PDA

View Full Version : Дайте съвет!Мисля,че съм дефектна



объркана
06-04-2005, 21:10
Хора, моля ви помогнете ми вече какво ли не ми минава през главата. Значи с приятеля ми водим редовен полов живот от скоро. Обаче примерно аз не изпитвам никакво удоволствие от секса, когато прониква в мен и единственият начин да свърша е да ме докосва по клитора. Ама катио ви казвам не се шегувам абсолютно никакво удоволствие не изпитвам от проникването камо ли да стигна до оргазъм. Дори напоследък взе да ме боли като прониква. Той по принцип е мн внимателен, но не знам дали, защото члена му е голям или нещо презервативите не ми понасят(за оребрените говоря) А има и друго той ми е първия и при първия път не тече кръв дори не съм усещала и чак толкова голяма болка. Дали е възможно да съм си напрактика все още девствена и затова да не изпитвам удоволствие. Моля ви помогнете ми, защото съм се отчаяла и си казвам ми то като сега не изпитвам нищо никога няма да изпитвам...:( Дайте ми съвет

ПС: и моля ви без излишни мнения и коментари. Който не може да помогне и не разбира да мълчи. Имам проблем -търся помощ.Затова е форум мисля...благодаря редварително

DrSmurph
06-04-2005, 22:41
Има жени, които никога не са получавали оргазъм и не знаят що е удовоствие. Имаш късмета поне да си получила така наречения Клиторен оргазъм. Щом ти е първия и от скоро водите полов живот - имаш шанс. Бъдете нежни! Експериментирай с тялото си. ГОВОРЕТЕ за това кое Ви е приятно и кое не! Увери се, че си добре възбудена преди да проникне в теб члена на любимия ти човек. Ако не си готова и не "трепериш" от възбуда - не го пускай. Правете френска любов - вкуса и аромата са сериозен афродизиак, колкото и да ги пренебрегваме!

Kill Zone
06-05-2005, 08:22
Хора, моля ви помогнете ми вече какво ли не ми минава през главата. Значи с приятеля ми водим редовен полов живот от скоро. Обаче примерно аз не изпитвам никакво удоволствие от секса, когато прониква в мен и единственият начин да свърша е да ме докосва по клитора. Ама катио ви казвам не се шегувам абсолютно никакво удоволствие не изпитвам от проникването камо ли да стигна до оргазъм. Дори напоследък взе да ме боли като прониква. Той по принцип е мн внимателен, но не знам дали, защото члена му е голям или нещо презервативите не ми понасят(за оребрените говоря) А има и друго той ми е първия и при първия път не тече кръв дори не съм усещала и чак толкова голяма болка. Дали е възможно да съм си напрактика все още девствена и затова да не изпитвам удоволствие. Моля ви помогнете ми, защото съм се отчаяла и си казвам ми то като сега не изпитвам нищо никога няма да изпитвам...:( Дайте ми съвет

ПС: и моля ви без излишни мнения и коментари. Който не може да помогне и не разбира да мълчи. Имам проблем -търся помощ.Затова е форум мисля...благодаря редварително

Зависи първият път дали си била задоволена или не.Научил съм се,че първият път за едно момиче е много важно нещо и тогава трябва да ви се достави огромно удоволствие.Това,че членът му е голям трябва да прави точно обратното да ти доставя по-голямо удоволствие но след като ти е първичт нямаш база за сръвнение и може да е малък (применро не искам да обидя никой) за тебе.Невъзможно е да си вс еоще девствена.Това е нпълно невъзможно.Незнам,не съм запознат с химията и умазняващите съставки на презарватива но както има таквиа,които спомагат на мажа за по-бавна ерекция е възможно д аима съставка срещу която примерно да си алрегична или нещо подобно и то да е причината за това да не изпитваш удоволствие.А един съвет.Пробвайте без презарватив(естествено той да взнимава) дали ще се възбудиш и ще трагнеш към оргазъм.Щом с доксоване стигаш значи е възможно просто да не се възбуйждаш без да чустваш допир на истиснка кожа(в случеят на пенисат вътре във вагината ти).В краен случай бих те посаветвал отиди на генеколог и си сподели наълно проблемъ без да се притесняваш да те прегледа и да ти каже от какво може да е това.С таквиа неща не е перпоръчително човек да си рпави шега,защото все пак сама каза,че те е страх да не стане така че цял живот да не изпиташ нищо.Това е финно място от женсктоо тяло и трябва генеколк д аси каже мнението.

