PDA

View Full Version : koi model kola.. ?



stereophonix
06-05-2005, 19:48
q sega kajete koi model kola spored vas e po-dobar.. MERCEDESS ili BMW? i za6to? .. a ako e nqkoi drug kajete koi e i za6to vi haresva? (: sega ste vie!

Immortality_
06-05-2005, 20:45
Mercedes... vinagi me e kefil pove4e 8)

S C A N D A L O U S
06-05-2005, 20:59
zna4i...po dobur opredeleno e mercedesa:)...vav vsi4ko- kato ka4estvo:)
bavarcite ve4e sa si drugo ne6to....te sa da cepi6 magistralata sas tqx...ili pone az taka gi vazpriemam:))))
obob6tenie- mercedes za men e po dobra marka,no bih si kupila bmw:)

Twista
06-05-2005, 21:16
Mercedes! Харесва ми, че имат мощни двигатели, а отвътре не отстъпват по нищо на другите спрямо екстрите.
Естествено, сега си падам по по-спортните моделчета от типа на SLK, ама и една S класа няма да откажа. :lol: :lol: :lol:

San4o
06-05-2005, 21:48
Mercedes! Харесва ми, че имат мощни двигатели, а отвътре не отстъпват по нищо на другите спрямо екстрите.
Естествено, сега си падам по по-спортните моделчета от типа на SLK, ама и една S класа няма да откажа. :lol: :lol: :lol:
Мощни двигатели, ОК, а знаете ли двигателите на BMW какви са или просто тати има такъв и вие затова харесвате Mercedes. Я сравнете някоя S-класа и BMW M6 и тогава ми говорете.

^I don't give a fuck^
06-05-2005, 22:05
Повече ме кефи BMW..не че разбирам нещо ...но ... :D

favichka
06-06-2005, 06:02
Повече ме кефи BMW..не че разбирам нещо ...но ... :D
az s1m na s16toto mnenie ni6to ne 4atkam ama.... :wink:

naty
06-06-2005, 06:58
уж мерцедесите били по-добри коли ама мен по ме кефи BMW

WaKo
06-06-2005, 07:32
Първо да уточниме, че Мерцедес и БМВ са марки, а не модели. И при това и двете имат толкова много модели, че просто не можеш да кажеш, кои са по-добри. За двигателите, който са изказа, че на Меерцедес са по-мощни и по-добри да прочете малко ревюта за коли от двете марки. Няма по-добра от двете марки и двете са супер класа. Мен лично ме кефят по-малките спортни коли и в това отношение БМВ е много по-напред от Мерцедес, така че съм за БМВ. Цялата им Z серия - Z3, Z8, Z4 особено са страшни

miloto_girl_4e
06-06-2005, 07:36
pove4e me kefi BMW-to ...
mi .. nqmam nikakva smislena pri4ina,no modelite
na BMW,po me kefqt ot tezi na Mercedes-a :wink:

Twista
06-06-2005, 08:15
Mercedes! Харесва ми, че имат мощни двигатели, а отвътре не отстъпват по нищо на другите спрямо екстрите.
Естествено, сега си падам по по-спортните моделчета от типа на SLK, ама и една S класа няма да откажа. :lol: :lol: :lol:
Мощни двигатели, ОК, а знаете ли двигателите на BMW какви са или просто тати има такъв и вие затова харесвате Mercedes. Я сравнете някоя S-класа и BMW M6 и тогава ми говорете.
Или не разбираш от Mercedes-и, или се правиш! Как може да сравняваш една лимузина със спортна кола? Сравни S класа и 7-ца например! Или CLS и това M6. Пък и к`во толкова се палиш все едно съм казала нещо за "свещеното" BMW... Дори не съм го споменала. :roll:
П.П.Wako, никъде не съм сравнила BMW-то и Mercedes-а. Чети по-внимателно.

