PDA

View Full Version : Коя ви е най любимата част......



Kill Zone
06-05-2005, 19:54
Интересно ми е коя е най любимата ви част от среднощен купон?МОйта примерно е когато настане кам 2-3 и всички са налягали или са затихнали от купонясването.Ако има музиак е супер тиха и успокояваща.Навсякаде има налягали хора лампите са загасени.Минавам веднъж да проверя дали всико е ок,дали всеки е добре и дали някой няма нужда от завиване за да не настине или възглавница.След това със сетни сили и затварящи се очи се добирам до кухнята или до помещение където няма никой или и д аима той е заспал.Останали са примерно още двама трима отиваме там сядаме на масата.Светлината не е мнгоо силна.Не дразни на очите.Сядаме на масата с по една чаша алкохол или водка или нещо друго но не много тежък.Чисто без разредител.Изваждам кутията която или е пълна,защото съм си отворил чисто нова преди малко или,защото не съм пушил много.Изваждам една цигара с толквоа много усилие че имам чуството че тежи тон.Слагам я в устата си и тя леко провисва надоло залепвайки се за сухите устни от изнемога.Изваждам запалката и леко си накланям главата на една страда.Щраквам и фокуса наречен огън е перд мене.Дърпъм си веднъж за да я разпаля и чувам как тютюнът се заплава.Савсем леко издишам изхвърляйки димът от устата си и отпивам малка глътка.След това започваме да си говориме с уцелелите за нещо,каквото и да е,за момичета,за коли,за компове,за някакъв спорт абе за каквото ид а е но да не е затормозяващо и бавно по бавно се отпускам но не заспивам стоя и паля през 3-4 мин по една цигара.Отворен е еидн прозорец който вкарва свеж въздух ти съм така седна,че усещам натежалият въздух от помещението как минава през ноздрите ми и отива навън а свежият оо замества.Музиката е спяра вече и ние си говориме съвсем тихичко.И така до сутринта когато всички станат а ти си утрепан и по погледът ти личи че казваш "Е копеле извикай се и ще ти откъсна топките тогава викай колко си искаш."
Та я кажете любимите си моменти от средноще купон.