PDA

View Full Version : Какво бихте искали от едно момче с/у вас.За да харесате.



BoromiR
06-05-2005, 22:34
Така нямам представа дали има друга такава тема но ако има се извинявам много.
Имам предвид как бихте желали от едно момче да изглежда и какви качества да притежава то.За да можем ние момчетата по някаква степен да се доближим до тези ваши предствави и да ви омаяме по лесно 8) :P :P :lol:

terkata
06-06-2005, 06:40
Az mislq 4e nqma to4no opredeleni kriterii po koito vi izbirame,az haresvam dosta razli4ni edno ot drugo mom4eta za men e vajno vutre6noto izlu4vane estestveno trqbva da se durji dobre s men puk i ako mi haresva extra:))))

NastyG
06-06-2005, 14:00
Az haresvam kato cqlo hora koito se darjat estestveno, ne se pravqt na koi sam az i nai veche takiva koito znaqt kakvo iskat ot jivota!
Mnogo trudno mi dopada daden chovek, pa za momche da ne govorim!

She-Devil
06-06-2005, 16:35
Emi predi vsi4ko nay-mnogo me smaiva tova, kogato edno mom4e xaresa momi4e zapo4va ne samo da se zaka4a, zapo4va da q drazni, dori da q obidi!!!!MOM4ETA!!!!! :oops:

pLaMa4eTo
06-06-2005, 16:40
na men mi haresva na 1 mqsto van6tnost...za da ne se lajem 4e nikoi ne gleda van6nostta... ;) posle iskam da imame nqkvi ob6ti interesi-muzika,filmi dara bara...sled tova da se darji milo s men,nqkvi komplimenti,usmiv4ici,nameci,hitrinki ala bala... i tva dosta me privli4a taka da se kaje :)

BoromiR
06-11-2005, 21:29
Окаy за едно мимиче знаем че трябва да е обезкосмено.Но бихте ли желали момче да бъде обезкосмено на някои места като крака,мищници и по интимни части.... :oops: :lol:

SneJna_
06-11-2005, 21:32
da se darji super estestveno..da ima stra6no 4arovna usmivka..postoqnno da mi se zaka4a i t.n

Kremana
06-11-2005, 21:57
Нямам критерии за външността,може да ми харесват коренно различни по външност момчета.Просто искам от едно момче да ме разбира,да ме уважава и да ме обича такава,каквато съм 8)

LP_girl_14
06-12-2005, 10:54
mi i za men nqma to4ni kriterii!Iskam da me obi4a-tva e nai-vajnoto, da pokazva obi4ta si,da ima za kvo da si govotim!az sam na mnenieto 4e pri zapoznanstvoto s dadeno mom4e ,ot parviq moment e malko trudno da opredeli6 kakav e haraktera mu i parvoto ne6to koeto se zabelqzva e van6nostta!Men me grabva pogleda na mom4eto-na4ina po koito me gleda,6toto tva mnogo izdava i za haraktera na 4oveka!padam si po ludite,hora,s 4uvstvo za humor{6toto az sam usmihnat 4ovek i mi e mnogo gotinko kogato ima koi da me razsmiva} :lol: :lol: :lol:

sherry
06-12-2005, 11:35
аз си падам по забавни момчета.Да са по-скоро отворени ,отколкото някви мълчаливи и притеснителни.Много важно е да си се харесваме,да се привличаме,да ни е забавно заедно,да се допълваме в характерите.Също така трябва да е симпатичен ,хубав.Да си имаме доверие-да споделя с мен.

WwanAdoO
06-12-2005, 14:47
Emi da e smuknat,s kecove,da kara sk8,da hodi na disko,da ima pari,qki drehi,da e nekaf zabaven i da moje da se celuva hubavo,da pu6i treva...am twa se se6tam za sega

pLaMa4eTo
06-12-2005, 15:52
Emi da e smuknat,s kecove,da kara sk8,da hodi na disko,da ima pari,qki drehi,da e nekaf zabaven i da moje da se celuva hubavo,da pu6i treva...am twa se se6tam za sega
e kfo? ako ti haresa nqkoe mom4e s teq kriterii ama da re4em ne hodi na diskoteka i ne pu6i treva-6e go otblasne6 li? i bi li mi kazala kav e toq kriterii da pu6i treva? tva pravi li go po-dobar i po-dostoen za teb? hubavo i moq det me kefi pu6i treva ama go haresah mn predi da znam tova...zamisli se :roll:

BoromiR
06-12-2005, 22:28
Вижте сега пуснах тази тема за да помогнем на някои момчета (както за мен самия) да намерим по првавилния път към вашите сърца но сега едва ли всяко момиче харесва неиният приятел да пуши трева пък и повечето момичета не искат приятеля им да прави това. :wink: Поне така мисля ако греша ме попрвавете. :!: :)

kaka_lara
06-13-2005, 07:18
za men vajnoto e da ima izlu4wane da e simpatqga i da ima 4arowna usmivka :wink:

svetla_88
06-13-2005, 09:16
ами външност долу горе да е симпатичен да е честен забавен отворен в смисъл разговорлив да не е някой селяндур да не лъже мразя лъжата ревността. мн малко съ нещата на кото държа но мисля че е съвсем нормално тези нека вс момиче д аиска това уважение и тези качества

Ekita
06-13-2005, 10:04
Хора,не разбрахте ли,че човек рядко се влюбва истински в определен стериотип,който сам си е създал!Възможно е да си паднеш по едно момче,защото той отговаря на очакванията ти,но не и да се влюбиш в него,не и да го обичаш!То просто се случва и най-често абсолютно преобръща собствените ти представи,затова спрете да се правите на такива,каквито не сте,само и само ,за да се харесате на някой,бил той момче или момиче!

pipi`e`golqma
06-13-2005, 11:29
mI za men edno momche trqq da e predi vsichko chovechno i da me razbira, da me podkrepq, da ne iska da prai sao sex sas men (koeto e mn mn mn chesto sreshtano,)da se celuva hubavo, da e nqkoi po otrakan :lol: da ima charovna usmivka, da e zabraven, da ne revnuva bez osnovanie, da ne mi dyrji smetka postoqnno da e iskren,da ne lyje i .. mai tfa e :P

edin`marmot
06-13-2005, 11:45
eiii dushi4ka az naprimer si me4taq za krasin maj mnogo talantliv veselqk grijoven nejen vejliv umen dobar poeti4en vinagi ustremen i jelan nai ve4e(s edna duma si me4taq za ne6to nezemno i savarshenno) ama mili4ko savarshenni hora nqma samo tova 6te ti kaja badi takav kakvoto si!!! e nekazvam da ne se podarjash ili danese staraesh da izglejdash dobre no nesi struva da promenqsh haraktera si zaradi edno devoi4e!!! povqrvai mi v momenta sam sas strahoten 4ovek daje se 4udq kak o6te me tarpi(no tova e otdelno). ta taka de toi si ima svoite nedostataci kakto i az moite no bez tqh 4ara se gubi :) ta tova e saveta mi !!! ne e nujno da si super men za da si hvanesh hubavo gaje

sherry
06-13-2005, 11:51
Хора,не разбрахте ли,че човек рядко се влюбва истински в определен стериотип,който сам си е създал!Възможно е да си паднеш по едно момче,защото той отговаря на очакванията ти,но не и да се влюбиш в него,не и да го обичаш!То просто се случва и най-често абсолютно преобръща собствените ти представи,затова спрете да се правите на такива,каквито не сте,само и само ,за да се харесате на някой,бил той момче или момиче!права си.Момчетата,които съм харесвала до сега,са коренно различни един от друг.А този когото ОБИЧАМ е най-различен от другите.Сърцето е това,което прави своя избор