06-06-2005, 08:19
Немска кола не бих си купил, или по точно спортна. Ако ми трябва спортна и трябва да решавам каква, то тя би била италианска. А относно БМВ и Мерцедес ... определено предпочитам БМВ, единственият мерцедес който ми харесва е M серията 8)

Cyberdyne_101
06-06-2005, 08:28
http://diecast.realm.lv/down_files/azlk.gifhttp://diecast.realm.lv/down_files/vaz.gif
Само тях признавам.

Twista
06-06-2005, 08:49
Немска кола не бих си купил, или по точно спортна. Ако ми трябва спортна и трябва да решавам каква, то тя би била италианска.8)
Хубавото е, че мощните италиански коли са сравнително по-евтини, заради високите данъци, които трябва да плащат. :D Ама нямам предвид чисто новите излязли току-що от завода разбира се.

06-06-2005, 09:22
Немска кола не бих си купил, или по точно спортна. Ако ми трябва спортна и трябва да решавам каква, то тя би била италианска.8)
Хубавото е, че мощните италиански коли са сравнително по-евтини, заради високите данъци, които трябва да плащат. :D Ама нямам предвид чисто новите излязли току-що от завода разбира се.

Govorq ti, 4e ako italianskite sportni koli nqmat dori smisul da se sravnqwat s nemskite koli :P

Po-eftini .. hmmm ne mislq :P i razbirase italianskite sa dosta po-dobri ( govorim za max speed ) ot nemskite (primer: BUGGATI) :P oshte, ferrari, zonta, lamborghini, maserati ... i oshte mn :P

Twista
06-06-2005, 10:00
Немска кола не бих си купил, или по точно спортна. Ако ми трябва спортна и трябва да решавам каква, то тя би била италианска.8)
Хубавото е, че мощните италиански коли са сравнително по-евтини, заради високите данъци, които трябва да плащат. :D Ама нямам предвид чисто новите излязли току-що от завода разбира се.

Govorq ti, 4e ako italianskite sportni koli nqmat dori smisul da se sravnqwat s nemskite koli :P

Po-eftini .. hmmm ne mislq :P i razbirase italianskite sa dosta po-dobri ( govorim za max speed ) ot nemskite (primer: BUGGATI) :P oshte, ferrari, zonta, lamborghini, maserati ... i oshte mn :P
Хехе, може. Те италианците к`вито са луди в шофирането...

06-06-2005, 10:04
Немска кола не бих си купил, или по точно спортна. Ако ми трябва спортна и трябва да решавам каква, то тя би била италианска.8)
Хубавото е, че мощните италиански коли са сравнително по-евтини, заради високите данъци, които трябва да плащат. :D Ама нямам предвид чисто новите излязли току-що от завода разбира се.

Govorq ti, 4e ako italianskite sportni koli nqmat dori smisul da se sravnqwat s nemskite koli :P

Po-eftini .. hmmm ne mislq :P i razbirase italianskite sa dosta po-dobri ( govorim za max speed ) ot nemskite (primer: BUGGATI) :P oshte, ferrari, zonta, lamborghini, maserati ... i oshte mn :P
Хехе, може. Те италианците к`вито са луди в шофирането...

Sorry za lekiq flood ... samo iskam da kaja edno neshto :P

Italiancite karat samo posledni modeli mercedesi, bmw-ta, ferarita i t.n ... no dosta ot tqh nqmat i 5 leva v djoba :P

Bimper-ska
06-06-2005, 10:56
И аз от коли ама НИЩО не разбирам, обаче гласувах за Мерцедес. Както баща ми казва: "Нали знаеш, мойто момиче - има коли и Мерцедеси!".

stereophonix
06-06-2005, 20:06
И аз от коли ама НИЩО не разбирам, обаче гласувах за Мерцедес. Както баща ми казва: "Нали знаеш, мойто момиче - има коли и Мерцедеси!".
i moq ba6ta tei kazva.. ma az pove4e se kefq na bmw ..

