
п.п.п. о боже за първи път в живота ми
се случва да разбера че момчето с което се
забивам в чата е всъщност момиче немога да
опиша радостта си:)
:D

San4o
06-17-2005, 22:18
Добре де спрете да пишете и почнете да му/и пишете лични съобщения с линк-а и да пише нещо. Та най-накрая да разберем кво е

tedo_davis
06-18-2005, 05:40
Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.
Отново пиша на кирилица и със цветни букви ... значи е сериозно :evil:
Дивачка знаех си че има нещо гнило в тоя Blind_Boy не мислех че ей така ще започне да зарибява Лейди-то като се има на предвид че влиза във форума супер рядко - знаех си че има гнила работа за това му/и казах че ще го/я следя е т'ва вече ме разби - дори си мислих да проследявам ИП адрес-а обаче нали има закон за защита на личните данни и ... не успях - това беше пречката.
Значи момиче а?Чумо!!!Ихх как ме нерват ей такива дето ми провалят животеца.Не мисля че си влезнала ей така за да се избазикаш с Лейди-то ... знам че е сериозно и тая патица някой ден ще си изпати да го знае от мен :twisted:
Разгледали ли сте сайта в който блинд-боя или блинд-гърл-а или квото нищожество е там че не пише МАРТИН?А някво друго име ?Хах първа издънка.
2-ра та издънка е че на всяка снимка е поне малко различен в личицето - сигурно си набарва снимки в някой сайт :) 3-то Тия мацки с които се снима ... абре малко нереално мн се струва :) 4-то ... преди си беше направил за подпис себе си как показва среден пръст - аз да кажа неможе да направи такова кратко филм-че с толкова прецакана графика - все едно гледах робот... ауе БЛИНДЕР аз ти казах - ще те следя до дупка - ще съм ти като сянка :twisted: :!: Ще ме запомниш :!: [/col
or]

[color=indigo]И така, милички надявам се вече да сте убедени в моите думи.Разгледахте, всичко видяхте сами с очите си.Нямам други лникове, но предполагам тези са достатъчни за да докажа колко слепи са били всички до сега и как са били манипулирани от.....едно същество.Главно го направих заради lady_bird, защото ми изглежда свястно момиче!!!Лейди, отвори си очите, знам че е трудно за теб сега, в момента ти е дошло като шок, но можеш да дадеш може би шанс на тедо_девис.По някои постове се личи че той много те харесва!Ще те направи щастлива, защото той съществува, а не е измислен герой който играеше Blind^Boy или как да го нарека, може би Blind^Girl.....TI GO KAZA DIVA4KA!

tedo_davis
06-18-2005, 05:50
В Райха "лекуваме" с разстрел :idea: Може и 200 тояги на голо. :idea:
Аз предлагам газовата камера. Прочетох сички 7 страници тук и вече съм скапан. Не мига сички в другия форум. Само не мога да разбера защо Блиндчо не пише тука !? Знае за темата, а се скатава. Писах му ЛС и питах...виках да каже нещо за себе си. Нищо не каза..незнам закво...дали наистина има нещо ?!

Лейди, споко...ще се разбере истината
BYlgar4e az predlagam da go pipna tova malko govedo deto mi provali jivota zavinagi (e ne to4no skoro vsi4ko shte si e na mqsto samo da se vurna ot moreto avgust mesec ) ... ta predlagam da go pipna i da vzeme da mi izqde VERMAHTOVETE!!! :twisted: Ti ako imash edni GeTTa GriP shte e po-dobre za da useti kakvo e istinsko PAIN! :P

^I don't give a fuck^
06-18-2005, 05:59
Бе и аз го знам тва за Михаелка :D :D
Хъхъ :D
Питах "го" още преди месец но "то"разбира се отрече ,че е така :D

DiVaChkA
06-18-2005, 06:13
Радвам се, че има разумни хора тук и ме подкрепиха.Дано и Лейди-то да не сглупи и да не направи някоя глупост.Тедо - какво да ти кажа човек, ние тук които разследвахме сме решили твърдо да има отмъщение, защото не само Лейди-то е станала жертва на тази пикла Михаела от Горна Оряховица.ВНИМАВАЙТЕ вие и бъдещи потребители на форумите и по чатовете.Пазете се от това...."нещо".Предупреждавайте се един друг така както аз предупредих вас!Обичам ви, сладури.Още от първия ден в който влезнах ми станахте симпатични.Точно за това се заех с не лесната задача да въведа правосъдие!