06-05-2005, 08:29
Еми има начини...при проникване с пениса с пръсти да стимулира клитора ти, или пък да правите френска любов :P

ProstoAz
06-05-2005, 11:28
Ох...за да изпитва удоволствие човек, трябва първо сам да опознае добре тялото си!
Радвай се, че поне свършваш (без значение по какъв начин), защото някои и това не могат.
За да не изпитваш удоволствие от самото проникване може би е виновна болката, която можете да избегнете като той прониква чак, когато вече си достатъчно влажна, използвате презервативи и в краен случай някакви овлажнители или там незнам и аз точно какво(питайте в аптеката), но на водна основа, за да не повредите презерватива! :wink:
Възможно е ципата ти да не се е скъсала, но...щом му е голям нещо не ми се вярва. По-скоро просто нямаш ципа (сравнително често срещано) или пък тя се е скъсала самичка, когато си спортувала или нещо такова. :wink: И причината да не изпитваш удоволствие от секса едва ли е в девствената ти ципа. :D Липсата на кръв и болка при първия път също си е нормално явление, аз даже бих казала, че си една от късметлийките, при които ги е нямало кръвта и болката, от които повечето момичета се плашат. :wink:
И...ти едва сега навлизаш в секса. Не бързай. След време ще почнеш да изпитваш несравнимо удоволствие, в това не се и съмнявам, просто ти трябва малко повече време - нищо хубаво не става само от първите няколко пъти.

S C A N D A L O U S
06-06-2005, 17:07
:)
opitai se da se vazbudi6 mnogo psihi4eski.......i se otursi ot misulta,4e nqma da useti6 udovolstvie otnovo..moje da ima efekt

DeziRe
06-06-2005, 19:57
Ami....vse nqkoga i tova shte se slu4i pyk i donqkyde moje toi da e vinoven za tova...ako ne te vyznijda dostaty34no..

Bimper-ska
06-06-2005, 20:52
Някои жени наистина не изпитват вагинален оргазъм през целия си живот, обаче не защото не могат, а защото НЕ ЗНАЯТ КАК! Ти все още казваш, че нямаш опит, но с времето ще се научиш как "от вътре" да се възбуждаш. Ако само с практика не става, можеш и книги да попрочетеш :roll:

06-06-2005, 21:25
Младите момичета имат по удебелена стена на влагалището поради по високите нива на естроген, с напредване на възрастта стената изтънява и става по чувствителна. :wink: Освен тва приятелят ти май нещо не го бива много много, ама за тва не мога да съм сигурен. И последно тва че си още девствена и заради това не чувстваш нищо са глупости, даже е обратното май изобщо си била без ципа преди да ти го вкарат :wink: .

Гост2
06-07-2005, 10:45
Ако си постигнала клиторен оргазъм,ще постигнеш и вагинален.Не си "дефектна".Просто ти трябва повече предигра,трябва да се отпуснеш и оргазма да не бъде единствената ти цел.Колкото повече мислиш за него,по недостижим става.Наслади се на докослането на целувките и когато си готова ще усетиш колко е приятно проникването.Наслади се на усещането любимия да бъде в теб,да те изпълва.....отвори всички свои сетива и ТОЙ сам ще дойде!Чувството е НЕВЕРОЯТНО!

^HOTbabyHOT{f}
06-10-2005, 07:20
:)
opitai se da se vazbudi6 mnogo psihi4eski.......i se otursi ot misulta,4e nqma da useti6 udovolstvie otnovo..moje da ima efekt
Taka e,saglasna sam.6te se opravi6 spoko 4ove4e :lol: :wink:

bulgarche
06-10-2005, 11:07
Много жени немогат да достигнат до вагинален оргазъм, а само до клиторен. От голямо значение е в каква поза правите секс. (Няма да отисвам, но така, че да има докосване на тялото му в клитора ти) (Мале колко тъпо прозвича)

МаRi
06-11-2005, 11:46
според мен приятеля ти не те възбужда достатъ4но много за да изпита6 някакво удоволствие.и не е възможно да не изпитва6 удоволствие заради това 4е евентуално хименът ти не е скъсан.а и тази вероятност е много малка въпреки 4е е разтегателен малко са жените които са с такъв химен.

MaRiYa_86
06-20-2005, 11:16
Не се шашкай,мила...Ако незнаеш,има два вида оргазъм...Клиторен и Вагинален.Вагинален може и да изпиташ след 10 години.Затова се гали по клитора и се радвай на киторния оргазъм.

BuJlDozeRa
04-28-2008, 14:07
немисля че тва ше се промени някога саветвам те да отидеш на лекар

krem4et0
04-28-2008, 14:10
Темата е стара и неактуална!