Lil` Bow Wow
06-07-2005, 10:19
BMW мн ясно е.
Тфа мерцедес кфо е? :Р
NoEx ако някога си купиш Ферари,Ламборджини или Бугати ми звънни.

LiNkiN4eTo
06-07-2005, 10:24
Повече ме кефи BMW..не че разбирам нещо ...но ... :D
BMW X5 :shock: :D

06-07-2005, 10:36
Трабанта на Ахмед- Малашевци :wink:

06-07-2005, 10:38
Най добрата кола на света е една и тва е Мерцедеса, БМВто по се харесва щото не е толкова пенсионерско на външен вид и са с по умалени модели и затова са по пъргави ама разликата се вижда като излезеш на магистралата 8) ,според мен е по важно какво има под капака. (верно са последните модели на мерцедес дадоха дефект ама ги оправят, но истинкия цар на бъговете е БМВто - някои модели имат най ужасните спирачки на света- всяко от тях което е катастрофирало е ударено отпред :wink:, и други такива по ходовата част и електрото)
ПС Абе Санчо и ти ли си бил БМВ фанатик :lol:, еййй нема а се опраите :wink: , и кво ми сравняваш С класа с М6 - я ми сравни М6 с туй http://buben.cz/2003/0%20foto/pix/MB%20McLaren%20SLR%20side.jpg

06-07-2005, 10:39
BMW мн ясно е.
Тфа мерцедес кфо е? :Р
NoEx ако някога си купиш Ферари,Ламборджини или Бугати ми звънни.

Бугати наистина не може ... просто цената й е убийствена, иначе ферари и Ламборджини защо не ? Все пак за България това е странно ... странно е да се изкарат толкова пари, за чужбина не :P

Twista
06-07-2005, 10:46
но истинкия цар на бъговете е БМВто - някои модели имат най ужасните спирачки на света- всяко от тях което е катастрофирало е ударено отпред :wink:,[/img]
Напълно си прав! Заради "прекрасните" спирачки на едно BMW баща ми катастрофира челно и колата приличаше на хармоника. :roll:

06-07-2005, 10:48
Ем, а Мерцедес А клас пък беше спрян от производство, защото на завои се обръщаше ... за какво си говорим? Незнам защо за всички вас е важна марката, това по яки/готини ли ще ви направи?

Twista
06-07-2005, 14:33
Ем, а Мерцедес А клас пък беше спрян от производство, защото на завои се обръщаше ...
Хахаха! :lol: Т`ва е единствения модел, който не ми харесва, а той бил издънка. :lol:
Но например G класата е много здрава кола. На външен вид е ужасна, но си заслужава.
П.П. Не мисля, че марката е най-важното нещо, но след като тези две са доказали престижа аз не виждам нищо нередно човек да има някоя такава кола или поне да й се кефи. Но най-важното, разбира се, е да удовлетворява неговите нужди. Затова са и създадени различните модели.

06-07-2005, 15:02
Ем не съм много съгласен за тва, че са се били доказали като най-добри марки. Леля ми и чичо ми имат Фолцваген Голф 4, 204 коня, 4 по 4, 6 цилиндъра ... няма да ти казвам как те лепи за седалката ... и определено е доста добро :P

Twista
06-07-2005, 20:07
Ем не съм много съгласен за тва, че са се били доказали като най-добри марки. Леля ми и чичо ми имат Фолцваген Голф 4, 204 коня, 4 по 4, 6 цилиндъра ... няма да ти казвам как те лепи за седалката ... и определено е доста добро :P
Е? Нима тези две марки нямат такива мощни коли, че и много повече? :roll:
Но имам предвид, че хората не случайно ги считат за водещи. Не вярвам да няма основание за това.

Kremana
06-07-2005, 20:08
"Астън Мартин" :D :D

06-07-2005, 20:39
Прочетох всичките постове и останах изумен от това колко много разбират и знаят определени хора. Та реших и аз да си изкажа скромното си мненийце.