Иначе, Михаело...знам че ще го прочетеш това, така че дрисло ти давам последен шанс да си признаеш тук пред всички за тъпия цирк който си разигравала дълго време, в противен случай Господ да ти е напомощ ако те набараме някъде из Горна.Ще станеш крива и щастлива.

tedo_davis
06-18-2005, 06:20
DiVaChkA
gorna orqhovica?Hmmm shte vidim taq rabota - pisah ti na LS vij tam ;} pusnah i tema do Blind GIRL dano vleze tam da mi otgovori 4e na LS go/q e strah. :twisted:

zara_i_mel
06-18-2005, 19:16
tq da znae kakvo e lubov? ne me razsmivaite, tq e debela, tupa i gnusna dvuli4nica

Lady_Love
06-19-2005, 10:42
hummm... mn interesno
az imam samo edin vypros ...
ako Blind^Boy/Girl ne e mom4eto ot snimkite... togava

KOI E TOQ PI4 OT SNIMKITE ???....
MISLQ, 4E V IMETO NA VSI4KI JENI- ZASLUJAVAME OTGOVOR :lol:

хаха може да се направи още едно разследване по въпроса :!: :lol: Май доста момичета ще се включим! 8)

BlinDBoY
06-19-2005, 12:04
Обръщението ми е точно към Лейди_Бърд.Миличка, моля те чети внимателно, надявам се да не те шокирам с това което ще научиш ти и останалите от форума,но това е самата истина.Blind_Boy не се казва Мартин или там както го наричате.Снимките които ви дава не са негови.Това е човек който се представя за друг или да бъда по - точна това е МОМИЧЕ.Това момиче се казва Михаела.Тя се представя за момче от Велкико Търново, на когото баща му имал автосалони и т.н.Подвизава се в доста форуми и в чата, където зарибява момиченца.Доста момичета са станали негова/нейна жертва, като той ги омайва.Съжелявам че трябваше да го разбереш по този начин,но наистина ми стана жал за теб а и не е честно спрямо теб и останалите.Това е за сега, ако имате въпроси към мен питайте.
хаха верно ли? тва вече е "дързост и красота " епизод 11436Разбира се ,че не добре който иска да вярва...в тва..мен не ме бърка..що да се впрягам за неща които са тъпи клевети!!!

BlinDBoY
06-19-2005, 12:06
буахахахахах еми както и да е аз съм
бисексуална така че ако никой не иска
блайнд^бой/гърл, аз го/я вземам :lol: :lol: :lol:
п.п. и искам да се запозная с пича от
снимките!!!!!!
п.п.п. о боже за първи път в живота ми
се случва да разбера че момчето с което се
забивам в чата е всъщност момиче немога да
опиша радостта си:)
:DОпа...кога сме се забивали а може би пак съм бил пиян!
Абе...ще кажа нещо момичета...с *** няма!!:) айде и мирясайте..най-после...гъгъгъгъггъ :) ще се сгърча от смях!
На Тедо Давис му спрете кинотеката ,че взема адски много да блафира момчето!!! :lol:

Cyberdyne_101
06-19-2005, 12:10
Ай спри да флудиш, А :idea:

amy lee
06-19-2005, 20:00
блайнд, прикривай се :twisted: че току виж лейди бърд видяла, че си се забивал с VirginPunk

LiNkiN4eTo
06-20-2005, 13:49
блайнд, прикривай се :twisted: че току виж лейди бърд видяла, че си се забивал с VirginPunk
:twisted:

lady_bird
06-21-2005, 05:38
блайнд, прикривай се :twisted: че току виж лейди бърд видяла, че си се забивал с VirginPunkI s neq li?!kakvo stava tuk? vie na glupa4ka li me pravite?emi ne e 4estno!za6to vse na men mi se slu4va?! :roll:

Coki
06-21-2005, 10:21
Считам темата за изчерпана.