PDA

View Full Version : Пренебрегването към трафикантите



Kill Zone
06-05-2005, 20:35
Имам селдният въпрос,защо се усакатяват хората,които са на трафик?Някой забелязвал ли е какви ОГРОМНИ снимки има във форумът?Ама направо огромни и като аватари и акто подписи.Я сметнете това колко усакатява един юзър,който е на платен и определен трафик?Не е нещо феноменално но има и хора с по-бавен трафик и им е изключително трудно влизането.Дес бях в един приятел чакал съм 8 минути за да ми се зареди дадена тема.А през това време трафикът иси върви.Все пак форумът е полезен за някои и се предполага,че има много желаещи които искат примернод а постват и да задават вапростие си но ги спира това,че трудно влизат или гълта голям трафик.Вярно е може да се позлва друг браузер но не всеки е зпаознат с някои неща има хора,които даже незнаят какво е това браузер.Защо трябва да се усакатяват подобен тип хора били даже и 3-4?Форумът трябва да е в помощ на другите а не във вреда.Та ми е интересно какво рпечи да се сложи някакво уграничение или аватарите автоматично да се филтрират.Това ми е въпросат,защо никой не мисли за нещо подобно?

Breakaway``
06-05-2005, 20:48
Ми прав си... и аз съм на трафик и е малко гадно да гледам огромни аватарища и подписища... Единствения начин да се махнат е да се изтрият от админи, доколкото знам. Кофти е много :(

Coki
06-05-2005, 20:52
Работим по премахването на огромни аватари или подписи, както е отбелязано в правилника на форума.

Kill Zone
06-05-2005, 20:59
Работим по премахването на огромни аватари или подписи, както е отбелязано в правилника на форума.

Изивинявай неискам да убидя никой но не си личи много старание.Това може да се направи изключително бързо.Просто се променят парамтреит за разрешен аватар до някакви сносни размери и потребителите,които са с по-голям или го губят или им става изключително малък и не се вижда и сами ще се принудят да си го сменят.За подписите същата работа.На мене това не ми е проблем аз сам на неограничен но не всеки има тази възможност а и има някои аватари които буквално СПЛЕСКВАТ темата.ВИжте колко аватара и подписа има с ОГРОМНИ снимки или рисунки.Аватарът не е създаден за та те тормози и да ет дразни а за идивидуалност на всики юзъри.Така по-лесно намриаш любимите си хора.

S C A N D A L O U S
06-05-2005, 21:35
Kill zone,prepolagam 4e i moq avatar ti burka v zdraveto...no na men puk tvoq pravopis...molq te,sramota e na kirilica da se pi6at takiva ne6ta... "Усакатяват"???????"Убидя"??????

Kill Zone
06-05-2005, 21:52
Kill zone,prepolagam 4e i moq avatar ti burka v zdraveto...no na men puk tvoq pravopis...molq te,sramota e na kirilica da se pi6at takiva ne6ta... "Усакатяват"???????"Убидя"??????

Ами нужно ли е да е толквоа голям?МОже и да е по-малък.А за правописа дам знам че дуопускам грешки но бях свиканл да биша на маимуница и от там ми е устанал навикът за някои неща а и вчера си изтрясках клавиатурата бая якичко от нерви и половианта клавиши бачкат само ако скачам върху тях и затова си пиша така не е болка за умиране.Като отворят магазините утре ще си купя нова :)

S C A N D A L O U S
06-05-2005, 21:53
emi,baby mene me kefi da e tolkova golqm...tvoq moje da te kefi primerno 6toto e maluk,men moq me kefi 6toto izglejda to4no taka kakto izglejda.....:))))))

Kill Zone
06-05-2005, 22:07
emi,baby mene me kefi da e tolkova golqm...tvoq moje da te kefi primerno 6toto e maluk,men moq me kefi 6toto izglejda to4no taka kakto izglejda.....:))))))

еми baby сорка ама мене това не ме засяга,защото съм на неограничен а и не ми представлява проблем да си цъкам тамън откривам нови снимчици...:) взимам под предвид тези,които обаче им е проблем,защото снимката им гълта от трафика допълнително а и някои не са с бърза връзка и чакат сумати и време и това допълнително им точи трафикчето.Просто форумът трябва д абъде достъпен за всеки.Така се получава някакъв вид разделение и игнориране :)

aBeP4eTo
06-05-2005, 22:10
Изчакайте малко имам нов администратор които работи по въпроса за премахването на аватарищата все пак и аз съм на траффик :(

Cyberdyne_101
06-06-2005, 08:15
You`ll never take me alive... Сикиджаааааамhttp://smilies.sofrayt.com/1/e/bigun.gif
http://smilies.sofrayt.com/1/e/gunsfiring.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/e/para.gif

naty
06-06-2005, 09:30
е да но тези които са на трафик могат да махнат картинките..мисля че ставаше за ие от туулс

ceco
06-06-2005, 13:15
работи се по въпроса, но все пак за такива потребители, които са на трафик предлагам много добра алтернатива- - инсталирайте се браузера Опера, той има функциите да забраниш картинките на даден сайт да ти се зареждат ... и така пестиш трафик ;)

S C A N D A L O U S
06-06-2005, 18:09
:)
za vsi4ko si ima na4in:)
kato ste na tragik- 10 lv otgore i neograni4en.....:))....