По въпроса за Навигатора и Ескалейда, тия кошници въобще не могат и в ТОП20 на България да влязат.
Ето и малко списъче на най-добрите коли, които аз съм виждал в иначи "БЕДНАТА" ни държавица:
TOP10:
1. Ferrari F430 - Това е за мен N1
2. Lamborghini Gallardo - Жълтичкото, има го в ТОЗИ сайт
3. Bentley Continental GT - Сребърно, Сиво-Зелено, Черно
4. Mercedes SLR Тук и тек също - Препишете го: http://free.bоl.bg/damiano/Cars/ - Сайта на моя добър приятел и колега prasky icon_wink.gif
5. BMW M6 - Беше лилава и жалко, че не успях да я настигна да я снимам
6. Lamborghini Diablo - ТУК - слагам го толкова назад, защото от много места чух, че са му разказали играта на това Диабло
7. Maybach - Него го слагам назад, защото искам аз да си карам колата а не да се возя на нея. Човек трябва да е много зле да си купи Майбах и да си го кара сам
8. Ferrari 360 Spider - Имам снимки, но са ми на диск, който съм го запилял някъде вкъщи
9. Porsche 911 Turbo Cabrio - Да, и такова нещо видях. Много красива кола, макар, че беше бяла
10. Porsche Cayenne Gemballa Aero 600 - Тук. Бтв за нея чух, че само оптиката и е Гембала иначе не е с 600 коня двигателя, ами е нормално Кайене Турбо, но с чеп - 520 коня, ако това е вярно и това Кайене ще отпадне от ТОП10

06-07-2005, 20:50
VW Golf III 3.6 BiTurbo 420к.с / 315км/ч - Стара Загора :wink:

lady_bird
06-08-2005, 05:55
http://diecast.realm.lv/down_files/azlk.gifhttp://diecast.realm.lv/down_files/vaz.gif
Само тях признавам. :lol: :lol: :lol: ti napravo me razbi!
po temata :arrow: BMW estestveno!

tedo_davis
06-08-2005, 06:15
lady_bird
ami ti po temata q kaji ? :}
az --> OPEL !!! T'va sa vyrhovni koli4ki ;)

zElEnA^mAsLiNkA
06-08-2005, 07:39
Mi az sym za Mercedes !

06-08-2005, 09:41
aneD]VW Golf III 3.6 BiTurbo 420к.с / 315км/ч - Стара Загора :wink:
Знаеме го знаеме го колега, като е толко велик що не дойде на Драг-а в събота 8) ?

e4o
06-08-2005, 11:06
as sum za bmw :)

violetkata
07-05-2005, 20:52
BMW много ясно. Във всеки един клас превъзхождат Мерцедес.

unnormal-girl
07-06-2005, 06:58
аз пък предпочитам мерцедесите :)) и не е заради тати щот той кара bmw

pinK_Baby
07-06-2005, 22:11
имаше един такъв лаф....ако искаш да си цар на пътя карай Мерцедес....ако искаш да си гъзар на пътя карай BMW 8) :wink: :D

blackboy
07-07-2005, 05:39
не знам какви лафове има ама тва с bmw-то е вярно :lol: :lol: 8)

Naughty
07-07-2005, 10:26
По принцип има две марки коли - Mercedes и останалите! Да живее немската машина :-)
От друга страна BMW е готино 'щот най-много акции има ЖЕНА! За това е толкова готино :-) А по принцип най-готината марка коли е AUDI!

07-07-2005, 10:38
По принцип има две марки коли - Mercedes и останалите! Да живее немската машина :-)
От друга страна BMW е готино 'щот най-много акции има ЖЕНА! За това е толкова готино :-) А по принцип най-готината марка коли е AUDI!