aBeP4eTo
06-13-2005, 13:12
глупости, глупости...
само едно неразбирам какво значение има дали е смъкнат, с кецове, без кецове... ми ако иска бос да е. Вие с кецовете ли ходите или с момчето?
Не, че няма значение как е облечен ама според мен просто да има вид. Естествено, че ако е облечен яко ще бъде по-добре, но аиде сега не всички са бъкани с пари.
Аз искам обикновенно момче, което да ме разбира и харесва заради мен самата. Не заради кецовете ( които ги нямам :lol: ), не за парите, не за това, че изглеждам добре еми заради мен сама!
Заради характера ми, заради държанието ми дори заради усмивката ми :P просто обикновенни неща които могат да направят много хора щастливи.
Мразя момчета тип "кои съм аз 8) " и още повече да се прави на нещо повече от мен. Не, че искам да се изразя така обаче искам МЪЖ, а не п*тка каквито са повечето. Иначе харесвам чаровни и много приказливи хора, които те предразполгат да се чувстваш добре и да си изкараваш добре с тях просто казано приятна компания.
Също така искам този човек да си има понятие от чувства, разбиране ако ги няма тях..., няма връзка!
Ако може и да се усмихва по-често :P :D харесват ми хора които страшно често се усмихват вдъхват ми щастие и се зареждам с енергия :)
Много искам...

BoromiR
12-18-2007, 11:41
Интересното е , че видях какво сте писали преди 2 години . Забелязах че всяка от вас си има идеал за момчето на мечтите си и от скромният ми опит през тези 2 години сам забелязал , че всеки от нас след като види поне 50 % от този идеал в един човек то той моментално го привлича и иска да бъде с него . А от там нататък то вече той свиква с останалата част от него която сама по себе си е УНИКАЛНА , а според мен именно това е останалите 50 % привличане да кажеш , че човека до теб не е като останалите ботове който се разкарват по улиците и си мислят че самите те са Unique :-&

led_i_ogyn
12-18-2007, 12:08
По принцип нямам определен тип.Ако ми хареса - хареса ми... ;)

BoromiR
12-18-2007, 14:00
Добре това значи ли че ако ти примерно си метълка и би ти харесъл някой супер модно облечен ФЕШЪН ?!?! Или обратната ти си фешънка и би ти харесал някой супер надрусан с 40 кила вериги и железа по него метъл :?: :!: :?: :!:

PaMit0
12-19-2007, 11:10
амии нзз...... аз примерно харесвам разли4ни мом4ета ама хмм .... нямам определени критерии сми хмм..... тряя да си пасваме и е така се кефа на мом4ета с които мога да се лигавя на спокоиствие абе общо зето се 1 да съм със 2рото си аз само 4е в мъйки пол :D i se kefa na po divi po ludi guYs e takams :P

IrReplacaBle
12-19-2007, 11:24
По принцип нямам определен тип.Ако ми хареса - хареса ми... ;)Да и при мен е така :) не си мечтая за някои едва ли не несъществуващо момче,просто се оглеждам повечко и квото ми грабне окото , а след това обръщам голямо внимание на характера :) Някои по-приказлив и не толкова притеснителен, колкото мен...да се държи мило(най-вече с мен :) ) и да е честен ..... :)

kael
12-19-2007, 11:31
обич, честност, разбиране, съпричастност, обич , пак обич и разбира се секс

ra4ence
12-19-2007, 11:51
Хм :) Вече изискванията са доста и не отговаря ли на някое може да пробва късмета си при друга.

Характер:
Уважение към мен, да е кавалер, да се грижи за мен, стабилен мъж- особено финансово и психически :P , да има перспектива в живота, да не е някакво леке,а да го уважават приятелите и колегите му, ако има такива. Да има разнообразни интереси!
Задължително трябва да има повече житейски опит от мен!
Не искам да ми се води по акъла,не искам да е мекушав! Искам да научавам нови неща от него! Искам да е представителен мъж!
Да го гледат в очите!

Относно външен вид:
Висок, над 180см, да не е кльощав,да няма типичното сладурско излъчване. Падам си по по-груби мъжки физиономии...просто да е мъжествен :)
Искам жените да се заглеждат по него, както мъжете по мен. да си мислят "Оле къв мъж!!"
Трябва да е номер 1 във всичко-облекло,коса,излъчване,пох дка.. Да излъчва сила, да ухае на готин парфюм.


Това са повече от задължителни условия! Много ли искам :twisted:

И... го открих :smt007

babity
12-19-2007, 11:54
нямам кой знае кви изисквания за външността, ако ми е симпатичен е достатъчно, а като качества... да изкарам големия списък.. :D еми... да е... абе... да е миличък, да знае къде как да се държи... да не е много тънкоубиден, защото аз много често говоря без да мисля...абе нз.. важното е да ми покаже, че ме обича и оттам нататък съм лесна... 8)