м0жеше да сл0жиш едн0 'сп0ред мен' :) защ0т0 сп0ред мен има два вида да ги наречем к0ли - италианския и 0станалите :twisted:

aBeP4eTo
07-07-2005, 10:50
Абе незнам ама аз съм си няква зарибена по BMW-тата супер много ме кефят пък това, че "По принцип има две марки коли - Mercedes и останалите!" е пълна смешка мене ако питате. След една година като стана на 18 обаче ще накарам баща ми да ми купи Ауди А3 нищо, че съм фенка на спортните BMW-та 8) .

07-07-2005, 11:18
See that:

http://img169.imageshack.us/img169/5393/coupe91rg.th.jpg (http://img169.imageshack.us/my.php?image=coupe91rg.jpg)

http://img169.imageshack.us/img169/4395/zonda32gr.th.jpg (http://img169.imageshack.us/my.php?image=zonda32gr.jpg)

http://img169.imageshack.us/img169/900/panteraconcept46go.th.jpg (http://img169.imageshack.us/my.php?image=panteraconcept46go.jpg)

kellybundy
07-07-2005, 14:37
mi s/d men mercedess-a si e klasika ma nqma da ti razsurdq ako mi podari6 i bmw :lol:

TaStEy
07-07-2005, 14:49
Moqta liubima marka e AUDI no ot tezi predpo4itam BMW

devil4e
07-07-2005, 18:35
BMW, защото ми изглеждат по-гъзарски и по-яки :wink:

MiT
07-08-2005, 07:27
Opredeleno mercedes e klasika i firmata e s golqma istoriq v avtomobilostroeneto i otkritiq otkum udobstvata na edin avtomobil.No BMW nikoga ne e otstupvalo nito kato voziq nito kato dvigateli ot tiq na mercedes.Mercedes e klasicheska kola podhojdashta na olegnalite biznesmeni(s izklucheie na sportnite modeli),a BMW e kola suchetavashta lukca na mercedesa udobstvoto mu, strahoten dvigatel i zlobata koqto izluchva nenapuskashta go prez godinite tazi kola e podhojda na hora koito znaqt kak da se zabavlqvat i sushto imat dosta parichki.Ne sluchaino BMW e narecheno "huligana na putishtata" :)

HaPpY_GiRl
07-08-2005, 20:32
Ами аз не разбирам много от коли...и BMW и Mercedes ми харесват,но аз си мечтая за Citroen C3
http://www.auto-sfondi-desktop.com/Wallpapers_Citroen_/Citroen-C3-Pluriel/Citroen-C3-Pluriel-03/Citroen-C3-Pluriel-03_800.jpg
http://www.autoshow.ro/images/wallpaper/citroen%20c3%20pluriel_800.jpg
http://www.yomiuri.co.jp/atcars/impression/photo/mihori_c3.jpg
Кефи ме,защото е някакава малка и елегантна :)

sladkata_sara
08-11-2005, 12:52
nai qkata marka kola spored men e"audi"

mis_marry_jane_13
08-11-2005, 13:00
na men nito edna ne ot tezi dvete ne mi haresva men si me kefi nai mnogo audi TT

Tedka-Medka
08-11-2005, 14:00
Ima samo 2 marki koli..
Mercedes i vsichki ostanali.. !

Sportexz
08-11-2005, 14:03
q sega kajete koi model kola spored vas e po-dobar.. MERCEDESS ili BMW? i za6to? .. a ako e nqkoi drug kajete koi e i za6to vi haresva? (: sega ste vie!
MERCEDES e правилно.
Аз лично харесвам повече BMW. И двете марки са много готини, но MERCEDES-a е за по-улегнали хора докато баварията е леко по-така... сеш'ашли се

08-11-2005, 14:27
:lol: Тая па кво се изцепи с тоя стироен сплескан, още ли има толко загубени хора.

Little_Black_Dress*again
08-11-2005, 16:45
И двете марки ми харесват,но като че ли повече BMW.Особено BMW Z4! :P :oops:

_bad_girl_
08-12-2005, 08:26
BMW-to me kefi pove4e